Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50051) Csorbi válasza Tequila86 (#50050) üzenetére


Csorbi
addikt

Passz. Windows eseménynaplót is nyálazd át, hibák, figyelmeztetések után.

(#50052) KROK640 válasza Graphics (#50045) üzenetére


KROK640
veterán

Berakják a gépbe és működik? Mondjuk a nullás kondició akkor is látható , de ha a saját szoftverjükkel nézik nem egyértelmű lehet a hiba.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#50053) KROK640 válasza blp85 (#50046) üzenetére


KROK640
veterán

Ez ugyan jó ötlet, de inkább küldeném nekik emailben, amennyiben maguktól nem látják a hibát, amit kizártnak tartok.

Az ADATA biztosan 3 év garanciát ad rá, de hozzájuk akkor mennék csak, ha kifutok/elutasítják a magyar garanciát.

Egyébként arra gondoltam kap új firmware-t csak azt nem tudom ennyire jó egy ilyen állapotú (de jelenleg amúgy hibátlanul működő) meghajtóval ezt tenni?

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#50054) Graphics válasza KROK640 (#50053) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Gariztasd, vagy írj az ADATAnak, otthon ez nem javul meg .

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50055) blp85 válasza KROK640 (#50053) üzenetére


blp85
aktív tag

Ami ilyen gyorsan romlik, annak már kb. annyit ér a firmware frissítés, mint halottnak a csók (Hófehérkét és a többieket hagyjuk). Ez biztos, hogy garanciális csere, de mielőbb intézd el, nehogy arra fogják, hogy te még hagytad döglődni.

Soha nem lesz olyan, amilyen volt, de úgy sem marad, ahogy éppen van. Már a jövő sem a régi. (Eginald Schlattner)

(#50056) Csorbi válasza blp85 (#50055) üzenetére


Csorbi
addikt

Nem biztos, volt már rá példa pl. Samsungnál is, hogy fw frissítés oldott meg egy amúgy fals degradálódást (csak az érték volt fals ami alapján a különféle tesztprogramok döglődőnek mutatták a diszket), úgyhogy én azt mondom, bátran mehet rá a frissítés, vesztenivaló nincs.

(#50057) KROK640 válasza Graphics (#50054) üzenetére


KROK640
veterán

persze, az nekem is világos

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#50058) blp85 válasza Csorbi (#50056) üzenetére


blp85
aktív tag

Emlékeim szerint a Samsungnál tömeges volt a probléma, és nem ennyire egyedi eset.

Gondolom erre gondoltál:

[Korrigálja a 990 PRO SSD-k problémáit a Samsung]
[Érdemes gyorsan frissíteni a 2 TB-os Samsung 980 Pro SSD-ket]

[ Szerkesztve ]

Soha nem lesz olyan, amilyen volt, de úgy sem marad, ahogy éppen van. Már a jövő sem a régi. (Eginald Schlattner)

(#50059) Csorbi válasza blp85 (#50058) üzenetére


Csorbi
addikt

Igen, ezekre. Ezt tudjuk? nem tudjuk mennyire egyedi eset?

(#50060) FordFair


FordFair
tag

Sziasztok!

A 2016-ban vett FSP Hexa+ 500W tápom elszállt.

A gépem: ASUS P8Z77-M PRO, i5-3570K, Radeon HD 7850 2GB, 1 db SATA SSD, 1 db ODD, 8GB DDR3 KIT, Thermaltake Commander MS-III

Vettem először be quiet! Pure Power 11 400W tápot, de nem kapcsolt be a gép, se venti, csak kb. minden tizedik próbálozásra, miközben az alaplapi led világított.
Eközben a tesztelésre használt Chieftec GPS-500AB A táppal bekapcsolt és működött.
A be quiet! tápot visszavittem, az Alza bevizsgálás nélkül visszaadta a pénzt.

Aztán vettem egy NZXT C550 550W (PA-5B1BB-EU) tápot, ez van most nálam.
A gép/venti ezzel a táppal sem kapcsol be, miközben az alaplapi led világít.
A Chieftec táppal továbbra is bekapcsol és működik a gép.

