Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#57351) horkovy34 válasza Rigormortiis (#57350) üzenetére


horkovy34
kezdő

Köszi! :R

Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

(#57352) taki01 válasza lanszelot (#57346) üzenetére


taki01
őstag

Nem sok értelem van az emulációnak, mert ahhoz gyenge. Viszont ha nem lennének ilyen emberek, akkor homebrew és egyéb módok se lennének.
Más oprendszernek viszont van szerintem, anno sokan a PS2/PS3-ra Linux-t telepítettek és használták PC-nek.

(#57353) ρσгτσ válasza taki01 (#57352) üzenetére


ρσгτσ
őstag

PS -en mondjuk hivatalosan ment a Linux. Vagyis PS2 -nél teljesen, PS3 -nál meg egy idő után kiherélte ezt az opciót a Sony.

Én is gondolkoztam anno, hogy PS2 -re beszerzek egy teljes kitet, de annyit nem ér az egész, amennyibe kerülne.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#57354) draco31 válasza lanszelot (#57346) üzenetére


draco31
veterán

Kb mint a terhességi teszten Doom-ot tolni :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#57355) Norb79 válasza draco31 (#57354) üzenetére


Norb79
őstag

Ja, azt mindenki Lego kockán tolja, aki kicsit is ad magára!

(#57356) lugosi válasza lanszelot (#57346) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én a legtöbbet a Sniper elite 4-et játszok rajta. Harmadszor játszom újra egyre nehezebb fokozaton.

(#57357) Scarletiel válasza Rigormortiis (#57348) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Mondjuk ne vedd meg a játékait amiről sejted, hogy lesz extra kiadás 1 évvel később belőle :D De amúgy igazad van nem szép dolog :(

(#57358) David888 válasza lugosi (#57356) üzenetére


David888
tag

Én is szintén. Nálam az NFS Hot Pursuit is megy.

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#57359) Rigormortiis válasza Scarletiel (#57357) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Az a gond, hogy nem 1 évvel utána adják ki, pláne az smt 5 esetében. De legalább lenne kompatibilis a mentés olyan szinten, hogy lehessen ng+t indítani a régi mentésből az új játékkal. De neeem.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#57360) morfondőr válasza Rigormortiis (#57348) üzenetére


morfondőr
őstag

Akkor ezek szerint az alap SMTV-höz nem lesz egy season pass szerű kieg, ami tartalmazná a Vengeance-t? Még egyelőre a polcon pihen fóliásan a játék, de előbb-utóbb eljutok hozzá, de megvenni még egyszer nem tartanám túl felhasználó barátnak. Főleg hogy gondolom a kutya nem venné az eredeti kiadást, max jóval ár alatt. :(((

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#57361) Rage47 válasza morfondőr (#57360) üzenetére


Rage47
veterán

Komolyan Atlus játékot csak 5 évvel a megjelenés után fogok venni :D

(#57362) morfondőr válasza Rage47 (#57361) üzenetére


morfondőr
őstag

Én egy jó akcióban, talán 11-12k-ért húztam be egy éve kb. De ha külön nem lesz megvehető a kieg, akkor a hajukra is kenhetik! :P

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#57363) Scarletiel válasza Rigormortiis (#57359) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Hát azt meg szerintem azért nem engedi, mert ha jól tudom a Persona 5 esetében is már az elejétől van egy kis difi az új karakter miatt, bár még bakancslistás a játék. (Már megvan a royal cartridge-en, csak még a Xenoblades 2 pörög legalább 2x mert addig nem nyugszom míg nincs meg Cos-Mos és nem öltem meg az összes nyomi 90+os lényt akik megkeserítik kalandozásaim olykor :D)

(#57364) Crvsh3R válasza lugosi (#57356) üzenetére


Crvsh3R
senior tag

Csatlakozom. Nálam jelenleg szinte csak a Borderlands 3 pörög. Exkluzívok miatt vettem a konzolt (PC-t leváltva), de most ez a fő platformom. PC-n már nem is tolom, drága lenne upgradelni + ez így kényelmesebb számomra.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#57365) 30z.Samu válasza Crvsh3R (#57364) üzenetére


30z.Samu
félisten

Fáj a szívem a PC miatt néha, megvan a varàzsa. De a jelenlegi konzolok tudása elegendő számomra, már az előző generáció is elég volt.

