Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#2301) koncsik válasza Madwe (#2300) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

User info / linked accounts / nintendo network ID: ez is linked kell legyen minden N kütyün.
Őszintén szólva nem emlékszem, hol adtam meg a kártyát, megkukkantom a 3ds topic-ban, hátha le van írva.
Update: le van írva elvileg, de nekem pont ez (IV.pont) nem nyílik meg, lehet hogy csak a kütyüm béna, bár a többi pont nyílik.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#2302) Madwe válasza koncsik (#2301) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hm, az utolsó n-es eszközöm az a gamecube volt, uh nincs még nn id-m:D ellenben majd pénteken!

(#2303) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#2301) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Folyamatban lévő írás, sorry :B A hiba nem az Ön készülékében van...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2304) Dr.F.E.R.I. válasza [Ixub] (#2281) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ezzel az volna a baj, hogy feleannyi, mint amit a 3DS és a Wii U együttesen hoztak. Márpedig egyetlen konzolként ez nagyon kevés, hogy tovább vigye a vállalatot. Persze nem lát a jövőbe senki, de szerintem ezen a konzolon sokat segítene, ha kiadnának egy ~25%-kal kisebb verziót dokkoló és lecsatolható kontrollerek nélkül. Így már lényegében leválthatná a 3DS-t és még a szoftveres ökoszisztémát sem kellene abajgatni hozzá.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2305) [Ixub]


[Ixub]
tag

Mutattak pár új 1,2 játékot. Sztm jobbak, mint amit eddig láttunk.

[ Szerkesztve ]

(#2306) woros válasza [Ixub] (#2305) üzenetére


woros
őstag

Ezeket is lehetett már itt-ott látni, de nem győztek meg továbbra sem. Persze jól eljátszák, hogy milyen FUN dolog ez az 1-2 Swtich, de gondolom te is így tennél, ha fizetnének érte. A valóságban ez úgy lesz, hogy első nap még elszórakozol vele, de állítom neked, hogy még márciusban a hardveraprón fogják árulni.

(#2307) Sirandrish válasza woros (#2306) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Majd 4-5K körül be is szerzem...szerintem többet nem ér meg.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2308) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Most kaptam emailt a gls-től hogy ma hozzák a switchet! Ez lehetséges?😁 Egyébként platinumshoptol rendeltem 😊

[ Szerkesztve ]

(#2309) boost válasza Bazsi1987 (#2308) üzenetére


boost
addikt

wow. nekem még semmi.

Tegnap délelőtt 11 körül olvasgattam az Redditet, hogy Amerikában páran megkapták már tegnapelőtt, véletlen. Gondoltam, hogy de jó nekik. Erre 1 körül csengetnek. Pont gondoltam is, hogy ez olyan futár-idő. Lemegyek, nyitom az ajtót, egy nagy GLS-es kocsi áll a ház előtt. Heves szívdobogás beindul. Elöttem áll a futár, és egy nagy barna dobozt tart a kezébe. Kérdezi a családnevem, mondom igen!

Egy pár női csizma volt a páromnak. :DD

[ Szerkesztve ]

(#2310) Dani82


Dani82
senior tag

van benne wifi, bongeszo, video nezesi lehetoseg? youtube es/vagy sajat avi?

(#2311) boost


boost
addikt

Tudom off, de nincs NES Classic Mini topik, de gondolom valahol itt található a célközönsége. :D Este terveztem, hogy tanulok még egy kicsit, de aztán idetévedtem, és semmi nem lett belőle, viszont hajnali egy óráig toltam utána a dr Mario-t a NES Mini-n. Imádom, lassan lesz benne vagy 10-12 órám. Kár, hogy a Nes Mini nem számolja. Vettem is hozzá egy új Wii Classic controllert a héten 6500 forintért.

Ki mivel szokott rajt játszani?

(#2312) [Ixub] válasza boost (#2309) üzenetére


[Ixub]
tag

Prank. :) Én holnap vezetek egy két órát anyósékhoz és közben állunk meg BP-n a switchért. Onnan eljutni hozzájuk lesz a leghosszabb utam mostanság.

