Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#7951) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#7945) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Lényegében a N tulajdona (~96%) a Monolith, így nevezhető saját fejlesztésnek.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7952) koncsik válasza Dr.F.E.R.I. (#7951) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7953) hasman válasza fogtunder (#7950) üzenetére


hasman
tag

Ezzel egyet is értenék , de pl online filmnézésre felesleges lenne a Pc tvre kötni, vagy 1-2 oldal böngészése is totál elég lenne. E-mail telefonos módszer helyett stb ...stb ... a handheld mod is szimpi, de a fő erőssége az átjárhatóság. Természetesen ez csak az én véleményem .

(#7954) fogtunder válasza hasman (#7953) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én a célhardverek híve vagyok, inkább legyen 6 cuccom, ami egy dolgot tud, de azt normálisan, mint 2, ami hármat vacakul. nem egy nagy történet ma már egy droid box Kínából, ami ilyen feladatokat, hogy média lejátszás és böngészés, streaming ki tud szolgálni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#7955) Tamáska88 válasza fogtunder (#7954) üzenetére


Tamáska88
csendes tag

Milyen konzolokat vold szerencsed eddig birtokolni? Mos már kíváncsi lettem :K

(#7956) Scholes9 válasza hasman (#7953) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én PC-n nézek filmeket, sorozatot meg zene hallgatásra is azt használom. Játékra meg ott a PS4 meg hamarosan a Switch. Nekem ez a tökéletes és minőségi megoldás. Hangot, meg a TV-n bejövő képet is távirányító segítségével állítom, így semmi “megterhelést” nem okoz :)

fogtunder: na pontosan :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7957) boost


boost
addikt

Na, 500 hold után elfogyott a motíváció. :DD Majd karácsonykor folytatom. Most jöhetne a Zelda DLC.

[ Szerkesztve ]

(#7958) fogtunder válasza Tamáska88 (#7955) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az első konzolom egy PS2 slim volt, éppen őskövület volt már az asztali gépem és a felújítás töredékéért volt PS2, kb. egymilliárd játékkal, ott kezdődött minden, korábban csak ismerősök cuccain játszottam. aztán lett egy X360, a PS3 eléggé gyengélkedett ugye a pályafutásának elején exkluzív témában, de pár évvel később vettem abból is egyet, hogy a Naughty Dog játékokat és a God of War 3-at le tudjam tolni, ez amúgy Tekken 5 miatt még mindig megvan.
utána néztem, hogy mi történik PS4/XO vonalon, nem igazán voltam meggyőzve, hogy én ezt akarom, és visszaváltottam PC-re, a mellé vettem a Switchet és nagyon jól kiegészítik egymást. azért egy PS4 majd valószínűleg be fog figyelni az Uncharted 4 miatt, de szerintem az lesz a töréspont, mikor majd kijön a Red Dead Redemption 2.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#7959) n000rbi


n000rbi
senior tag

Megérkeztek a piros joyconok Japánból :B

(#7960) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Coint farmolni lehet valahol a Marioba?
Ahogy látom Toadot gazdaggá kell tennem :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7961) Scholes9 válasza fogtunder (#7958) üzenetére


Scholes9
nagyúr

50-60-ért ki lehet fogni PS-t, én 46-ért vettem az enyémet kontroller nélkül itt az aprón megbízható emberkétől, amihez 13-ért vettem egy bontatlan irányítót boltból :) Vannak nagyon komoly PS exkluzív címek, amik miatt szerintem érdemes tartani :) Nekem mellé jön a Switch és így tökéletesen le leszek “fedve” :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7962) woros válasza Sirandrish (#7960) üzenetére


woros
őstag

Lehet, nem egész 1 óra alatt meglehet 9999 coin így: Bowser Kingdom pályán, ahol az egyik ház oldalán van a nagy mag, mögötte a cserép, ez majdnem ott van, ahol a két arany bowser szobor és a két dojo pálya. Felvisz a növény a felhőbe, majd a pályán megdobod a virágot és csak sapkát dobáld, analoghoz hozzá se kell nyúlni illetve a végén egy jól célzott ugrás a pénzkarikákba.