Sic Parvis Magna

(#57366) Rigormortiis válasza Scarletiel (#57363) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Kb 10 óráig farmoltam legendary core-okat (azt hiszem így hivják őket) kos-mos miatt, de gyakorlatilag mindenkit beadott, csak őt nem, el is engedtem. Szarjon sünt, aki kitalálta, hogy ezt a pusztulat mobilos gatcha rendszert tegyék be a XC2-be!

A Vengeance-t pedig jó eséllyel PS5-re veszem majd meg, mert az alapkiadás Switch-hez képest is kifejezetten ronda (exkluzívhoz képest pedig pláne). De nyilván majd csak akcióban.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#57367) Scarletiel válasza Rigormortiis (#57366) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Igazából nekem csak a pull rate-el van bajom maga a gatcha rendszer nem zavarna. Viszont azt nem értem, hogy Zenobia-t is marha ritka blade-nek mondják de eddig 1 teljes végigjátszás és a mostanival együtt vagy 4 belekezdett végigjátszás során csak az ajándék 25 legendary core-al sikerült minden alkalommal megszereznem. Annyira nem érzem ritkának, de vannak akik legalább annyira szenvednek vele mint én Cos-Mos-al.
A Vengeance-on én is gondolkodom mire vegyem meg de valazeg Switch lesz a handheld móka miatt.

(#57368) tboy93 válasza 30z.Samu (#57365) üzenetére


tboy93
nagyúr

PC-t építeni én is szeretek :D Játék beállítgatás, meg az íróasztal előtt ülés viszont nem hiányzik.

(#57369) 30z.Samu válasza tboy93 (#57368) üzenetére


30z.Samu
félisten

Dettó, olyan gépet szeretek építeni, amin utàna nem kell bíbelődni a beállításokkal, hanem felqrom maxra és halad ahogy kell. Csak egy ilyen gép jelenleg nem éri meg Nekem, pláne hogy nem is játszom jelenleg olyan sokat.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#57370) morfondőr


morfondőr
őstag

Mostanában nagyon nincs szerencsém az előrendelői ajándékokkal :O

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#57371) TrishtanAG válasza tboy93 (#57368) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Ma már ötmásodperc wifin keresztül kilőni a PC képét TV-re, hogy aztá controllerrel nyomkodhasd a Steam nagyképernyős módját, ami gyakorlatilag ugyanaz, mint a Steam Deck rendszerének a kinézete. És bármilyen játékot el lehet belőle kényelmesen indítani, nem csak, amit a Steamen vett az ember :).

Két mozdulattal több kábé, mint egy Switchet berakni a dokkolójába :DDD

[ Szerkesztve ]

www.adventuregames.hu

(#57372) morfondőr válasza TrishtanAG (#57371) üzenetére


morfondőr
őstag

Meg azért meg kell szokni, hogy minden gombnyomás 1mp múlva jelenik meg a képernyőn! ;]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#57373) TrishtanAG válasza morfondőr (#57372) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Nvidia Shieldet/Moonlightot használok erre, nincsen érezhető input lag :) Ugyanígy szoktam a Pc-t streamelni tabletre is, ott sincs akadás.

www.adventuregames.hu

(#57374) consono válasza TrishtanAG (#57373) üzenetére


consono
nagyúr

A másik megoldás meg a hosszú HDMI kábel :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#57375) morfondőr válasza TrishtanAG (#57373) üzenetére


morfondőr
őstag

Igen, a Shield jó is erre, csak az egy fél VGA ára! Meg lassan már nem is nagyon lehet beszerezni.

consono: régebben utána jártam, létezik optikai hdmi kábel, ami elvileg 30m-ig egész jó, minimális késleltetéssel. Csak ugye azt is el kell valahol vezetni.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#57376) TrishtanAG válasza morfondőr (#57375) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

A Shield ma már az nvidia otthoni hálózaton belüli gamestreaming technológiája, nem az egykori droidos konzol :) (a GF Experience-ben lehet bekapcsolni). A Moonlight app az, amivel TV-n, tableten, droidos sticken, ésatöbbin használni lehet. Ugyanúgy működik, mint mondjuk a Remote Play Ps-en, vagy Boxon. Hmm, a Nintendónak is elkéne egy ilyen.