[ Szerkesztve ]

(#2313) Bazsi1987 válasza boost (#2311) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Mariokat tolom meg a zeldákat 😊 nagyon kénne még egy joystick... 😊

(#2314) ldave válasza Dani82 (#2310) üzenetére


ldave
félisten

Egyelőre egyik sincs.

A Slime draws near! Command?

(#2315) koncsik válasza Bazsi1987 (#2313) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Azt nem lehet kapni, csak utángyártott vezetéknélkülit, azt hiszem.

Szgergely: az működik két játékosra a minin, hogy a saját kontrollere + wii classic controller?

N offtopicban is volt szó a miniről emlékeim szerint.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#2316) boost válasza Bazsi1987 (#2313) üzenetére


boost
addikt

Ez a Wii Classic controller szerintem a tökéletes irányító hozzá, mert többet tud, mint a sima. A home gomb, ami ugye nincs az eredetin az reset gombként is funkcionál, ezért nem kell a géphez odahajolni, ha újra szeretnéd indítani a játékot, vagy szimplan ki szeretnél lépni, menteni / betölteni. Valamint kicsit hosszabb is mint a gyári kontroller. Ráadasul nagyon szép, és jól kézreáll.

Valamint, ha esetleg a Nintendo officiálisan engedélyezné a SNES játékok futtatását, akkor ezen megtalálhatók a SNES-es gombok is. ;]

koncsik: igen. Nintendo hozza is a támogatott kontrollerek közt: http://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/17341/~/which-controllers-are-compatible-with-the-nes-classic-edition%3F

[ Szerkesztve ]

(#2317) woros válasza Bazsi1987 (#2308) üzenetére


woros
őstag

Előfordulhat. Én éjfélkor veszem át. :)

(#2318) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Na meg is jött, de 4-ig melózok basszus 😣

(#2319) boost válasza Bazsi1987 (#2318) üzenetére


boost
addikt

Ez gyors volt. :D

(#2320) [Ixub] válasza Bazsi1987 (#2318) üzenetére


[Ixub]
tag

Szerintem van pár ember aki irigyel...

(#2321) kovsol válasza [Ixub] (#2320) üzenetére


kovsol
titán

Én csak 3 ig melózom. ;]

Viszont nem rendeltem elő a gépet. :D

May the Force be with you!

(#2322) koncsik válasza kovsol (#2321) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Akkor most izgulhatsz... :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#2323) Vadernagyúr válasza ldave (#2314) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

De azért reméljük,hogy majd lesz :)

PSN: joskovagyok199

(#2324) ldave válasza Vadernagyúr (#2323) üzenetére


ldave
félisten

Fura, mert böngésző van a gépen, a játékok meghívhatják, de direktben, user által nem indítható.

A Slime draws near! Command?

(#2325) ayo válasza Bazsi1987 (#2318) üzenetére


ayo
addikt

GLS leszarta, hogy mikor kell kihozni, nekem itt van már reggel óta emiatt, viszont Online te se menj fel, csak éjfél után max. ne hogy gond legyen belőle.

(#2326) szgergely az lenne a helyes, itt elrontották "sajnos".

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#2326) boost válasza ayo (#2325) üzenetére


boost
addikt

Nekem még nem kapta meg a GLS. :(( De a bolt szerintem holnap megkapom.

[ Szerkesztve ]

(#2327) Sirandrish válasza ayo (#2325) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem elméletileg a G4S fogja hozni. Tegnap este kaptam mailt a KSZ-től hogy megvannak a motyók, szóval pénteken várhatom a futárt. Gondolom ők csütörtök előtt oda sem adták a futárnak.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2328) adalbert1 válasza boost (#2311) üzenetére


adalbert1
veterán

Hol vetted a Wii Classic Controller-t (kerestem, de nem találtam)? Amúgy van Nintendo offtopic is a lokál részen, ott szoktunk a switchről beszélgetni (igaz, ez a topic sokkal jobban pörög).

(#2329) Bazsi1987 válasza ayo (#2325) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Hívtak a platinumtol hogy ne kapcsoljam be ha net éri para van.. tiszta idegek

[ Szerkesztve ]

(#2330) #10927360 válasza Bazsi1987 (#2329) üzenetére


#10927360
törölt tag

:DDD bekapcsolhatod csak netet ne adj neki. Bár akkor se lenne semmi bajod mert Day1 patch csak holnaptól érhető el ami nélkül nem is működik az eshop.