(#7963) Kvelstadt válasza woros (#7962) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ezt használtam én is, de végül nem vettem meg a csont ruhát mert beadott másokat és inkább több olcsóbbat vettem meg.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7964) Sirandrish válasza woros (#7962) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ezt megkukkantom..köszi :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7965) boost


boost
addikt

Itt egy Skyrim - Switch teszt magyarul.

http://www.gamer365.hu/show-article.php?id=2177&article&[Teszt]%20The%20Elder%20Scrolls%20V:%20Skyrim%20(Switch)

Összegzés: "Ha most pótolnád az open-world RPG műfaj egyik legnagyobb alapvetését, vagy csak simán újból kedvet kaptál a Skyrimhez és szeretnéd mindenhova magaddal vinni, akkor a Switch verzió kompromisszummentes opcióként vár, hogy mellette dönts. És bár magán a játékon egy kicsit már fogott az idő vasfoga, alapvetően még mindig egy monumentális, felfedezéssel és fejlesztéssel teli élmény, amely vákuumként szippantja magába a játékórák tucatjait - épp úgy, mint hat évvel ezelőtt."

(#7966) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Európában a RE Revelations 1-2 Switch verziója nem kap fizikai kiadást, csak digitálisan lesz elérhető :Y [link]

(#7967) Scholes9 válasza Darth_Revan (#7966) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Heh :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7968) ooooobi


ooooobi
senior tag

Azt olvastam valamelyik oldalon, hogy switchnél nem kötelezö uj accot létrehozni ha regiot valtok, probaképp megnéztem a japánt, aztán pár nap után visszaálltam a Németre. Viszon a hírek nem álltak vissza maradtak japán nyelven. Illetve sehogy se sikerül összekötnöm a mobilos mario runt az accommal folyton valami errort dob erre valami megoldás van?

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#7969) Sirandrish válasza Darth_Revan (#7966) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Kafa...SD kártyát sem adnak mellé?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7970) KOHO


KOHO
senior tag

Sziasztok, van itt valaki aki játszik a FIFA 18 Ultimate Team móddal? Attól kérdezném, hogy miért nem kompatibilios a telefonos app a Switches FUT-tal? :D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#7971) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Csak a biztonság kedvéért megkérdezem. Kart digitális verzió ugyan az mint a kazis ugye? Mármint látni fogja a mentésem. Kezdem unni a kazicserélgetést.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7972) Sirandrish válasza Kvelstadt (#7971) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az SD kártyákat jobb lesz cserélgetni? :D
Amúgy ugyanaz..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7973) Kvelstadt válasza Sirandrish (#7972) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Gyári memóriára elfér. 6giga a játék.
Amúgy fos egy helyzet ez hogy előbb utóbb azt is cserélgetni kell.
De egyébként most az a helyzet hofy zelda megy meg kart. Később meg majd valami más meg kart és így tovább.
Biztos hogy nem oldottam meg a kártya-tárhely problémát de én úgy látom hogy ez egy darabig működhet így.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7974) boost válasza Kvelstadt (#7973) üzenetére


boost
addikt

Ha kártyán veszed a játékot, azt is cserélgetni kell.

(#7975) Scholes9 válasza Kvelstadt (#7973) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem PS-en sem "gond", h cserélgetni kell a lemezeket, sztem itt is meg fogok "barátkozni" a kártyákkal :D :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7976) Sirandrish válasza Kvelstadt (#7973) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem akarok nagyon rosszat mondani mert imádom a kis masinát, de kritikán aluli ez a tárhely. Ezt bőven tudnia kellett a Nintendonak hogy kevés lesz, mégis meglépte 2017ben! Őszintén megértem azokat akik csak röhögnek rajtunk, hogy ezt is le tudták nyomni a torkunkon...
Ráadásul 1 SD kártyával meg sem oldod a gondodat, max addig amíg nem lesz MÉG 2-3 játék ami nem fér el majd a kártyán...
És ha olyan lenne mint a konkurensek, hogy minden hónapba akció hegyek??
10-20 SD kártya is kevés lenne, és valljuk be, a 32-64gigás ami már csak-csak ér valamit, nem is olcsó...
Eeeh...sz*r ez úgy ahogy van...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7977) Adam_Shepard válasza Sirandrish (#7976) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

És managelni sem tudod, hogy hova rakja. max utólag.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7978) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Mennyire probléma a képernyő karcolódása ki-be dokkolásnál? Olvastam itt, h valaki ragasztott valamit a dokkoló belsejébe asszem, de már nem emlékszem rá pontosan :B :U

koncsik: köszi :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7979) koncsik válasza Scholes9 (#7978) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Összefoglalóból:
SWITCH HARDWARE PROBLÉMÁK
1. Eláll a képernyő a készülék felületétől / A dokkoló ferde / A dokkoló megkarcolja a képernyőt
Házi megoldások:
- Megvásárláskor ellenőrízd, ha lehet.
- Képernyővédő fólia használata, üvegfólia erősen ajánlott, mert a műanyag fóliánál tapasztaltak ráolvadást.
- A dokkoló belsejében levő kiemelkedések mikroszálas anyaggal vagy egyéb kevéssé karcolódó anyaggal fedése.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7980) Kvelstadt válasza Scholes9 (#7978) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem nincs rajta fólia és eddig semmi karc.
De nem is rakok rá mert kettő is buborékos lett.

