Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50851) dav<3 válasza dynax (#50848) üzenetére


dav<3
tag

Hmmm, jó ötlet, ránézek! :R

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#50852) Angie™ válasza dav<3 (#50850) üzenetére


Angie™
addikt

[link]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#50853) dav<3 válasza Angie™ (#50852) üzenetére


dav<3
tag

Köszi! Megpróbálom! :R

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#50854) dav<3 válasza Angie™ (#50852) üzenetére


dav<3
tag

Na megnéztem, alapból ki volt véve a pipa...

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#50855) codec válasza dav<3 (#50844) üzenetére


codec
senior tag

Fix fesz, cpu-nak, ram-nak?

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#50856) dav<3 válasza codec (#50855) üzenetére


dav<3
tag

Alaplap általi auto.

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#50857) d@minator válasza dav<3 (#50844) üzenetére


d@minator
addikt

C-state letiltása?

(#50858) dav<3 válasza d@minator (#50857) üzenetére


dav<3
tag

Az mit csinál pontosan?

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#50859) Csorbi válasza d@minator (#50857) üzenetére


Csorbi
addikt

És ha letiltja, abból mi derül ki? :U
Hibás OS/alaplap/CPU?

(#50860) Land


Land
veterán

Sziasztok!
Adott egy régebbi gép az anyósnál. Holnapig vagyok itt, gondoltam beállítanám neki, hogy ne így induljon el. Van tipp mit mire állítsak? F2-re persze elindul, de nem lenne hátrány ha nem kellene billentyűzetet nyomni egy Win elinduláshoz. Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#50861) Top cat válasza Land (#50860) üzenetére


Top cat
őstag

Lemerült a CMOS elem. Kicserélni újra, beállítani a BIOS-t.

(#50862) Land válasza Top cat (#50861) üzenetére


Land
veterán

:R az elemre én is gondoltam, mivel az időt össze vissza mutatja a Windows. Viszont ezt holnapig nem fogom megoldani elem hiányában. Elemig marad az F2-zés.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#50863) codec válasza dav<3 (#50856) üzenetére


codec
senior tag

Úgy értem, hogy te állítsál be fix értékeket, mert az autó lehet, hogy nem megfelelő az adott hardvernek. fix cpu freki, ram freki, pcie 100mhz, ilyenekre gondoltam.

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#50864) Essejó válasza Land (#50862) üzenetére


Essejó
veterán

Aldiban szokott lenni elem.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#50865) dav<3 válasza codec (#50863) üzenetére


dav<3
tag

Okés, megpróbálom azt is, köszi! :R

10+ éves Prémium! tagság, 1400+ pozitív és 0 negatív értékelés. Megbízható, rugalmas, precíz, gyors, aktív és csalódásmentes üzletfél! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

(#50866) Kicsiombre1


Kicsiombre1
újonc

Sziasztok!

Adott az alábbi konfig
Alaplap:ASUS TUF GAMING B650-PLUS
Proci:AMD Ryzen 7 7800X3D 4.20GHz AM5 BOX 100-100000910WOF
Ram:KINGSTON FURY 64GB Renegade DDR5 6000MHz CL32 KIT KF560C32RSK2-32
Hűtő:ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360
Táp:ASUS ROG Strix 850G 850W fehér
Ház:NZXT H9 Flow fehér.

pénteken jött meg az új kártya:
SAPPHIRE 11325-04-21G Radeon RX 7900 GRE 16GB GDDR6 Pulse PCIE

előtte egy 1060 6gb volt benne semmi probléma.
beraktam az új kártyát nvidia drive kuka amd fel aztán játék indítás és 5-10perc után bezárta a játékot(cs2)
Tarkov belépek a mapra és rögtön bezárja a játékot.
ezután újra raktam a gépet drivereket mondom majd most.
netezni film oké, játék nem mert ugyan úgy bezárja.
Egyedül a wot ment 1 órán keresztül de utána azt is bezárta hiba nélkül.

Ezek a hibák voltak vannak jelen:
-cant open asl03.sys 5ös kód.
-csgo/pak01.vpk is corrupt.veriy integrit of game files.

