Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#7051) woros válasza boost (#7041) üzenetére


woros
őstag

Ha lehet hinni ennek akkor:

Switch (2017): 393 GFlops (when docked) - 157 GFlops (undocked as a portable)

Xbox 360 (2005): 240 GFlop GPU (ATi Xenos) + 115 GFlop CPU (Xenon, tri-core IBM PPC) ~355 GFlops total

PS3 (2006): 218 GFlop CPU (CELL) + 192 GFlop GPU (Nvidia RSX) ~400+ GFlops total

Wii U (2012): 176 GFlop GPU (AMD 'Latte') + 15 GFLOP CPU ('Espresso') ~200 GFlops total

Xbox One (2013): 1,310 GFlops (1.31 TF)

PS4 (2013) - 1,840 GFlops (1.84 TF)

PS4 Pro (2016): 4,200 GFlops (4.2 TF)

(#7052) Dr.F.E.R.I. válasza KOHO (#7033) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Év elején vettem Vitát, és egy valamit vettem nem sokára észre - baromira sajnálok még egyszer annyi pénzt kiadni memkártyára hozzá. A hozzájáró 4GB-os meg semmire nem elég kábé. Így a Mortálon kívül nem is töltöttem le semmit hozzá, nem megy a pénzem a PSN felé. A Switch ugyanez pepitában, de valószínűleg a Nintendónak lesz annyi esze, hogy adjon hozzá idővel külső tárhely támogatást. Kétszer se mondom, hogy lesz olyan dokkolójuk, amibe be lesz építhető legalább egy laptop vinyó. De a Vitára visszatérve, nálam főleg emiatt van partvonalon kívül.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7053) fandras32 válasza peternac (#7047) üzenetére


fandras32
újonc

Pár perccel ezelőtti infó ezzel kapcsolatban: "Japanese digital version is available to play!" + "It’s only 11 PM here in Japan but when I tried to play it, it opened up and now I’m going. So if anyone bought a Japanese copy you’re good to go!"

[ Szerkesztve ]

(#7054) boost válasza Peat;) (#7050) üzenetére


boost
addikt

Jogos, 0.350-en fut. Csak amikor kiderült, hogy mit raktak bele, akkor ment a szakértés, hogy mire képes a cucc, és akkor írták midnenhol, hogy maga a chip 1 terraflopsra is képes.

[ Szerkesztve ]

(#7055) =WiNTeR= válasza Dr.F.E.R.I. (#7052) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

AFAIK 2TB-ig támogatja a microSDXC-t a Switch.

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#7056) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

97%-on a Super Mario Odyssey

Live-Die-Respawn

(#7057) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#7052) üzenetére


boost
addikt

Az MK8on kívül (mert az olyan amit szívesen elindítok egy egy verseny erejéig is) az AAA címeket kártyásan veszem meg. Annyit megér, hogy ha megunom, el tudom adni. meg általában olcsóbb is, mint digitálisan. Mire leakciozzák a digitálist, addigra a fizikai is már olyan áron fut.

Opencriticen 98%. http://opencritic.com/game/4504/super-mario-odyssey

[ Szerkesztve ]

(#7058) Dr.F.E.R.I. válasza =WiNTeR= (#7055) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Kár, hogy ilyen kártyák nem léteznek. De ha lesznek is valamikor, pláne emberi áron, addigra a Switch már relikvia lesz. Ésszerű határokon belül maradva a hdd lenne csak jó megoldás.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7059) grosy válasza Dr.F.E.R.I. (#7058) üzenetére


grosy
senior tag

Black Friday-en majd veszel olcsón :)

(#7060) g@bo válasza boost (#7041) üzenetére


g@bo
nagyúr

"Switch esetében azért kapsz egy teljes desktop konzolt is, ami közel olyan erős grafikailag, mint a sima XBox One."

mármint az az xbox, amibe p3 733 röfögött 2001 ben? :U

(#7061) boost


boost
addikt

Mi ez a nagy csend, már mindenki tolja? :D Én 3 helyen próbálkoztam a héten, de mindenhol péntek. :D Úgyhogy maradt a futár.