Boost (új nick?)
Úgy vagyok hogy van egy játék amit játszom meg egy ami levezetés-multis.
Na ha most a kart digitbe van meg akkor addig nem kell kártyát cserélnem míg a zeldát végig nem játszom,s ezután majd a következő játék lesz benne sokáig.
Tudom nem 100%os megoldás de a digit kart jócskán lecsökkentené a kártyacseréket ami nekem elég.

Sirandrish.
Egyet értek de ezt már csak leírhatjuk de változni nem fog.
De ha jön egy konzol update abba tuti nagyobb belső memória lesz.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7981) Yiggdrasil


Yiggdrasil
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok mondani olyan boltot BP-en, ahol ki tudnám próbálni ezt a konzolt esetleg? (Vagy egy 2DS/3DS-t?)
Nagyon elkapott a nosztalgia a héten amikor haverom előásta az N64-ét, és gondolkodom rajta erősen, hogy ismét bekellene ruházni egy Nintendo-ra, viszont úgy, hogy nem tudtam még 1x sem kipróbálni élőben egyik kézikonzolukat sem, nem merek belevágni.

(#7982) fogtunder válasza Sirandrish (#7976) üzenetére


fogtunder
nagyúr

azért PS vonalon is ki lehet futni az 500GB-os keretből, ami az alapbépben van.

én amúgy nem tartom ennyire kritikusnak ezt a gondot. rendelsz sinceritytől egy nagyobb SD kártyát, OK, nem lesz olcsó, de ha esetleg eladnád a Switchet, azt a kártyát még mindig fogod tudni használni, ez egy általános tartozék. és a játékokat is aránylag gyorsan tölti le, ha értelmes net van a közelben, amivel éppen nem játszol, azt törlöd, aztán majd leszeded újra, ha megint kedved lesz hozzá. PC-n sincs máshogy, csak SSD van a gépben, sakkozni kell a hellyel, nem megoldhatatlan.

(#7978) Scholes9: Ysk-es széklábra ragasztható kis filckorongokat raktam bele, tökéletes megoldás és olcsó.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#7983) Sirandrish válasza fogtunder (#7982) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azért 500giga meg 32giga között van egy icipici különbség. Arról nem is beszélve hogy a PSbe gond nélkül beleteszek egy nagyobb vinyót ha úgy tartja kedvem, nem kell SD kártyákkal szarakodnom.

Az hogy megoldhatatlan probléma lenne az persze túlzás (bár 1 év múlva megnézem hogy a belső memó mire lesz elég akár csak fizikai címekkel) viszont 2017ben kiadni egy konzolt 32g belső memóval meg szégyen...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7984) adalbert1 válasza fogtunder (#7982) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, Xbox One vonalon is, nekem kb. 8 nagyobb játék van a One-ra installálva, és ha valami új jönne, akkor törölni kell - ott is a külső HDD-vel bővítés játszik még, mint lehetőség.
Egyelőre úgy tűnik, hogy fizikai változatokat vásárolva elég lesz egy darabig a 64GB-os SD kártya, ha esetleg kifogynék a helyből, akkor beszámolok róla.

Nintendo eshop-on is lesz black friday, ezek a UK akciók.
Az I am Setsuna-n gondolkozom 18 fontért, ez egész jó ajánlatnak tűnik.

(#7985) Scholes9 válasza Kvelstadt (#7980) üzenetére


Scholes9
nagyúr

+fogtunder: köszi :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7986) boost válasza Kvelstadt (#7980) üzenetére


boost
addikt

Én is így csinálom. A kart a digitáls cím, azzal rendszeresen de nem állandóan játszunk, a többi kártyás.

