Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#6451) adalbert1 válasza koncsik (#6450) üzenetére


adalbert1
veterán

Nem, úgy tűnik, hogy már megint out of stock...

(#6452) fogtunder válasza tajner10 (#6353) üzenetére


fogtunder
nagyúr

tegnap én is leszedtem, elég kellemes, bár max 3 órám van benne.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#6453) DonDennis válasza DonDennis (#6449) üzenetére


DonDennis
senior tag

A válasz ma meg is érkezett ezt a vizuális funkciót is kivették a switches fifa verzióból ...

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#6454) boost válasza DonDennis (#6453) üzenetére


boost
addikt

Pontosan mi hiányozik?

(#6455) Bazsi1987 válasza DonDennis (#6453) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nekem az online fut legyen rendbe meg a játék menetbe ne legyen nagy eltérés és én veszem is 😊

(#6456) DonDennis válasza boost (#6454) üzenetére


DonDennis
senior tag

A bal oldali a switches a jobb a ps4, és hiába official partner a PL és az EFL jól látható hogy csak a ps4 változat kapta meg a premier league broadcast vizuális látványt, ami engem pl zavar mert tökre sokat tud dobni hogy nem egy ilyen random felirat van a kép bal felső sarkában hanem a rendes tv-n is látható, illetve ha lapot kap egy játékos vagy csere van akkor is minden kiírás úgy szerepel mint a való életben.

[ Szerkesztve ]

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#6457) Darth_Revan válasza DonDennis (#6456) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Full b+, ez aztán deal breaker :O ;]

(#6458) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

A forrás aki először elhintette hogy jön az LA Noire Switch -re a kérdésre hogy " Mi a helyzet a GTA5-el?" ezt válaszolta:

Türelem !

:Y

Ugyan bőven csak pletyka szint ez is, de újabb jele hogy az LA Noire teszt hogy lássák megéri e a GTA5-ot portolni.

[ Szerkesztve ]

(#6459) oriic válasza Darth_Revan (#6458) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

GTA V a buszon? Hm... Éri a Switch vásárlás.

Live-Die-Respawn

(#6460) fogtunder válasza oriic (#6459) üzenetére


fogtunder
nagyúr

mondjuk harmadszor megvenni már nem tudom, mennyire lennem hangulatom. a RDR jobban érdekelne másodszorra.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#6461) Sirandrish válasza DonDennis (#6456) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem értem..ezt most mibe került volna áttenni ide is?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6462) KOHO válasza Darth_Revan (#6458) üzenetére


KOHO
senior tag

Ezzel az a baj, hogy egy relative sikertelen játékot sóznak el most a Switchre (én mondjuk megveszem) teszt gyanánt, sok minden következtetést ebből nem lehet levonni szerintem :D

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#6463) boost válasza Sirandrish (#6461) üzenetére


boost
addikt

Pénzbe. Szerződések, stb.

(#6464) Sirandrish válasza boost (#6463) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát már megvették nem?
Mármint az EA minden licenset megvett. Külön kell Switch license is?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6465) Darth_Revan válasza KOHO (#6462) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hát Switch-en alternatíva nincs és maga a játék is elég jó, szerintem R* meg fog lepődni az eladasokon :)

(#6466) KOHO válasza Darth_Revan (#6465) üzenetére


KOHO
senior tag

Egy kis felmérés előzetesen: Ki veszi majd meg a LA Noire-t?
KOHO: +1

[ Szerkesztve ]

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#6467) koncsik válasza KOHO (#6466) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nem játszottam vele soha, +1. :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6468) Darth_Revan válasza KOHO (#6466) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Én már vegigvittem PC-n (annak ellenére hogy mindenki anyazta a 30 fps miatt) de buszon is végig kell vinni úgyhogy +1 :)

November húzod hónap lesz...Skyrim, LA Noire, RE Revelations 1+2... :Y

[ Szerkesztve ]

(#6469) KOHO válasza Darth_Revan (#6468) üzenetére


KOHO
senior tag

Nekem szeptember,október,novemberre a terv (ebből 1 meglesz már holnap)
Fifa 18, NBA 2k18, LA Noire, Resident Evil, Mario Odyssey.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#6470) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

SW-1215-1757-1416

Csókolom!

