Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Thunderbird (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-01-19 12:42:41

LOGOUT.hu

A Mozilla Thunderbird az egyik legjobb levelező kliens a piacon, nagy tudású, rengeteg beállítási lehetőséggel, ingyenes és multi platform. Tehát fut Windows, Linux és macOS alatt is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) Speeedfire válasza HZoli87 (#3950) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

A freemail-es fiókomvan van már szerintem vagy 100 szűrő! :D

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#3952) Steelmanus válasza WonderCSabo (#3945) üzenetére


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Ha mar igy szoba kerult a TB 5.0 csupan egy kerdest szeretnek feltenni, hogyan lehet benne kikapcsolni az automata level ellenorzest, mert RSS olvasasra szeretnem hasznalni, az Opera helyett. Levelezesre a TheBat-et hasznalom mar igen regota, igy nekem csak az RSS funkcioja kellene.
Megyek majd a TB topikba ugyis mert nem sikerult az IMAP beallitas, remelem ez az egy kerdes meg itt elmegy, akit zavar attol elnezest kerek.

(#3953) Steelmanus válasza Steelmanus (#3952) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ah, elneztem a topikot, azt hittem hogy meg a FireFox topikban vagyok, a lenyeg hogy mikent lehet kikapcsolni az automatikus levelellenorzest? Az IMAP-al kapcsolatban megyek a GMail fiokomat ellenorizni, lehet tiltva van.

(#3954) JamesHun


JamesHun
addikt

ha az új thundival küldök csatolt xls-t és be van téve a melléklet megtekintése belül, akkor a hülye az xls tartalmát is meg akarja mutatni (elküldött elemek között is így van nálam és aki megkapja annál is)
de a régebbi még 3-as thundival elküldött xls csatolásnál nem mutatja meg se nálam elküldöttbe, se akinek küldtem (és ez így a jó)

mitől lehet, hogy az újnál ez előjött?
nem írhatom meg mindenkinek akivel levelezek, hogy kapcsolja ki a melléklet megtekintése belül részt, főleg, mert azért nem rossz dolog :D

SeriesX: JamesSHun

(#3955) HZoli87 válasza Steelmanus (#3953) üzenetére


HZoli87
veterán

Ha jóra gondolok, akkor ez lesz a megoldás:

Eszközök - Postafiók beállításai - Kiszolgáló beállításai - Új üzenet ellenőrzése indításkor és az új üzenetek ellenőrzése 10 percenként elől kiveszed a pipát.

(#3956) Steelmanus válasza HZoli87 (#3955) üzenetére


Steelmanus
addikt

O, hat ez mar ilyen nap. Szoval feltelepitettem a ThunderBird 5.0-t es ugye az az elso hogy meg kell adni 1 db fikot mint alapertelmezettet. Ketto GMail fiokom van az egyik a PH-s es nem volt beallitva a GMail feluleten az IMAP vagyis tiltva volt, en pedig nem tudtam hogy a TB csak (?) IMAP protokolon - nem tudom hogy helyesen nevezem-e - keresztul kommunikal.
Ezert nem tudta beallitani mint mukodo fiokot es igy minden inditaskor kerte a fiokhoz tartozo jelszot, ezt kilottem, persze hibauzenet lett a vege. Most engedelyeztem az IMAP-ot a PH-s fiokon, neki futok ujra a TB telepitesenek. Jartam annal a beallitasnal de az csak akkor fog eletbe lepni ha mar rendben lesz, ha nem lesz jo, majd meg jelentkezem.

(#3957) canniball válasza Steelmanus (#3956) üzenetére


canniball
nagyúr

Tud az POP3-t is, bár tény hogy gmail esetén IMAP az alapértelmezett.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3958) Steelmanus válasza canniball (#3957) üzenetére


Steelmanus
addikt

Igen mar latom, telepiteskor nem figyeltem, es az IMAP radiogomb volt alapertelmezetkent bejelolve. Mukodik mar rendesen, koszonom a valaszt.

(#3959) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Sziasztok,
A kérdésem az lenne, hogy miként lehetne kisebbre venni új e-mail írásakor a címzett, másolat, stb. beállításokat tartalmazó részt. Túl széles szerintem. Kipróbáltam a Silvermel téma nélkül is, azzal is ilyen szerencsétlenül áll.
Ráadásul, nekem egy címzett mező is elég lenne, nem kellene 4, ami alapértelmezetten megjelenik.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#3960) domander válasza darkling (#3783) üzenetére


domander
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is ugyanez a problémám mint darklingnek.

"A(z) Elküldött elemek mappa megtelt, nem lehet több üzenetet beletenni. Törölje a régi vagy feleslegessé vált leveleit, és tömörítse a mappát, hogy legyen hely az új üzeneteknek."

Heeeeeelp!!!!!

1.)Kényszerű szolgáltatóváltást követően nem tudom helyreállítani a Thunderbirbet. Négy évig hibátlanul működött. Minden fiók és mappa üres (vagy nem látom), mégse tudok kűldeni.

2.)Hogyan lehet szortírozni az üzeneteket Thunderbird-ben, hogy az üzenetek a külömböző beállított fiókokban landoljanak. Van egy elsődleges felhasználói név (fiók) és három másodlagos (alias fióknév). Próbálkoztam szűrővel, de nem megy. Mit lehet varázsolni.

