Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#7651) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Gyerekek ez komoly? megláttam mi van a végén, majdnem lejöttem az életről:D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7652) koncsik válasza hszilard666 (#7650) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Beírtalak az összefoglalóba, ott megtalálod a többiek megosztott Friend kódjait :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7653) adalbert1


adalbert1
veterán

Ennél jobb áron szerintetek lehet 200 GB-os kártyát venni Switch-hez? Ha jól látom, ennek megfelelő a sebessége is, nem? Mondjuk lehet, hogy megvárom a cyber monday hetet, hátha akkor még olcsóbban lesz.

(#7654) koncsik válasza adalbert1 (#7653) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ez ár-érték arányban nagyon jónak tűnik már most is...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7655) Scholes9 válasza adalbert1 (#7653) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Tényleg jó áron van és a márka is nagyon rendben van szerintem :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7656) woros válasza adalbert1 (#7653) üzenetére


woros
őstag

Abszolút jó árban van. Mármint az ajánlott 2 ebayesnél is.

(#7657) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Vasarolt valki snippercliset?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7658) wardemi


wardemi
senior tag

Üdv,

Jó ideje nem játszottam már és még sosem volt konzolom, de néha megvan a vágy, hogy kicsit leüljek valamivel. A kérdésem, hogy szerintetek hol lesz érdemes vadászni a black friday-es cuccokra, vagy fő esélyesek ugyan úgy az MM, emag stb ? Köszi.

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#7659) Sirandrish válasza Adam_Shepard (#7657) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Még az elején...mi a kérdés ? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7660) #22794752 válasza adalbert1 (#7653) üzenetére


#22794752
törölt tag

Ezt a méretet kerülném a helyedben. A méret duplázódni szokott, a 200GB pedig kilóg a sorból.
Mikor 2015.-ben megjelent ezzel a sandisk, lehetett is olvasni olvasni olyan híreket, hogy azért ez a kapacitás, mert gyártástechnológiai hibákba ütköztek.

Eléggé kis területen van az a nagy tárolókapacitás, aminek ára van.

Egyébként szerintem jobban jársz több kisebb méretűvel. Ha beszarik véletlen, akkor egybe oda minden.

Esetleg nézd meg ezt, kicsit több az elégedett visszajelzések száma:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#7661) #22794752 válasza wardemi (#7658) üzenetére


#22794752
törölt tag

Nintendo nem valószínű, hogy Emag oldalán szuper áron lenne majd megvásárolható. /mint néhány Xbox, Ps esetében/

[ Szerkesztve ]

(#7662) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

L.A. Noire - Offscreen gameplay

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#7663) Sirandrish válasza oriic (#7662) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

RDR és GTA is jöhet :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7664) oriic válasza Sirandrish (#7663) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Várj, nem tudom egyszerre tartani a kamerát meg játszani is. ;]

Live-Die-Respawn

(#7665) Sirandrish válasza oriic (#7664) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Komolyan nem értem...mé pont LÉ Noár?
Szerintem a Bullynak is nagyobb sikere lenne...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7666) jgrasl válasza oriic (#7662) üzenetére


jgrasl
csendes tag

:Y köszi a linket ezek után elő is rendeltem (amíg még épp előrendelésnek számít). Nekem annó kimaradt pedig mindenki istenítette on the go pedig tökéletes lesz elég jól néz ki.

(#7667) ooooobi válasza jgrasl (#7666) üzenetére


ooooobi
senior tag

Szerintem meg nem sokan istenítették, mindenki azt hitte valami gta szerü játékot kap másik korból közben meg inkább kalanjátéknak mondanám. Mindenesetre én szerettem pcn nagyon.

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#7668) jgrasl válasza ooooobi (#7667) üzenetére


jgrasl
csendes tag

Az ismerőseim között mindenki áradozott róla aki próbálta ezt kb úgy értettem de a mindenki GTA-t várt is erős sztem. Metacriticen elég szépen áll és a reviewk is magasztolták amikor kijött. Angry Joe kritikái eléggé szoktak passzolni egy két kivétellel a véleményemmel és ő is elég jókat mondott róla. Én nem emlékszem hogy annyira sokaknál jött volna elő hogy ez egy Noir GTA kell legyen de lehet nem a "megfelelő" fórumokat olvastam azidőtájt.

(#7669) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Srácok, mk8-ba a wireless play az az mikor több switchet összelinkelünk?

Másik meg hogy ez az la nior milyen stilusu játék?
A pár kép alapján nem keltette fel az érdeklődésem mert azt hittem valami keresztapa meg maffia féleség, és az olyanokat nemszeretem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7670) jgrasl válasza Kvelstadt (#7669) üzenetére


jgrasl
csendes tag

Igen a wireless play amikor több (max. 8) switch localisan kapcsolódik.

