Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#57251) lanszelot válasza TrishtanAG (#57250) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
A demo szerintem nagyon fontos, mert nem zsákba macskát veszel. Tele a játék könyvtáram szeméttel, mert nincs demo.
Kötelezővé tenném.
És azt is, ha bugos akkor vissza kell adniuk az árát.

(#57252) TrishtanAG válasza lanszelot (#57251) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Persze, magukkal a demókkal nincsencs baj (bár ezeknél inkább az érdekes, Switchen hogyan futnak, mert a nagy részük Pc-n már kapott demót, így lehetett látni már, hogy milyen játékok), de a cikk címadásával annál inkább :).

www.adventuregames.hu

(#57253) -Nándesz- válasza lanszelot (#57251) üzenetére

Ilyen szempontból a Steam példaértékű, ha demo legtöbbször ugyanúgy nincs is játékhoz, de van működő refund rendszerük. Nem visszaélve vele, de jópár alkalommal használtam is, ha meggondoltam magam bármi miatt. Kitöltve a rövid form-ot sose kérdeztek semmit, visszadják a pénzt az adott címet meg leveszik a fiókról.

Nintendo refund rendszere meg úgy néz ki, hogy "nézz képeket, és előzeteseket a játékról, ha megvetted és nem tetszik, akkor így jártál". :DDD
Nálam is van jópár pár eurós "szemét", ami valószínüleg sosem lesz elindítva, és ezt már tudtam az első játszás alkalmával.

[ Szerkesztve ]

(#57254) Rigormortiis válasza -Nándesz- (#57253) üzenetére


Rigormortiis
addikt

De tényleg ilyen nehéz review-eket nézni az adott játékról? Sok szart vettem már, de azoknak sosem néztem utánuk, impulzusvásárlások voltak. Aminek rendesen utánanéztem, azzal még nem fürödtem be.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#57255) Rage47 válasza Rigormortiis (#57254) üzenetére


Rage47
veterán

Nézhetek én akárhány videót és review-t, mégis van amikor nem jön be egy játék, miután megvettem és kipróbáltam. Sajnos a japánoknál a refund fogalma még nincs jelen.

(#57256) sm4e86 válasza -Nándesz- (#57246) üzenetére


sm4e86
csendes újonc

Nem, egyelőre nincs. De egy ilyen extrának én is örülnék.

https://the-gaming-haven.blogspot.com/

(#57257) consono válasza Rigormortiis (#57254) üzenetére


consono
nagyúr

Nálam a review tönkre vágja az élményt, én nem akarok semmit sem tudni egy játékról, mielőtt beleugrok :) Néha a trailereket is soknak érzem.

"In God we trust. All others must bring data"

(#57258) sm4e86 válasza consono (#57257) üzenetére


sm4e86
csendes újonc

Akkor te nagyon szerethetsz az ismeretlenben vásárolni. Én is azért szeretek utánajárni, annak, hogy mit veszek, még akkor is, ha érdekesnek tűnik.
Nálam ez a veszély azért nem áll fenn, mert zenénél is megtapasztaltam, hogy az önmagában élményszámba megy nálam, hogy eredetiben hallgatom.
Ugyanezen az elven demóval sem játszol?

https://the-gaming-haven.blogspot.com/

(#57259) ρσгτσ válasza Rigormortiis (#57254) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nálam járt pár olyan játék, ami egész jónak tűnt a videók alapján, akár sokan ajánlották is, de végül szét untam az agyam benne. Vagy szimplán nem tetszett.

Az a baj, hogy ezt sokszor még demó alapján is nehéz leszűrni. Főleg, ha külön demó van és nem a játék elejét "vágták ki".