[ Szerkesztve ]

www.adventuregames.hu

(#57377) kicsako válasza consono (#57374) üzenetére


kicsako
őstag

Pontosan ez! Nekem is egy 7.5méteres HDMI kábellel van összekötve a gép a TV-vel, van hozzá egy vezetéknélküli Xbox Series kontrollerem is. párszor már befeküdtem a kanapéra és toltam tv-n egyszerűbb játékokat :C

[ Szerkesztve ]

(#57378) morfondőr válasza TrishtanAG (#57376) üzenetére


morfondőr
őstag

Tudom mi a shield, van itthon kettő is (egy pro és egy tube) :DDD És a moonlight is ismerős, de azt még nem próbáltam, nem volt rá igény, nálam média lejátszóként működnek. :K

Amúgy vicces mert ugyanaz az SOC van a swich-ben is és a shield-ben is. Van egy OLED és egy Light switch, meg a két shield, azt hiszem hivatalosan is Tegra X1 gyűjtőnek mondhatom magam! :))

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#57379) horkovy34


horkovy34
kezdő

Csoda törtènt! :D :Y

Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

(#57380) Rigormortiis válasza horkovy34 (#57379) üzenetére


Rigormortiis
addikt

"Jó nap" :D Kíváncsi vagyok, mit fognak küldeni :U

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#57381) horkovy34 válasza Rigormortiis (#57380) üzenetére


horkovy34
kezdő

Ne is mondd! :D Már előre félek! :D Már az eslő automata levélnél is ugyanígy kezdték a szöveget. Mondtam is magamban hogy te jóisten! :D Hát nagyon remélem hogy minden rendben lesz mert ezek egyébkén teljesen elérhetetlenek. Viszont tőlük volt a ,,legolcsóbb" ennek a játéknak a fizikai verziójának az ára. Máshol bő 40 fölötti összegekért lett volna! Azèrt kell húzni egy vonalat amiért már nem! :D

Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

(#57382) Crvsh3R


Crvsh3R
senior tag

Minecraft-ot esetleg használja/használta valaki? Hosszú idő óta, most először betették akcióra és gondolkozom, hogy megvegyem-e Switch-re.

Samsung Galaxy A52s 5G || Steam: Crvsh3R || Nintendo Switch OLED || NS friend code: SW-6235-6627-3408 || Hirdetéseim (Switch kiegészítők, stb.): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/crvsh3r/index.html

(#57383) koncsik válasza Crvsh3R (#57382) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Kislányom sokat játszott vele a pandémia idején :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#57384) Micsurin válasza koncsik (#57383) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hogy bírja rammal a szerkezet? Gondolok itt valami komolyabb red stone témára. :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#57385) ldave


ldave
félisten

CDKeys (vagy hasonló) oldalról vett már valaki Switch játék kódot? Nézegetem és 1-1 indie játék egész jó áron van az eShophoz képest.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#57386) morfondőr válasza ldave (#57385) üzenetére


morfondőr
őstag

Én több DLC-t, néhány játékot és NSO kódot is vettem már, eddig nem volt vele gond.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#57387) solti válasza ldave (#57385) üzenetére


solti
senior tag

online kódot onnan szoktam, legutoljára 2 napja... nem volt gond még

(#57388) rakkimcer válasza ldave (#57385) üzenetére


rakkimcer
tag

már többször vettem onnan, de nem volt még gond

(#57389) tboy93 válasza Crvsh3R (#57382) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kartyasan is hozza lehet jutni kb ennyiert neha. Egyebkent nem hiszem hogy nagyon melle tudsz fogni vele :D

[ Szerkesztve ]

(#57390) ldave válasza rakkimcer (#57388) üzenetére


ldave
félisten

Köszi mindenkinek a választ, akkor mostantól ezt is jobban követem, hátha befut valami jó deal :)

A Slime draws near! Command?