Mi lehet a probléma?
Lehet, hogy amikor elszállt az FSP táp, „elvitt” valami olyasmit az alaplapon, ami miatt csak régi táppal megy a gép? (ahogy saccolom, a Chieftec 2009-2010-es lehet)


Köszi!

(#50061) Csorbi válasza FordFair (#50060) üzenetére


Csorbi
addikt

Nincs esetleg egy szünetmentes táp a történetben?

(#50062) FordFair válasza Csorbi (#50061) üzenetére


FordFair
tag

Nincs

(#50063) KROK640 válasza Csorbi (#50056) üzenetére


KROK640
veterán

Pont ilyesmi járt a fejemben, mikor gondoltam a frissítésre, ugyanis a drive most éppen akárhogy próbálgatom jónak tűnik, holott, már elvileg bebootolnom sem kéne tudni. Szóval egyre inkább gyanítom, hogy ez a romlás minimum is túl van lihegve, az más, hogy amikor viszont van kékhalál, akkor fentebb leírtam, hogy nagyon egyértelműen az SSD-re terelődik a gyanú.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#50064) Graphics válasza KROK640 (#50063) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kékhalál kinyomozható. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50065) Kingcold


Kingcold
aktív tag

Sziasztok!

Tanácsot kérnék, total kifogytam az ötletekből. :O

Alaplapi elemet cseréltem egy Asus VM42 es PC n.
Na már most indulás után a felajánlott Press F2 or Del gombokra nem hozza elő a BIOS t.
Ezt követve American Megatrends logos, és konfigurációt soroló kép jön be:

'Please enter setup to recover BIOS setting.
Press F1 to run setup' felirattal

F1 re nem reagál, se enterre....
Usb s egér és billentyűzet van a gépre dugva. ALT+CTRL+DEL re újra indul.

Régi elemmel, 2 újjal is ugyan ez a helyzet.
Elemcsere előtt minden oké volt. :/

Menthető a dolog?

(#50066) Csorbi válasza Kingcold (#50065) üzenetére


Csorbi
addikt

USB 2.0-ra van dugva a billentyűzet? (fekete aljzat)

(#50067) Kingcold válasza Csorbi (#50066) üzenetére


Kingcold
aktív tag

Igen, a fekete aljzatba van dugva.

(#50068) Csorbi válasza Kingcold (#50067) üzenetére


Csorbi
addikt

Akkor én megnéznék egy másik billentyűzetet is, egy másik USB aljzatban :)

(#50069) Kingcold válasza Csorbi (#50068) üzenetére


Kingcold
aktív tag

Köszönöm szépen! :R
Ez volt baj...
Vettem vezetékes billentyűzetet, azzal pöcre
indul és reagál. :)

(#50070) codec válasza Csorbi (#50061) üzenetére


codec
senior tag

"Nincs esetleg egy szünetmentes táp a történetben?"

Ez miért is jelentene problémát? Érdekelne az ok.

[ Szerkesztve ]

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#50071) Csorbi válasza codec (#50070) üzenetére


Csorbi
addikt

Vannak tápok amik nem tolerálják a szimulált szinuszhullámos jelet kibocsátó szünetmenteseket.

(#50072) codec válasza Csorbi (#50071) üzenetére


codec
senior tag

Igen, de csakis áramszünet esetén(Chieftec egyes korai változatai is ilyenek voltak.), ott mivel nem kezelte a táp rendesen, így áramkimaradáskor ugyanúgy lekapcsolt, mintha nem is lenne szünetmentes, de az, hogy be se kapcsoljon szünetmentes miatt, olyanról még sose hallottam.

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#50073) DarkIceborn


DarkIceborn
újonc

Sziasztok!

A segítségetekre lenne szükségem. Már korábban láttam egy srácot aki ugyanezt kérdezte október elején de sajnos nem találtam meg a posztját, így megkérdezem én is. AMD Ryzen 7 5700X processzor számítógépen fut a window 11 nekem Sapphire Pulse RX 6650 XT 8GB GDDR6 videokártyával és amikor full képernyős játék közben fordítom a képet akkor olyan mintha picit belaggolna. Esetleg erre milyen megoldást tudtok mondani?

