Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#44101) ρσгτσ válasza NJanika (#44097) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nem tudjuk, hogy pontosan mikor lesz generációváltás. Voltak hivatalos célozgatások a mostani életciklusára, de az nagyjából semmit nem jelent. Főleg úgy, hogy simán kijöhet még egy verzióval a Nintendo, mielőtt az újba belevág.

Használt árak elég változóak, mert még mindig lehet kapni az előző típust (gondolom normál alatt arra gondolsz?). Tehát vannak garanciális modellek, ami szerintem joycon miatt sem utolsó szempont.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#44102) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Garanciális ügyintézés menetét leírná valaki :F
Konzolvilagban azt az infót kaptam hogy fel kell küldeni készüléket Pestre, game parkba.
Kicsit gány hogy náluk veszi az ember készüléket, de még te ügyködj ügyintézésel, csomagküldéssel stb :W
Csak magát a készüléket kell postázni vagy mindent cakk-pakk :F
Konzolon megmaradnak a cuccok, játékok??

[ Szerkesztve ]

(#44103) Rage47 válasza gainwardgs (#44102) üzenetére


Rage47
veterán

Én Lite-ot garanciáztattam anno és minden törlődött. Az Alza intézte az egészet, mert ott vettem.

(#44104) gainwardgs válasza Rage47 (#44103) üzenetére


gainwardgs
addikt

Készülékkel minden rendben volt utána :F
Karcok stb, nem dobálták :F

(#44105) Rage47 válasza gainwardgs (#44104) üzenetére


Rage47
veterán

Minden rendben volt.

(#44106) morfondőr


morfondőr
őstag

Ismét jött egy pletyka az új switch-ről:

Kinek mi a véleménye?
Mint egy falat kenyér... :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#44107) ldave válasza morfondőr (#44106) üzenetére


ldave
félisten

OLED legyen inkább, nem kell 5G modem :P

A Slime draws near! Command?

(#44108) 30z.Samu válasza morfondőr (#44106) üzenetére


30z.Samu
félisten

Majd ha Nintendo bemutatja, addig hiszi a piszi. :D

Sic Parvis Magna

(#44109) Norb79 válasza ldave (#44107) üzenetére


Norb79
őstag

Szívemből szóltál! :R

(#44110) ayo válasza ldave (#44107) üzenetére


ayo
addikt

pedig a 4K VR t várja mindenki

http://jateknaplo.blog.hu

(#44111) ρσгτσ válasza morfondőr (#44106) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mondjuk a SIM foglalatnak már az elején is lett volna értelme. Nem úgy, hogy erre külön típust csinálnak... Bár lehet egy mifi -vel osztott net kedvezőbb az akkumulátor szempontjából.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#44112) morfondőr válasza ayo (#44110) üzenetére


morfondőr
őstag

Mindenki azt várja, meg hogy az új Zeldával majd jön a Pro, meg Ultra, meg Hyper Switch, de szerény véleményem szerint messze vagyunk még attól. Xenoblade 3 is megmutatta, hogy sokat ki lehet hozni ebből a kis masinából. DF-nek volt egy elemzése a Zelda trailer kapcsán, hogy a jelenlegi hw-el nehéz elképzelni, hogy ilyen látvány legyen (volumetrikus felhők és AA), ami indította a lavinát, hogy jövő tavasszal jön az új konzol és azért tolták a megjelenést is. De pont a Xenoblade 3 elemzés kapcsán vissza is utaltak rá, hogy lám, mégis elképzelhető, hogy a mostani switch is képes lehet rá!
Amúgy meg 4K-t még DLSS-el sem könnyű megoldani, ne legyen senkinek túl nagy elvárása a következő generációval sem. Több 100W-ot fogyasztó VGA-k is küzdenek vele, akkor mit akarunk 10-20W-os rendszertől? (feltéve, hogy maradnak a handheld ill. hibrid megoldásnál).
Az meg hogy a dokkba van építve az erő, szinte kizártnak tartom, mert senki nem akar 1000 dollárt kifizetni egy konzolért.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#44113) 30z.Samu válasza morfondőr (#44112) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én örülnék, ha maradnának a hibrid megoldásnál. :K

Sic Parvis Magna

(#44114) ayo válasza morfondőr (#44112) üzenetére


ayo
addikt

Én mondjuk örülnék, ha következő gép nem egy Switch 2 lenne, hanem valami más, lepjenek meg ahogy szoktak. Viszont ahogy nézem ebből több pénzt lehet kisajtolni, mint ahogy DS vonalon is sikerült, hogy fokozatosan kiadnak egy picit javított verziót.
Az új Zeldában nekem nem nagy üres terek kellenének, hanem komoly történet az előző alapjaira építve. Alapvetően azt is bírni kéne a gépnek, de ha addigra kijön egy Pro verzió picit jobbal (nem 4k meg ilyenek, csak erősebb, stabilabb), azt se bánnám, mert azért ez már megjelenés idején is ki volt centizve. Pénzileg meg a legjobb nekik is ilyenkor kiadni egy újat, mert akkor megint minden tulaj újra veszi az új gépet. Nem hiába tették ezt régen is... :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#44115) ρσгτσ válasza 30z.Samu (#44113) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nagyon bejött nekik ez a hibrid vonal, és azért a kézi konzolozásban sem újszülöttek. Csodálkoznék, ha elhagynák és kizárólag asztali konzolt csinálnának.