(#57391) koncsik válasza ldave (#57390) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Itt is szólhatsz ;) :R

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#57392) koncsik válasza Micsurin (#57384) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nem vagyok MC szaki sajna, a gyermek nem panaszkodott... a covid alatt ingyenes kiegészítők voltak, azokat bírta :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#57393) lazac_ válasza Crvsh3R (#57382) üzenetére


lazac_
tag

Fiam pötyög rajta, illetve osztott képernyőn a lányommal "bohóckodnak". Jómagam nem igazán vágom a játékot, de a "chunk"-ok betöltése brutálisan tetvesen lassú, a renderelési távolság (ha van ilyen) is messze van az optimálistól, szóval ilyen kreatív módban repkedéskor legtöbbször "vakon" repülnek, aztán nagy nehezen megjön a világ alájuk. A Super Mario csomag zenéje meg az alap minecraft aláfestő muzsikához képest úgy üvölt, hogy az már fáj. :B Őket persze nem zavarja, nagy dolgokat nem szoktak kreálni benne.

(#57394) penge111


penge111
addikt

Tegnap végeztem a Blasphemous 2-vel. Simán hozza az első rész színvonalát. Nekem nagyon tetszett a játék elborúlt világa. Zseniális az art benne, néhol döbbenetesen groteszk. A játék a végső pályát,bosst leszámítva szerintem vállalható nehézségű. De az utolsó pályán, és a végső bossnál elgurult a fejlesztők gyógyszere. Maga a játék kb. 15 órámba került 95%-ot jelzett a végén a térkép felderítettsége. Ebből 3 órát elvitt az utolsó boss :W Egyébként 2 buggal is találkoztam, amin csak az újraindítás segített. Teljesen elfeketedő képernyő, és egyszer a karakterem helyén csak egy óriási fehér négyzet volt :) Összeségében a jobb Metrodvaniák közé sorolnám.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#57395) kicsako válasza penge111 (#57394) üzenetére


kicsako
őstag

A karakter helyén lévő fehér négyzet ennyire trendi? Az új pókemberben is benne volt :DDD

(#57396) Rage47 válasza penge111 (#57394) üzenetére


Rage47
veterán

Szerintem az elso resz jobb volt. A másodikban jobb a harc meg a mozgás, de minden másban jobb az elso szerintem. A bosst en megoldottam egy yt video segítségével, mert nonszensz volt az a nehézség. Igy kb. 15 perc volt… 😄

(#57397) penge111 válasza ldave (#57130) üzenetére


penge111
addikt

[link] Élég combos kritikákat kap idáig a Laser eyes, lehet rálesek majd!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#57398) ldave válasza penge111 (#57397) üzenetére


ldave
félisten

Utánanézek én is milyen lett a Switch változat :)

A Slime draws near! Command?

(#57399) ldave válasza ldave (#57398) üzenetére


ldave
félisten

Olvastam pár véleményt, semmi rosszat nem írtak a Switch változatról, így ma meg is vettem az Animal Well-lel együtt, mindkettőt csak kipróbáltam, 1-1 óra alapján mindkét játékot tökéletes a Switchen, szóval tech oldalról nincs akadálya egyiknek sem.

A Slime draws near! Command?

(#57400) ldave válasza ldave (#57399) üzenetére


ldave
félisten

Szóval aki szereti a puzzle játékokat, az vegye meg, vagy tegye wishlistre a Lorelei and the Laser Eyes-t, mert ez nagyon-nagyon jó! Nem is tudom mikor vettem elő utoljára papírt, ceruzát egy játék miatt, de itt nagyon hasznos, még térképet is rajzoltam, hogy mi merre van :)

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.