Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#7451) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#7450) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Sztem nem. Csak a kepen nez ki ugy. Azert nem ertem.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7452) boost válasza Sirandrish (#7449) üzenetére


boost
addikt

Nekem alap staminám van, és speckós lovakat, csak annyi kellett, hogy mikor már majdnem elfogyott, nyomtam egy +-t, feltöltöttem a staminám, és folytattam tovább az ugrálást. Ezt megcsináltam 2-3x és megvolt a lovacska.

Xeno collectors: Én a PAL-t venném, az NTSC képen a könyv zárva van.. Mi van, ha ott üresek a lapok??? :DD

[ Szerkesztve ]

(#7453) Adam_Shepard válasza boost (#7452) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Amugy a sok Zeldanutan baromora feludules volt a marioban levo rendszer.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7454) Sirandrish válasza Kvelstadt (#7450) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Fogalmam sincs, de én ezt látom. Mellesleg a színes szebb, szóval ha csak ennyit variálnak rajta, az is elég. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7455) ayo


ayo
addikt

Szerintem simán trendibb és számomra tetszetősebb box, a cd és a stealbook grafikája.

http://jateknaplo.blog.hu

(#7456) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Nintendo Direct XC2 3 órától

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7457) Sirandrish válasza koncsik (#7456) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mijaza XB?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7458) boost válasza Sirandrish (#7457) üzenetére


boost
addikt

XBox.

Az MS még az XB One-nál tart, a Nintendo már az XB 2-nél.

[ Szerkesztve ]

(#7459) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Elég legyen! :DDD :DDD :DDD
(javítottam cúna bácik)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7460) Sirandrish válasza boost (#7458) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tudtam én hogy az N jobb mint az M :D

koncsik :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7461) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Gyertek inkább Xeno 2 Ninteno Directet nézni : [link]

* ja, látom vóótmá

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7462) koncsik válasza Darth_Revan (#7445) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nem leszel :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7463) boost


boost
addikt

November 9: új Zelda küldetés, ami a Xeno2-vel kapcsolatos, és Rex (főhős) ruhát is kapunk.

[ Szerkesztve ]

(#7464) boost


boost
addikt

Xenohoz egész jövőre jön DLC

(#7465) boost


boost
addikt

Semmi reakció? :F :C

Xeno 2 bitang jól nézett ki.

[ Szerkesztve ]

(#7466) Sirandrish válasza boost (#7465) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én néztem, de nem vágtam hanyatt magam tőle...
Biztos jó cucc lesz, de nekem kimarad..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7467) ldave válasza boost (#7465) üzenetére


ldave
félisten

Xeno X nem nagyon jött be, ez most így 0 hype részemről :(

A Slime draws near! Command?

(#7468) ayo válasza Sirandrish (#7466) üzenetére


ayo
addikt

Nekem fura, hogy a karakterek kinézete ilyen SE style-ba ment át, teljesen elüt a régiektől na meg a környezettől...

http://jateknaplo.blog.hu

(#7469) koncsik válasza ayo (#7468) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem jobban tetszett a régebbi ilyen szempontból :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7470) boost


boost
addikt

Úgylátszik egyedül maradtam a hype-al... Gyanús... :DD

(#7471) Adam_Shepard válasza boost (#7470) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

én segítek. :B

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7472) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Befejeztem a BOTW-ot. Mit kezdjek magammal? :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7473) ldave válasza Adam_Shepard (#7472) üzenetére


ldave
félisten

Gondolom azért van még pár Shrine hátra, vagy platinum nélkül nem is érdekel? :D

A Slime draws near! Command?

(#7474) ayo válasza ldave (#7473) üzenetére


ayo
addikt

esetleg pár korok.... :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#7475) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Hát ennél a játéknál van először, hogy nem számít, ha nem ad platinát. PŐersze, ezer dolog van még amit csinálnom kell, master sword awakening, korokok :D, shrineok... ja meg ujra le kell tolnoma Ganont, mert későn jutott eszembe a 13. Zelda memory és elvileg az is ad valami extra cutscenet.

Ilyen minőségű játék jöjjön, akár 2 évente akkor azt mondom hogy már megérte a Switch- táborba belépni.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7476) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#7475) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ezt hogy csinálja a nintendo? Marioba se ad már semmit de még megyek gyűjtök.
Mondjuk ps-en se csak a platináért mentem de azért tudott motiválni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7477) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#7476) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

100/10 :R

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7478) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#7477) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Neked van wii-d ugye? Csak mert area van vagy 6 zelda. :)

Gujz.
Ennek a Mii-nek van valami értelme? Merthogy még nem kreáltam és eddig nem éreztem hiányát

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7479) koncsik válasza Kvelstadt (#7478) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Háát, ha van kedved képedre formálni... a Miiverse ma(holnap) szűnik meg az összes többi platformra, Switch-re nem is volt, majd jövőre lesz valami social.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7480) Kvelstadt válasza koncsik (#7479) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Most kezdtem el a zeldát szóval az mostmár iimarad. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7481) boost


boost
addikt

Xenoblade Chronicles 12Gb lesz ha netről töltitek. Én maradok a doboznál.

(#7482) KOHO válasza boost (#7481) üzenetére


KOHO
senior tag

Egyáltalán nem vagyok jártas a témában, de ez a XC ez a PS Vitás Soul Sacriface játékhoz hasonló kaszabolós móka?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#7483) scyllafren válasza KOHO (#7482) üzenetére


scyllafren
senior tag

Csak videokat lattam a weboldalon, de sokkal inkabb Monster Hunter-stilusu party RPG.

https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch/Xenoblade-Chronicles-2-1233955.html

A Battle alatti 4 videobol kovetkeztetek erre.