Más jellegű hibrid megoldást el tudok képzelni, de szerintem a mostani vonalon fognak tovább haladni. Majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#44116) ldave


ldave
félisten

Már többször írtam, hogy nekem a Switch egyedül mint kézikonzol illik bele a mindennapjaimba. Ha leülök a tévé elé játszani, akkor az aktuális PS-t kapcsolom be, azzal nem tud nálam versenyezni a Switch. Emiatt nekem a kijelző az egyik legfontosabb eleme a gépnek, már így is néha ott vagyok, hogy csak emiatt veszek egy OLED-es modellt, de egyelőre le tudtam magam beszélni a vásárlásról, reméltem, hogy a Lite-os is frissítik, de szerintem erre már nem kerül sor a jelenlegi Switch hardverrel.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#44117) CactuS válasza morfondőr (#44112) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Biztos vagyok benne, hogy marad a hibrid megoldás, abban is, hogy a következő generáció sem lesz 4k, kézben biztos nem - és egyébként teljesen felesleges is -. Tisztán asztali konzolként nem tudom, hogy mennyire lenne elég az exkluzív címek húzóereje, az éppen aktuális PS/XBox ellenében. Ha most kellene a gyereknek venni és semmi nem lenne, valószínűleg Xbox lenne game passal, főleg, ha még nem is vihetném magammal a konzolt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#44118) mirci18 válasza ρσгτσ (#44111) üzenetére


mirci18
addikt

Manpság mi szükség rá?
Ott a telefonom és a net megosztás ha olyan helyen vagyok ahol nincs wifi.
Egy 5g-s modem eleve nagyobb fogyasztó feleslegesen Főleg úgy hogy netre kellene nem telefonálni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#44119) ρσгτσ válasza mirci18 (#44118) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Én mondjuk annyira nem csípem, hogy a telefonom akksiját is használom ezzel. Főleg hogy mellette munkára is elég sokat használom.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#44120) 30z.Samu válasza ldave (#44116) üzenetére


30z.Samu
félisten

"de szerintem erre már nem kerül sor a jelenlegi Switch hardverrel."

Én erre nem vennék mérget. :N

Sic Parvis Magna

(#44121) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Mitől lehet az hogy kb nem használom a switchet kb 1 napig, első indításkor kerregő hangot ad a venti.
Utána sleep mode-ba rakom ugye leáll a ventilátor és utána tök normális hangja van :F :F
Ha csapágyas lenne gondolom minden fordulaton kerregne nem :U
Most kb 30 perce fast rmx fut rajta, elég magas fordulaton jár a venti de semmi kerregő hang :U
Nagyon fura, másnak itt hasonló :F

(#44122) oriic válasza ayo (#44110) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosabban a szemenként 4K vr-t :DDD

Live-Die-Respawn

(#44123) solti válasza gainwardgs (#44121) üzenetére


solti
senior tag

A mi lite-unk hasonlót csinál: bekapcsolás után játék során (pl luigis mansion 3) felpörög (kerreg eléggé) kb 1 percig de utána elhalkul és úgy is marad.

(#44124) gainwardgs válasza solti (#44123) üzenetére


gainwardgs
addikt

Indítás után kb ez [link]
Most fél óra után pedig tökéletesen működik [link] :U

Érdekes jelenség az biztos :U

(#44125) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ha már harmadikán Pokémon event. :D

Sic Parvis Magna

(#44126) 3L1T3 válasza 30z.Samu (#44125) üzenetére


3L1T3
addikt

:DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#44127) sting2


sting2
addikt

Kézben nyilván, de Dokkolva is van érdemi különbség az Oled vs V2 Switch összevetésben?..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#44128) cactuar válasza sting2 (#44127) üzenetére


cactuar
aktív tag

Dokkolva 2 előnye van csak az Oled verziónak: 64gb belső tárhely (vs 32gb) és vezetékes internet (szóval nem kell adatpert venned, ha kábellel akarod használni).

(#44129) sting2 válasza cactuar (#44128) üzenetére


sting2
addikt

Eladásnál számít, hogy milyen verzió?
Mert szinte " összeérnek" az árak a használt piacon, vekomyodik a különbség, pláne ha garanciával keresek..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#44130) koncsik válasza cactuar (#44128) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Vajon keresztben kompatibilisak? Én az OLED-et kézben használom, de a dokkolója vajon működik a V1-gyel - konkétan a LAN működik a V1-gyel? Nem kellene, hogy gond legyen. Hmm.
Válasz: igen.
Nintendo's own FAQ says the OLED's dock is compatible with the regular Switch, though you may need to do a software update to get full functionality. If you're in need of a dock and you were planning on adding a LAN port anyway, going with the OLED dock seems like a no-brainer.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#44131) RangerFox


