- t72killer: Fürdőkád kontra elektromosság: XXI.század
- eldiablo: Mennyire strapabíró egy GShock?
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Graphics: OnePlus 13R - Üzemidőbajnok és remek képességek
- eBay-es kütyük kis pénzért
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Graphics: Hello Moto! - Kipróbáltam a Motorola Moto G55 5G-t. (videó is)
- btz: Internet fejlesztés országosan!
-
LOGOUT
Új hozzászólás Aktív témák
-
fogtunder
nagyúr
válasz
SzDavid99 #5948 üzenetére
hát behoztam a switchet, hogy majd jól ellógok egy órára és nyomkodom, de nyilván nem volt használatban két hete és nullán van az akksi, a Mate 9 töltője pedig kb csepptöltéssel tolja csak bele az áramot, szóval majd ha hazaért felrakom a dokkolóba és este kipróbálom.
btw ha már ez a téma, aki nem a franciáktól rendelte direktben, az honnan és miért?
-
ayo
veterán
-
válasz
SzDavid99 #3145 üzenetére
lsd 3114 + 3116
1,5 Switch fogyott az első héten (v.s.)
Comparing 3 systems and their RAM use, it would looks like this:
Switch: 4 GB RAM – 3GB for games
Xbox One: 8 GB RAM – 5 GB for games
PS4: 8 GB RAM – 6 GB for games -
ayo
veterán
válasz
SzDavid99 #3010 üzenetére
Ha rendeled a konzolt és nem tetszik, akkor visszaviheted, a screenhez nem kell nagyon kibontani, hogy le tudd tesztelni.
FB-n és PH-n se olvastam pixelhibát, meg mást se nagyon 1-2 embernek max. BT gondja volt - nekem pl. egész lakásban érzékeli, passz.
(#2996) tassyu: ész érveket ezerszer leírtam feljebb, én se megyek be mondjuk Wii U topikba beírni, hogy mennyire jó a Switch-em direkt kelteni az indulatokat, de tudom, hogy valakinek ez a hobbija... szíved joga és így tovább.
-
ayo
veterán
válasz
SzDavid99 #1245 üzenetére
300 euró 94K + itthoni áfa, árfolyamváltás stb.... ha pont 100K lenne az igen csak kellemes lenne, de a 115 már valósabb nekem is.. de ahogy régebben is írtam, még mindig felesleges nézni ezeket. Ha hazai forgalmazótól megjön a pontos adat, akkor minden bolt ki fogja írni azonnal
-
ldave
félisten
válasz
SzDavid99 #1076 üzenetére
Hm, Switch-en vajon drágább lesz a játék? Random angol webshopnál Switch-re 60 font, Wii U-ra 50 font a preorder.
-
tajner10
tag
válasz
SzDavid99 #1050 üzenetére
Tudom milyen én is csak az miatt tartom most a 3ds-em mert azon van mario maker meg zelda oot 3d,meg persze a dragon ball project fusion(ami még csak japánban és az usában jött ki)de erre meg megláttam hogy jön a dragon ball xenoverse 2 switchre (ez azt jelenti hogy vére lessz egy hordozható konzol ami elbírja az ilyen bandai namco féle verekedős animés játékokat)
-
Dr.F.E.R.I.
addikt
válasz
SzDavid99 #348 üzenetére
Egy pár állítás, amivel azért valamelyes vitáznék:
[A cím] Jó úton halad a Nintendo Switch, de vajon sikeres lehet-e? - Ha kérdéses a sikere, honnét tudod, hogy jó úton halad?
(...) de a konzol funkciói és az azokban rejlő lehetőségek sem maradtak rejtve az érdeklődők elől - Pont hogy semmit nem mutattak meg a dizájnon kívül; még az sem egyértelmű a látottak után, hogy érintőkijelzős-e egyáltalán.
(...) annak a vállalatnak, aki az utóbbi időben eléggé eltávolodott a nagyobb közönségtől? - Relatív, hogy ki mit ért nagyobb közönségen. 60+ millió embernek van legalább egy 3DS-e, netán Wii U-ja. Ekkora játékos bázisa perpill sem a Sony-nak, sem az MS-nek nincs. A zsugorodás az egész iparágat érinti.
(...) lévén az új gépnek ugyanazt kell kínálnia hordozható formában, mint a TV képernyőjén - Kevés konkrét dolgot lehet a gépről tudni, de azt biztosan, hogy HH módban vissza skálázza a grafikát például. De ettől a TV üzemmódban még elvben akármilyenre is meg lehet egy játékot csinálni.