(#2331) woros válasza ayo (#2325) üzenetére


woros
őstag

És még nem raktál ide fel kicsomagoló videót?! ;]

[ Szerkesztve ]

(#2332) Bazsi1987 válasza #10927360 (#2330) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Majd megvárom a holnapot inkább! Ma csak tapizom de semmi élvezet 😁

(#2333) Sirandrish válasza woros (#2331) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha van egy kis esze, már játszik :D

Bazsi1987 Előjáték...nagyon helyes..az bizony fontos ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2334) ayo válasza woros (#2331) üzenetére


ayo
addikt

nem rakom fel, azt meghagyom a többieknek. éjfélkor majd kirakok egy cikket, de annyit mondok csak, hogy szeretni fogjátok ;)

http://jateknaplo.blog.hu

(#2335) Sirandrish válasza ayo (#2334) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ezt hónapokkal ezelőtt is tudtam :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2336) woros válasza ayo (#2334) üzenetére


woros
őstag

5 és fél óra múlva Tokyoban már 03.03.2017 éjfél lesz. :DDD

(#2337) #10927360 válasza ayo (#2334) üzenetére


#10927360
törölt tag

Én viszont hamarosan felrakom! Van benne egy érdekes infó, a gyári fólia miatt úgy tűnhet, mintha használt lenne a konzol, de azt az ujjlenyomat szerű foltot a fólia lehúzása okozza. Ezt mindenféleképp gondoltam kiemelem, mert ne ijedjetek meg ez miatt. :)

[ Szerkesztve ]

(#2338) koncsik válasza woros (#2336) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Na akkor leveszem a várakozó gif, countdown, stb.-t az összefoglalóból. C'est fini la comédie...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#2339) ayo válasza #10927360 (#2337) üzenetére


ayo
addikt

magyar forgalmazónak nem szeretnék szopót se a boltnak.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#2340) Sirandrish válasza #10927360 (#2337) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Utólagos engedelmeddel ON-ba raktam, mert ez hasznos infó!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2341) boost


boost
addikt

én azért offlline kipróbáltam volna :C

[ Szerkesztve ]

(#2342) woros válasza ayo (#2334) üzenetére


woros
őstag

Milyen ajándékokat kaptál mellé?

(#2343) boost


boost
addikt

Ki melyik játékot tervezi megvenni hozzá?

én kapásból Zelda,
jövő héten talán Snipperclips,
de Shovel Knight is érdekel. Az eredeti játékot Vitán végigtoltam.

(#2344) woros válasza boost (#2343) üzenetére


woros
őstag

Talan most a snipperclipset ha jo lesz. Ne csak porfogo legyen mar a mario kart 8-ig. :)

(#2345) boost válasza woros (#2344) üzenetére


boost
addikt

Zelda komplett kimarad, vagy 3 hét múlva féláron?

(#2346) adalbert1 válasza boost (#2343) üzenetére


adalbert1
veterán

Én egyelőre Zelda, a Bomberman-ról várok pár review-t (hátha lesz demó), illetve szétnézek még az eshop-ban, hogy mi lesz a nyitó kínálat.

Egy korábbi hozzászólásban kérdeztem, Wii Classic Controler-t hol találtál? Amiket néztem webshopokat, ott sold out.

(#2347) woros válasza boost (#2345) üzenetére


woros
őstag

Teljesen kimarad. Ha akarnek vele jatszani ott a wii u, azon megvan.

(#2348) [Ixub]


[Ixub]
tag

Nekem az lesz a legnagyobb bajom, hogy 7vége csak handheld, mert nem leszünk itthon. Pedig 50 colon biztos jobb lesz. Amúgy Zelda+1-2 Switch. Áprilisban meg Mario Kart.

(#2349) Sirandrish válasza boost (#2345) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Zeldát kb sosem veszel meg féláron, de főleg nem 3 héttel a megjelenés után.

#2347) woros Most kimarad vagy megvan?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2350) woros válasza Sirandrish (#2349) üzenetére


woros
őstag

Jajmár.. 😂 Wii U-ra megvan, de kimarad. Ezt nem érteni. 😂

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.