Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#45451) tboldi válasza .LnB (#45450) üzenetére


tboldi
nagyúr

Skullcandy Dime-mal es sima, 2-es Airpodsszal minden oke.

szerk.: Bar van egy kis lag bluetoothon keresztul, ami zavaro lehet egyes jatekoknal (Animal Crossing eseten valszeg nem :D).

[ Szerkesztve ]

(#45452) LaciGSM válasza .LnB (#45450) üzenetére


LaciGSM
aktív tag

Működik minden TWS fülessel, csak érdemes többet kipróbálni, mert a nagy többségnél brutál zavaró a késés! Apple Airpods 2 nem késik. ( ezt írta más is :D)

https://www.twitch.tv/lacigsm Kövess be!

(#45453) 30z.Samu válasza LaciGSM (#45452) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az Airpods 2-t én is meg tudom erősíteni. Ott nem tapasztaltam késést.

Sic Parvis Magna

(#45454) kislaci válasza 30z.Samu (#45449) üzenetére


kislaci
senior tag

Ez mikor indul a netflixen?

(#45455) oriic válasza kislaci (#45454) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nemár. :DDD [link] (rajongói cucc csak, nem valós)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#45456) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Szoasztok!
Lenne egy kérdésem a pokemon játékokkal kapcsolatban.
Ugye volt most legutóbb az Arceus.
Azt hittem ez az út, mostmár ezt csiszolják tovább.
Aztán jött a scarlet violet trailer ami először tetszett, aztán facepalm hogy mi az a két motorpokemon?!? Aztán azzal is megbékéltem..
Most a legutóbbi videóban mutatták ezt a kristályosítást ami nekem ilyen "minek ez is bele?"
De még ezzel is meg tudok békélni.
De aztán mutatták hogy fürdetni mosdatni lehet a monokat és még ezt a főzőcskés minijátékot is visszahozták és ezzel a kettővel nem hogy nem békélek meg, de innentől engem elvesztett ez a játék.
Nem kell belemenni, ezek olyan játékmechsnikák ami miatt már dobtam egy DS-es részt és a shield and swordot is itt veszített el de itt azonnal.
Viszont eszembe jutott valami, és hosszas felvezetésem után kilyukadunk a kérdésemhez.
Lehetséges hogy két fő csapás van a poké játékokban aminek egyik ága azokat szólítja meg akik szeretik ezt a tamagocsizást a poké játékokban, a másik ág pedig a többi playert akiknek erre nincs szükségük egy poké játékban?

Mert ha így van akkor én várom türelmesen az arceus 2-t vagy bármit ami azt a fajta játékmenetet viszi tovább.
Csak azért jutott ez eszembe mert bár nem játszottam minden poké játékkal de azokban sem mindben volt ilyen mechanika, viszont már régebbi részekben is találkoztam ezekkel.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#45457) Scarletiel


Scarletiel
senior tag

A füles késéssel kapcsolatban annyi tapasztalatom van, hogy nálam akkor jelentkezik, ha a füles egyszerre több eszközre is csatlakozva van. Amint csak és kizárólag a Switch-re csatlakozik, nem lesz késés. Egyéb esetben nálam x idő után elkezd kb 1 másodpercet késni a hang az inputtól.

(#45458) Scarletiel válasza Kvelstadt (#45456) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Szerintem nincs baj a tamagocsizással. Igazából ezt a részét is mélyíthetnék jobban, hogy amiket megszerzel monokat ne csak mint eszköz használd majd ha lesz jobb örökre menjen a süllyesztőbe, hanem legyen mondjuk súlya annak, hogy te le akarod váltani a ratatádat aminek már lettek olyan statjai a mocsizás miatt, hogy ne feltétlen legyen szíved megválni tőle. Illetve ezzel lehetne a pve részt is nagyon változatossá és 1000 variációssá tenni. Nyilván az online multiplayer részt meg úgy kéne megcsinálni, hogy a standard statokkal menjenek a monok egymás ellen.