(#7987) Kvelstadt válasza boost (#7986) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor ezt túltárgyaltuk. :)

A vicc hogy most posztolták face-en a nintendo akciókat es a party játéknál a kart képe van ott úgy, hogy az nem is lesz akciós. Pedig egy pillanatra azt hittem hogy pont elcsípem akciósan.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7988) Scholes9 válasza Kvelstadt (#7987) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez elég gyenge akció, ha jól végig néztem :DDD :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7989) Kvelstadt válasza Scholes9 (#7988) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Adj még nekik pár évtizedet és meglásd jobbak lesznek. ;]

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7990) Scholes9 válasza Kvelstadt (#7989) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Mindegy végülis, majd beszerzem apróról olcsóbban, amik érdekelnek :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7991) Kvelstadt válasza Scholes9 (#7990) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Switch játékok használtan se sokkal olcsóbbak.
Itt kint pl 50font egy zelda vagy kart, és a használt is olyan 45körül.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7992) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Itt azért azok ahogy nézem. 12-ért vettem postával együtt a Zeldát tökéletes állapotban. 20 lett volna boltból :)

Melyik Mario játékot érdemes elsőnek megvenni? :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#7993) boost válasza Scholes9 (#7992) üzenetére


boost
addikt

Attól függ, hogy mire vágysz. MarioRabbids egy stratégiai játék, Mario Odyssey egy nyílt világú platformer. Arcade Archives Mario Bros. meg nagyon öreg pénzbedobós Mario játék Switch kiadása. Utóbbit nem ajánlom, a többit annál inkább.

(#7994) Kvelstadt válasza Scholes9 (#7992) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nálam a rabicc kimarad. Jópofa meg szeretem az xcom-ot de ez nem húz be.
Ja meg félig ubi-s és nekik én pénzt nem adok.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7995) fogtunder válasza Kvelstadt (#7994) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Nem is olyan, mint az XCOM, csak elsőre, nekem olyan érzésem volt, hogy inkább egy puzzle játék, mert gyakran csak egy jó megoldás van, a kekszkomban sokkal többet lehet taktikázni. Ettől függetlenül jó lett, ha találsz használtat szerintem megéri.

a Ubinak nem adunk pénzt meg nekem furcsa, vannak tök jó játékaik, ha éppen nem a futószalagot tolják ezerrel, ez pl egy közülük.

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#7996) n000rbi válasza Kvelstadt (#7994) üzenetére


n000rbi
senior tag

Kár, pedig az utóbbi idők egyetlen ubi játéka, ami megéri a pénzét. (leszámítva a Montpellier stúdiójuk játékait, azok mind jók)

(#7997) boost válasza Kvelstadt (#7994) üzenetére


boost
addikt

Én szeretem az XComot, a régi DOS-ost is játszottam, meg az újakkal is és ez nekem pont azért tetszik a MarioRabbids, mert nincs kényszeredett bázisfejlesztés, meg embermenedzsment meg 80%-os esélynél 3méterről is mellélövés.

Itt vannak a fix karakterek listája, ahogy haladsz, kapod az új fejlesztéseket és csak 0% (el van takarva), 50% (félig van eltakarva, 100% (nincs eltakarva) találati lehetőség van. Sokkal inkább a taktika a döntő, mint a körítés. Megéri a pénzét.

Meg ott vannak az UbiArt játékok mint pozitív példa az iparban: Rayman játékok, Child of Light, Valiant Hearts: The Great War; ezek mind kíválló alkotások. Szóval leírni az Ubit sem kellene teljesen.

[ Szerkesztve ]

(#7998) adalbert1


adalbert1
veterán

game.co.uk-n vicces a maintenance kép :) :

Amúgy ott is Black Friday van, Switch-re talán egy jó akciót láttam (igaz, csak azokat a játékokat néztem, amik nincsenek meg, és érdekelnek):
La Noira 33 fontért.

(#7999) Kvelstadt válasza n000rbi (#7996) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azér éri meg a pénzét mert felig mario. Mqjs lehet kap egyesélyt. Majd.

Rayman sose tetszett, child megvan, a multi játékaik meg egy sem érdekel.
De átfogalmazom. Már nem adok pénzt nekik. Persze kiváncsian várom hogy előrukkoljanak valamivel ami miatt megcáfolom magam.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#8000) Dvix válasza Kvelstadt (#7999) üzenetére


Dvix
senior tag

Gyerekek én nem akarok ünneprontó lenni de mia francért vesz valaki egy ilyen gyenge tabletet? :((( Mikor hazaérsz játszól egy normál konzolon vagy pc-n? Ti függők vagytok h magatokkal vigyétek ezt mindenhova? A játékok ára...össze se lehet hasonlítani amikor pl Steam Sale van. :U Most komolyan, gyenge, ha elfogy a háttértár micro SD nyomogatsz bele, a kijelző még csak nem is gorilla glass, drágák a játékok, és még sorolhatnám. Engem tényleg érdekel h mi a francért éri meg valakinek ilyet venni?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.