Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  VGA hűtő topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6801) Anaren91


Anaren91
senior tag

Sziasztok. Már nem tudom hova írjak ezzel kapcsolatba gondoltam megpróbálom itt. Naszóval van egy Powercolor vortexII es hd7870 em. Elvileg tesztek alapján elég jó ez a hűtő ami rajta van, és Gpu-z szerint crysis 3 alatt is 70 fokig megy fel max. Viszont Afterburner szerint ez a 70 fok 84... Most szerintetek melyik a helyes érték?

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#6802) Raggie válasza Anaren91 (#6801) üzenetére


Raggie
őstag

Nézd meg Aida64-el vagy HWinfo-val, azok kiírják tételesen hogy melyik szenzor mennyit mér a kártyán. Valószínűleg, hogy csak annyi a különbség, hogy különböző szenzorokból veszik az infót a progik.
(lehet hogy az egyik a VRM-et méri, míg a másik a GPU magot)

Egyébként nagy általánosságban a GPU-Z szokott a legpontosabb lenni.

[ Szerkesztve ]

Clint Eastwood FTW

(#6803) Anaren91 válasza Raggie (#6802) üzenetére


Anaren91
senior tag

HWinfoba hol tudom beállítani hogy játék közben is kiírja az adatokat? Sok videóban láttam már de nem tudom megcsinálni...

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#6804) Anaren91


Anaren91
senior tag

10 perc Crysis 3 után ezek az értékek. Szerintem elég magasak. Pedig újra is van pasztázva a kártya...

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#6805) Raggie válasza Anaren91 (#6804) üzenetére


Raggie
őstag

Egyáltalán nem magasak az értékek. A Cry3 az egyik legnagyobb VGA igényű játék jelenleg és ha kicsit is normális procid van, akkor folyamatosan 99%-on van a vga kihasználtság alatta (persze ez grafikai beállítás kérdése is).

80-85 fokos GPU és 85-90 fokos VRM hőmérsékletek alatt simán jó vagy. Elvileg a GPU-k 90 fok környékére a VRM-ek meg 105 fokra vannak hitelesítve.

Ráadásul elég jól megrángattad a kártyát ahogy látom, még kifejezetten jónak is mondanám a hőfokokat.
(egyébként a képen nincs GPU-Z, nemtudom mi az a másik progi a háttérben)

képernyőre kiíratás:
http://logout.hu/bejegyzes/darky/pc_s_jatekokban_rendszeradatok_kiiratasa/hsz_1-50.html

Clint Eastwood FTW

(#6806) Anaren91 válasza Raggie (#6802) üzenetére


Anaren91
senior tag

Am a VRMek nél mennyi a még normális hőmérséklet? Vagy inkább úgy kérdezem hogy mennyitől káros?

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#6807) Anaren91 válasza Raggie (#6805) üzenetére


Anaren91
senior tag

A kártyám alap óra jelen megy. Ennek a kártyának ennyi az alap 1150/1250. Na akkor megnyugodtam... csak mert a 7870 es topikba meg mindenki azzal jön hogy az ő kártyája 58 fokon megy meg 60 fölé sose megy... Jah és köszi szépen a választ meg a linket:)

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#6808) Raggie válasza Anaren91 (#6806) üzenetére


Raggie
őstag

Előző hozzászólásomban írtam a VRM hőfokot is.

:Y wow, ez az alapórajel... az nem semmi. :DDD jó kis kártyák lettek ezek a HD7000 szériában mind!

Ne hallgass rájuk. Sokan csak nagyzolásból mondogatnak kisebb hőfokokat, mint ami a valós. Ha meg nem ez a helyzet, akkor legyenek boldogok azt kész. Nem mindenki fog ki ugyanolyan jól sikerült kártyát, ez nem érdem csak szerencse.

Ráadásul SZINTE SEMMI jelentősége nincs a hőfoknak amíg 80-85 fok alatt van. Egyedül a hűtés hangossága számít. Ha ilyen hőfokoknál a szabályzás nem viszi túl magasra a ventik fordulatszámát ahhoz, hogy neked zavaró legyen, akkor ennyi. Nem kell aggódni.

[ Szerkesztve ]

Clint Eastwood FTW

(#6809) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Kérdezni szeretném melyik fajta hővezető ragasztószalagot kellene vennem, hogy az új VRM hűtőt rá tudjam tenni? ( majd )

(#6810) Anaren91 válasza Raggie (#6808) üzenetére


Anaren91
senior tag

Igen igen észrevettem csak mennem kellett még órára úgyh nem tudtam írni:) és köszi:D A hang meg nem zavar így is olyan a hangja a gépemnek mint 1 repülőgépnek hála az ócsó ventiknek:D A metál meg úgyis elnyomja:P

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#6811) Anaren91


Anaren91
senior tag

De ha már itt vagyok akkor megkérdezem hogy ilyen kis bordákat miket a kártyán lévő kis "izékre"( bocs a konyhanyelvért de amatőr vagyok ezen a téren) tesznek azt lehet külön is venni vagy csak külön vga hűtőkhöz adják? És kb mennyit dob a hűtésen?

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#6812) Anaren91 válasza Raggie (#6808) üzenetére


Anaren91
senior tag

[link] Most találtam ezt a tesztet gondoltam belinkelem hogy mennyire képes a Powercolor kártya alapfeszen:D elég beteg

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#6813) Raggie válasza BullKoxa (#6809) üzenetére


Raggie
őstag

Háát... igazából szerintem nagyjából mindegy. De ha tutibiztosra akarsz menni, akkor szedd le a mostanit és mérd le a vastagságát tolómérővel.
Egyébként kábé mindegy, és minél vékonyabb annál jobban vezeti át a hőt.
Ja, és ha vettél a sráctól és fel is raktad, akkor számolj majd be lécci, hogy hogyan teljesít. Nem tudom lesz-e időd xarakodni, de egy olyan összehasonlítás érdekelne, hogy az eredeti bordával és eredeti hővezető szalaggal, majd az eredeti bordával de az új szalaggal. (csak hogy a gyári szalagot össze lehessen hasonlítani a srác által árulttal)

@Anaren91: Hát ha a hang nem zavar, akkor oké. Egyébként tényleg jók ezek a PowerColor-ok, régebben nem voltak annyira megbízhatóak, de most már nagyon jó radeonokat gyártanak, sokak használják itt a PH-fórumon is nagy megelégedéssel őket (7950-esekből is).

[ Szerkesztve ]

Clint Eastwood FTW

(#6814) BullKoxa válasza Raggie (#6813) üzenetére


BullKoxa
őstag

Hát azt majd ki tudom próbálni hogy gyári VRM hűtő és a srác féle szalag. A Saját VRM hűtőhöz még anyagot is kell szereznem,meg haver nem tudja mikor tudja megcsinálni maszekba hogy ne keljen 6000/órát fizetnem érte.

(#6815) Raggie válasza BullKoxa (#6814) üzenetére


Raggie
őstag

Oké, az király!
Csak mert érdekelne, hogy mennyi hőfokot lehet nyerni csak a paszta jobbra cserélésével. :)

szerk: egyébként ITT egy Sapphire kártyán cserélt hűtést a jóember és a memóriákra 0.5mm-es vastagságot használt a VRM-ekre 1mm-es vastagságot. Iránymutatásnak jó.

[ Szerkesztve ]

Clint Eastwood FTW

(#6816) BullKoxa válasza Raggie (#6815) üzenetére


BullKoxa
őstag

Lehet a héten meg is rendelem,de a srác csak csütörtökön postáz ami meg ma van! Kíváncsi vagyok rá én is .