(#45459) Scholes9 válasza 30z.Samu (#45449) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#45460) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Néha nagyon utálom ezt a játékot.... :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#45461) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#45462) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#45463) draco31 válasza ρσгτσ (#45460) üzenetére


draco31
veterán

Egyszer akciósan megvettem, de egyenlőre nehéz nekem, pedig a magyar szinkronján lehet nevetni néha. Vagy csak felirat a magyar, már erre sem emlékszem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#45464) ρσгτσ válasza draco31 (#45463) üzenetére


ρσгτσ
őstag

A szinkron magyar.

Igen, néha bosszantó játék és konkrétan a sok lövedéktől magamat sem látom... :D

ZX Spectrum - Commodore 64

(#45465) scyllafren


scyllafren
senior tag

No Man's Sky a 4.0-s update-el szepen kereszbe tett minden regebbi jatekosnak... Steamen zuhan az elegedettsegi gorbe... kb dobhatom ki a 100+ oras karakteremet, legalabbis a targyait, mert kinerfeltek a slotokat, es nem fernek el...

(#45466) gyantaszuz válasza scyllafren (#45465) üzenetére


gyantaszuz
tag

Nem, nem minden játékosnak. Én köszönöm szépen megvagyok az eddigi karakteremmel. :)

(#45467) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Little Nightmares II. most 9.89 euró.

Van hozzá DLC is, ami most nem akciós, de idén már volt 2.49 euró. A teljes ár 4.99 euró.

A Little Nightmares Complete Edition is akciós, bár az a szokásos módon 6.99 euróért.

Aki annyira nem ismeri ezt a sorozatot, vagy csak nem játszott még a 2. résszel, az kap egy kisebb segítséget a döntéshez. A 2. részből van demó lehetőség is.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#45468) cactuar válasza ρσгτσ (#45467) üzenetére


cactuar
aktív tag

JRPG kedvelőknek is van most két jó akció:

Ni No Kuni II Revenant Kingdom -70% 17,99 €
Bravely Default II -50% 29,99 €

Mindkettő all time low ár.

(#45469) Kvelstadt válasza Scarletiel (#45458) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Értem amit mondasz de mint mondtam nekem ez nem kell ebbe a játékba. Volt nekem egy Pichu az Arceusba amit még a játék elején fogtam és kb 70es szintü Raichuig neveltem, és mikor lecseréltem mert kaptam jó alapanyagot elrctrovire-hez, az nagyon nehéz szívvel tettem így is hogy nem csináltam raichunak szenvicset és nem mosdattam meg egyszer sem.
Szóval beszélhetünk róla de én türepmesen várom a következő poké játékot mert ezzel biztos hogy nem fogok játszani.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#45470) elder troll válasza ρσгτσ (#45467) üzenetére


elder troll
senior tag

Ezeket az akciókat hol nézed? Itad-on nem tudtam szűrni switch-re.
Nintendo shop-ban ezeket találtam:
Lego Worlds: 5.99$
Children of Morta: 6,59$
Linkelem az említett LN játékot (a második részt nekem 15$-ért hozza):
Little Nightmares Complete: 7,49$

#45471 ρσгτσ
Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#45471) ρσгτσ válasza elder troll (#45470) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Link.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#45472) icemad válasza elder troll (#45470) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha nem félsz a régió váltástól, akkor az eshop prices is egy egész jó oldal. [link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#45473) Kazuma989


Kazuma989
tag

Sziasztok!

Valakinek van tapasztalata erről? Dokkolóba berakva tényleg normálisan müködik?
Köszi a segítséget!