Már mindent megpróbáltam de sikertelenül.
Olvastam hogy a karit állítgatni kell hogy stabilan működjön,
ebbe tud nekem valaki segíteni,plusz ha a ramot is felrakom 6000mhz-re a gép el se indul.
Előre is köszönöm a segítséget. :R :R :R :R

(#50867) KROK640 válasza Kicsiombre1 (#50866) üzenetére


KROK640
veterán

Uh, erős gép.
"Olvastam hogy a karit állítgatni kell hogy stabilan működjön" - ezalatt mit értesz? És ahol esetleg olvastad ott nincs valami beállítási tipp?
A hibaüzenetek alapján nekem úgy tűnik mintha vírusod lenne.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#50868) Kicsiombre1 válasza KROK640 (#50867) üzenetére


Kicsiombre1
újonc

Már meg nem mondom neked hogy hol olvastam de ott is az egyik srác írta,de már annyi oldalt végig böngésztem hogy passz.
De hogy lenne vírusom ha friss win plusz driverek?

(#50869) KROK640 válasza Kicsiombre1 (#50868) üzenetére


KROK640
veterán

csgo/pak01.vpk is corrupt.veriy integrit of game files
Ez még nekem adattroló hibára is utalhat ha nem vírus.

Elsőként kipróbálnám a kártyát egy másik gépben

[ Szerkesztve ]

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#50870) Kicsiombre1 válasza KROK640 (#50869) üzenetére


Kicsiombre1
újonc

HDS szerint hibátlan:
A mozgó alkatrész nélküli meghajtó (SSD) állapota hibátlan. Problémás vagy gyenge szektorok nem találhatóak.
A kondíciót a következő SSD-specifikus S.M.A.R.T. attribútum(ok) értéke határozza meg: Available Spare (Percent), Percentage Used
Az SSD TRIM funkciója támogatva és engedélyezve az optimális teljesítményhez.
ugyan ez a többi ssd-n is meg az 1 hdd-n is.

Ma kipróbálom másik gépbe is.

(#50871) dvdbackuper válasza Top cat (#50861) üzenetére


dvdbackuper
őstag

nem ugy van, h amig aram alatt van, addig mindegy, h le van-e merulve az elem, tartja a biost. gondolom feszt aramtalanitva van

(#50872) d@minator válasza Kicsiombre1 (#50866) üzenetére


d@minator
addikt

[link] Az első Asus Armoury Crate hiba, linkben a megoldások.

#50859Csorbi: Jogos. Lehet, hogy megoldja a problémát a C-states kikapcsolása vagy a feszelés de ennek "out of the box" működni kell, szóval valami alkatrésze cserés lesz.

(#50873) Top cat válasza dvdbackuper (#50871) üzenetére


Top cat
őstag

Nem mindegyik.

(#50874) 7Sony7 válasza codec (#50838) üzenetére


7Sony7
addikt

Üdv. Ma megint eljátszotta. Belenéztem, mindenv entillátor pörög, mint az őrült. + házventi, egy cpu, egy vga. Változtat ez valamit?
Memtestet még nem futtattam, csak valami pendrive-os indítósat találtam. Nincs valami olyan progi, ami win alatt fut, és alkalmas lehet tesztelni a gépet?

-

(#50875) Amos17


Amos17
tag

Sziasztok,
Az alábbi problémába ütköztem bele:
Van egy MSI PRO B660-G DDR alaplapom ( [link] ) Van benne egy M.2-es SATA SSD-m, ezen volt a Windows-om és ez volt beállítva boot-olásra a BIOS-ban is. Ez a M.2_2-es foglalatban volt az alaplapon. Vásároltam most egy másik M.2-es SSD-t (NVME) és ezt beleraktam a M.2_1-es foglalatban. USB-ről felraktam rá a Windowst. Ezután furcsa volt, hogy a telepítés után a BIOS-ban nem tudtam ezt az új SSD-t kiválasztani Boot drive-ként, csak a régit dobta fel. Elindult a gép. Windows megkérdezte, hogy melyik particióról szeretném indítani a gépet. Kiválasztottam az újat, beállítottam a rendszert, stb. Újraindítottam emiatt párszor de sajnos az új SSD-t nem tudom kiválasztani boot-olásra. BIOS firmware a legfrissebb. BIOS-ban UEFI van, mindkét SSD-t mutatja a drive-ok között, de sajnos a boot opcióknál csak a régit lehet kiválasztani.
Tudjátok esetleg, hogy hogyan lehet ezt a problémát megoldani? A régi SSD-t formázni akarom és az maradna adattárolásra, de ilyen körülmények mellett para lenne ezt megtenni mert nem szeretném megint újratelepíteni a Windowst.
Segítségetek előre is köszönöm!