(#6817) Raggie válasza BullKoxa (#6816) üzenetére


Raggie
őstag

bocsi,scak sokáig keresgéltem: módosítottam ez előző hozzászólásomat. Nézd meg azt a fórumot, vannak képek is meg minden. ;)

Clint Eastwood FTW

(#6818) BullKoxa válasza Raggie (#6817) üzenetére


BullKoxa
őstag

Én a memre nem is akartam venni,még jó hogy írtad!! Akkor én is ilyeneket veszek majd, Még valami, szerinted mennyiket vegyem a 3,2 vagy a 6W/mK .Már beszéltem a srácal a 3.2 -s 0.5 mm .s, 25mm széles 0.5 mm vastag és 100mm hosszú csík 350 ft. + posta ugye

[ Szerkesztve ]

(#6819) Raggie válasza BullKoxa (#6818) üzenetére


Raggie
őstag

Hát ugye minél jobb vezetőképességű annál jobb. Én a 6W/mK-sat venném. A Fujipoly Extreme a legjobb elvileg, az 11W/mK-s.

Clint Eastwood FTW

(#6820) Jumbó


Jumbó
csendes tag

sziasztok!

miközben a saphire hd7970 várja a csendesebb hűtést, melynek megvételét egy 30ezres gyorshajtás miatt el kellett napolnom, történt egy kis baleset. Történetesen drága jó feleségem kapkodott össze-vissza a gép körül, mígnem abba beleborult a sör (staropramen bmeg) :W
Gépet rögtön szétszedtem, otthoni lehetőségek szerint desztillált víz fülpuci, levegő spray és mentés. Szerencsére csak kevés helyre szivárgott be a sör, de a borulás pillanatában a vga becsíkozta a képernyőt. Leszedtem a a gpu hűtést, (VRM hűtést nem) úgy néztem, nem folyt be sör "csak" a csatlakozókhoz.
Miután mindent újra összeraktam elindult :R Istennek. és úgy néz ki nem is esik szét a kép
Azért aggódom a vga miatt, szerintetek a VRM hőmérséklete normális 93 fokon??
csináltam egy furmark tesztet íme:

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#6821) Raggie válasza Jumbó (#6820) üzenetére


Raggie
őstag

Mennyi ideig ment a furmark amíg elérte a VRM ezt a hőmérsékletet?

Egyébként most volt egy levelezésem a Sapphire technikai munkatársaival. Két dolgot is kérdeztem az egyik, hogy van-e frisebb BIOS a kártyámhoz(nincs), a másik meg pont a VRM-ekkel kapcsolatos.

Ezt a képet küldtem nekik, és megkérdeztem, hogy jól vannak-e bejelölve a VRM-ek rajta:

Válasz:
"Yes those are the correct location for the VRAM, as for VRAM temp range, it will linger somewhere around 90 to 100c, VRAM can handle higher temp range then chipset could. So if your VRAM is showing around 100c this is consider normal for the card."

Nos ez egyrészről jó hír, másrészről meg nem, mert most nem tudom, hogy a RAM modulokra gondoltak-e vagy a tényleges VRM-ekre. A 7970-esen meg néhány OC-s 7950-esen is a VRM-ek 130 fokra vannak hitelesítve, tehát nem hiszem, hogy aggódnod kéne, bár jobb 85-90 fok környékén tartani őket.
(egyébként a Furmark extrém terhelés ilyen szempontból, játékok alatt nem hiszem, hogy felmenne ennyire a hőmérséklet.

[ Szerkesztve ]

Clint Eastwood FTW

(#6822) Raggie válasza Raggie (#6821) üzenetére


Raggie
őstag

Azt hiszem a hétvégén kipróbálom majd az ujjal detektálós módszert! :) Akkor legalább teljesen biztos leszek a VRM-ek helyében! :D

Clint Eastwood FTW

(#6823) BullKoxa válasza Raggie (#6822) üzenetére


BullKoxa
őstag

Én megmondom neked a VRM1 is a VRM2 nél van . Én menet közben fogtam meg mikor 90 fok körül volt a VRM1-m és ahol te mutattad ott langyos volt csak ,de mikor a vrm2 körül matattam ott már sült a kezem a VRM1-re. Csak tényleg a VRM-re kell teni a kezedet és egyből érzed a forróságot.