Ez a masodik cim, ami arra csabit, hogy vegyek egy Switch-et :) Zelda BOTW a masik.

(#7484) Adam_Shepard válasza boost (#7481) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Nem is sok ha azt nezzuk hogy ez egy ow jatek lesz. Az elozo resz grafikaja is egyedi volt ez is az. Nekem nagyon tetszik. Foleg hogy szetbonyolitottak a harcrendszert is. Hasonlitani inkabb a god eater, vita monhunra hasonlit. Igen ebbol a szempontbol kicsit gaz, hogy ilyen generic rpg feelingje van. De biztos erdekes lesz. Meg hat ez az elso nagy rpg szeretett konzolunkra. Mondhatni mertfoldko( az i am cenculát ne is vegyuk ide mert az egy vicc)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7485) boost válasza Adam_Shepard (#7484) üzenetére


boost
addikt

ès a Cat Quest smafu? :DD

[link]

(#7486) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Üdv. Agyalok egy Switchen :D Aki PS4 mellett használja, szerinte mennyire érdemes megvenni mellé? Zelda, Mario és egyéb exkluzív címek érdekelnének :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7487) koncsik válasza Scholes9 (#7486) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Érdemes, teljesen másról van szó. De én elfogult vagyok (van PS4-em), mások is véleményezik a kérdést majd :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7488) LaciGSM válasza Scholes9 (#7486) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

Nekem PS4, PS Vita, 3DS, WiiU mellé jött márciusban a Switch! Mostanra jó sok játék jelent,és jelenik meg Switchre, amiket szeretek,vagy szeretnék! Otthon dokkolva, és Handled módba is szívesen használom! Mostanra csak a Switch és a New 3DS XL-em maradt. a többi gépem eladtam.. az utóbbi 3 hónapban a PS4-et be sem kapcsoltam :D ( csodálkozott a srác aki elvitte hogy le vagyok maradva a frissítésekkel ) :D

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#7489) boost válasza Scholes9 (#7486) üzenetére


boost
addikt

PS4 melle tokeletes. Lehetne bovebben kifejteni, de ez a lenyeg.

[ Szerkesztve ]

(#7490) Adam_Shepard válasza Scholes9 (#7486) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Így, így. Én isps-pc mellé vettem és imádom.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7491) Adam_Shepard válasza boost (#7485) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A Cat QUest?

A CAT QUEST?!?!?!

Hát nézd meg azt a zseniális menürendszert! A színeket :O A történet is eléggé emocionális és mély, igazán megérdemelne egy Hollywoodi tripla A-s filmet!

A Cat Questet nem engedem bántani!

:R

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7492) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Köszi mindenkinek :R Meglátom még :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7493) Sirandrish válasza Scholes9 (#7486) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én PS4 és PC mellett használom. Szerintem tökéletes párosítás. PS4en ott vannak az exkluzívok, meg a multiplatform, Switchre meg jöhet minden nagyobb címecske..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7494) fogtunder válasza Scholes9 (#7492) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Én gaming PC mellé vettem, leginkább a Zelda miatt, azóta az indie címeket is inkább ezen veszem meg, mert nem vagyok vele helyhez kötve, ha elutazunk viszem magammal, ha blokkolja valaki TV-t, a kanapén ülve simán tudok játszani. Második, kiegészítő konzolnak tökéletes, pláne, ha néha igényed van a hordozhatóságra is.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#7495) Peat;) válasza Scholes9 (#7486) üzenetére


Peat;)
veterán

Ha nem zavar hogy ugyanannyi, vagy drágább rá a játék mint ps4re, akkor okés konzol. A nintendos címek megérik az árukat. A többi cím általánosságban bicskanyitogatóan túlárazott, sajnos.

(#7496) planbmokus válasza Scholes9 (#7486) üzenetére


planbmokus
senior tag

Nekem sok-sok évig PC volt az elsődleges, március óta kb 5x futott azóta játék, a Switchbe kb 200 órányi van...

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#7497) adalbert1 válasza Scholes9 (#7492) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem is van mellette másik jelenlegi generációs konzol, így a multiplatform címek nagy részét azon játszom, Nintendo exkluzívokra pedig itt van a Switch.

Ma megérkezett a Hori tough pouch-om és playstandem, végül media markt red friday akcióban vettem őket 10% kedvezménnyel, így pont olyan áron voltak, hogy nem érte volna meg az amazonos rendeléssel szórakozni (8908 Ft ingyen házhozszállítással). Este, ha lesz egy kis időm, akkor jobban szemügyre veszem őket, a tok első ránézésre masszívabbnak tűnik, mint a Nintendo saját tokja, igaz, az meg egy fokkal igényesebben néz ki.

(#7498) Kvelstadt válasza Scholes9 (#7486) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Multhét kedden vettem meg a szviccset mari+zeldával és hát ez két olyan cím hogy azóta be se kapcsoltam a ps-t.
Nincs elfelejtve az sem, és ez nem is tudja pótolni azt de a két említett cím szviccsen van tehát nincs mese kellett egy ilyen is.
Most épp zeldázom és esküdni mernék hogy nemrég még reggel volt. :D
Meg amit a többiek is írtak, hogy baromi jó hogy kézikonzol is.
Vittem már melóba de leginkább az tetszik mikor már nincs kedvem benyomni a tv-t meg ülni előtte akkor kikapom a dokkolóból,elterülök a kanapén és úgy játszom. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7499) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Akkor tudom használni a játékomat, ill. a mentésemet ha adott egy eu regios jatek eladom majd megveszem uazt a játékot csak us régiósként?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7500) #22794752


#22794752
törölt tag

Szülöi felügyelet (vagy más beállítások között) alatt hogyan lehet jelszóvá védetté tenni a "system settings"-be való bejutást?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.