Előre is köszönöm a segítségeket.
Krisztián

(#50074) olloczky válasza olloczky (#49991) üzenetére


olloczky
senior tag

Sziasztok!

Az eredeti kommentemre válaszolok. Akkor win 11-et akartam telepíteni, de kiderült, hogy lehetnek hw inkompatibilitási gondok.

Ezt félretéve, win 10-et szeretnék telepíteni. A gond ugyanaz: rufus-szal elkészítettem egy win 10 pendrive-ot. Boot eszköz kiválasztásánál már az fura, hogy két partíciót lát. Az egyiket kiválasztva semmi nem történik csak újraindul a gép. A másik partíciónal egy pillanatra felugrik ez [kép] , bejön a windows logo és úgy indul újra. Sehogy nem jutok el a telepítőig. BIOS-ban secure boot-on, CSM off. Mit nézhetek még meg?

Alaplap Asus B350M-E, Bios verzió 3803, CPU Ryzen 5 1600. Ugyanezen a gépen futott előzőleg win 10, amit szintén én telepítettem, de most nem látom hol a hiba.

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#50075) Csorbi válasza olloczky (#50074) üzenetére


Csorbi
addikt

NE Rufus-sal csináld a boot pendrive-ot, hanem Windows 10 Media Creation Tool-lal! (Eszköz letöltése gomb)
BIOS friss legyen, UEFI only-ra állítsd, Secure Boot-ot is kapcsold be telepítés előtt, valamint az fTPM-et is. Értelemszerűen USB boot is legyen engedve BIOS-ban.

[ Szerkesztve ]

(#50076) olloczky


olloczky
senior tag

Megprobalom ezzel is koszi.

Úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna!

(#50077) 1920x1080


1920x1080
csendes újonc

Sziasztok!

Valaki találkozott már hasonlóval?

Adott egy B450 Aorus Pro alaplap és egy Aorus 5700XT GPU (illetve egy 850+ Gold Corsair tápegység). A processzor egy R5 3600, van mellette 32GB (4x8) 3600C16 Kingston FURY Beast memória.

Indításnál 10-ből 3-szor ha elindul normálisan, a további részben vagy nem ad képet de a windows betölt mert ALT+F4 + Enter kombinációra leáll a gép, csak kép nincs, mintha nem lenne bedugva a kábel. Ez néha kábel ki- és bedugásra megoldódik. Ha újraindítom van hogy elindul van, hogy ugyanezt produkálja. De mindez semmi van egy harmadik verzió is amikor úgy indul el és ad képet, mintha nem lenne fent a driver, alacsony felbontáson 640x480 kb. Próbáltam HDMI és Displayporton is, ugyanaz a hiba.

Ötletem és alkatrészem nincs, hogy másik lappal vagy GPU-val kipróbáljam és kiszűrjem a hibás hardvert. Legfrissebb Radeon illesztőprogram van fent.

Bármiféle segítséget meghallgatok, vagy valami teszt ötlet amivel ezt ki lehetne deríteni.

Megtalálni a következő nagy sikert nem könnyű. De a lehetőség megvan rá, és érdemes nyitott szemmel járni.