És ugyebár ez a két megcélzott réteg: a mobilon játszók (..) és a konzolokon játszó fiatalok - A trailer egyértelműen a huszon-harmincas embereket célozza meg, akiknek a gyerekkora egybeesett a N otthoni konzoljainak a virágkorával (SNES, N64), mostanra pedig fiatal orvosok, ügyvédek, programozók, akik meg is tudják fizetni a minőségi szórakozást, ha a Nintendo vissza tudja édesgetni őket. Arra úgy konkrétan nem láttam utalást a filmben, hogy a mobilosokat vették volna célba. A konzolosokat nyilván, mint ahogy az autógyártók is a vezetni tudókat elsősorban.
a mobilok és tabletek a további funkcióikból adódóan mindenki zsebébe meglapulnak - My bad, de nekem nincsenek akkora zsebeim
nem sokan gondolják úgy, hogy megéri kiadni többszázezer forintot konzolra és játékokra - Tényleg nem sokan, max a gyűjtők és a tábor fanatikusai. A kazuárok szvsz nem ebben a kategóriában gondolkodtak eddig sem.
(...) hogy élvezni tudják az eszköz funkcióit (megfelelő third-party támogatással és multiplatform címekkel). Ha ez már a kezdetekkor sikerül, akkor a Nintendónak nyert ügye van - Sajnos még nem lesz nyert ügye, a kezdetekkor a Wii U-n is relatív sok volt a 3rd party játék. A kérdés az, hogy ezt az állapotot folyamatosan fenn lesz képes tartani, na akkor talán nyert ügye lesz.
Egyébként aranyos cikk, gratula hozzá
-
válasz
SzDavid99 #332 üzenetére
Nekem a bárhol ott folytatom, ahol abbahagytam illetve a gyerekeim elfoglalása egy hosszú úton (sajnos nem mindig süt a nap és nem minden autópálya "izgalmas" - pedig én is az ablakon kibámulást szeretem, új utakon különösen) mindent visz.
Egy baromságom még van: remélem a cartridge-k doboza is kicsike lesz, mert hely az nincs már. Nem, a wii-t sem adom el
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
A Switch OLED saját, előre telepített védőfóliával érkezett, ne vegyétek le!!!!! - bár jó esély van rá, hogy fel sem tűnik... a funkciója a szilánkos törés elleni védelem, mindenképp javasolt egy vékony üvegfólia a karcok ellen is.
TILOS A WAREZ! (Itt a„Warez” = a szerzői jog (vagy más jogszabály) által védett szoftver, adat, szöveg, kép, hang, mozgókép, stb. jogosulatlan megosztása vagy megosztás kérése. Készülék hálózati/szolgáltatótól függetlenítése.)
Az általános moderálási szabályok érvényesek.
A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler/Off tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!
Az ÁSZF alapján "Tilos...A hardverapro.hu, az Állásbörze és az Üzemeltető által kijelölt topikokon (részletszabályok itt elérhetőek) kívül máshol terméket, szolgáltatást, egyebet hirdetni."
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- OLED TV topic
- Házimozi belépő szinten
- Windows 11
- t72killer: Fürdőkád kontra elektromosság: XXI.század
- Kerékpárosok, bringások ide!
- eldiablo: Mennyire strapabíró egy GShock?
- OLED monitor topic
- NVIDIA GeForce RTX 3080 / 3090 / Ti (GA102)
- Facebook és Messenger
- További aktív témák...
- Új, bontatlan dobozos, PS5 Slim lemezes 1TB-os gép Astro Bot játékkal, 2 év gyári Sony garanciával
- ! AKCIÓ !Garanciális - Számlás - PS5 Slim digital eladó
- Ps 5 Slim digital hibátlan dobozos 2026.09.20. gyártói jótállás
- Új, bontatlan dobozos, PS5 Slim Digital 1TB-os gép Astro Bot játékkal, 2 év gyári Sony garanciával
- Stranger Things 3: The Game (Switch, Limited Run) használt
- AKCIÓ! ASUS ROG Strix G513IE 15 Gamer notebook - R7 4800H 16GB RAM 512GB SSD RTX 3050Ti 4GB WIN
- AKCIÓ! Sony PlayStation 5 Slim 1TB SSD lemezes konzol + fejhallgató garanciával hibátlan működés
- Új monitor állvány - csak össze lett szerelve
- iKing.Hu - Apple Retina Macbook Pro 16 - 2019 - Használt, megkímélt
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest