Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#19101) 30z.Samu válasza Bazsi1987 (#19100) üzenetére


30z.Samu
félisten

Simán meg tudtam szokni.

Sic Parvis Magna

(#19102) tl-x válasza Bazsi1987 (#19100) üzenetére


tl-x
őstag

Én ilyennel várom a Mortalt. :DD Én nem veszem meg PS4-re csak majd ha negyed ennyibe fog ott kerülni.
P20 Pro töltője jó a Switchez? Nem lesz baja tőle?

[ Szerkesztve ]

(#19103) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Én is nintendora fogom majd, de mikor fogom tudni megvenni euba?😁

(#19104) ayo válasza Bazsi1987 (#19100) üzenetére


ayo
addikt

Nintendón sajnos nincs kimondottan jó gamepad MK-ra, szóval tesztelgetni kell mi a jobb.

Egyébként minden WB címet keményen szoktak akciózni + a verekedős játékok nagyon alacsonyan szoktak menni használtan.

http://jateknaplo.blog.hu

(#19105) Bazsi1987 válasza ayo (#19104) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Május10 nálunk a megjelenés? Digitálisan venném?😊

(#19106) ayo válasza Bazsi1987 (#19105) üzenetére


ayo
addikt

Fizikailag tuti, digitálisan szerintem előbb is lehet, de lehet más jobban tudja, én PC-re vettem, mert szerencsére van hozzá gépem + Xbox One S Gamepad dpadjét imádom (versenyeken is sokan használják)

http://jateknaplo.blog.hu

(#19107) tl-x válasza Bazsi1987 (#19105) üzenetére


tl-x
őstag

Valahol május 10-et írnak, máshol meg május 24.

(#19108) Edge válasza Bazsi1987 (#19100) üzenetére


Edge
veterán

Általános vélekedés hogy nem áll kézre a hüvelykújjat túlságosan be kell hajlítani a használatához, nem benned van a hiba, nehéz megszokni igen.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#19109) Csárlibráun válasza tl-x (#19102) üzenetére


Csárlibráun
csendes újonc

nekem sima p20am van és a töltője viszi a Switch-et..eddig nem hányt be ;)

(#19110) tboldi válasza tl-x (#19102) üzenetére


tboldi
nagyúr

P20 Pro töltője jó a Switchez? Nem lesz baja tőle?

Szerintem nyugodtan tötheted vele.

(#19111) tl-x válasza tboldi (#19110) üzenetére


tl-x
őstag

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#19112) bwoay válasza tl-x (#19111) üzenetére


bwoay
nagyúr

igazából ha az ember megérti és elfogadja, hogy ezek szabványok (valahol ez a lényege a dolognak), utána bármit bármivel nyugodtan tölt. a li-ion/polimer akksival ellátott készülékek töltésvezérlése úgy működik, hogy maga az eszköz olyan erősségű áramot vesz fel, amennyi neki megfelel. a feszültség pedig adott. a töltő jelentősége annyi, hogy ha mondjuk az adott eszköz gyorstöltésre is képes (pl. fogad 9 vagy 12V-os töltést), akkor a töltő képes-e ezt kiszolgálni. viszont azt feltétlenül próbáld ki, hogy a "szerintem töltheted" válasznál behelyettesíted az első szót azzal, hogy "felőlem".

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#19113) hj79


hj79
csendes tag

Új gépnél szerintem az lenne a jó, ha lenne egy energiatakarékos soc a handheld módba a hosszabb üzemidőért. És a dokkolóban valami izmos cucc a TV módhoz.

(#19114) Darth_Revan válasza hj79 (#19113) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ezt talán meg is tudnák oldani Tegra X2-vel, kisebb csíkszélesség (20nm vs 16 nm), kevesebb fogyasztás (15 W vs 7-15W) és nagyobb teljesítmény (256 maxwell mag vs 256 pascal mag).

[ Szerkesztve ]

(#19115) tl-x válasza bwoay (#19112) üzenetére


tl-x
őstag

Köszi, nem vettem készpénznek. Maradok a gyári töltőnél szerintem.

Valakinek megvan már a Mortal külföldi eShopból?

(#19116) tboldi válasza tl-x (#19115) üzenetére


tboldi
nagyúr

Jelen!

(#19117) djozsi


djozsi
senior tag

MK 11 Switch performance teszt, ez kifejezetten stabilnak tűnik. Mondjuk megnézve pár reviewt annyira nem jöttem lázba, egyelőre maradok a Smashnél, de idővel biztosan megnézem majd kíváncsiságból.