(#6824) Raggie válasza BullKoxa (#6823) üzenetére


Raggie
őstag

No igen, ezért kérdeztem emg a Sapphire-t... de ezek szerint a helpdesk-ben ott is balf@szok ülnek... :((( A saját kártyáikat sem ismerik.
Mindenesetre azért én is tesztelni fogom, mert az enyém kicsit más fajta PCB elrendezésű kártya, tehát lehet hogy máshogyan van.
Csak így hogyan lehet hogy ekkora különbség van a közvetlen egymás mellett, közös heatsink-en levő VRM-ek között? (kb 20-25 fok) Fura.

Meg ha beválik neked a thermal pad, akkor én is veszek egyből! :D

[ Szerkesztve ]

Clint Eastwood FTW

(#6825) BullKoxa válasza Raggie (#6824) üzenetére


BullKoxa
őstag

Remélem 1 hét múlva már tudok nyilatkozni róla.

(#6826) Raggie


Raggie
őstag

Még esetleg azt fogom megpróbálni, hogy a nyák túloldalára is teszek kis süniket, ha ott is forró, akkor ott is tud elmenni a hő! :)

Clint Eastwood FTW

(#6827) sedios


sedios
tag

Sziasztok,

radeon 9600 XT-hez (igen, nem mai darab.. :) ) milyen hűtőt lehet venni, ha még lehet egyáltalán valahol?

Köszi a türelmeteket előre is!

(#6828) Raggie válasza sedios (#6827) üzenetére


Raggie
őstag

Zalman VF700Cu vagy VF700AlCu. Olcsó is és jó is, de nézd meg hogy konkrétan a te 9600XT-d is rajta ven-e a kompatibilis kártyák listáján.
http://www.zalman.co.kr/product/cooler/VF700_compatiblelist_eng.html

ITT kapható is (bár csak egy gyors guglizást toltam).

nekem anno egy 8600GTS OC-n volt rajta miután bekrepált annak a gyári hűtője. Csendesebb volt és hűvösebb is! ;) Ami nagyon tetszett nekem, hogy két féle tápcsatlakozója van a ventilátorának: 5V-os és 12V-os. Attól függően, hogy te tényleg szinte hangtalanul akarod járatni vagy csak simán halkan de max fordulatszámon.

Ja és még egy dolog: adnak hozzá hűtősüniket a RAM modulokra! :K

[ Szerkesztve ]

Clint Eastwood FTW

(#6829) jumbo71


jumbo71
tag

A következő dologra keresnék megoldást.
Adott egy 5870C Giga kártya.Minden program azt irja hogy a ventije 25% pörög 55 fokos vga nál. Viszont a venti szemmel láthatólag meg sem mozdul.Játék alatt felmegy a hőmérséklet 85 fok fölé,és akkor azt irják a pogik hogy 35% os a venti fordulat./ pörögnek is/És itt már elkezd hibázni a vga.Ha kézzel adom meg neki hogy állandóan 75% on pörögjön,akkor lemegy a hőmérséklet bőven 50 fok alá,és akkor nemis hibázik.Van arra lehetőség valamilyen formában,hogy beállítsam a melegedés és a venti fordulatát kézzel,arányosan,ugyanakkor automatán pörgesse feljebb ha jobban melegedik,vagy lejjebb ha hűl a kártya?

