Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#7351) #22794752 válasza boost (#7162) üzenetére


#22794752
törölt tag

"Köszi", hogy utólag jelezted.

(#7352) fogtunder válasza boost (#7350) üzenetére


fogtunder
nagyúr

csináltak volna inkább egy Ori folytatást...

I hate morning people. And mornings. And People.

(#7353) boost válasza #22794752 (#7351) üzenetére


boost
addikt

Én sem tudtam előre, hogy ilyen sapkát kapok. A marketing anyagon ilyen volt, de azt gondoltam, h az csak marketing. :F

(#7354) KOHO


KOHO
senior tag

Na végre valahára megvettem én is dobozosan az Odyssey-t :)) Fantasztikus hétvégének nézek elébe.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#7355) boost válasza KOHO (#7354) üzenetére


boost
addikt

Jó szórakozást!

(#7356) KOHO válasza boost (#7355) üzenetére


KOHO
senior tag

Köszi :) Melóból rohantam át az 576-ba, még volt 1 darab :D Egyébként ebben a játékban van multiplayer? Vagy csak a single-re van kihegyezve?

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#7357) boost válasza KOHO (#7356) üzenetére


boost
addikt

Multi nincs, olyan van, hogy ha ketten vagytok külön tudjátok irányítani a mario-t, meg a sapkáját. De ez inkább ilyen apa-kisgyerek szintű dolog, mert csak minimális plusz dolga van a sapkának.

Szoktam úgy, hogy a srác irányítja Mariot, én meg harcolok közben a sapkával, de most már mi is átálltunk a mindent egy ember csinál, és adogatjuk egymásnak a kontrollert.

[ Szerkesztve ]

(#7358) woros válasza KOHO (#7356) üzenetére


woros
őstag

Van multi. A masodik player iranyithatja cappy-t, de nem nagy szam szvsz.

(#7359) _Balee_


_Balee_
aktív tag

Milyen SD kártyát érdemes venni a Switch-be? 128 gigást akarok. Sajnos annyira nem értek hozzá, melyik a legjobb. :)

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#7360) ayo válasza _Balee_ (#7359) üzenetére


ayo
addikt

Bármelyik márkásabbat, azok ebben a kategóriában mind jók lesznek: Kingston, Samsung stb.

http://jateknaplo.blog.hu

(#7361) boost válasza _Balee_ (#7359) üzenetére


boost
addikt

és kerüld a kínai, ebay és hasonló "szuperolcsó" oldalakat

[ Szerkesztve ]

(#7362) fogtunder válasza boost (#7361) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ezt így mondjuk kár kijelenteni, a Sincerity Trading eBayes, olcsó és megbízható, csak a fórumról több százan rendeletek már onnan kártyát, senkinek nem volt vele baja, mindig eredetit küldenek és azt, amit rendeltél, a Kingston kártyák gariztathatóak is itthon emlékeim szerint.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#7363) ayo válasza fogtunder (#7362) üzenetére


ayo
addikt

na igen, az kivétel, de a többitől zsákbamacska.

http://jateknaplo.blog.hu

(#7364) Peat;) válasza ayo (#7360) üzenetére


Peat;)
veterán

Mondjuk ha már ekkorát vesz szerintem megéri 80 mb/s körüli írási sebességest választani, most is van olyan játék amihez ez az ajánlott.

(#7365) Darth_Revan válasza _Balee_ (#7359) üzenetére


Darth_Revan
veterán

A lenyeg, hogy markasabb kozul is U3-ast vegyel, hogy mindenkeppen tudjon legalabb 60mb/s olvasasi sebesseget.

(#7366) _Balee_


_Balee_
aktív tag

Köszönöm a segítséget, ehhez mit szóltok? Nem gyanúsan olcsó? A Kingston 90 mb/s olvasási sebességgel 34ezer. Ugye kell hozzá az adapter, hogy használni tudjam?

[link]

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#7367) jgrasl válasza _Balee_ (#7366) üzenetére


jgrasl
csendes tag

Nem kell hozzá az adapter a Switch microsd-t eszik. Sztem nem gyanúsan olcsó én az összefoglalóban is linkelt SanDisket vettem az 12k. [link]

(#7368) Vebber


Vebber
tag

Media Markt megint akcióz. Mint minden másra, a kapcsoló is 15% kedvezménnyel vásárolható üzletben.
Vagyis 93000-ért vihető, online valamelyest drágábban.

