Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  VGA hűtő topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7951) Balu972


Balu972
aktív tag

Sziasztok!

Nvidia 660-ra melyik hűtőt javasoljátok? Főként a halkság lenne a szempont, húzva nem lesz.

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#7952) #90933760


#90933760
törölt tag

Üdv.

108W-os karit egy S1 elvisz félpasszívan? Tehát a hűtőn nincs venti hanem csak a gépházba lévő huzat. Azt tudom, hogy 70W-ot nyögve elvisz full passzívan, ventivel meg elvisz kb 150-et is.

(#7953) Speed® válasza #90933760 (#7952) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha optimális a huzat, el. Viszont az ehhez szükséges szintet nem biztos, hogy megéri egy dedikált 12cm/5V venti helyett létrehozni. Amivel passzív kiépítésnél nagyon elégedett voltam anno, az Auras Fridge. Ritka darab, viszont megéri rámenni, egy 7850et kényelmesen elbírt OCval is. Az S1et veri ilyen szempontból, ventivel tud csak egált elérni.

(#7954) Balu972 válasza Balu972 (#7951) üzenetére


Balu972
aktív tag

Valaki help, please! Vagy rossz topikba írtam? :U

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#7955) Speed® válasza Balu972 (#7954) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem fejtetted ki konkrétan, milyen típusról van szó :U Sokféle nyákkal van..
Egyébként gyárilag halk megoldást (DCUII pl.) kell venni és problem solved..

(#7956) Balu972 válasza Speed® (#7955) üzenetére


Balu972
aktív tag

Köszi! Értem.
Még nem eldöntött a márka, de akkor nézek ilyen tipust. :R

"Visszatérő rémálmom, hogy a feleségem annyiért adja el a gépem, mint amennyit bevallottam neki."

(#7957) Rendo84


Rendo84
senior tag

Zöld színű, külön slot helyre illeszthető vga hűtőventilátort (duplaventis), melyik gyártó kínálja?

[ Szerkesztve ]

(#7958) Speed® válasza Rendo84 (#7957) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

PCI FAN bracket név alatt találsz megoldást a rögzítésre, utána már csak a megfelelő méretű Swif2 ventiket kell beszerezni..amúgy mit hűtenél velük?

(#7959) Rendo84 válasza Speed® (#7958) üzenetére


Rendo84
senior tag

Nekem nincs szükségem ilyenre, mert már rendelkezem ezzel, csak nem tudom a gyártót, nem jut az eszembe sajna. :DDD

(#7960) Speed® válasza Rendo84 (#7959) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Pff :DDD Cavinton ;]

(#7961) Henk válasza Rendo84 (#7959) üzenetére


Henk
veterán

Az Alpenföhn-nek van ilyen PCI-Slot Montagesystem nevű cucca. Bár nem tudom ilyenre gondoltál e.

(#7962) Rendo84 válasza Henk (#7961) üzenetére


Rendo84
senior tag

Speed kitalálta nekem. A Coolink Swif lesz az.
Köszi mindkettőtöknek. :R Lehet szedni kellene már valami bogyót. :)

(#7963) Aryan


Aryan
senior tag

Egy buta kérdés, de hátha megoldható. Létezik HD 7870 vga-ra valami passzív hűtés ami csak 2slotot foglal el. Vagy valami halk hűtés?

(#7964) TaaT válasza Aryan (#7963) üzenetére


TaaT
veterán

A legtöbb valamire való hűtés min 3slotos, a scythe setsugen pl 2 slotos, de nem biztos hogy elvinné a 7870-et, főleg nem halkan. :)

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#7965) Aryan válasza TaaT (#7964) üzenetére


Aryan
senior tag

Értem. köszi az infot. Egyenlőre Afterburner-rel csendesítettem a hűtését.

(#7966) scrtaft


scrtaft
tag

Sziasztok.

Most pár év után a Batmobilos Gigabyte 5770-emen lecserélem a hűtést.
Egy ilyen hűtést vettem rá.