(#6830) thboxx válasza jumbo71 (#6829) üzenetére


thboxx
aktív tag

Ez kell neked... A Fan settings alatt grafikusan, egérrel kattintgatva is be tudod állítani. Csak a saját felelősségedre! Javaslom a mod előtt GPU-Z-s VGA bios mentést a gépre ( sőt, kell is mert csak bios fájlt lehet moddolni vele, futó bios-t nem! ), valamint egy tari VGA, ha van rá mód, meg egy dual VGA-s lap... Ha nem vagy kezdő akkor ezeket a biztonsági óvintézkedéseket kihagyhatod... de ártani akkor sem árt... :DDD

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#6831) BullKoxa válasza jumbo71 (#6829) üzenetére


BullKoxa
őstag

Mért nem teszed fel az Msiafterburner-t.Abban szépen beállitod a venti fordulatát ahogy neked jó. Ez a legegyszerűbb módszer.

(#6832) Indy69 válasza thboxx (#6830) üzenetére


Indy69
aktív tag

Hogy mik vannak :Y :C
Na ja afterburner is jó és talán biztonságosabb :U

[ Szerkesztve ]

(#6833) jumbo71 válasza BullKoxa (#6831) üzenetére


jumbo71
tag

Fent van.Ott be lehet állítani azt hogy hány fokon kezdjen a venti pörögni?Valamint azt hogy közben automatán kezelje,emelje vagy csökkentse a fordulatot,ahogy a vga hőmérséklete változik?
Ha igen,akkor valaki leírhatná hogy hogyan.
Mert én végülis egy ilyen megoldáson agyalok.Nem szeretném állandóan magam állítani ha mondjuk elkezdek játszani...Mert én mégcsak beállítom, de más nem a családban.

(#6834) Raggie válasza jumbo71 (#6833) üzenetére


Raggie
őstag

MSI Afterburner>enable user defined automatic fan control > megcsinálod a ventiprofilt>apply gomb és kész!
Egy grafikonon kell majd beállítanod, hogy a kártya milyen hőfokhoz milyen ventifordulatot adjon. Innentől ő már automatikusan fogja állítani a ventit ahogyan megadtad neki.

Segítségnek egy kis kép:
LINK

[ Szerkesztve ]

Clint Eastwood FTW

(#6835) jumbo71 válasza Raggie (#6834) üzenetére


jumbo71
tag

Köszike. megvan...
kár hogy ezzel ismételten gyarapodott egy program,aminek futni kell a háttérben...

(#6836) #25712384


#25712384
törölt tag

Sziasztok!

Adott egy Matrox RTX 100 kártya. A rajta lévő hűtés elég zajos, szeretném lecserélni.
Kérdésem az lenne, hogy tudnátok ajánlani olyan hűtéseket, amiken 2 db csavar van (ahogy a képen is látszik) és a csavarok távolsága 60mm.
Első nekifutásra egy Zalman VF700Cu-ra gondoltam, azt még nem sikerült kiderítenem, hogy a csavarok milyen távol helyezkednek el egymástól.
A másik problémás rész, hogy (nem tudom a képen mennyire látszik) egy 3 pines csatlakozás biztosítja a ventilátornak az áramot, viszont ez kisebb az általam megszokott foglalatoknál. Átalakító van esetleg ilyen esetekre? Vagy bátran működtethetem molexről?
A segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#6837) Krissz5435


Krissz5435
aktív tag

Hello, egy VTX3D 6850-es kártyára milyen hűtőt ajánlotok max 8k-ért akár használtan is? Jelenleg a gyári van rajta, ami elég jól hűt, csak sajnos kezd behalni a ventije, így le kéne cserélni, lévén az egész burka a venti. Ha meg már ventit kéne cserélni, akkor gondoltam a bordát is lecserélem.
Amiket nézegettem eddig és valaki itt régebben is ajánlott azok ezek:

Gyári borda 2 darab 9 centis ventivel ~2.000 ft.
Scythe musashi használtan 6.000 ft + posta
Auras fridge használtan 6.000 ft + posta + 2.000 a ventik
Accelero S1 rev 2 5.200 ft + 2.000 ft a ventik

A ventik arctic f9-12-esek lennének darabja 1k-ért 9V-ra szabályozva, esetleg ha kell, akkor maradnának 12v-on.
Ki melyiket ajánlja és miért? Melyik lenne a legjobb választás hűtés szempontjából? Esetleg van valakinek más ötlete is?