Május óta, ez a 4.-ik kedvezményes vásárlási lehetőség náluk, míg máshol gépre egyszer sem volt.

(#7369) Vebber válasza _Balee_ (#7366) üzenetére


Vebber
tag

Samsungot ne vegyél, legtöbb baj van velük. Egyébként ennek közel feléért megkapod aliexpressen.
Ahol van 5-10 ezer pozitív visszaigazolás, közel 5-ös átlaggal, magyar vásárlók által is ajánlottan, szerintem nyugodtan vásárolhatsz.

Érdemes bele olvasnod a memóriakártyás topikba.

(#7370) koncsik válasza Vebber (#7368) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R Ez valószínűleg jobb a majdani BF ajánlatoknál, csak nagyon pirosba kell öltözni a 15%-hoz (alaphelyzetben 10% a Red Friday) és ma este vége. :O

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7371) Vebber válasza koncsik (#7370) üzenetére


Vebber
tag

5 ruhadarab kell csupán. Egyébként nagyon korrektek -ahogy nálunk láttam-, megadják a kedvezményt, pl. elfogadták ahol két emberen volt összesen öt. Bugyi, gatya, vagyis fehérnemű viszont nem lehet.

(#7372) woros válasza Vebber (#7371) üzenetére


woros
őstag

Mert az "fehér"nemű? :DDD Csak viccelek, köszi a tájékoztatást! :)

(#7373) g@bo válasza Vebber (#7368) üzenetére


g@bo
nagyúr

93 a swiccs? :U

(#7374) KOHO


KOHO
senior tag

Sziasztok!
2 napja nyüstölöm a Mario Odyssey-t de megmondom őszintén, hogy nem értem ezt a hatalmas hype-t körülötte. Aranyos, kreatív, néha vicces (néha), de semmi több. Egyáltalán nem varázsolt el, 1 végigjátszáson kívül szerintem nincs több benne. Ez szubjektív vélemény a részemről.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#7375) Kvelstadt válasza KOHO (#7374) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Volt egy rész mikor engem se vitt annyira és még engame se volt meg és már le is volt beszélve egy sráccal hogy eladom neki, de aztán mégsem adtam el. Most pedig megvan az engame és mégis lelkesrn gyüjtögetem a moonokat meg a lila coinokat pedig trófea sem jár érte.
Szal nem az elején húzott be a játék de azóta behúzott és nem ereszt.
Mondom ezt úgy hogy sosem voltam mario fan és sosem vettem magamnak mario játékot ezelőtt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7376) [Ixub]


[Ixub]
tag

A holdkeresős minidungeonok sokkal inkább hozzák az igazi Mario feelinget. Nem vagyok még a végén, de imádom a keresgélést. Ezért is haladok lassan.

(#7377) rosejbli


rosejbli
senior tag

A múltkor volt téma az sd kártyákról, itt egy egész jó cikk ami segíthet, ha valaki most akarna beszerezni egyet.
Link

(#7378) boost


boost
addikt

Ki tervez venni Xenoblade Chronicles 2-t?

(#7379) koncsik válasza boost (#7378) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7380) planbmokus válasza boost (#7378) üzenetére


planbmokus
senior tag

:K
Természetesen gyűjtőit :DDD

[ Szerkesztve ]

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#7381) Adam_Shepard válasza boost (#7378) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

:))

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7382) boost válasza planbmokus (#7380) üzenetére


boost
addikt

48€ a sima, 78€ a gyüjtői... Majdnem a duplája. Én a simát veszem. Akkora rajongó nem vagyok, és nekem csak a helyet foglalná.

Inkább csak kell valami tartós cucc, ami kitart karácsonykor, ha sok időm lesz. Addigra a Mariot kb maxolom.

[ Szerkesztve ]

(#7383) bakter24 válasza boost (#7382) üzenetére


bakter24
őstag

Ha eladnád a Mariot, vagy innen bárki más, venném :D Gyerek egyre többször kérdezi. Meg a Lego City: Undercover kimaxolásának is már túl vagyok a felén. És, amint tudjuk, "Winter is coming..."

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#7384) planbmokus válasza boost (#7382) üzenetére


planbmokus
senior tag

Én a gyönyörű, 200 oldalas artbook miatt függtem rá, meg a steelbook miatt.
Eddig csak a Zelda Master Sword-os CE volt ilyen igényes Switch-re szerintem (de arról lecsúsztam)...