A felszereléssel szerintem nem lesz gond csak a hűtőbordákhoz lenne kérdésem. Ha jól sejtem akkor a memóriák a kártya két oldalán helyezkednek el. (4-4 oldalanként) Ezekre és még mikre rakjam rá a mellékelt kis hűtőbordákat. Mire kell még pakolni a memóriákon kívül.

Mellékelek két képet be tudná valaki jelölni rajta esetleg.

A jelenlegi venti két vezetékes amit rakok rá az meg négy. Kábel nyissz és a + és - kössem csak be és jól van?

Még egy kérdés. Ami a réz hűtőfelületen van "ragasztópaszta" azt maradjon vagy lehetőség szerint cseréljem le ARCTIC MX-2 pasztára.

Előre is köszönöm.

U.i: Remélem el fog csendesedni, mert a CPU-t már be quiet shadow rock topflow hűti hang nélkül. :)

(#7967) Marvinyo


Marvinyo
aktív tag

Sziasztok!

Egy olyan probléma adódott, hogy a VGA-m (MSI Nvidia GTX 460 Hawk) az utóbbi időben 0 használat mellett is 48-60 fok között mozog, a legkisebb terheléssel gyorsan felmegy 100 fok körülre. Kitisztítottam már teljesen, de mégis így maradt. Gondolom cserélni kéne a komplett hűtést. De

Mire cseréljem?

Én ezt néztem: Scythe Setsugen 2

Ezzel már lehet/megéri esetleg órajelet húzni? Ha jól láttam ez a legolcsóbb "pót"hűtés. (+ Van valamerre ezzel foglalkozó topic? Nem találtam. Bár gondolom a lényeg, hogy Afterburnerrel addig emelem az órajelet míg értelmes hőmérsékleten marad. Vagy nem ennyire egyszerű? Már ha tudom vezérelni a fenti ventilátort vele...)

[ Szerkesztve ]

(#7968) TaaT válasza Marvinyo (#7967) üzenetére


TaaT
veterán

Twin FrozrII hűtés van rajta? Egy újrapasztázást előtte azért próbálj ki.

Give them hell Ukraine!

(#7969) Speed® válasza scrtaft (#7966) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nyugodtan tehettél volna rá egy filléres S1et, passzívan lehűti kb..

A Mono Plus madzagjait ne nagyon nyírbáld, míg nem tudod, voltage vagy pwm módban vezérel-e a kártyád..egyébként kapsz hozzá átalakítót, azzal kell bekötni fix fordulatra (a 7V veszélyes, nem tudom, hogy mernek ilyet forgalomba hozni), lehetőleg átvariálva, hogy 5Vot kapjon (12V csatlakozó sárga részét át kell dugni oda, ahol a 7V feketéje van /tehát az 5V szál helyére/), úgy néma is lesz, az 5770re meg bőven elegendő.
Sünikkel nem kell szórakozni, sz@rt sem érnek kb..ill. nincs is szükség rájuk. Egyedül a VRM alkatrészekre ajánlott borda (ha gyárilag is van rajtuk).
MX2vel van megkenve gyárilag a talp..

Marvinyo
Olyan elég ritkán van, hogy egyik napról a másikra elszállnak az értékek..jól illeszkedik az a hűtés..? Az egyik legjobb gyári megoldás 460on..nagyon nem ilyen értékeket kellene láss. Ha mindenképpen cserélnéd a hűtést, előbb nézz utána egy újrapasztázással egybekötve, hogy minden oké-e az illesztéssel, ill. hogy nem-e kavar be valami progi és kap-e több feszt, mint kéne.

[ Szerkesztve ]

(#7970) Marvinyo válasza Speed® (#7969) üzenetére


Marvinyo
aktív tag

TwinFrozr II van rajta igen.

Nekem is furcsa, ráadásul most néztem a hőmérsékleteket és elég össze-vissza értékek születtek. Van, hogy 100%-os terhelés mellett is 70 fok alatt marad, és van, hogy alacsony (<10%) terhelés mellett van ugyanekkora (mindkettő esetben hosszú távon, nem kiugró értékként).
Ennyire a külső időjárástól nem függhetne...