(#50876) d@minator válasza 7Sony7 (#50874) üzenetére


d@minator
addikt

BIOS friss? (2197 F6)

(#50877) 7Sony7 válasza d@minator (#50876) üzenetére


7Sony7
addikt

Ránézek. Csak áruld el, mit jelent a zárójeles rész. :)

-

(#50878) Top cat válasza 7Sony7 (#50877) üzenetére


Top cat
őstag

Az a Checksum, : 2197. Már ha rev. 1.0-s a deszkád.

Van több revízió is belőle, erre figyelj oda!
Ezt a lapod, valamelyik sarkában tudod megnézni. Valószínűleg baloldalt lent. Lehet, hogy a BIOS is kiírja.

De leírás szerint, "csak" a LogoFAIL sebezhetőség javítása van benne.

(#50879) d@minator válasza 7Sony7 (#50877) üzenetére


d@minator
addikt

F6 a legfrissebb BIOS bár revízió függő. A H410M S2H V2 felirat aaltt tudod kiválasztani. A rev a dobozon vagy az alaplapra van írva. [link]
Megnézheted a BIOS-ban [link] vagy pl. HWiNFO64 programmal.

[ Szerkesztve ]

(#50880) 7Sony7


7Sony7
addikt

Kösz srácok! Este megnézem!

-

(#50881) ferkovics válasza Amos17 (#50875) üzenetére


ferkovics
csendes tag

Hali.Cseréld fel a két M2 ssd -t.úgy nézd meg.Az ujj m2 est tedd a régi helyér.Az egyik M2 ssd Gen4 a másik gen 3 .

[ Szerkesztve ]

(#50882) 7Sony7 válasza 7Sony7 (#50880) üzenetére


7Sony7
addikt

Na, Rev 1.7, és F3 bios van rajta. F5 a legújabb. Van Q-flash. Érdemes frissíteni?

[ Szerkesztve ]

-

(#50883) d@minator válasza 7Sony7 (#50882) üzenetére


d@minator
addikt

Mindenképpen. Letölt, kicsomagol és mehet pendrive-ra.
Amit még megtehetsz kikapcsolod a Fast boot-ot a BIOS-ban és kikapcsolod a windows-ban is [link] .

(#50884) 7Sony7 válasza d@minator (#50883) üzenetére


7Sony7
addikt

Ok, köszi!

-

(#50885) RVR400 válasza Amos17 (#50875) üzenetére


RVR400
veterán

Telepítéskor ki kellett volna venni a korábbi SSD-t a foglalatból, mivel így a rendszerindító adatok azon vannak mindkét Windowsodhoz. Még mindig megteheted ezt, hogy az új SSD-re teszel magában egy Wint. Annyi, hogy utána, ha a régiről bootolsz, és az azon lévő Wint indítod, ki kell szedned a rendszerindításból a másikat. Bár nyilván az úgy már el sem indulna.

(#50886) Amos17 válasza RVR400 (#50885) üzenetére


Amos17
tag

Szia. Köszi! Igen, végül kisakkoztam, hogy a Win telepítésénél az új SSD-re nem rakot EFI rendszerparticiót, így az csak a régin volt rajta emiatt volt csak ez elérhető a BIOS-ban. Kiszedtem a régi SSD-t, újratelepítettem a Windowst az új SSD-re egy formázást követően, és így a rendszerindító partició már rákerült.

(#50887) bdani94


bdani94
tag

Sziasztok!
Az alábbi konfiggal kapcsolatban az a problémám, hogy gondol egyet lefagy és 3 sipol és utána nagy nehezen áramtalanitás után nehezen bekínzom de kb 10 perc használat után szarrá fagy.. :/ winchester 80gb és hdd sentinel szerint 100%os.
Ui. Gyereknek netetős konfignak szánom :W

Kütyük: Matebook d15 Samsung Galaxy S23 Galaxy Tab S8

(#50888) Csorbi válasza bdani94 (#50887) üzenetére


Csorbi
addikt

Elég nagy valószínűséggel a kora a probléma, jó eséllyel az alaplapi kondik/más komponensek már adják meg magukat. Erre utal az áramtalanítás szükségessége, és az azt követő "gyötrés" is.
16 (!) éves cucc.

[ Szerkesztve ]

(#50889) bdani94


bdani94
tag

Igen tudom sajnos elrakva találtam a konfigot és gondoltam egy ilyen netezős gépet összerakok neki :/ de akkor lehet kukásitom a konfigot

Kütyük: Matebook d15 Samsung Galaxy S23 Galaxy Tab S8

(#50890) Top cat válasza bdani94 (#50889) üzenetére


Top cat
őstag

Meg kellene azért nézni még a RAM slotokat, mielőtt kukázod, nincs e valami korrozíó.

