Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#19751) ayo


ayo
addikt

reggel a blogom írtam, de gondoltam ide is beírom, mert jó téma:

"Microsoft And Sony Announce Partnership For Gaming And Cloud Services"

Érdekesség, hogy pár hónapja még volt egy pletyka, hogy az Xbox Live elérhető lesz a Switch-re. Ezek után viszont simán elképzelhető, hogy ezt is meglépik legkésőbb az E3-ra ;)

http://jateknaplo.blog.hu

(#19752) tboldi válasza Edge (#19750) üzenetére


tboldi
nagyúr

A Raymant már megvettem korábban. :)

(#19753) DVlad válasza Edge (#19750) üzenetére


DVlad
őstag

Rayman nálunk az örök top 3-ban, az összes rész. Nagy kár, hogy nem jön belőle újabb, mint a LBP-ból sem, mert ez a kettő (az összes rész) döbbenetesen összeszedett, óriási móka faktorral bíró, igényesen megcsinált (külalak, zene, játékmenet, stb.), igazi multi player játéknak is tökéletes cím.

(#19754) aerosmith válasza petymek (#19744) üzenetére


aerosmith
őstag

MK sorozat mindig is errol szolt.

(#19755) adalbert1 válasza petymek (#19736) üzenetére


adalbert1
veterán

Abból is jön valamilyen felújított verzió, vagy várhatóak GC játékok is a gépre? Vagy hogy jön ez most ide? :))

(#19756) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok! Megvettem a Shadow Blade: Reload című játékot és eddig nagyon tetszik. Az első fejezeten vagyok túl, szép lassan adagolja a nehézséget és az egyre erősebb ellenfeleket. Normál szinten játszom ez az alap, de így is messze vagyok a 2 perces "pálya/szintidőtől". Persze az sem baj, ha tovább tart a pálya, de így kevesebb pontot kapsz a pálya végén. Közben még szedegetni is kell, harcolni és nem árt oda figyelni, hogy merre ugrom.
A grafikára sem lehet panasz, végre nem "kocka" játék. Jó lenne még pár ilyen vagy ehhez hasonló játék ami még nagyon tetszett az a The Mummy Demastered.

(#19757) petymek válasza adalbert1 (#19755) üzenetére


petymek
senior tag

Kimaradt, és nem találtam a ph-n infót róla. Csak a cikk második részében taglalt módon elérhető csak.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#19758) petymek válasza koncsik (#19748) üzenetére


petymek
senior tag

Mindenképp. Miattad válaszoltam adalbertnek is ph cikken keresztül.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#19759) ayo válasza petymek (#19757) üzenetére


ayo
addikt

ja.... ;]

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#19760) koncsik válasza ayo (#19759) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Minimális számú GC játékaim egyike :B Igaz én csak a wii-n tudom lejátszani a GC lemezeket.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#19761) koncsik válasza adalbert1 (#19755) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Esetleg:
;)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#19762) ayo válasza koncsik (#19760) üzenetére


ayo
addikt

pedig egyik legszebb konzol + azért lazán fel lehet sorolni vagy 50 másik minőségi játékot rá, én nagyon szeretem :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#19763) tboldi


tboldi
nagyúr

Fácsén árulnak most egy komplett Mario Odysseyes csomagot, egy pillanatra el is gondolkodtam rajta, de két Joy-Conért megvenni egy másik gépet... :D
Inkább importálok külföldről, úgy olcsóbb, és kevesebb macera. :D

(#19764) koncsik válasza ayo (#19762) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Az biztos, nekem a NES után a wii jött, az pedig elég a GC lemezekhez :) (a GC controllerekkel)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#19765) mike1334 válasza tboldi (#19763) üzenetére


mike1334
veterán

Hogyéradják? :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#19766) tboldi válasza mike1334 (#19765) üzenetére


tboldi
nagyúr

A fácsés 140k-ért kínálja játékokkal és egyéb kiegészítőkkel együtt.

A piros Joy-Conok meg 25k körül vannak + szállítás külföldről, esetleg vám, ÁFA.

(#19767) mike1334 válasza tboldi (#19766) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi...áh annyiért drága :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#19768) Mister_X válasza koncsik (#19761) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Linkeket követelek, hogy ezt honnan lehetne :Y Tippre Japán (fehér N64, orange GC ). Úgy is most megyek ki csütörtökön.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19769) koncsik válasza Mister_X (#19768) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Parancsolj :)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#19770) ayo válasza Mister_X (#19768) üzenetére


ayo
addikt

nincs fehér N64, az GC

http://jateknaplo.blog.hu

(#19771) Rony949


Rony949
őstag

Új szerzemény. :)

Plusz elkezdtem a Super Smash-t is. Ez életem első Smash játéka, szóval NAGYON furcsa az irányítás, de eddig maga a játék tetszik. Oldogatom kifele a karaktereket. :)

(#19772) taki01


taki01
őstag

Behúztam ma a Minecraftot, The thief simulatort és Prison Architectet. Mindegyik szerintem nagyon jól fut. a kis gépen. Bár eddig csak a handheld módban játszottam velük.