Újrapasztázást (hogy erre miért nem gondoltam amikor a hűtőt pucoltam?) még ma vagy holnap megejtem, de inkább előre kérdeznék, minél kevesebbszer kelljen szétszednem... :-)

Feszültséget multiméterrel kéne mérnem? Hol/hogyan? (Elméletileg a 460 hawknál nincs szoftveres fesz. mérés, Afterburner pedig látszólag alá is támassza ezt, hiába kapcsolom be a fesz. logolását, nem történik semmi...)
Milyen program kavarhat be? Egyedül az MSI Afterburner/Kombustor van feltéve, de ott semmit nem állítottam, monitorozásra használom egyedül.

[ Szerkesztve ]

(#7971) Speed® válasza Marvinyo (#7970) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Afterburner tudja állítani a feszültséget, szóval kavarhat..ill. ha a ventiprofilt kikapcsoltad és mondjuk 30%ra le van véve állandóra, az is lehet gond. De alapvetően az összevissza értékek okán ki kéne ganajolni a régi pasztát első körben és megbizonyosodni a helyes illesztésről, ill. a ventiket ellenőrizni, végzik-e a dolgukat..aztán ha minden oké, simán lehet, hogy elszállt a szenzor..bár GPU szinten ritka jelenség. Esetleg ha megvolt a ganajolás, tedd meg szoftveresen is, DDU, friss driver, stb..ha nem csalnak az emlékeim, volt olyan, hogy valakinek egy új driver okozott komoly melegedési problémákat..szóval sokrétű lehet a hiba..végső esetben vehetsz Setsugen2őt ;p

Ami egyébként nekem anno bevált, 800/4000 tuning mellett 55°Con tartotta az akkori 460amat..de persze vannak jobb megoldások is..Mono Plus, stb.

[ Szerkesztve ]

(#7972) Marvinyo válasza Speed® (#7971) üzenetére


Marvinyo
aktív tag

Az Afterburnerben letiltottam (pontosabban nem engedélyeztem) a feszültségállítást, a venti pedig automatán van.
Szoftver szinten már megtettem a "ganajozást", nem segített. Vagy a ganajozás után azért csináljam meg még egyszer?

A 800/4000 ebben az esetben mit jelent? (Sosem húztam még semmit, nem is értek hozzá. Megéri/bonyolultabb mint gondoltam?).

A Setsugen 2-t csak és kizárólag azért néztem, mert ezt találtam legolcsóbban. Szeretek a - viszonylag - legrosszabbra felkészülni, esetemben meg remélhetőleg ez lenne az.

(#7973) Speed® válasza Marvinyo (#7972) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Tegyél fel egy 295.73 drivert, az általánosan bevált..de van 460 topik is ;)

Ha a paszta jó és jól rögzül a hűtés, ill. a ventik forognak rendesen (volt, aminek megállt az egyik meg ilyenek..), 70°C körül-alatt kell menjen.
A 800/4000 az alap 675/3600as tuning helyett beállított órajel volt (GPU/vRAM), a HAWKod is ekörül megy asszem (780/3900 talán..de több fajta van).
Setsugen nem rossz, ha kis helyen akarja az ember csendesen megoldani a hűtést..de én pl. ezt tenném rá a helyedben..~5kt megér, másra is jó lesz.

(#7974) Xblades


Xblades
tag

Hello

Van egy GIGABYTE GV-R685OC-1GD HD6850 1GB GDDR5 PCIE kártyám, de elégé zajosakká váltak a rajta lévő ventilátorok.
Egy ilyent gondoltam rárakni [link] esetleg ha kell egy ilyen halk [link] Pwm ventilátort mert az alaplapomon van még egy plusz 4-es csatlakozó.
Elég lesz ez hozzá?
Esetleg kell-e hozzá valami jó paszta?
Kösz

[ Szerkesztve ]

MechWarrior Online Blog és Faq: http://mwohhq.blogspot.hu/ Staradder

(#7975) Speed® válasza Xblades (#7974) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Mivel a kari 125W TDPvel rendelkezik, jól szellőző környezetben az S1 akár ventimentesen is elbírja..persze a VRM/RAM érdekében egy minimális huzatra szükség van, de nem kell túlzásokba esni..egy 5Vra kötött, 800rpm körüli olcsó 12cmes bőven jó.
Az S1et gyárilag MX2vel látják el..szóval a felszereléséhez nem kell +paszta..
A mellékelt RAMsüniket viszont nyugodtan ki lehet hagyni, ~semmit se érnek.

pü.