(#50891) 7Sony7


7Sony7
addikt

Na, srácok. Megvolt a bios frissítés, minden ok. Viszont: azóta gép indításkor nem enged pin kóddal belépni, csak jelszóval. Írja, hogy a fiókoknál bekapcsolhatom a pin kódot.
Viszont be van kapcsolva! Sőt, változtattam a kódot, látszólag rendben van, de köv indításkor így is csak jelszóval enged be. Hogy lehet ezt helyrehozni?

[ Szerkesztve ]

-

(#50892) KITYOF


KITYOF
újonc

Sziasztok!
a gépem a kovetkezo lenne

1050ti
I-5 4590
8gb kingston furry ram ddr3

szoval a gép nem mostani de én napi szinten használom.
A mai nap úgy döntöttem hogy kitakaritom a takaritas meg is volt de utana visszadugtam a gepbe mindent es
beindul de aztan hirtelen megall es ujraindul es utana fut minden nelkul de képet nem ad, eger, bill. Ha bevan dugva akkor nem vilagit nem mukodik. A hirtelen leállás utan neha ad egy sipolást.

A gepet a mai nap mar darabjaira szedtem atneztem mindent kabeleket tapot alaplapot is megneztem ramokat aztan ujra is pasztaztam ezzel a lendulettel.

esetleg valakinek lenne valamilyen otlete?

(#50893) codec válasza KITYOF (#50892) üzenetére


codec
senior tag

CMOS reset megvolt?

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#50894) KITYOF válasza codec (#50893) üzenetére


KITYOF
újonc

Megvolt, nem segitett a helyzeten.

(#50895) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! alaplap és CPU csere, Mit rontottam el?

ASRock B660M Steel Legend és intel i3-12100-ra akartam cserélni a konfigurációt.
Előtte MSI alaplap és i3-6100 volt, illetve van. Nincs videokártyám. A Windows 10 Home Edition 64 bit magyar. A C partíció 1 darab SSD-n (Crucial 500GB vagy pontosabban CT500MX500SSD1), az egész SSD-n csak C partíció van. A D partíció most 3 darab HDD, Windows-os RAID1, vagy ahogy a Windows hívja “Tárolóhelyek”.
RAM:
Kingston HyperX FURY Black 8GB (2x4GB) DDR4
32GB 3200MHz DDR4 RAM G.Skill Aegis CL16 (2x16GB)

ASRockra feltettem az i3-12100-at és az intel ventilátort/CPU hűtőt. (A hűtő az i3-12100 dobozában volt. Nekem a ventilátor nem akart az alaplapra rögzülni és többször vissza kellett csavarni csavarhúzóval és visszahúzni a tüskéket). Az alaplapot betettem a házba, az alaplapra nem csatlakoztattam a HDD-k SATA kábelét. Az alaplapra 2 darab SATA kábelt csatlakoztattam, az SSD-t (C partíció) és a DVD lejátszót (hogy az alaplap CD-jét betöltsem).

Bekapcsoláskor a BIOS töltődött be. 1 darab bootolhatót talált a BIOS, a DVD lejátszót (benne a CD de a BIOS-ba kötöttem ki mindig). Látta az SATA eszközök között az SSD-t de nem látszott azon a listán amin azok az eszközök vannak amikről bootolni lehet.
Ha nem volt az alaplapra dugva a DVD lejátszó SATA kábele akkor se lehetett az SSD-ről bootolni, de a SATA eszközök között ott volt az SSD.
Kivettem az alaplap ROM-jának (azt hiszem CR2032) gombelemét 20 percre majd visszatettem. A BIOS-ban a dátumot és időt újra beállítottam. (BTW az alaplap úgy érkezett, hogy a dátum jó volt az óra és perc nem volt pontos. Úgy értem a perc is kb. fél órát eltért, szóval nem másik időzónára volt állítva).
Az SSD SATA kábelét másik csatlakozóba dugtam az alaplapon (az alaplapon a SATA csatlakozók 4 darab ASMedia és 2 darab intel ha jól emlékszem). Cseréltem a SATA kábelt.
A RAM-ok mind megvoltak és mind ugyanazon a 2xxx (pontosan nem emlékszem) MHz-en mentek. (Csalódás, hogy az ASRock a RAM slot-oknak csak az egyik oldalára tett RAM kitoló kart. Alig bírtam kiszedni a RAM-okat. Az MSI mindkét oldalra tett kitoló karokat.)