Az La Noire egy detektív akció játék. Különböző ügyeket (gyilkosság, gyújtogatás, rablás, stb.) kell felderíteni nyomok gyűjtögetésével és tanúk/gyanúsítottak kihallgatásával. Ami miatt nagy "durranásnak" számított megjelenéskor hogy az összes fő és mellékszereplőt vérbeli színészek MotionScan előtt játszották el mivel a nyomok nagy része a karakterek arcán van elrejtve(hazudik vagy csak fél). Sokan az autós részek alapján gondolták open worldnek de amennyire én tudom eléggé lineáris a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#7671) mellov


mellov
csendes tag

Érdekelne hogy milyen lett a Doom Switch verziója? Eléggé rá vagyok állva hogy megvegyem, de részletesebb véleményt még nem olvastam idehaza róla. Előre is köszi.

(#7672) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Switch eShop nem enged $200-nál több lóvét gyűjteni egy accra...felháborító!!! :(((
:DDD

(#7674) Scholes9 válasza mellov (#7671) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nagyon baba lehet mondjuk buszon Doomozni, egyébként, ha jól emlékszem tegnap írtak róla itt véleményt :) Nekem megvan PS4-re így nem hiszem h Switchre is beszerezném, ellenkező esetben tuti vétel lenne :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7675) mellov válasza Scholes9 (#7674) üzenetére


mellov
csendes tag

Igyekszem naponta olvasni a fórumot, de azon kívül hogy szuper, meg nagyon jó, részletesebb leírást vagy élménybeszámolót nem láttam. Az is lehet hogy elkerülte a figyelmemet. Végigjátszást már rongyosra néztem anno, mivel se ps4-el vagy x box-al nem rendelkezem, viszont ha normálisan megcsinálták így érdekelne. Multi hogy szuperál benne?

(#7676) Scholes9 válasza mellov (#7675) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem nincs meg így passzolom, de akkor lehet érdemes lenne külföldi teszteket megnézni róla :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7677) Kvelstadt válasza jgrasl (#7670) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na így viszont utána nézek majd a jétéknak mert rögtön érdekesebbnek hangzik.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7678) adalbert1 válasza #22794752 (#7660) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, én is arra jutottam, hogy a 200 GB felesleges pénzkidobás lenne, számomra bőven elég lesz egy 64-es is, picivel kevesebb, mint harmad annyiért.
A legtöbb játékot dobozos változatban veszem meg, így kb. csak a kötelező update-ek lesznek rajta, meg talán pár e-shopos cím (de azok meg jellemzően 1 GB körüli méretűek).
Adatvesztéstől maximum az tartalmak újra letöltése miatt tartottam volna, egyelőre még nem átmásolhatóak a mentések micro SD-re: "Important:Game save data is stored to the System Memory and cannot be copied or saved to a microSD card."

(#7679) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Idézet a Gamer365 Mario Odyssey tesztből: “Ha eddig nem akartál Switchet venni barátom, nos, az idei repülőrajt és az új Mario játék után azt mondom, gondold át az eddigi hozzáállásodat. Ez itt a tuti! 2017 videójátéka, amely mindenkinek megmutatja, miért is rajongunk a gyermekkorunk óta oly kedves hobbinkért!”

Valóban ennyire jó lett? :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7680) Bazsi1987 válasza Scholes9 (#7679) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Igen! Ezt is kis dózisba tolom mint a zeldát anno , nem akarom hogy egyszer vége legyen. 😊 Nekem is ps mellet van de maximálisan megéri, pl a zelda után a horizontot csak elkezdtem abba is hagytam 10 óra után...

(#7681) woros válasza Scholes9 (#7679) üzenetére


woros
őstag

Igen, valóban ennyire jó. :B A fő sztori rövid és talán a legkönnyebb Mario-k egyike, de piszok jó.

(#7682) Tamáska88 válasza woros (#7681) üzenetére


Tamáska88
csendes tag

Én azt szeretném kérdezni, hogy mennyire időt álló? Ha a fő storyn végighaladtál, lehet még utána szabadon nyomulni a világban?