(#7976) Marvinyo válasza Speed® (#7973) üzenetére


Marvinyo
aktív tag

Újrapasztáztam (ráfért már), de közben meglett a - valószínűleg - valódi oka a jelenségnek: A két ventilátorból az egyik nehézkesen forog (szabad kézzel pörgetve), gondolom ez lehet a fő probléma, amiért nem hűt rendesen. Lehet kapni valahol ehhez ventilátorpárt (gondolom egyesével nem lehet cserélni, mert össze vannak forrasztva a kábelei). vagy teljes hűtést kell cserélnem?
Próbáltam keresni, de folyamatosan csak az ilyen hűtéssel felszerelt kártyákat dobta ki...

(#7977) Speed® válasza Marvinyo (#7976) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Attól, hogy szabad kézzel nehézkésen pörög, még felveheti a fordulatszámot. Persze, ha menet közben szemmel láthatóan lassabb, az lehet ok :K

Olcsón nem igazán fogsz találni csereventit sajnos. Viszont helyettesíthető egy kis moddinggal, ha az esztétikai oldal különösebben nem zavar ;p PWMes AC F8 ventiket érdemes hozzá szerezni, amiket közösítve az eredeti venticsatit felhasználva rá lehet kötni a karira..így a vezérlés is megmarad. 560TIre tettem már fel ilyen megoldást, a gyári TFII hangjához képest megváltás volt a csend..
Végső esetben hűtőcsere..

(#7978) Marvinyo válasza Speed® (#7977) üzenetére


Marvinyo
aktív tag

Hát ennyiből már új hűtést is kapok, ami talán jobban megéri...

Az esztétika (bizonyos határokon belül) nem érdekel túlzottan. Ez a modding jónak is tűnik, ilyen ventilátort gondoltál hozzá? Mivel tudom őket közösíteni? Gondolom ez lenne a legolcsóbb megoldás...

Core: 780 / Shader: 1560 / Memory: 1800 az órajelek nálam. Honlapon "1GB GDDR5 3600/3900MHz Memory"-t ír. Nem ugyanennyinek kéne lennie az Afterburnerben is? Ráadásul Afterburnerben max. 2700ig tudnám felvenni, szóval akkor ez valami más?

(#7979) Speed® válasza Marvinyo (#7978) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Na ja, azért lett nálam is a modding anno, mert drága sajnos beszerzéssel együtt..ill. úgy voltam vele, ha már kiadás, legyen halkabb is. Ami az AC ventiket illeti, alapból olyan csatival szerelt, hogy összedugható és 1 csatlakozóról hajtható/vezérelhető. Egy kis madzagmókolással rádolgozod a gyári venticsatit vagy szerzel ilyen adaptert..de ha fizetni kell érte, akkor inkább nyissz ;p

Ahogy írtam is, több órajellel jött ki HAWK. A tiéd ezek szerint 780/1800(3600). Ami ABben látsz alapértelmezetten, az a valós órajel, a duplája az effektív érték. Tehát ha felveszed 1900ra, akkor lesz 3800on. Jellemzően 400-4200 körül mennek kényelmesen..nagyon feszegetni nem kell, kiegyensúlyozott architektúra. 800/4000 egy optimális beállítás szokott lenni..persze ha bírja az adott GPU, lehet feljebb menni..volt Giga karimat 900/4200on használgattam :)

(#7980) Marvinyo válasza Speed® (#7979) üzenetére


Marvinyo
aktív tag

Utolsó kérdésnek azért megkérdezném... Létezik a SetSugen 2-nél olcsóbb hűtés MSI GTX 460ra (egyáltalán lehet 460 és 460 között különbség ilyen téren?, vagy csak a kártya hőtermelése számít?)? Őszinte leszek, ez a modding jónak és olcsónak néz ki (kábé 2-3 ezer forintból kijönne), csak nem igazán bízom magamban, hogy meg is tudom csinálni. Egy "gyári" drágább, de ha nem olyan sokkal, akkor inkább kigazdálkodom valahogy.