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#6471) Bazsi1987 válasza Adam_Shepard (#6470) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ez mi ez?😊

(#6472) Adam_Shepard válasza Bazsi1987 (#6471) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

a barát kódom :B

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#6473) koncsik válasza Adam_Shepard (#6472) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Beraktam a többiekhez.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6474) KOHO


KOHO
senior tag

Sziasztok! Megjött a Fifa, le is nyomtam rögtön egy pár meccset online. Amit eddig el tudok mondani, hogy funkcionalitásban teljesen megegyezik a nagygépes verziókkal, kivéve a Journey módot, mert az ugye hiányzik belőle. A grafikát illetően nem lehet panasz, de dokkolóban - nagy tévén szerintem sokkal szebb, mint a kijelzőn. Ettől függetlenül én hordozható üzemmódban fogom legtöbbször használni. Az irányítás a már megszokott, testre lehet szabni, kinek hogyan tetszik. A 60 fps az csak meccs közben van meg, az átvezető intro videók (meccs előtt) megizzasztják a gépet szerintem kicsit akad, de ha jól emlékszem, akkor ezek a videók ugyanígy akadtak ps4-en is :D Egy szó mint száz, eddig kiváló darabnak tűnik. AJÁNLOTT!

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#6475) koncsik válasza KOHO (#6474) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:C :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#6476) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Jaj nem tom ps-re vagy switchre vegyem baszus 😣😁

(#6477) KOHO válasza Bazsi1987 (#6476) üzenetére


KOHO
senior tag

Switchre vedd!

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#6478) Peat;) válasza KOHO (#6474) üzenetére


Peat;)
veterán

Nekem is bejön, a töltés sebességével sincs baj, egyetlen hibája az online játék korlátoltsága, baráttal asszem nehéz összehozni a közös meccset, akinek ez fontos olvasson utána. A gépet eléggé izzasztja amúgy, érzetre jobban meríti mint a zelda, dehát első fifa switchre, ha sikeres lesz jövőre még jobbat adnak ki. Nehéz elképzelni hogy ne legyen sikeres amúgy.

(#6479) fogtunder válasza Peat;) (#6478) üzenetére


fogtunder
nagyúr

azért azt bele kell kalkulálni, hogy az eladások komolyabbik része nem Európában történik, hanem USA és Japán, ott pedig a foci közel nem annyira népszerű sport, mint a mi kontinensünkön. ettől persze még lehet sikeres, csak ugye a tulajok jó fele nem fogja megvenni, mert amúgy se venne FIFÁt soha, semmilyen platformra.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#6480) fogtunder


fogtunder
nagyúr

Jön a Darkest Dungeon Switchre :Y

I hate morning people. And mornings. And People.

(#6481) KOHO


KOHO
senior tag

Bug van a Fifában: egyszer-ketszer megjelenik meccs kozben egy szam a kepernyo aljan. Egy 29, karikaban. Van amikor eltunik az eredmenyjelzo.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#6482) nintencs válasza koncsik (#6398) üzenetére


nintencs
csendes újonc

A gamepark nálam is rosszul vizsgázott, akármennyire szervíz is, és egyben szomorú, hogy ilyen szervíz van. Előrendeltem náluk az Odysseyt, amihez leírás nincs, a játék neve mellett annyi van, hogy "+ előrendelői ajándékok".
A rendelésben leírtam, hogy mindenképp ragaszkodom a sapkához. A rendelés elküldése után, a visszaigazolásban már nem volt olvasható, amit kommentként leírtam.
Írtam nekik mail, leírtam, hogy a visszaigazolás hiányos, kértem igazolják vissza úgy, hogy amit a megrendeléshez fűztem legyen benne, hisz nem elhanyagolható, és azt is, hogy ragaszkodom a sapkához.
Válaszban elküldték megint ugyanolyan hiányosan a rendelést, és nem igazolták vissza az ajándékot sem, amihez kifejezetten ragaszkodtam.
Megint írtam, amire leírták, hogy bocs de náluk nem lesz sapka, de lesznek más ajándékok. Mivel nem írták le, hogy mik lesznek pontosan az ajándékok, újabb levél, amit válasz nélkül hagytak, így megint csak újabb levél. Erre kinyögték, hogy nyakpánt, és valami törlő kendő lesz.