Egyébként én végig úgy voltam a konzolos pályafutásom alatt, hogy amit lehet, és multiplatform cím, azt inkább Xbox -ra vettem meg. Ott ismerik a refund -ot. Nem úgy, mint a Nintendo vagy a Sony.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#57260) consono válasza sm4e86 (#57258) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, demót is szerintem egy kezemen meg tudom számolni mennyit játszottam az elmúlt 5-10 évben. A sztoriból az is elspoilerez. Ezért nem nézek review-kat. Én a sztori, a mese miatt játszom :D
Mondjuk pont ezért nekem nagyon jók az előfizetős dolgok, mint a GPU meg a PS+, nem bukok sokat, ha valami nem jön be ;) Nintendo-n is jó lenne

"In God we trust. All others must bring data"

(#57261) lanszelot válasza -Nándesz- (#57253) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Semmit se ér a steam visszafizetés.
Max 2 óra játékidő.
Nyitott világnál a tutorialt se tudod befejezni ennyi idő alatt.
De ha gond van és nem akar működni, és a menüben xaraxol azt is beszámítja.
Múltkor valami Dragon akárminál volt ez. Azt hittük nyilt világ és a tutorial ment javából, szoltam a páromnak azonnal zárja be mert 1:50 volt. És semmit se tudtunk meg a játékról csak inkább vissza kértük a pénzt.
Tehát a 2 óra ugyanaz mint a Nintendo nullája.
A sok bug, és a monoton ismétlődő dolgok sajnos még demo-ba se jönnek ki.
A fejlesztők meg tojnak rá, ha megvetted. Főleg ubi soft.

(#57262) Rigormortiis válasza lanszelot (#57261) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Éppen ezért kell megbízható, spoilermenres review-t nézni, ott kijönnek ezek a dolgok.

Nekem nem hiányznak a demók, de nem is lesznek, amikor egyre-másra dőlnek az előrendelési rekordok (amit ugye ki is kell előre fizetni) és milliók veszik meg szó szerint látatlanul a játékokat. A CP sem volt elég lecke...

Na de pont az Ubit felhozni... :D Ha van kiadó/fejlesztő, akinél pontosan tudod, mit kapsz a pénzedért, az az Ubisoft. Én szeretem a játékaikat, de kizárólag a Gold Editionöket, egy évvel a megjelenés után, féláron :DD

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#57263) lanszelot válasza Rigormortiis (#57262) üzenetére


lanszelot
addikt

Ubi... Rengeteg játék hibát kuldtem be nekik.
Legutóbb a FC6 -ból. Nem volt egyik se a bug listán, és nem tudtak rá mit mondani.
Mai napig nem javították. De ott a Ghost Recon, vagy az összes AC egy bug halmaz Ez igaz, hogy tudod mit kapsz tőlük: idegbajt. :D
Nem a CP volt az első, nagyon sok játék volt előtte is ami ugyanolyan volt, csak azok nem kaptak ekkora hírverést.
Witcher pl, ugyanolyan játszhatatlan volt. Vagy a Batman... És sorolhatnám.
Régen fizettek a tesztelőknek, majd nagykegyesen megengedték, hogy ingyen tesztelj, kb 6 éve neked kell fizetni, hogy tesztelhess.
Hiper szuper grafika, de játszhatatlan a bugok miatt.
2010-es szintű grafika sokkal jobb lenne, ha a játék öröm lenne

Nintendo viszont ezért jó, mert a saját exclusive cimeik nagyon kevés hibát tartalmaznak, és javítják.

(#57264) Micsurin válasza Rigormortiis (#57262) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ubi formula: Ubisoft The game [instert here tetszőleges title]*

*actual title and tile set may not the same as represented in the trailers / announcements ... :DDD :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#57265) Scarletiel


Scarletiel
senior tag

A review sem megoldás feltétlen, mert az esetek többségében nem egy RTX 3060+ i3 13300-on fut mondjuk egy game 1080p-ben, hanem a csúcshardvereken (legalábbis ha PC-ről van szó) ott meg rendszerint az, hogy szarul fut nem mutatkozik meg. Én abban tudnám elképzelni a megoldást, hogy lehessen minden platformon felvenni a gameplayt és azzal bizonyítani akár több óra eltelte után is, hogy az első terület után minden romokban van technikailag. (Mert ugye az is működik a kiadóknál, hogy a tutorial terület mesésen megy, majd mikor letelt már a 2 óra, és kijutsz a szabad területre, akkor meg összeszarja magát a játék :D)

(#57266) ldave


ldave
félisten

Most volt a Nintendo szokásos pénzügyi beszámolója.