(#50078) lenkeylevi


lenkeylevi
újonc

Hali! A minap vettem egy új kártyát Hardverapróról, de néha csak fogja magát és blackscreen
konfig:
PSU: Chieftec smart series 600W (tudom hogy nem a legminőségibb cucc)
alaplap: asrock 870 extreme3 r2.0
CPU: AMD fx 4130 (a következő cserés dolog az alaplappal együtt)
VGA: radeon sapphire rx580 nitro+ 8GB (új)
RAM: Hyperx 2x4 GB 2000Mhz Ddr3
a gép eddig egy radeon sapphire rx550 4GB kártyán futott tökéletesen, az új kártyával viszont bekapcsolás után kb 15perc múlva fekete kép, monitor energiatakarékos módba vágja magát. A gép ugyan úgy megy tovább, azzal a kivétellel hogy a kártya ventillátorai 100%-on pörögnek tovább. Van hogy játék közben történik, van hogy csak úgy álltában, hozzá sem nyúlok a géphez. A kártya nem melegszik, játék mellett is csak 50-55 fokra megy fel, és nem is pörög nagyon.
van pár probléma amit el tudok képzelni, de sajnos egyiket sem tudnám biztosra mondani, ezért is kérnék egy kis segítséget, sok okosabb és ehez jobban értő ember van itt, akikben csak remélni tudok hogy majd segítenek nekem :D
A feltételezett problémáim:
A processzor gyenge mellette- ez tény, bár nem hiszem hogy ezért kapna blackscreen, és nem kéne utána 100-on pörgetni a ventit
Rossz minőségű táp
Gyenge, régi alaplap- Az alaplapomnak eredeti oldalon írtak alapján bírnia kéne, viszont annyira régi, hogy win10-el elméletben nem is kéne, hogy kompatibilis legyen. a probléma csak az, hogy az rx550-en tökéletesen fut.
Driver van hozzá, a legfrissebb driverrel is próbáltam, és régebbivel is, mindkettővel hasonló reakció.
Hamarosan az egész configot szeretném kicsit turbózni, de azért örülnék ha addig is ki tudnám használni a kártyát.
ryzen 5 3600 vagy 5 5500-as procit és legalább 3000Mhz 16GB memóriát tervezek bele, lehetőleg már DDR4-eset. ha esetleg ehez a confighoz van alaplap ötlet, azt is szívesen fogadnék, mert az sajnos még nincs eldöntve.

[ Szerkesztve ]

(#50079) d@minator válasza lenkeylevi (#50078) üzenetére


d@minator
addikt

Próbálj egy még régebbi drivert. Pl. [link] vagy
Növeld a teljesítménykorlátot Adrenalinban vagy
manuálisan állítsd be a kártya alapórajeleit vagy
százalékosan csökkents az órajelet vagy
[link] vagy
FPS limit [link] vagy
tápegység csere is megoldhatja

(#50080) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Már nem tudom, hogy mi lehet a rossz a gépemben.
Állandóan ezzel a hibával áll le a gépem: ntoskrnl.exe+d1d340
Most pl egy játékot próbálnék letölteni, de nem sikerül, mert állandóan kifagy és kezdheti elölről. Tök új win11 telepítés. Minden driver friss. A memóriákra nem dobott hibát a memtest. Tegnap vettem egy tök új alaplapot és már ezzel is fagyott. NVME ssd-k-re (3DB) mindre jó állapotot ír. Ha simán tesztelem a procit, vga-t azokra se ír hibát. Kb egy évvel ezelőtt ugyanezzel szívtam. Az ssd-k közül is van már 1, amit azért vettem korábban, hogy hátha az a rossz. Ekkor már próbáltam azt, hogy másik ssd re telepítettem stb, de úgy se volt jó. Ezek után vettem egy új kártyát a gépbe és megszűnt a probléma.
Fél éve volt egy tápegység cserém is. De ekkor nem is volt semmi baja a gépnek.
Gépem:
MSI B550 MAG TOMAHAWK (Gigabyte B550 aorus master)
Ryzen 7 3800x
32GB. 2x G.Skill Ripjaws V 2x8GB DDR4 3000MHz F4-3000C15D-16GVGB
Gainward 3080Ti
Corsair RM850e

Köszönöm a segítséget.

(#50081) FordFair


FordFair
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Nem indul a PC-m.
Bekapcsolás után az alaplap világít, a ventilátorok járnak, de az alaplap hibajelző ledje VGA-hibát jelez. Se kép, se hang.
1 éve hasonló hibajelenség volt a lentiek szerint.

Nincs a gépben külön VGA, csak a proci.