(#7062) Adam_Shepard válasza boost (#7061) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ez amúgy baromira nagy genyóság:D Mindenhova beérkezett és mégsem adhatják ki (2 ember is tolta a friend listemről).

Mellesleg feltápoltam a karimat és tudok rankedre is menni a Splatoonban- vegyetek fel és nyomjuk.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7063) koncsik válasza boost (#7061) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Majd éjféltől ki lehet próbálni :K (pontosabban: otthon 23:57 -> GP 00:00 -> otthon 00:03)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7064) boost


boost
addikt

Nekem nem küldött emailt még a futár... Gyanús... :Y

(#7065) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hajaj srácok, ezt a Wolfenstein II Switch kiadás engedélyezését vajon a Nintendo komolyan gondolta? :D Nagyon nem családbarát játék, még a DOOM-hoz képest is.

Live-Die-Respawn

(#7066) Adam_Shepard válasza oriic (#7065) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Itt volt szó róla, hogy szeretne több "felnőtt tartalmat". Itt a lefejezéssel ezt erősen meglépik :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7067) koncsik válasza Adam_Shepard (#7066) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Wii U-n is volt Devil's Third meg Zombi U...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7068) grosy válasza koncsik (#7063) üzenetére


grosy
senior tag

Az MM-ben már kint van.

(#7069) GuruZone válasza grosy (#7068) üzenetére


GuruZone
őstag

van már élő stream! :D

YouTube link - Katt ide!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#7070) [Ixub]


[Ixub]
tag

Megkaptam az értesítést, hogy feladták az MPL-nél. Remélem nem hozza a formáját a posta, bár üzleti csomagként adták fel. Annak itt kell lennie holnap...

(#7071) koncsik válasza grosy (#7068) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Tok is, amiibo-k is előrendelve, meg valmi kis ajándék. MM nincs közelben sehol...csak a GP :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7072) KOHO


KOHO
senior tag

Tervezi valaki, hogy digitális formában veszi meg?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#7073) boost


boost
addikt

Nekem meg nem lesz futár, nem jött az email, hogy megkapta volna a GLS. :U

(#7074) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Switch Accessories, Orzly Ultimate Pack for Nintendo Switch [Bundle includes: Glass Screen Protectors, USB Charging Cable, Console Pouch, Cartridge Case, FlexiCase JoyCon Covers, Headphones] - BLACK, csak £9.99!

(#7075) koncsik válasza MrPeekaboo (#7074) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Németen is csak 10 euro!

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7076) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Have a nice day!

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7077) boost válasza koncsik (#7076) üzenetére


boost
addikt

szép gyüjtemény. :R
Mikor állsz, álltok neki?

(#7078) woros válasza koncsik (#7076) üzenetére


woros
őstag

Csak ennyi?

(#7079) grosy válasza boost (#7077) üzenetére


grosy
senior tag

Nekem már 5 órám benne van. Nem kell félni, tele van tartalommal, elegendő lesz ez 50-70 órára ;)

(#7080) woros válasza grosy (#7079) üzenetére


woros
őstag

Legalább az időt raknád be spoilerbe... nem akartam tudni, hogy mennyi idő, de ha csak saccoltad az más.

(#7081) grosy válasza woros (#7080) üzenetére


grosy
senior tag

Persze, hogy saccolom, honnan tudnám :)

(#7082) ayo válasza woros (#7080) üzenetére


ayo
addikt

Saccolta. Csak az RPG dolgok mennek 40 fölé többi ~fele szokott lenni.

http://jateknaplo.blog.hu

(#7083) peternac


peternac
tag

For the record:
az USA store-bol vasarolt Odyssey USA ido (asszem PDT/PST) szerinti 00:00-kor aktivalodott. Tehat ha kesobb is lesz ilyen preload, akkor a store regioja hatarozza meg az unlock/start idejet.
Reggel toltam ~2 orat, van benne kontent, foleg ha sajat magad fedezed fel a moon-okat. Jo jatekot!