(#19773) Petya2900XT


Petya2900XT
aktív tag

Üdv,

Pro kontroller ügyben kérdeznék, jobban belefolytam a Zeldába gondoltam egy Pro kontrollert jobb lenne órákat fogdosni, elkezdtem nézelődni és arra jöttem rá,hogy az egész országban nem találok.

Van valami oka enne a készlethiánynak vagy csak simán nem tudnak eleget gyártani? :U

Láttam,hogy többen átalakítóval nyomjátok, milyen átalakítót tudnék szerezni ami nem hónapok múlva hoznának ki? :)

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#19774) koncsik válasza Petya2900XT (#19773) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Wireless Horipad Switch - Zelda 16k, gondolom jó lehet Zeldához... :) nincs vele tapasztalatom, hátha valakinek van már itt.

Esetleg amazon.de eredeti.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#19775) Baltazár123 válasza Petya2900XT (#19773) üzenetére


Baltazár123
senior tag

A fóti Auchen-ben láttam még a hétvégén pro controllert, de az árára már nem emlékszem. Hogy érted, hogy nincs pro controller? A KSZ-ben pont rendeltem egy go vacation-t és ránéztem, a pro controller rendelhető státuszban van. Nekem volt több olyan rendelésem náluk, ahol nem raktárt írt csak rendelhetőt de ugyanúgy megjött.

(#19776) tboldi válasza Petya2900XT (#19773) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én a győri Media Marktból (Árkád) hoztam el az utolsót, pedig a weboldalon azt írták, hogy nincs.

Szerintem te is nézd meg személyesen itt-ott, hátha találsz! :K

(#19777) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Sziasztok
Valami miatt nem fogadja el a dombornyomott Visa kártyámat a store pedig régebben vásároltam vele! Kérdésem ha Amazonról veszek dolláros feltöltőt azt minden további nélkül fogom tudni használni?

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 817 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#19778) Imilenni válasza KoNZoLik@ (#19777) üzenetére


Imilenni
addikt

G2A-ról vettem, jött a kód rögtön, és működött is.

Press "F" to pay respects.

(#19779) tboldi válasza KoNZoLik@ (#19777) üzenetére


tboldi
nagyúr

Yep. :K

Vagy a Play-Asia, SEA Gamer Mall oldalakról is rendelhetsz, szinte azonnal megkapod a kódot.

Sőt, PayPallel is fizethetsz, ha a fiókod régiója egyezik az eShopéval.

[ Szerkesztve ]

(#19780) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Köszönöm szépen :R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 817 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#19781) Peat;)


Peat;)
veterán

Sziasztok, valakinek van tapasztalata mennyibe kerül a joy con javítás (típushiba előjött nekem is hogy beragad)? Garancia már nincs, áprilisban lett két éves a gép. Vagy lehet hozzá rendelni alkatrészt kínából?
Utángyártott hori csak bal oldalit gyárt? Nekem jobb oldali kezdi megadni magát, de csak idő kérdése a bal látva a tapasztalatokat, gyárit meg nem szívesen vennék mert csak kézben játszok és a minősége ebben az esetben egy utángyártottnak is jobb olvasva a netet.
Nintendo fanok kérem ne támadjanak le mint ahogy szokás a topikban(csöndben de követem), akinek van tapasztalata annak viszont nagyon köszönöm!

(#19782) Norb79 válasza Peat;) (#19781) üzenetére


Norb79
őstag

Odavittem, nem kértek se garijegyet se számlát, csak szó nélkül kicserélték 5 perc alatt a problémás részt, megköszöntem és távoztam.
Korábban sokszor hiánycikk volt az alkatrész, szóval érdemes előtte odatelefonálni, illetve tisztázni, hogy még mindig ez a módszer van e, vagy ez ilyen ideiglenes policy volt, amíg fű alatt sunnyogtak, hogy hibás az első pár széria és inkább szó nélkül cserélték, nehogy híre menjen, vagy már nem ez a módszer és pénzt kérnek érte. Én kb fél éve voltam, azóta változhatott, de fél éve úgy ment, ahogy az első mondatomban írom.

(#19783) Imilenni válasza Norb79 (#19782) üzenetére


Imilenni
addikt

Hova vitted be? Melyik boltba?

Press "F" to pay respects.

(#19784) Norb79 válasza Imilenni (#19783) üzenetére


Norb79
őstag

Összesen 1 helyre lehet bevinni, a gameparkba, a 17. kerületbe. Itt is azt írja, hogy kell számla meg garancialevél, de tőlem semmit se kértek, amikor mondtam, hogy a joycon a bibis.

(#19785) nxswitch válasza Imilenni (#19783) üzenetére


nxswitch
senior tag

Ez engem is érdekel. Épp tönkrement a joy-conom. Vettem egy sárga párt, hogy tudjak játszani, amíg beviszem javíttatni.