A gép (2019.08. havi beszerzés)
Gigabyte B450 AORUS ELITE (rev. 1.x) (nem a v2)
AMD Ryzen 5 3400G
Kingston 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 XMP HyperX Predator Black
sata ssd: 1TB 860 EVO MZ-76E1T0B/EU
hdd: 4 TB Western Digital Red HDD WD40EFRX
Be quiet! Pure Power 11 BN296 400W CM

1. előzmény tegnap:
- tegnap bekapcsolásnál proci cserét érzékelt a gép a melléklet kép szerint, azt hiszem „Y”-t nyomtam, aztán működött

2. ma:
- mai bekapcsolásnál a fenti VGA hibajelzés és nem kapcsolt be
- elemet cseréltem, semmi változás

3. előzmény 2022.08. hó:
azonnali_kerdesek #136468 FordFair

- bekapcsolásnál proci cserét érzékelt, aztán működött
- aztán bekapcsolásnál a fenti VGA hibajelzés és nem kapcsolt be
- kivettem/visszatettem az elemet, bekapcsolt és a melléklet procicsere kezdőkép fogadott
- aztán
o kikapcsoltam az fTPM-et a BIOS-ban
o elemet cseréltem
o frissítettem a biost F64c (ez már nem elérhető az oldala szerint, csak F65e, 2023.09.21.)
- ezután a tegnapi/mai napig rendben működött

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#50082) 1920x1080 válasza FordFair (#50081) üzenetére


1920x1080
csendes újonc

Egy ötlet hasonlóval szenvedtem én is, végül oda jutottam, hogy egy R3 1200-zal visszaállítottam a biost F40-re, az az első ami már támogatja a 3000 szériát. Azóta megy, ha frissítem a biost megint nem megy a 3600-zal csak az 1200-vel a lap. B450 Aorus Pro lapról van szó.

Előtte még egy CMOS resetet talán megpróbálhatsz.

Megtalálni a következő nagy sikert nem könnyű. De a lehetőség megvan rá, és érdemes nyitott szemmel járni.

(#50083) FordFair válasza 1920x1080 (#50082) üzenetére


FordFair
tag

Köszi a tippet!

Kipróbálnám, de nincs készleten korábbi ryzen cpu. Én is gondolkodtam bios változtatáson/frissítésen, de bekapcsolás nélkül nem fog menni, sajnos ez a lap sem flasback-képes. Akkor ebből lehet, hogy valami szerviz lesz...

A tavalyi, ugyanilyen hibánál elemkivétel után bekapcsolt még a gép, és tudtam biost frissíteni.

Ja, CMOS reset-et (+ elem kivételt is) próbáltam már, nem segített...

A másik gépemben van egy HD7850 2GB kártya. Ezt érdemes lenne beletenni próbának?

[ Szerkesztve ]

(#50084) lenkeylevi válasza d@minator (#50079) üzenetére


lenkeylevi
újonc

Mindent megpróbáltam, semmi sem segített... néztem videókat, kerestem redditen, de bármilyen megoldást találtam, nekem nem segített, de mások is voltak így, csak mivel sajnos régi és nem túl gyakori kártya, az összes ilyesmi topic több éves. Volt hogy kb 2 órára működött, azthittem megjavult, de ugyan úgy blackscreen, és utána már ugyan azokkal a beállításokkal sem működött, pár percen belül ugyan azt történt, csak fehér képpel
Esetleg valakinek van még ilyen kártyája? (sapphire rx580 nitro+ 8GB special edition)
és ha igen, nektek jól működik? vagy ti hogy tudtátok megoldani?

(#50085) FordFair válasza FordFair (#50083) üzenetére


FordFair
tag

Betettem a HD7850-et, így sem indul, VGA led világít.

Van esetleg valakinek ötlete, amit kipróbálhatnék?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#50086) blp85 válasza FordFair (#50085) üzenetére


blp85
aktív tag

MIndkét PCI-E slotban megpróbáltad vagy csak az egyikben (lehet az amit próbáltál kicsit meghajlott vagy nem jó az érintkezése, esetleg valami apró kis kosz került bele)?

Új vagy ugyanazt az elemet tetted vissza?