[ Szerkesztve ]

(#7981) TaaT válasza Marvinyo (#7980) üzenetére


TaaT
veterán

Használtan ki lehet fogni olcsó hűtéseket, csak szemfülesnek kell lenni. [link]

Give them hell Ukraine!

(#7982) Speed® válasza Marvinyo (#7980) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Szét kell nézni apróban, hátha van valakinél levedlett darab..sok hűtő felmegy a 460akra, persze van kivétel, ami nem ref. nyákot/furattávot alkalmaz.
Amit linkeltem nemrég Mono Plust is jó lett volna..közben elkelt gondolom.
Közben szétnéztem a polcon, ha minden igaz, találtam egy Setsugen2őt..

(#7983) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Alpenföhn Peter vagy Prolima MK-26? Melyik a jobb?

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#7984) Speed® válasza flymi (#7983) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

MK-26ot könnyebb szerelni és ventizni, ill. picivel jobb. Cserébe drágább..

(#7985) odorgg válasza Speed® (#7984) üzenetére


odorgg
addikt

MK-26-nál viszont arra is figyelni kell, hogy nem minden házban fér el, mert eléggé túl lóg a nyákról oldal irányban. Peternél nincs ilyen probléma

Ettől függetlenül, máig esz a fene Vigneau miatt, aki aszem tavaj, egy 7k-s példányt happolt el előlem az aprórol. :O

Ha kicsit előbb veszem észre a hirdetést anno, akkor most nem Peter lenne a 480-on ;]

Origin/BF3/BF4/BF1/BF5: odorgg

(#7986) flymi válasza Speed® (#7984) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Két ropogóssal drágább a Prolima black series, mint peter2. Egyébként ugyanannyi.

prolima mk26:
257,1x47x100
590g
6x6mm heatpipe

alpenföhn peter2:
266,5x44x100
495g
12x6mm heatpipe

Nekem mindkettő tetszik. Kár, hogy nem sűrűn lehet látni aprón.
Képeket nézve a 2x140mm venti egyik fele full lelóg a radiról. De elvileg 2x120mm-est is lehet rögzíteni rajta.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#7987) flymi válasza odorgg (#7985) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Igen, azt én is láttam... :) Sajnos nagyon ritkán kapni használtan. Talán mert annyira jó!

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#7988) Speed® válasza odorgg (#7985) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Netörőggyé..szerintem ronda egy jószág :B Vigneau kicsit túlzásba esett vele, mert anno 660ra rakta (már 680al tolja), de annyit nagyon megért, az tény :K

flymi
Boltban valóban hasonló az árazás, de jellemzően felbukkan a Peter aprón is..MK-26 nagyon ritkán. Szóval a hozzáférhetőség előbbi mellett szól.

[ Szerkesztve ]

(#7989) Tazman86


Tazman86
csendes tag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék hogy milyen hűtést ajánlanátok nekem egy Sapphire Trix HD7970-es karira?
Lecserélni még nem szeretném mert amire kell arra még bőven elég, viszont játékok alatt azért van hangja....
:R

(#7990) Speed® válasza Tazman86 (#7989) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha nem szeretnéd lecserélni, akkor minek ajánljunk :F
Egyébként MK-26, Peter/2, stb..nagyvadra nagy vas kell.

(#7991) Tazman86 válasza Speed® (#7990) üzenetére


Tazman86
csendes tag

a hűtést szeretném csak egy csendesebbb jobbra cserélni....Köszönöm utána nézek :R

(#7992) Speed® válasza Tazman86 (#7991) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Asszem elvesztem a tagolásban..oké, felfogtam ;p Szerintem amennyiből veszel egy hűtőt, annyiból inkább nézz utána a VaporX 280Xnek pl..