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#7385) boost válasza bakter24 (#7383) üzenetére


boost
addikt

Köszi, de egyelőre nem aktuális. Én is a gyerkőccel toltam végig (ma végeztünk), és szeretne még benne barangolni. Kb a játék végére értette meg, hogy ez egy felfeldezősebb játék. Nincs több bossfight, hanem gyüjteni lehet az érméket, holdakat. Kiváncsi leszek, hogy meddig fogja így érdekelni.

(#7386) boost válasza planbmokus (#7384) üzenetére


boost
addikt

Zeldám viszont van, bontatlan. Azt sem tudom megmagyarázni. Helyet foglalja csak. :B Ezért aztán a Xeno nem lesz CE.

(#7387) planbmokus válasza boost (#7386) üzenetére


planbmokus
senior tag

Szentségtörés! Novemberben bontatlan Zelda otthon? :D :D

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#7388) Kvelstadt válasza planbmokus (#7387) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az enyém is bontatlan. Mondjuk én kedden vettem, és eddig is csak azért nem bontottam mert a marioval kezdtem a switchezést.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7389) boost válasza Kvelstadt (#7388) üzenetére


boost
addikt

de az enyém egy Collectors Edition :B Azért, mert van egy sima, amit játszom. Csak két héttel start után láttam egy boltban a CE-t, és megvettem. :B

[ Szerkesztve ]

(#7390) Adam_Shepard válasza boost (#7389) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mondjuk én is ráúsznék egy Master ed. re vagy egy olyanra amiben van az a tok.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7391) _Balee_ válasza boost (#7378) üzenetére


_Balee_
aktív tag

Én is veszem. Szerintem csak az alapot. :) Mondjuk a korábbi részekkel nem játszottam. Pedig ott van a polcon WiiU-ra az X. De még nem volt időm tolni. :D

i9 9900K, 48 GB DDR4 RAM, Asus RTX 4080 ROG Strix OC, LG 34GN850-B, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch Oled, LG OLED 77C21LA, Steam Deck Oled 512 Gb, PS Portal

(#7392) Kvelstadt válasza boost (#7389) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ja hát úgy érthető.
Mondjuk én akkor is kibontanám ha tudom mi van benne.
Terveztem is venni kollektorszt de az a kard "szobor" egy vicc.

Más. Srácok én méh nem ádtam bele magam a switch játékkínálatba, szóval azt se tudom mi az a xenoblade.
Majd ránézek és lehet azt mondom hogy kell. :)

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7393) planbmokus válasza Kvelstadt (#7392) üzenetére


planbmokus
senior tag

Eddig New 3DS-en és WiiU-n tette tiszteletét a sorozat, nekem az előbbi egy nagyon kellemes csalódás volt!

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#7394) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Számomra kulon elvezetes a gyujtoi mert ezzel a jatekkal debutal az elso steelbook switch jatekokhoz. En meg azokat gyujtom :)

Bennem a X1 vegyes erzeseket keltett, igaz csak a 3 ds verziot probaltam es az nem adja ugy vissza a dolgot meg amit tesztekben leirnak de igy is tetszett.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#7395) planbmokus válasza Adam_Shepard (#7394) üzenetére


planbmokus
senior tag

Nekem annak ellenére az egyik kedvenc játékom lett, hogy maga a stílus annyira nem szokott feküdni...

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#7396) fityere válasza boost (#7382) üzenetére


fityere
senior tag

Hol van 48eur-ert ? Amazonon 59eur, ennyiert rendeltem elö.

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#7397) boost válasza fityere (#7396) üzenetére


boost
addikt

(#7398) boost válasza Kvelstadt (#7392) üzenetére


boost
addikt

Itt egy 8 perces videó, ami mindent elmagyaráz a játékról. https://www.youtube.com/watch?v=hXGTJgXPhm0

(#7399) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Emlékeim szerint a Zelda BOTW Master Edition USA only volt, azért kaptam olcsóbban a KSZ-ben a limited-et, mert először felrakták az oldalukra a Master-t és előrendeltem. Jelenleg 4-500 USD körül van.
Én is limited-et rendeltem a XC2-ből.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#7400) Adam_Shepard válasza boost (#7397) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ja hogy a Supergamer!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.