[ Szerkesztve ]

Soha nem lesz olyan, amilyen volt, de úgy sem marad, ahogy éppen van. Már a jövő sem a régi. (Eginald Schlattner)

(#50087) FordFair válasza blp85 (#50086) üzenetére


FordFair
tag

A VGA-t megpróbáltam mindkét slotban, a VGA-kártya ventije pörög, ahogy a ház és a cpu ventije is, de vga led hibát dob, és továbbra sem kapcsol be.

A vga a másik gépben működik.

Az elemet cseréltem.

[ Szerkesztve ]

(#50088) blp85 válasza FordFair (#50087) üzenetére


blp85
aktív tag

Esetleg próbáld meg másik táppal.

Soha nem lesz olyan, amilyen volt, de úgy sem marad, ahogy éppen van. Már a jövő sem a régi. (Eginald Schlattner)

(#50089) Kronk


Kronk
őstag

Sziasztok,

Nem tudom, hogy hogyan, hirtelen nem is számít, de a windows 10 nem látja a RAID kötetet, ennek örömére nem is tudok róla bootolni.
Ha egy windows telepítővel indítom, akkor sem látszódik, csak ha külön aláteszem a drivert, rögtön látszódik minden partíció.
A kérdésem, hogyan lehet ezt a windows-t életrekelteni valahogyan. :R

http://totesz.myminicity.com/

(#50090) Csorbi válasza Kronk (#50089) üzenetére


Csorbi
addikt

Előzmények? Milyen lap, milyen raid vezérlő? Őstagként illene tudnod, hogy ennél SOKKAL TÖBB infót illene megadnod a rendszerről...

(#50091) Kronk válasza Csorbi (#50090) üzenetére


Kronk
őstag

szégyellem is magam, 2 napja ezzel szenvedek, de mióta beírtam, már meg is csináltam ezzel a paranccsal
dism /Image:C:\ /Add-Driver /Driver:D:\ /Recurse

mea culpa :R

http://totesz.myminicity.com/

(#50092) Kronk válasza Kronk (#49882) üzenetére


Kronk
őstag

Sziasztok
Továbbra is ez a hiba fennáll.
Az alábbi kiegészítéssel.
Ha le van húzva a 4db SSD, akkor is van gond, néha el se jut a biosig, vagy csak nagy nehezen.
Illetve tudtam fotózni egy ilyen hibát :W

http://totesz.myminicity.com/

(#50093) Kronk válasza Kronk (#50092) üzenetére


Kronk
őstag

A 8db RAMból melyik lehet a rossz vajon?

http://totesz.myminicity.com/

(#50094) Csorbi válasza Kronk (#50093) üzenetére


Csorbi
addikt

Amelyikre a teszt azt mondja, hogy rossz. :))
De ez még lehet lap és CPU is sajnos, ha nagy peched van.
Ha nem tudod őket tesztelni, akkor javasolt a szerviz ennél a konfignál (is).

(#50095) Viperator válasza Kronk (#50093) üzenetére


Viperator
őstag

Kiveszed az egészet és próbáld meg egyesével megvizsgálni. Úgyis jelezni fog.

Más hiba is lehet.

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#50096) Kronk


Kronk
őstag

De a channel 2 dimm 0 &1 mit takarhat?
Lehet egyszerre 2 RAM is rossz?
Mi a channel 2?
Be tudnátok karikázni mire tippeltek?

[ Szerkesztve ]

http://totesz.myminicity.com/

(#50097) Viperator válasza Kronk (#50096) üzenetére


Viperator
őstag

Használati útmutatóban le van írva a slotok elnevezése....

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#50098) Kronk válasza Viperator (#50097) üzenetére


Kronk
őstag

Ebből szerinted melyik lehet, mert nekem nem egyértelmű?

http://totesz.myminicity.com/

(#50099) FordFair válasza FordFair (#50087) üzenetére


FordFair
tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani szervizt?

Köszi!!

(#50100) d@minator válasza FordFair (#50099) üzenetére


d@minator
addikt

Vedd ki a CPU-t ellenőrind a lábakat nagyítóval és tedd vissza illetve a "kallantyú" is legyen a helyén. Ha nem érintkezik jelezhet VGA hibát anélkül, hogy a CPU LED világítana.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.