Ezeket nem lehet azzal magyarázni, hogy új a honlap. Ez a vásárló megtévesztése. Ha nem futom le ezeket a köröket, akkor csenget a postás, kifizetem, majd kicsomagolás után derül ki, hogy amiért megrendeltem nincs is benne.
Gusztustalan ahogy eljárnak.

Viszont megvettem az első játékot, az 576-ból kedvezménnyel.
Tudom, hogy ezek is bepróbálkoznak néha, és van aki nem jön rá. Most én is úgy jártam, szóltak mehetek érte, majd ott előkaptak egy bontott csomagolású, használt játékot. Azonban jeleztem, hogy újat rendeltem ahhoz ragaszkodom, amit tegnap át is vehettem.

szerk:
Megint belefutottam abba, hogy ha írok valakinek választ, akkor amíg az enyém az utolsó hozzászólás, nem tudok más kommentjére sem válaszolni, ami akár tök más téma. Akkor sem tudok írni, ha a szerkesztési idő már lejárt.
Hogy van ez?

[ Szerkesztve ]

(#6483) fogtunder válasza nintencs (#6482) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ez mitől lenne a vásárló megtévesztése? Te kértél valamit, amit ők nem igazoltak vissza. Nem kötelező olyan kifejezéseket használni, amiről nem tudjuk, mi a jelentésük.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#6484) ldave válasza nintencs (#6482) üzenetére


ldave
félisten

Megnéztem most pár hazai konzolbolt kínálatát, és egy kivételével mindenhol kulcstartó és nyakbaakasztó az ajándék az Odyssey mellé. Lehet a sapka olyan promóció, amit nem a hazai forgalmazó futtat, hanem mondjuk a nyugat európai.

A Slime draws near! Command?

(#6485) nintencs válasza fogtunder (#6483) üzenetére


nintencs
csendes újonc

Akkor leírom mégegyszer, konkrétabban.
Már attól, hogy odaírják, hogy ajándékok is járnak hozzá, és teljesen biztos, hogy Palya bács piripócsról nem tudja, hogy nem mindenhol ugyanazt az jándékot adják hozzá. Csupán az unoka látja a reklámokat, és jelzi, hogy ilyet szeretne. Nekem sem volt egyértelmű. Tehát már eleve nem teljeskörű a tájékoztatás.

Második, a vásárló megrendeléshez leírja mihez ragaszkodik, és a visszaigazolást már "elegánsan" úgy küldik, hogy nincs benne. Így még csak az sem igazolható, hogy egyáltalán írt valamit.

Harmadik, kifejezett kérésre sem igazolják vissza, és majd csak többszöri emailre terítik ki,hogy mi is a valós helyzet.

Ha nem csak magukban morognának a vásárlók, és vennék a fáradságot, hogy jelezzék a fogyasztóvédelem felé, akkor néhány ejnye után, komoly büntik következnének.

Biztos vagyok benne, hogy utána gamepark sem így állna hozzá.

Idave:
Ha mindet megnézted, akkor csak azt látod, hogy 1 helyen írták oda, hogy azt is adják. A többi üzletnél, vagy nem jelzik, hogy az is benne van, vagy egyáltalán nem adnak infót. Ez utóbbi a problémás.

[ Szerkesztve ]

(#6486) ldave válasza nintencs (#6485) üzenetére


ldave
félisten

Nem néztem meg mindet, csak párat, amit ismerek. Ha sapkát szeretnél, akkor itt a bolt, amit keresel: [link]

A Slime draws near! Command?

(#6487) nintencs válasza ldave (#6486) üzenetére


nintencs
csendes újonc

Már megrendeltem a héten, azért köszi.

"Kedvencem" még egyébként mikor azt írják, készlet erejéig. Vajon mennyi a készlet? Miért nem jelzik, hogy Palya bácsinak már nem fog jutni. Mint a konzolvilág.