Amit még nem próbáltam. BIOS Instant Flash, vagy BIOS Flashback. Elfelejtettem felírni, a BIOS melyik verziója volt az alaplapon. Nyilván nem a legújabb lehetett. Az ASRock oldalán 11 darab BIOS verzió van 2021-től 2024 január 15-ig.

Vissza kellett tenni a régi alaplapot, mert kell a gép. Nélküle ezt a kommentet se tudtam volna elküldeni. Igaz, hogy sok éve raktam össze a régi alaplapot, CPU-t, CPU hűtőt, de biztos vagyok, nem volt problémás. A tegnapom erre az új konfigurációra ment rá és csak annyit értem el, a hűtő most rajta van az i3-12100-on.

[ Szerkesztve ]

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#50896) d@minator válasza tknof1871 (#50895) üzenetére


d@minator
addikt

Elsőre úgy tűnik, hogy a gépednek semmi baja. A BIOS boot menüben az UEFI-t át kell állítani CSM-re vagy Legacy-re.

(#50897) tknof1871 válasza d@minator (#50896) üzenetére


tknof1871
őstag

A képek a letöltött manual-ból vannak. Sajnos nem vettem fel telefonnal a BIOS-ban mit láttam. Azt hiszem én is ennyit láttam a BOOT menüben.

Persze nálam nem volt Kingston meghajtó. Most nem emlékszek olyan helyre, ahol az UEFI-t CSM-re vagy Legacy-re lehetett volna állítani.
Az i3-12100 integrált videokártyájának a driverét kellene telepíteni? Nincs videokártyám. A BIOS-ba kell telepíteni az integrált VGA kártya driverét? Hogyan?

Másik topikban, még a hardvercsere előtt, valaki azt írta, semmit se kell letölteni az intel oldaláról, az integrált VGA driverét se. Csak az ASRock oldaláról töltsek le mindent és telepítsem. Ezek kellenek:
Intel_VGA(v31.0.101.3302_2).zip
INF(v10.1.19199.8340).zip
Realtek_LAN(v10053_10062021).zip
ME(v16.1.25.1917_CONS).zip
Realtek_Audio(v9231.1_UAD_WHQL_Nahimic).zip

Egy pendriver-ot FAT32-re formáztam és a tömörített fájlokat külön mappákba kicsomagoltam Total Commanderrel. Azt hittem legalább annyit bootol az SSD-ről a rendszer, hogy látok egy DOS ablakot, bedugom a pendrive-ot, directory-t kérek, belépek a mappákba és elindítom az .exe fájlokat. Végül a pendrive-ot nem dugtam be, mert BIOS-ból nem lehet pendrive-on mappákba belépni, .exe fájlokat indítani, vagy mégis?
Biztos fel tudom fogni, de most nem értem, mit kell csinálni.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#50898) jokeph válasza tknof1871 (#50897) üzenetére


jokeph
nagyúr

Üdv !
Az lesz a problémád, hogy a WIN telepítőjét nem UEFI/GPT-ben csináltad meg.
MCT-vel kreáld meg, akkor jó lesz.
Mivel nincs külön VGA-d (dVGA), csak integráltad a prociban (IGP), ezért a legacy/MBR mód (a képen CSM) nem játszik, engedélyezni sem lehet mert az Intel IGP miatt csak az UEFI/GPT mód a támogatott.

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#50899) d@minator válasza tknof1871 (#50897) üzenetére


d@minator
addikt

Ja, írtad is, hogy nincs VGA... Akkor a CSM nem opció csak az UEFI.
Ahhoz viszont ahogy fentebb jokeph írta kellene egy új windows telepítés az új gépben.
Csinálsz most egy telepítő pendrive-ot Media Creation Tool-la vagy Rufus nevű programmal a jelenlegi gépen ahol UEFI + GPT van kiválasztva. Új alaplapot berakod és csak az SSD legyen rádugva és telepítesz egy új win-t.
Ha valaki tud egyszerűbb megoldást esetleg itt: [link]
Driver ezen nem segít. Driverek, Windows és BIOS frissítések majd ha megy a windows [link] .

(#50900) margithid


margithid
veterán

I7 3770 van a gépemben, nézegettem a cpu hőmérsékletet, 70 fok körül van jelenleg, max az 76 volt.
Ez sok?
Elvileg 100 fok felett adná meg magát a proci, nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.