(#7993) Tazman86 válasza Speed® (#7992) üzenetére


Tazman86
csendes tag

őszintén ha ezt eladom én egy asus dcu2-es verzióban gondolkoztam csak sajnos ahhoz még gyűjteni kell 290x-re:D :R

(#7994) Speed® válasza Tazman86 (#7993) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Valahol sejtettem..viszont erre sem érdemes ~20kt költeni (komoly ventikkel stb..persze ha ügyes vagy, ~10ből is kijön). Egyébként ajánlom a Vapor családot, mert a DCU2nél is hatékonyabb/halkabb elviekben. 290X Vapor mocskos bitang.

[ Szerkesztve ]

(#7995) Tazman86 válasza Speed® (#7994) üzenetére


Tazman86
csendes tag

köszönöm!
Vásárlás elött mindenképpen mérlegelni fogom! :R

(#7996) francos


francos
csendes tag

hello.
szerintetek egy setsugen 2 képes normális hangerő mellett kordában tartani egy hd 5870-et?
mert már ideje lenne lecserélnem a ref hűtőt, iszonyat hangos,melegszik mint az állat hiába pasztáztam újra mx4-el. ráadásul a gap pad-okat is cserélni kéne,mert eléggé szárazak. így jobbnak látom az új hűtő vásárlását. amúgy a setsugen ventijét nem lehet közvetlenül a vga-ra dugni? mert nem nagyon szeretnék bemászni minden játék ellőtt az asztal alá felcsavarni a ventit.

(#7997) Zoo123 válasza francos (#7996) üzenetére


Zoo123
senior tag

Szia nekem van ilyen Setsugen2-őm íme a tapasztalatok:

5850-et lehűtötte, de a hűtőborda felülete eléggé kicsi-->fel kell tekerni a ventilátort, nem lesz néma, de a gyárinál halkabb. A hűtőventilátor 3 tűs, azt nem dugod rá a kártyára, fordulatszáma egy hátlapi potival állítható. Ha tekergetni akarod akkor mászni kell a gépház mögé...

A hűtőborda emlékeim szerint 5-6 cm-rel túllóg a kártya oldalélén, 18cm széles (standard) gépházba NEM FÉR BE.

[/IMG[/L]]

A hűtőborda felfogatása nem a legjobb, nagyon hajlik a fémlemez, öszintén szólva tudásához mérve drága, de legalább szar termék gyengén hűt. Egyetlen előnye hogy csak 2 bővítőhelyet foglal, más nincs neki.

Keress jobb hűtőt ha rám hallgatsz...

[ Szerkesztve ]

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#7998) Melorin


Melorin
addikt

A VGA-mon elkezdett zajos lenni a ventillátor, és a gyárit levéve rágumiztam egy 92mm normál ventit.
Csak az a baj, hogy ezzel a ventivel sokkal magasabb a hőfok terhelés alatt. Gondolom a lapátok kialakítása miatt, mert nem oldalra szórja a levegőt, hanem rá a bordára.
Hogy helyezzem el az új ventit, hogy hatékonyabb legyen?

(#7999) francos válasza Zoo123 (#7997) üzenetére


francos
csendes tag

köszönöm a válaszod.
hát mindegy. veszek gap pad-okat,és inkább elviselem a hangját a ref. hűtőnek.15K-ért vettem az 5870-et.
nem fogok még1x ennyit kiadni egy hűtőre. :o

(#8000) oravecz56 válasza flymi (#7986) üzenetére


oravecz56
aktív tag

Szia

A 2 hűtő üzembe hejezve mekkora helyet foglalnak a lapon értem ezt 3-4-5 slot?Legszűkebben okosan beállitva a 2 hűtő között mi a külömbség mennyi az eltérés hőfok-ban .A 2 közül szeretném feltenni valameljiet
A hej van bőven Haf 922
Mejiket válasszm.Mejiket ajánlod.Van a merlinnél MK26 és Peter 2 is.A peter jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

Oszika

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  VGA hűtő topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.