Egy éven belül bejelentik a Switch utódját:
TOKYO (Reuters) -Japan's Nintendo said on Tuesday it plans to make an announcement about the successor to its aging Switch console during the financial year ending March 2025.

A Slime draws near! Command?

(#57267) nagyatt válasza ldave (#57266) üzenetére


nagyatt
tag

Mit jelent a bejelentés ? Hogy áprilistól indul az értékesítés vagy csak azt, hogy ekkor bejelentenek valamit ami majd meg fog jelenni egyszer ?
Én az előbbit gondoltam korábban, de ez így nem egyértelmű számomra. Már csak azért is meglepő, hogy korábban még ez év végi megjelenést tolták ki az üzleti év végi megjelenésre.

(#57268) koncsik válasza nagyatt (#57267) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nintendo to Reveal Details of Switch Successor by March-End
- szerintem addig jelentik be
upsz, rossz topik ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#57269) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ezek alapján kérdőjel a 2025ös megjelenés is

(#57270) ldave válasza Bencus88 (#57269) üzenetére


ldave
félisten

A mostanit októberben jelentették be és márciusban jelent meg, szóval kb 5 hónap telt el a két esemény között.

A Slime draws near! Command?

(#57271) Bencus88 válasza ldave (#57270) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Mármint a konzolt?

(#57272) ldave válasza Bencus88 (#57271) üzenetére


ldave
félisten

Igen, az eredeti Switchet. 2016. októberben volt a bemutató trailer és 2017. márciusban került a boltokba.

A Slime draws near! Command?

(#57273) TrishtanAG válasza nagyatt (#57267) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Bejelentést jelenti csak, de ez az időszak már tart, így akár holnap, akár 5 hónap múlva is megejtheti ezt a Nintendo :U

www.adventuregames.hu

(#57274) Bencus88 válasza ldave (#57272) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ohh köszi akkor 2025 fix

(#57275) 30z.Samu válasza TrishtanAG (#57273) üzenetére


30z.Samu
félisten

Már időszerű a bejelentés. Remélem lesznek specifikációk is és konkrét megjelenési dátum is. Továbbá arra is kíváncsi leszek hogy maradnak-e a hibrid vonalon vagy csak az kézi\asztali gép lesz.

Sic Parvis Magna

(#57276) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Úgy tűnik, a Nintendo a GitHubot is befenyítette a Yuzu kapcsán.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#57277) consono válasza Rigormortiis (#57276) üzenetére


consono
nagyúr

Azt nem értem, hogy a Patreon hogy úszta meg...

"In God we trust. All others must bring data"

(#57278) CactuS válasza koncsik (#57268) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Csak igaz lesz amit mondtak 2021 decemberében, hogy akkor járt a tervezett életciklusa felénél a Switch
:B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#57279) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nintendo Switch Online app update out now (version 2.10.0), patch notes
Here are the patch notes for the Nintendo Switch Online app version 2.10.0 update:
∙ Horizontal display is now supported. (Android only)
∙ Other minor changes have been implemented.
∙ Bug fixes implemented.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#57280) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Persze ez csak vicc, de már másodszor olvasom, hogy azért késik a Switch 2, hogy a Switch (1) beérhesse eladásban a DS-t és akár a PS2-t is és így minden idők legtöbb darabszámban értékesített konzolja lehessen :D