(#7683) woros válasza Tamáska88 (#7682) üzenetére


woros
őstag

Igen, lehet. Sok minden vár még utána felfedezésre. :)

(#7684) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#7677) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mpst neztem videot rola mert annyira nem fogott meg. De meg kell valtoztassam a velemenyem lassan, mert ez az kihallgatasos rendszer meg a sfeeling baromira jopofa.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7685) Kvelstadt válasza Tamáska88 (#7682) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A fősztorit befejeztem 306holddal, azóta szereztem 700at és még mimdig van hátra jó sok. Szóval igen lehet még menni és van benne anyag bőven.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7686) Tamáska88


Tamáska88
csendes tag

Király, akkor a kötkező beszerzendő játék neve ki is bontakozott, köszönöm :K

(#7687) hszilard666 válasza mellov (#7675) üzenetére


hszilard666
veterán

Jó a játék a single player 1-1 ben olyan mint PC-n, természetesen picit butított grafikával. A multi is stimmel, annyival kevesebb hogy nincs benne a snapmap opció. Szerintem 5* os a port, jól fut tűrhetően jól néz ki és számomra megvan az a játékélmény mint "anno" PC-n. Kiváló munkát végzett a panic button. Remélem a skyrim is ilyen minőségi port lesz.

Ne kövezzetek meg, de annyira jó a DOOM, hogy a zeldát meg el sem indítottam a konfigon :DDD

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#7688) Darth_Revan válasza hszilard666 (#7687) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Helyes, először a gyengébb játékokat lődd ki, mert Zelda után pár hétig minden más sz*r lesz :DDD

(#7689) HwAdokVeszek


HwAdokVeszek
aktív tag

Nem tudom volt e már.

Trailer
Weboldal

(#7690) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

MI volt annak a játéknak a neve amiben ilyen La muerte csontváz ruhás emberekkel kellett halomra lőni egymást és annak függvényében torzult a saját végtagunk amit lőttünk? Vgay az nem Switchre volt vmik Directben?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7691) rosejbli válasza Adam_Shepard (#7690) üzenetére


rosejbli
senior tag

(#7692) Adam_Shepard válasza rosejbli (#7691) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

ezaz! sztem ez zseniális :C

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7693) Kvelstadt válasza Darth_Revan (#7688) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ézért keztdtem a switchezést marioval. Nem azt mondom mert kurvajó játék az is de a zelda az zelda.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7694) KOHO válasza HwAdokVeszek (#7689) üzenetére


KOHO
senior tag

Tök jól néz ki és magyar fejlesztés :C

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#7695) mellov válasza hszilard666 (#7687) üzenetére


mellov
csendes tag

Köszi :) . Meg is veszem !

(#7696) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Amíg töltődik az LA Noire, addig nyomtam egy kört a Doom-al.

Multiplayert próbáltam ki és hát, FullHD TV-n ocsmány. Szemmel láthatóan alacsony a felbontás és a textúrák is eléggé butítottak.
A beépített 720p-s kijelzőre viszont ez nem annyira feltűnő. Szóval aki Doom-ozni akar, az ha TV-n akarja nyomni az PS4 vagy X-Bone-ra vegye, viszont aki a buszon akarja tolni annak tökéletes lesz a kis kijelzőn :)

Maga a játék az jó volt, mondjuk most játszottam vele először, multiban azt se tudtam melyik csapatban vagyok és hogy ki áll nyerésre, de még így is összeszedtem az első meccsen annyi killt, hogy 1. szintről rögtön a 3.ra ugrottam :DDD

(#7697) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Szviccses Rocket Leagure várok önként jelentkezőket!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7698) ldave válasza Darth_Revan (#7696) üzenetére


ldave
félisten

Ez több helyen is olvastam már, hogy a DOOM-ot handheld módban ajánlják.

A Slime draws near! Command?

(#7699) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Na lejött az LA Noire is (így fél nap alatt) és hát gyerekek, a Rockstar nem semmi portot csinált :Y

Nem egy framerate bug halmaz, mint a RIME vagy a Troll and I és a grafika ugyan nincs egy GTA 5, de egy táblagéphez képest szerintem nem semmi! Régi szép emlékek amikor megjelent PC-n, akkor egy csúcs laptop kellett hozzá, hogy játszható legyen:)

Rockstar azt mondta 1080p lesz dokkolva és ránézésre is 1080p 30 fps-nek néz ki, de csináltam néhány screenshotot, amit a Switch 1280x720-ba mentett el. Mindent ekkora felbontásban ment vagy a játék 720p-ben futott (az ígért 1080p helyett) és ezért mentette 720p-be a screenshotokat?



Akinek anno kimaradt, az mindenképpen pótolja ezt a játékot. Nem egy GTA 5,de mindenképpen jó játék és ugyan csak 5 percet töltöttem a SWITCH porttal, de úgy tűnik a Rockstar megmutatta a RIME és Troll and I készítőinek, hogy hogyan kell Switch-re játékot portolni :)
Holnap azért még tesztelem, nehogy az legyen hogy első 5 perc után egy bughalmaz :)

[ Szerkesztve ]

(#7700) Kvelstadt válasza Darth_Revan (#7699) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Bár a többi kiadó is igényesen akarna portolni gyors pénzszerzés helyett még egyplatformon.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.