(#19118) Madoc válasza djozsi (#19117) üzenetére


Madoc
veterán

Stabilnak stabil valóban,de a grafika dokkolva az finoman mondva is szar. Handled módban is recés és elmosódott,de játszható bőven.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#19119) 30z.Samu válasza Madoc (#19118) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ahhoz képest szerintem bőven vállalható.

Sic Parvis Magna

(#19120) ayo válasza djozsi (#19117) üzenetére


ayo
addikt

Korrekt port lett, kész csoda, már csak a PC verziót nem mutatták sehol, de remélem ott is ilyen ügyesek voltak. Grafikailag szerintem ez bőven élvezhető, nyilván akit komolyabban érdekel, az máshova vette, de ezzel végre lesz egy menő friss thirdparty verekedős játék is a gépre.

http://jateknaplo.blog.hu

(#19121) Madoc válasza 30z.Samu (#19119) üzenetére


Madoc
veterán

Én a személyes tapasztalatom írtam :B

Mint amikor fullhd monitoron 240p videót nézel kb. Nagyon nagyon vártam de csalódtam.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#19122) djozsi válasza ayo (#19120) üzenetére


djozsi
senior tag

Igen, őszintén szólva engem is meglep, amit látok. Nem tudom, ki portolta, de mostantól oda kell figyelni rájuk.

(#19123) 30z.Samu válasza Madoc (#19121) üzenetére


30z.Samu
félisten

Bakker... :(

Sic Parvis Magna

(#19124) ayo válasza djozsi (#19122) üzenetére


ayo
addikt

Shiver Entertainment készítette - ez kb. az első komolyabb port melójuk szóval teljesen lutri volt. Amúgy PC-n is ők plusz a MKX-es QLOC dolgoztak, szóval elméletileg az jó lesz (bárcsak). WB játékok sajnos nem a jó portokról híresek, de ha mind a 4 port jó lesz, akkor az kész csoda.

http://jateknaplo.blog.hu

(#19125) djozsi válasza ayo (#19124) üzenetére


djozsi
senior tag

Vagyis ők hozták helyre az MK X-nél azt a katasztrófát, amiről cikket is írtál? Bíztatóan hangzik. Remélem, hogy több Switch melót is be fognak vállalni ezek után. A kereslet tuti nagy lesz rájuk, Panic Button is rendszeresen nyilatkozza, hogy nem győzik elutasítani a megkereséseket kapacitás hiányában.

(#19126) ayo válasza djozsi (#19125) üzenetére


ayo
addikt

Az a QLOC volt, baromi szép munkát végeztek - a online és az offline játék között nem lehetett érezni a különbséget.
A Shiva egy viszonylag új csapat, akinek eddig a legnagyobb műve a 2018-as Scribblenauts Showdown volt, amit átvett a 5th Cell-től, mert az meg bezárt, szóval igazán komoly melójuk most ez az MK11 port, ami akkor úgy néz ki hogy jól sikerült.

http://jateknaplo.blog.hu

(#19127) djozsi válasza ayo (#19126) üzenetére


djozsi
senior tag

Ja jó, most összeállt, hogy pontosan kicsoda mit csinált. :) Ez elég bíztatóan hangzik akkor a PC port szempontjából is. Reméljük a legjobbakat.

(#19128) Gene


Gene
csendes tag

Üdv . Van lehetőség ilyen konzolt használnia olyan embernek akinek gyenge a kéz funkcionálása, nem tud markolni,se egyenként mozgatni újait? Vannak valami egyszerűen használható ,beállítható játék,vagy speciális kontroller, vagy esetleg más,mit gondoltok?

(#19129) ayo válasza Gene (#19128) üzenetére


ayo
addikt

Én csak Xbox One-nál tudok ilyet, itt olvashatsz róla.

http://jateknaplo.blog.hu

(#19130) szubrutin válasza Gene (#19128) üzenetére


szubrutin
aktív tag

Esetleg Mario Tennis? Ahoz mozogni kell, es lobalni, vagy Arms, ott a levegobe boxolni, olyan jatek, ami kihasznalja a joyconok mozgas erzekelojet. Just dance..?

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#19131) ayo válasza szubrutin (#19130) üzenetére


ayo
addikt

"nem tud markolni"

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#19132) petymek válasza Madoc (#19121) üzenetére


petymek
senior tag

Fent van mind a kettő update?
Jó, hogy ilyen minőségben megjelentették erre a konzolra. Nem egy tucat port a futottak még kategóriába.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#19133) nxswitch válasza Gene (#19128) üzenetére


nxswitch
senior tag

Szia!

Biztosan van ilyen, nézz szét googleben és youtubeon. Én [ezt] találtam egy gyors kereséssel.

Játszott már valamilyen játékkal más konzolon?