(#45474) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

(#45475) draco31 válasza ldave (#45209) üzenetére


draco31
veterán

Te megvetted?
Pár kört mentem már vele, azért ha már elég nagyra sikerül építkezni, néha megdöccen, de nagyon ritkán csak.
Kinézete alapján nem gondoltam volna, hogy jobban kell neki a vas, mint pl a Poke Unite-nak. Ott még nekem sosem kapcsolt be a ventilátor, itt viszont megyeget.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#45476) nylontacsko válasza Kazuma989 (#45473) üzenetére


nylontacsko
senior tag

Bemegy alá a por a szutyok.
Szerintem inkább árt, mint véd.
Ezen a pénzen inkább vegyél egy játékot ;)

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#45477) elder troll


elder troll
senior tag

Találtam az akciós listában egy DK utánzatot Stitchy in Tooki Trouble néven 1,29€-ért.
Színes, egyszerű platformer, ami mellett a mario egy dark souls-nak felel meg.
Sőt már inkább zavaróan könnyű, de legalább nem kell aggódni, hogy a gyerek a tv-be vágja idegből a kontrollert*. "Fél" joy-con-nal is játszható tablet módban, javításra küldtem a driftelő balost, így a másikkal tudtam tesztelni.
* Óvodáskorú unokaöcsi és unokahugi kapott egy wii-t karácsonykor, de az egyetlen gép amit találtam a megyében, ahhoz a wii-s mario-t adták. Huhh mit le nem vágott az 5 éves kölök. Üvöltötte, hogy összetöröm (tv-vel együtt), stb :DDD

(#45478) ldave válasza draco31 (#45475) üzenetére


ldave
félisten

Megvettem, de nekem valahogy az irányítás még nem igazán fekszik.

A Slime draws near! Command?

(#45479) Kazuma989 válasza nylontacsko (#45476) üzenetére


Kazuma989
tag

Köszi a segítséget akkor marad csak a joyconkon az átlátszó szilikon.

(#45480) draco31 válasza ldave (#45478) üzenetére


draco31
veterán

Azzal már megbarátkoztam. Az zavar inkább, hogy két ellentétes oldal között nem ugrik át, hanem majdnem körbe kell inkább menni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#45481) ldave válasza Rage47 (#45443) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem is! Tegnap játszottam 2-3 meccset Switchen és PS5-ön is, teljesen vállalható a Switches verzió.

A Slime draws near! Command?

(#45482) morfondőr


morfondőr
őstag

Végül mégis megrendeltük a Nier-t, közelgő szülinapom alkalmából az asszony mondta, hogy válasszak egy játékot, én meg nem vitatkozom az asszonnyal! :DD
A futár szép kiflit csinált a dobozból úgy megnyomódott, szerencsére volt itthon makulátlan tokom és kicseréltem a borítót, ami egy nagyon picit azért meggyűrődött. :(((
A játék viszont fenomenálisan fut így egy gyors teszt után. Grafikailag is teljesen rendben van, az eredeti sem volt egy látványorgia, de az összhatás valahogy nagyon kellemesre sikerült. Viszont a kis hangszórókon annyira nem jön ki a zenéje, aki teheti mindenképp úgy játszon, hogy hallja rendesen, mert az egyik legjobb játék zene van benne, ami létezik!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#45483) -Nándesz- válasza Kazuma989 (#45473) üzenetére

Én használók hasonló covert, igaz a V2-es Switchre (a nem OLED), meg nem is átlátszó (bár olyanom is van), de amúgy simán csatlakozik dokkolóba.

(#45484) pkaresz válasza morfondőr (#45482) üzenetére


pkaresz
senior tag

Ma megjött, teljesen rendben, lányomnak nagyon bejön. Neki vettem. :K

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#45485) taki01


taki01
őstag

Valaki játszott a 35MM-el?

(#45486) sgfool


sgfool
tag

Ma nekem is sikerült átvennem a nier-t, csak megerősíteni tudom az előttem szólókat, így handheld módban egy baromi jó port.