(#7084) woros válasza grosy (#7081) üzenetére


woros
őstag

Ok, sry, nem tudom mit írtatok már spoilerbe, mert azokat nem olvastam el. :B

(#7085) grosy válasza ayo (#7082) üzenetére


grosy
senior tag

Ez igaz, és így is tartom az állításom ;)

(#7086) koncsik válasza boost (#7077) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Éjfél után estem neki, TV-n első mentésig, nekem nagyon tetszik, vártam már egy ilyen játékot nagyon (meg persze valami 2D-s is jó lenne, de arra vannak még a régiek, nekem sok kimaradt :B )

Woros: igen, igyekszem visszafogni magam :DDD a tok teljesen feleslegesnek tűnt, de itthon jó (sajnos dugdosni kell a Switchet időről időre a gyerekek elől, utazáshoz a Zeldás kemény tok jobb).

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7087) woros válasza koncsik (#7086) üzenetére


woros
őstag

Állítólag ez a tok anyagában más, mint a sima fekete. Keményebb.

(#7088) koncsik válasza woros (#7087) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

simát nem ismerem, de itt egy homályos kép

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7089) boost


boost
addikt

Márió a házban!

(#7090) ldave válasza boost (#7089) üzenetére


ldave
félisten

Mi a könyv?

A Slime draws near! Command?

(#7091) boost


boost
addikt

Ha már elfelejtették kipostázni, akkor megkérdeztem, hogy nincs-e valami plusz ajándék. Sapka az előrendelői volt, de azt mondták, hogy lehet nem jut, mire érte megyek. Végül kaptam mind a kettőt.

(#7092) boost


boost
addikt

Tényleg, azok felé, akik kipróbálták a Mario-t. Lehet két teljesen független játékot indítani ugyanazon a profilon? Mint mondjuk MarioRabbidsnél, ahol három mentési slot van, vagy olyan, mint a Zelda ahol profilonként egy.

(#7093) grosy válasza boost (#7092) üzenetére


grosy
senior tag

Te hol vetted végül?
A kérdésedre a válasz, ami remélem nem SPOILER, mert már ki tudja, de az utóbbi :)

[ Szerkesztve ]

(#7094) boost válasza grosy (#7093) üzenetére


boost
addikt

Ez de kár. Lenne egy játék, amit magam maxolgatnák normál módban, meg egy, amit a fiammal, könnyű módban a magunk tempójában ha már van benne coop és asszisztens mód.. Most akkor kinek csináljak külön profilt? Magamnak, vagy a coop játéknak. :(((

Innentől kezdve már csak 9/10, és még el se indítottam.

(#7095) boost válasza grosy (#7093) üzenetére


boost
addikt

Ahol megrendeltem, csak elfelejtettek postazni, el kellett menni érte a legkozelebbi uzletukhoz. progamingshop.sk

(#7096) fogtunder válasza boost (#7094) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én egyedül játszok rajta, de a különböző shopok miatt így is 3 profilom van...

I hate morning people. And mornings. And People.

(#7097) grosy válasza boost (#7095) üzenetére


grosy
senior tag

Ja, akkor rendben van. Mert a füzetért visszamentem volna :)

(#7098) koncsik válasza fogtunder (#7096) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem is 3, meg 1-1 a fiúknak :K ráadásul lényegesen egyszerűbb a váltás, mint PS4-en pl.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7099) boost


boost
addikt

Ezt a játékot tényleg nem lehet klasszik gémer módban, pl pro kontrollerrel, karok és gombok irányításával játszani anélkül, hogy rángatnám a kezem, meg egyéb mozgásokat végéznék, megidézve az 1,2,Switchet?

[ Szerkesztve ]

(#7100) ldave válasza boost (#7099) üzenetére


ldave
félisten

deleted

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.