Switch-re vannak viszonylag egyszerűen irányítható játékok, illetve lehet az is segítség, hogy 2 különvehető controllerje van, lehet könnyebben tudja használni külön.

[ Szerkesztve ]

(#19134) modd3r


modd3r
őstag

Sziasztok!

Akkor ma a MK11 minden régióban megjelenik előbb-utóbb?

(#19135) 30z.Samu válasza modd3r (#19134) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én úgy tudom, hogy Európában májusban.

Sic Parvis Magna

(#19136) Edge


Edge
veterán

MK11 eshop árat lehet már tudni?

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#19137) tboldi válasza Edge (#19136) üzenetére


tboldi
nagyúr

Az angolban £54,99.

(#19138) Edge válasza tboldi (#19137) üzenetére


Edge
veterán

Thx, hm akkor 59.99 EUR lesz.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#19139) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

A videó alapján nem igazán tudom eldönteni (de az igen felé hajlok), ezért aki megvette már az MK11-et az megmondaná, hogy ugyanolyan hulladék port lett mint a Doom és a Wolfenstein (legalábbis portable módban) ?

A "hulladék" alatt a dinamikus felbontás miatt okozott homályos grafikára gondolok...Wolfensteinben találtam pontot (New Orleansben a romok között) ahol a tereptárgy texturájának felbontása olyan alacsony volt, hogy még egy 2006-os játék is elpirult volna, de ez annyira nem is zavart, viszont a sok ponton homályos grafika nem csak hogy zavart, de volt hogy a szemem is megfájdult, mivel gyakorlatilag olyan érzést okozott, mintha rövidlátó lennék.

Ugyanilyen az MK11 is ? Ha igen akkor részemről passz, annyit nem ér, hogy a változó homályos grafikája miatt megfájduljon a szemem ...

Vagy az MK11 csak a fenti összehasonlító videóban látszik homályosnak és gyakorlatilag semmi ilyen probléma nincs ?

(#19140) Madoc válasza petymek (#19132) üzenetére


Madoc
veterán

Nincs csak az alap. Majd ma meglesem.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#19141) Csárlibráun


Csárlibráun
csendes újonc

nyugodtan lehet készpénznek venni h jó a töltő hozzá én több mint féléve töltöm a switchemet a p20asom gyorstöltőjével és semmi probléma nincs azóta se vele..ugy h nyugalom :))

(#19142) tboldi


tboldi
nagyúr

Még nem mondtam le a piros (Mario Odyssey-es) Joy-Conokról, de kellett gyorsan két másik, hogy tudjunk otthon multiplayerezni. Ez lett:

Egyébként muszáj a gyári dokkolót használni, vagy működik más USB-C/HDMI átalakítóval is? Az üvegfólia miatt kicsit vastagabb, nem akarom a hátulját összekarcolni.

szerk.: Megtudtam, nem működik, csak a gyári.

[ Szerkesztve ]

(#19143) jgrasl válasza tboldi (#19142) üzenetére


jgrasl
csendes tag

Ez nem teljesen igaz hogy nem működik csak a gyári viszont nagyon óvatosnak kell lenni. Én pl ezt használom, tökéletesen teszi a dolgát és még nem olvastam olyat hogy ez a tipus brickelt volna konzolt. Itt pedig egy videó ahol elmagyarázzák mi okozza a konzolok meghalását és ők ezt hogyan oldották meg.

(#19144) tboldi válasza jgrasl (#19143) üzenetére


tboldi
nagyúr

:R

(#19145) SlayerSub


SlayerSub
tag

Találtam egy ilyet a Mortallal kapcsolatban:

“We’re actually not developing it in house; it’s being developed by Shiver Studios. They’re developing it at the same time as us so it’s sort of a co-development. There is no lead SKU.”

Szóval nem lehet Portnak nevezni, ez egy direkt a switchre fejlesztet változat.

(#19146) Darth_Revan válasza tboldi (#19142) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Saint Row hogy van már meg? :F

(#19147) ViharVadász válasza tboldi (#19142) üzenetére


ViharVadász
őstag

Mario Odyssey Joy-Con páros mellett szerintem ez az egyik legjobb. Jól döntöttél. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#19148) tboldi válasza Darth_Revan (#19146) üzenetére


tboldi
nagyúr

Preorder, csak 10-étől játszható.

(#19147) ViharVadász: :R

[ Szerkesztve ]

(#19149) norti


norti
addikt

Mortal Kombat 11 Nintendo Switch Gameplay

Nekem nem tetszik, talán majd akciózva.

(#19150) 30z.Samu válasza norti (#19149) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem csúnya, de azért van mit reszelni rajta.

Sic Parvis Magna

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.