(#6489) nintencs válasza LaciGSM (#6488) üzenetére


nintencs
csendes újonc

El vagy tévedve. Ha megrendelek valamit, azért rendelem, mert azt akarom megvenni, nem valamit, nem meglepetést.
Itt special csak a sapka miatt rendeltem, ugyanis a gép amit venni fogok, az is Odyssey bundle lesz (ahhoz nem jár), így rögtön lesz egy eladó digitális is.

[ Szerkesztve ]

(#6490) LaciGSM válasza nintencs (#6489) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

Szerintem te vagy eltévedve de nagyon! Azért minősítesz negatívan egy sok-sok éve működő, sok-sok ember által kedvelt boltot, mert ők nem azt az AJÁNDÉK kapják, adják, mint amit te szeretnél! A szerviznek pláne mi köze ehhez???
Mutasd már meg nekem légyszi hogy hová van írva az, hogy a Gamepark ad sapkát ajándékba, AMI MIATT MEGRENDELTED NÁLUK! Gondolkozz már....

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#6491) ayo válasza nintencs (#6485) üzenetére


ayo
addikt

én 5 millió forintot szeretnék ajándékba a játék mellé, mindjárt oda is írom nekik :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#6492) nintencs válasza LaciGSM (#6490) üzenetére


nintencs
csendes újonc

Vagy nem olvastad el figyelmesen amit leírtam, vagy nem érted. Feladom.

Ayo:
Ha más boltok 5 millió forint ajándékkal hirdetnek, és a reklámokban is látod, hogy van ilyen hozzá, akkor ezektől is jogosan elvárhatod, ha nem adnak teljeskörű információt.
Egyébként "kicsit" elrugaszkodtál. Ennek a példának nem sok semmi köze a konkrét esetekhez.

(#6493) woros válasza nintencs (#6482) üzenetére


woros
őstag

Röviden: Nyugodjál meg, kapsz olyan gagyi made in china sapkát és nyakbaakasztót is a rendelésedhez, ha leadtad. Amúgy meg van telefonszámuk is.

[ Szerkesztve ]

(#6495) woros válasza LaciGSM (#6494) üzenetére


woros
őstag

A félreértések elkerülése végett: Egyedül a konzolokszervize irja hogy ad olyan bovli sapkat az odysseyhez. Az mas kerdes hogy a gamepark is ad olyat. Hogy minden elorendelonek azt nem tudom, de aki IGAZI cappy capet akar az jobb ha a GAME.CO.UK oldalarol rendeli a jatekot. Ott oda is van irva hogy jar melle.

(#6496) ayo válasza woros (#6495) üzenetére


ayo
addikt

Mariós öntapadós mellbimbóért akkor kár levelezni egyik bolttal is?

http://jateknaplo.blog.hu

(#6497) Darth_Revan válasza woros (#6495) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ahogy elnézem a GAME által adott sapka minőségibb, a KSZ-es olyan bóvli utángyártottnak tűnik (KSZ logo is rajta van).

(#6498) Mr Bond 007 válasza ayo (#6496) üzenetére


Mr Bond 007
őstag

Az sincs?! :O ;]

(#6499) LaciGSM válasza ayo (#6496) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

Én most írtam a Gameparknak hogy az előrendelésem mellé tegyenek be 1 csomag Mario mellbimbót, és egy bajuszt is! a bimbiket neked adom , én csak a bajuszt követelem! Bár a visszaigazolásba nem írták, de írok megint, és követelem, mert nekem a bajusz KELL!!!! Ha nincs bajusz, már indul is a fogyasztóvédelem razziázni! meglesz az :DDD

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#6500) nintencs válasza woros (#6493) üzenetére


nintencs
csendes újonc

Nyugodt vagyok. A gamepark biztosan nem ad, nagynehezen leírták.
Telefonon egyrészt szó elszál, másrészt miért a vásárlónak kellene hivaogatni au üzleteket, ugyan vegyék már a fáradságot, hogy amit árulnak, arról korrekt tájékoztatást adnak.
Ilyen esetek miatt írtam, hogy gép vásárlásnál is inkább Media Markt.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.