Előre is köszönöm annak aki segít. :)

"Ha én pm-et kapok válaszolok is rá. Ezt mástól is elvárom akinek írok."

(#6838) Normi™


Normi™
őstag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne,hogy vettem egy Prolimatech Mk-26-ot egy ref.Evga 660ti-re és a heatpipe felől két ramsüti nem fér el,nagy gáz ha nem teszek rá vagy muszáj?

Köszönöm előre is!

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#6839) Indy69 válasza #25712384 (#6836) üzenetére


Indy69
aktív tag

Szia ezt ajánlom [link] nekem egy brazos lapon van a 4cm tesója és nagyon halk és elég a légszállítása is ,valamint ha jól látom van átalakító is hozzá amit az alaplapra vagy molexre átalakítóval rá tudsz kötni, max fordulaton se hangos :N

(#6840) Normi™


Normi™
őstag

Ezekről lenne szó:

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#6841) Indy69 válasza Normi™ (#6840) üzenetére


Indy69
aktív tag

Szerintem kéne rá valami ,[link]ez kb 5-7mm vastag a gyári mekkora ?

[ Szerkesztve ]

(#6842) Normi™ válasza Indy69 (#6841) üzenetére


Normi™
őstag

Ez domború és a legmagasabb pontja 1cm.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#6843) Normi™ válasza Indy69 (#6841) üzenetére


Normi™
őstag

Közben találtam itthon olyat mint amit linkeltél és felragasztottam,még ez is neccesen fért oda,1-2mm így is kilóg.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#6844) Indy69 válasza Normi™ (#6843) üzenetére


Indy69
aktív tag

Azzal jó lesz, ha lehet told egymásmellé őket hogy összeérjenek úgy hatékonyabb
nekem is valami hasonló van.

[ Szerkesztve ]

(#6845) Normi™ válasza Indy69 (#6844) üzenetére


Normi™
őstag

Ez az,nekem is ilyen van és kék is :)

Egyébként brutál a hűtő,két 900rpm-es Pl1-es Noiseblocker-el,idle:24fok,load:50fok. :)

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#6846) Indy69 válasza Normi™ (#6845) üzenetére


Indy69
aktív tag

Tudom nekem az MK14 kis tesó van egy 5850 :)

(#6847) Normi™ válasza Indy69 (#6846) üzenetére


Normi™
őstag

Ki kellett támasztani,de azért nagyon ok :DDD

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#6848) Indy69 válasza Krissz5435 (#6837) üzenetére


Indy69
aktív tag

1.Accelero S1 rev
2.Auras fridge
3.Scythe musashi
4.Gyári borda
Nálam ez lenne a sorrend, az arctik hűtők nagyon jók,jól szellőző házban passzívan is jó a 6850re.

[ Szerkesztve ]

(#6849) speedygonzi2


speedygonzi2
tag

Sziasztok,

segitsetek lszi.
van egy Galaxy 8600 GTS VGA-m, ezen gyárilag zalman vf900 cu hűtő van.
Kicsit több mint 5 éves. Kezd kicsit hangos lenni a venti.
Lehet ezen valahogy megfizethetően ventit cserélni?
Mert többe kerülne egy új hűtő mint amit a kártya ér ma.

köszi,
speedy

(#6850) Krissz5435 válasza Indy69 (#6848) üzenetére


Krissz5435
aktív tag

Mindig is akartam egy s1-et, ebben akkor megerősítettél. :)
Egyébként az s1 plus megérné a 4-5000 forintos többletet?
Másik, hogy két f12-es elvér az s1 rev2-n? vagy inkább vegyek f9-eseket? Mindkettő 9-on menne majd, akkor tuti halk lenne.

"Ha én pm-et kapok válaszolok is rá. Ezt mástól is elvárom akinek írok."

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  VGA hűtő topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.