(#19787) ayo válasza Norb79 (#19784) üzenetére


ayo
addikt

plusz szerintem érdemes egy telót is megereszteni előtte, hogy ne potyára menjenek ki a 17-be.

amúgy meg már megint mit panaszkodik itt mindenki... :B

(#19788) Norb79: aj, már látom, akkor csak offoltam :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#19788) Norb79 válasza ayo (#19787) üzenetére


Norb79
őstag

#19782-ben ezt írtam én is. :)

(#19789) tboldi


tboldi
nagyúr

Megjelent a Team Sonic Racing és az Assassin’s Creed 3 Remastered. Utóbbinál elkövettem azt a hibát, hogy a japán eShopban előrendeltem, de ott csak 23-ától lesz elérhető. :W :DDD

(#19790) ViharVadász válasza tboldi (#19789) üzenetére


ViharVadász
őstag

Akkor már csak 2 napot kell kibírnod. :) Egyébként ott is megkapod vajon az angol szinkront és feliratot?

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#19791) tboldi válasza ViharVadász (#19790) üzenetére


tboldi
nagyúr

Meg, ott van a leírásban az angol, illetve ugyanez a verzió van az európai eShopokban is. :K

(#19792) petymek válasza koncsik (#19786) üzenetére


petymek
senior tag

Ha mindig harcolsz, akkor az ilyen szájhagyomány útján terjedű infók ellen is kellene.
Mint ahogy írod, hivatalosan ilyen nem létezik. Mégis mi alapján van az infó?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#19793) petymek válasza ayo (#19759) üzenetére


petymek
senior tag

:F

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#19794) petymek válasza Peat;) (#19781) üzenetére


petymek
senior tag

Eredeti alkatrészeket is lehet Aliról rendelni, olcsón.
Pontosan melyik típushibára gondolsz, mit takar a "beragad"?

[ Szerkesztve ]

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#19795) ViharVadász válasza tboldi (#19791) üzenetére


ViharVadász
őstag

Ezt nem is tudtam, de jó tudni. :) Köszi az infót.
Közben én is bevásároltam, Super Mario Maker 2 Limited Edition. :) 2,8 GB a játék, már csak picikét kell várnom nekem is. :D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#19796) djozsi válasza ayo (#19787) üzenetére


djozsi
senior tag

Csak mert megszólítva érzem magam gondoltam tisztázom: az, ha valakinek van ilyen gondja és tanácsot kér vagy csak egyszerűen jelzi természetesen teljesen oké, sőt, örülök, ha tudunk segíteni.

Amit a múltkor szóvátettem az egész más helyzet volt, egy egész délelőttös szokásos "szar a MK" menet után végre nyugi kezdett lenni erre belinkelsz a facebookról egy posztot, hogy "nézzétek, neki is rossz a joyconja, én megmondtam!".

Azért őszintén remélem, hogy érzed a kettő közt az igen sok árnyalatnyi különbséget... nade béke! :R

(#19797) djozsi válasza ViharVadász (#19795) üzenetére


djozsi
senior tag

Talán hasznos infó, hogy közben utánajártam, hogy a vásárláshoz járó ingyen stylus kupont ingyen is szállítják ki, szóval megéri majd beváltani. Számomra nem volt egyértelmű, mert egyébként elég drágán szállítanak ide UKból.

(#19798) ViharVadász válasza djozsi (#19797) üzenetére


ViharVadász
őstag

Ingyen? Na ez szuper hír, azt hittem a szállítást fizetni kell. :) Elég drága lett volna, 17 £ a szállítás ide. De csak majd június 11.-én lehet leadni a rendelést, aznap lesz az E3 Direct is.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#19799) ayo válasza petymek (#19793) üzenetére


ayo
addikt

nem csak az emulátor az egyetlen lehetőség :B

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#19800) djozsi válasza ViharVadász (#19798) üzenetére


djozsi
senior tag

Rákérdeztem a supportnál direkt többször is hangsúlyozva, hogy Magyarországról rendelnék és ők írták vissza, hogy:

Thank you for getting in touch with the Nintendo UK Customer Support Team.

Just use the code they give you by pre-ordering the game in the My Nintendo Shop within the time frame provided below.

- It will be possible to redeem the code for special Super Mario Maker 2-themed Nintendo Switch stylus in My Nintendo Store from 11 June 2019 till 30 September 2019.
- The the stylus will be delivered without shipping costs.
- The code for the stylus is included in the Nintendo eShop receipt (sent via email).

Have a great day, should you have more questions, please feel free to share them with us.

Az Online subscription is pont úgy működött, ahogy illik neki, a jelenlegi lejárta utánra jóváíródott, komolyan mondom meglepett, hogy ennyire flottul megoldották mindkét dolgot, szeretem a Nintendot, de ettől függetlenül services tekintetében én se ehhez vagyok szokva tőlük. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.