RangerFox
veterán

Akit érdekel esetleg, írtam egy tesztet a Fire Emblem Warriors: Three Hopesról :B

(#44132) Sirandrish válasza 30z.Samu (#44113) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én meg örülnék egy asztali verziónak. Nekem nem kell HH, se docked, csak egy Nintendo masina :)
Tudom...boomer vagyok :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#44133) icemad válasza Sirandrish (#44132) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én meg annak örülnék, ha nem is csinálnának hardvert. Adják ki androidra és kész. :)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#44134) Scarletiel


Scarletiel
senior tag

Én azt mondom adjanak ki egy hibrid konzolt aminek az asztali használata minden játéknál tudja a stabil 1080p 60fps-t, kézi módban meg a 900p 30fps legyen meg stabilan minden játéknál kivétel nélkül. OLED kijelzővel és visszafele legyen kompatibilis a Switch könyvtárral. Mindezt 150k indulóval. :R #Sosejönelezazidő

(#44135) cactuar válasza Scarletiel (#44134) üzenetére


cactuar
aktív tag

(#44136) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Capcom sales update: Monster Hunter Rise at 10.3 million, Devil May Cry 5 at 5.7 million, more

"- Monster Hunter Rise: Sunbreak (Switch, PC) has sold 2.5 million units (new) (sales have since surpassed three million)

- Monster Hunter Rise (Switch, PC) has sold 10.3 million units (1.3 million additional units since March 31, 2021)

- Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin (Switch, PC) has sold 1.6 million units (100,000 additional units since March 31, 2021)"

ZX Spectrum - Commodore 64

(#44137) 30z.Samu válasza Sirandrish (#44132) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha cserébe kapnánk egy bika hardvert, azt mondanám legyen. De most a Nintendo-ról beszélünk. :D

Sic Parvis Magna

(#44138) ρσгτσ válasza 30z.Samu (#44137) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Csak nehogy a végén 5G -s Nintendo gamer telefont dobjanak piacra. :D

;]

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#44139) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Én annak örülnék, ha egyáltalán nem lenne semmilyen konzol vagy PC játék. Esetleg a LEGO is eltűnhetne. Kib@&#ott sok pénzem lenne. Illetve nem, mert biztos lenne valami baromság, amire elszórnám. Ja és rengeteg élménytől fosztanám meg magam. Szóval inkább nem örülnék mégse, a LEGO-nak meg pláne, mert az legalább munkahelyet ad ;) - persze a konzol boltok is. Szóval arra jutottam, hogy minden más tűnjön el, ezek maradjanak.
(kivéve persze család, barátok, filmek, könyvek, zene).
Azt hiszem politikusnak kellene mennem. #koncsik4president :N :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#44140) koncsik válasza ρσгτσ (#44138) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:C nekem teccik :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#44141) mike1334 válasza koncsik (#44139) üzenetére


mike1334
veterán

Ajánlom a társasozást, mint hobbit...az is zabálja a pénzt (és ott se muszáj játszani, a bontatlan doboz is jól mutat a polcon :DDD )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#44142) ρσгτσ válasza koncsik (#44139) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Bár még kicsi hozzá a gyerek, de már előre vásárolgattam neki LEGO -kat. Ennek az lett az eredménye, hogy most élem a második gyerekkorom....... :D Szóval egyik sem lesz bontatlan.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#44143) 30z.Samu válasza ρσгτσ (#44138) üzenetére


30z.Samu
félisten

Na arra befizetek. :D

Sic Parvis Magna

(#44144) icemad válasza ρσгτσ (#44142) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mert nem gondolsz a jövőre! A bontatlan Lego készlet jobban tartja az árát, mint az arany. Szóval a gyerek azért nem fog egyetemre menni, mert Apa játszott a legojával.... :D (természetesen ez csak vicc, ne vedd magadra. De ahogy mondani szokták, nyomokban igazságot is tartalmaz. ;))

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#44145) koncsik válasza mike1334 (#44141) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:K Küldjek fényképet? :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#44146) rakkimcer válasza ρσгτσ (#44136) üzenetére


rakkimcer
tag

várom az update-eket, quest-eket, remélem lesznek újabb szörnyek is, akár a world-ből is áthozhatnak párat, azt sem bánnám

(#44147) ρσгτσ válasza 30z.Samu (#44143) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Remélem jönni fog, és mindegyik Telekom függő lesz. :D

icemad:
Dehogy gondolok. :D Ahogy hazáértem egy pillanatig sem volt kérdés, hogy kibontom. Pedig nem ez volt a célom, amikor megvettem őket.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#44148) mike1334 válasza koncsik (#44145) üzenetére


mike1334
veterán

Na, társasos még nem volt :K
(De most ne gatyásat ;] booocs :D )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#44149) morfondőr válasza ρσгτσ (#44142) üzenetére


morfondőr
őstag

Dettó így vagyok én is! Veszem a lego-t a gyerekeknek, aztán magam szórakoztatom a kirakással. Utána persze felkerül a felső polcra, nehogy szétszórják! :DDD

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#44150) scyllafren válasza mike1334 (#44148) üzenetére


scyllafren
senior tag

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.