NINTENDO EXPECTS SWITCH TOTAL SALES TO SURPASS DS SALES BY 2025

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#57281) penge111


penge111
addikt

Most értem a Xenoblade 3 és a Future Redeemed DLC végére. Nagyon tetszett az alapjáték, főleg az érzelmekre menetek rá a fejlesztők ebben a részben. Nagyszerű története van, ismét csavartak a harcrendszeren, még jobb lett, a történet nagyon jó, imádnivalók a karakterek. Irgalmatlan mennyiségű átvezető videó van, amelyek nagyon jó minőségűek, de van közöttük olyan amit kicsit tölteléknek éreztem, mert kb a semmiről beszélgettek. Kb 65 óra volt az alap játék.
Ezután jött a Future Redeemed DLC, ez számomra a sorozat legjobbja, minden részt sarokba állít. A legjobb, leglátványosabb harcrendszere van, a grafika csodálatos, a történet szuper, főleg hogy rengeteg visszatekintés van a korábbi részekbe, sőt az előző részek főszereplői lesznek a csapatunk tagjai. Jó volt látni Shulkot, Rexet felnőttként. A zene még magasabb szintre lépett. Ami viszont a legzseniálisabb volt számomra, hogy végre olyan rendszert tettek a játék alá, hogy valóban értelmet nyert minden. Megcsináltam az összes mellékküldit, összeszedtem az összes létező nyersanyagot, minden fajta szörnyet ami csak létezik lenyomtam, minden titkos helyet, ládát felfedeztem stb. Mert ezt régiónként egy %-os mutató szemlélteti, hol mit kell még megcsinálni. Ezeket utáltam a korábbi részekben, itt meg imádtam, mert volt értelme megcsinálni, hiszen pontokat kapunk érte, és ezekkel fejleszthetjük a karakterünket. 3 boss maradt csak ki, ezek lvl 80-90 és 100 szintűek. lvl 68-an fejeztem be a játékot, grindelni azért már nem volt kedvem. Bárcsak minden részbe ezt a rendszert tették volna be. Maga a DLC 26 óra volt, mindent felfedezve, csak az említett 3 super boss marad ki! Nagyon örülök, hogy részese lehettem a sorozatnak, számomra a legjobb jrpg sorozatokkal van egy szinten (FF régi részei, Dragon Quest, Persona). Mindenkinek ajánlom a Xenoblade játékokat :K
Még van egy nagyon komoly sorozat, amire sort kellene keríteni, de lehet erre sosem lesz időm ez pedig a The Legend of Heroes sorozat. Anno ps3-an volt szerencsém Trais of Cold Steel első részéhez, és nagyon tetszett! De csak ha a sorozat tagjaival játszanék az is alsó hangon 1000+ óra lenne : [link] Szinte minden része létezik Switchre is!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#57282) Rigormortiis válasza penge111 (#57281) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Na ugye :D Mondtam én, hogy messze nem az első rész a legjobb.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#57283) TrishtanAG válasza penge111 (#57281) üzenetére


TrishtanAG
aktív tag

Ha tudod min emulálni, és eddig kimaradt volna, akkor érdemes a Ps2-es Xenosagákat pótolni, mert a DLC vége azokhoz is kapcsolódik :).

Szerk: a Legend of Heroes részeket ma már kábé lehetetlen pótolni, mert nem normális mennyiség van belőlük.

[ Szerkesztve ]

www.adventuregames.hu

(#57284) horkovy34


horkovy34
kezdő

A Game Market-ől azóta sem jött visszajelzés a Mask of the Lunar Eclipse miatt! :D Pedig azért már nem 3 munkanap telt el a rendelésem óta. :D Látszik mennyire megbízható bolt vagy mi is ez! :D Azóta is csak az automaga visszajelzés van tőlük amit a megrendelés pillanatában kaptam tőlük! :U

Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

(#57285) ldave válasza horkovy34 (#57284) üzenetére


ldave
félisten

Van egy csodás találmány, úgy hívják, hogy telefon :P

A Slime draws near! Command?

(#57286) l.skywalker válasza ldave (#57285) üzenetére


l.skywalker
félisten

21. században? Hovagondol kérem? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#57287) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
[link]

[ Szerkesztve ]

(#57288) morfondőr válasza lanszelot (#57287) üzenetére


morfondőr
őstag

Hát erre a cikkre egy meme jutott eszembe:

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#57289) horkovy34 válasza ldave (#57285) üzenetére


horkovy34
kezdő

Egyrèszről jogos! :D Igazából eddig azèrt sem próbáltam mert állítólag elèrhetetlenek meg úgy voltam vele hogy na majd ma biztos jön az email, de aztán semmi! :D Meg aztán menjenek a pics@ba hogy mèg nekem kelljen őket hivogatnom mikor több mint 30 ezer pènzt leraksz nekik egyetlen játèkèrt. De hogy ne èn legyek a hülye holnap próbálom őket hívni. :P

Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

(#57290) koncsik válasza horkovy34 (#57284) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Az van az oldalukon, hogy beszállító raktárán: 7 nap - ráadásul EN-US kiadás (lehet, hogy régiót is kell váltanod majd), szerintem minimum 7-8 nap a rendeléstől a frissítésig, plusz 3-4 nap mire ideér.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#57291) horkovy34 válasza koncsik (#57290) üzenetére


horkovy34
kezdő

Igen! Én is olvastam de ha rányomsz ezt adja be rá! :)
[kép]

Megbízhatóságom itt megtekinthető!( kellett csinálnom egy új regisztrációt mivel a règi email címem jelszavát elfelejtettem ès nem tudtam hitelesíttetni itt az aprón!):https://hardverapro.hu/tag/horkovy24.html

(#57292) Gyula84


Gyula84
veterán

Üdv ez itt miért ilyen olcsó? [link]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#57293) rcow


rcow
újonc

sziasztok, 2024-ben érdemes-e még Switchet venni? legutóbbi konzolom egy NDS Lite volt, tehát kissé le vagyok maradva, van pár játék, ami érdekel Switchre, de mennyire lesznek ezek hozzáférhetőek a jövőben? pl itt megszűnhet a netes támogatás, mint a DS-nél anno? online store, meg ilyenek miatt kérdem.

hónap dolgozója a MÁVAG-ban

(#57294) Norb79 válasza rcow (#57293) üzenetére


Norb79
őstag

Csak akkor érdemes, ha játszani is szeretnél ezekkel a Switch játékokkal.
Ha arra vonatkozott a kérdés, hogy jön e újabb Switch konzol, akkor arról azt tudni, hogy jövő márciusig fogják bejelenteni, hogy majd után jön vmikor, szóval azért az nem lesz itt egyhamar.
És igen, az online storet le fogják kapcsolni 15-20-25 év múlva várhatóan, de a játékok többsége elérhető fizikai kiadásban, kártyán is.

(#57295) rcow válasza Norb79 (#57294) üzenetére


rcow
újonc

általában úgy csináltam, hogy a régebbi konzolt vettem meg, mikor kijött az új. árzuhanás, meg ilyenek. :D
egyik kiszemeltem a 4-5 játékból perpill az Animal Crossing, amivel mindenki játszott 2020 környékén, na ott pl nem tudom, hogy vannak-e még updatek, eventek stb.
többi az igazából nem számít, mehet offline módban is.

még egy kérdés (ez mindenkinek) milyen a Switch akksija? boltból vegyek Switchet, vagy lehet használtat is, megbízható eladótól? akksival nem egyszer rosszul jártam..

[ Szerkesztve ]

hónap dolgozója a MÁVAG-ban

(#57296) tboy93 válasza rcow (#57293) üzenetére


tboy93
nagyúr

2025-ben is erdemes lesz. A switch egy jo konzol, tengernyi jo jatekkal. Ha erdekelnek ezek a cimek, akkor meg most is, az eletciklusa végén, erdemes beleugrani.

(#57297) X@b3e


X@b3e
addikt

Sziasztok!

Ebben tudnátok segíteni? Mekkora a baj? Házilag orvosolható, vagy szerviz?

Köszönöm előre is! :R :R :R

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#57298) lazac_ válasza Gyula84 (#57292) üzenetére


lazac_
tag

10% akció miatt? :B Aqua "blue friday" akcióban volt 100e is tavaly novemberben, ahhoz képest például drága, szerintem nincs semmi turpisság mögötte.

Egy ideig pl. figyelgettem a Moto G84 telefon árát, szintén a ProGSM-nél ~83e forint volt, míg más boltokban ~100e.

[ Szerkesztve ]

(#57299) Gyula84 válasza lazac_ (#57298) üzenetére


Gyula84
veterán

szerintem nincs semmi turpisság mögötte
ezen gondolkodtam, de lehet akkor megveszem itt :) köszi

szer.: most látom nincs online kártyás fizetés :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#57300) koncsik válasza X@b3e (#57297) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

"Okosított" gép? Ha nem, szerintem szervíz, főleg ha még garis.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.