(#45487) Sordoran válasza sgfool (#45486) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem is bejön, talán harmadik platformon már végig fogom tolni. :DDD Füles mondjuk tényleg nem árt hozzá, azért nem annyira jók a switch hangszórói.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#45488) sgfool válasza Sordoran (#45487) üzenetére


sgfool
tag

A w endinget akaratom ellenére sikerült összehoznom, az első boss fight alatt rosszul dodge-oltam végem lett, le is pörgött a stáblista :C

(#45489) KKaresz45 válasza Sordoran (#45487) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Érdekes, hogy többen is megjegyzitek a zenét. Én fülessel játszottam, de nekem is feltűnt hogy mintha gyengébb lenne mint a többi platformon. De azt hittem hogy csak behaluzom. "Butítottak" volna rajta?

(#45490) 30z.Samu válasza KKaresz45 (#45489) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én többször megfigyeltem azonos játékoknál, hogy a hang minősége gagyibb, mint máshol.

Sic Parvis Magna

(#45491) KKaresz45 válasza 30z.Samu (#45490) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Gondolom tárhely spórolás ez a Switchnél.

(#45492) taki01 válasza KKaresz45 (#45491) üzenetére


taki01
őstag

Inkább memória sávszélesség és CPU erőforrás sporolás áll minidg a háttérben.

(#45493) 30z.Samu válasza taki01 (#45492) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, valószínűleg. Nem gáz amúgy, csak ha egymás mellé rakod mondjuk az Xbox-éval, ott azért kijön a különbség.

Sic Parvis Magna

(#45494) cactuar


cactuar
aktív tag

Nintendo Switch system update 15.0.0

Ne felejtsétek külön frissíteni a joyconokat / pro controllert is!

(#45495) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Cactuar megelőzött :) (de legalább ugyanonnan vettem én is, ha jól látom :) )
Firmware Version 15.0.0 - Released October 10, 2022
- The location of Bluetooth Audio menu within System Settings has moved.
- Screenshots can be taken using the Capture Button while in the Nintendo Switch Online application found on the Nintendo Switch HOME Menu. (Note: Video capture is not supported)
- General system stability improvements to enhance the user's experience
Nintendo Dataminer OatmealDome shares a bit more information about this latest update, mentioning how the Pro Controller's Bluetooth firmware has also been updated, and much more:
[Nintendo Switch Firmware 15.0.0] Nintendo appears to have focused on the OS internals for this update.
- Handling for Ethernet adapters was moved to its own dedicated OS module.
- Pro Controller Bluetooth firmware was updated.
- Various error messages were added / changed.
- A pop-up was added for attempting to exceed the max headphone volume while the limiter is on.
- Bad words for Mainland China were updated.
- The time zone database (zoneinfo) was updated to the latest from ICANN.
- Text related to Australian + NZ privacy laws was added.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#45496) 30z.Samu válasza koncsik (#45495) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tehát az egyetlen érdemleges frissítés az az, hogy a screenshot-okat meg lehet nézni az appban?

Sic Parvis Magna

(#45497) koncsik válasza 30z.Samu (#45496) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

???
Online-ban lehet képernyőfotókat csinálni...
de kibányászták, hogy a Pro Controller BT FW is frissítve lett pl. - lásd a vastag betűk alatt :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#45498) morfondőr válasza koncsik (#45495) üzenetére


morfondőr
őstag

"Various error messages were added"
Vagyis új, eddig még nem látott hibaüzenetekkel fognak elárasztani? ;]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#45499) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Kedves "Családtagok"! Bár nem tudom még ki aktív a tavalyi bandából, nem mindenkinek ugyanaz a neve, mint itt. Így nem is tudok mindenkit megkeresni, de többen már most jelezték, hogy maradna idén is. Maradt még három hely, az előfizetés 23-án kerül megújításra. Tudom, még van bő 1,5 hét, de a jövőhetem elég sűrű lesz (vizsga, munkahely váltás és további apró nyalánkságok), így most tudom lezavarni a toborzást. Akit érdekel, írjon.

Ja igen és a bővített csomagra nevezünk be. :))

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#45500) 30z.Samu válasza 30z.Samu (#45499) üzenetére


30z.Samu
félisten

Megvan a nyolc fő, később írok üzenetet a továbbiakról. :))

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.