Kösz a segítséget

D.

(#3961) Chandler


Chandler
senior tag

sziasztok

van egy olyan problémám, hogy a thunderbird bizonyos leveleknek a címét amelyikben ékezetek vannak (de ezek közül sem mindegyiket csak néhányat, a levelek nagyrészénél ez nem probléma) értelmetlen karakterekkel jelenít meg (kép). Ez is csak akkor van ha böngészem a leveleket, tehát amikor lista nézetben van, amikor megnyitom már jó. Ha belépek a gmailbe ott normális. Mitől lehet ez?

(#3962) olbaidhun válasza Fehérsólyom (#1800) üzenetére


olbaidhun
őstag

Sziasztok.

"A Thunderbird már fut, de nem válaszol. Új ablak megnyitásához először be kell zárni a futó Thunderbird folyamatot, vagy újra kell indítani a rendszert.

nem fut, nincs ablak, és a feladatkezelőben sem látni. Már letöröltem, majd újra fel de mindig ezt adja ki."

Volt már megválaszolva ez a kérdés? Több fórumon is összefutottam a problémával, amit nálam (win7 home premium) vélhetőleg az advanced systeam care okozott..

Megoldás a thunderbird - profiles.ini fájl-ban keresendő, ugyanis a program alapértelmezett "profile" mappájának elérhetőségét "valami" megváltoztatta (ez lehet egy vírus, vagy féreg is véleményem szerint). Ami a lényeg, hogy a legegyszerűbb megoldás megkeresni a fájlt:
win9x esetén:
C:\Documents and Settings\*USERNÉV*\Application Data\thunderbird

win7,wista:
C:\Users\*USERNÉV*\Local\thunderbird

Vagy keress rá: profiles.ini (thunderbird mappában meglesz, közvetlenül mellette van a Profiles mappa, amit módosítanod kell, az a Name (felhasználónév) és a Path, azaz elérési mező:

[General]
StartWithLastProfile=1

[Profile0]
Name=Lajos
IsRelative=0
Path=C:\Thunderbird\Profiles\58z864xm.default
Default=1

Remélem tudtam segíteni, de muszáj voltam archiválni a gondolatomat valahová, mert még életet menthet. :DDD

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#3963) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Sziasztok!

Az 5-ös verzióhoz tudtok olyasmi kiegészítőt, mint ez? Egyet találtam, de abban nincs autó indítás winnel, indítópultba pedig hiába teszem be, tálcán kéne indulnia alapból. :)

Előre is köszi.

Véleményem szubjektív...

(#3964) localhost válasza hackeeeee (#3963) üzenetére


localhost
Közösségépítő

megfelel?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3965) hackeeeee válasza localhost (#3964) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Próbáltam.

Csak ez viszont indításkori tálcára helyezést nem tud. :N

Véleményem szubjektív...

(#3966) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Létrehoztam mappákat,a levélszűrőbe beállítottam hogy a beérkező levelek ezekbe a mappákba kerüljenek automatikusan. De a kimenő leveleket nem helyezi át, mit lehet tenni? A mappáknál létre lehet hozni almappákat is, azokat hogyan lehet beállítani, hogy a beérkező, és az elküldött levelek is az megfelelő almappákba kerüljenek át?

(#3967) PetX


PetX
aktív tag

Helló!

Hogyan lehet kikapcsolni véglegesen, hogy ne kérdezzen rá egyik mappára sem, hogy tömöríteni akarom-e?
Azért kérdem mert ez a dialógus ablak jelenik meg:

Na most ezzel az a bajom, hogy minden egyes TB indítás után rákérdez a mappákra, ha kiszedem a pipát akkor is csak a <mégsem> gombra tudok kattintani, amivel ugye nem menti el a beállítást, a fiókbeállításoknál valamint a mappák tulajdonságainál nem találtam meg ennek a beállításnak a kikapcsolását.
Nem akarom tömöríteni illetve archiválni egyik mappát sem.

[ Szerkesztve ]

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#3968) PetX válasza csongi (#3966) üzenetére


PetX
aktív tag

A kimenő levelekre én is akartam beállítani szűrést, de sztem nincs, már kerestem.

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#3969) csongi válasza PetX (#3968) üzenetére


csongi
veterán

Érdekes, mert ugyan ott van lehetőség erre is csak nem csinálja meg, hiába van beállítva.
A tömörítést meg miért ne csinálja meg? Kiveszed a pipát, és tömörít, szerintem többet nem nyaggatna vele.

(#3970) PetX válasza csongi (#3969) üzenetére


PetX
aktív tag

Nem akarom tömöríteni, attól félek, hogy belassítja. Most 15-18 GB között van a levelezés.
Vélemény? Törölni nem lehet, munkámhoz kell.

[ Szerkesztve ]

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#3971) csongi válasza PetX (#3970) üzenetére


csongi
veterán

Nekem csak 1,24Gb de nem érzem hogy lassulna. Szerintem mentsd el máshova a leveleket, és utána tömöríteni, ha lassul akkor vissza állítani az eredeti állapotába.

(#3972) totyax válasza PetX (#3970) üzenetére


totyax
aktív tag

Belassulna? Az tény hogy sokáig csinálná, de nem véletlenül kérdez rá, be is lehet állítani mikor szóljon. Előtte persze archiválhatod, nem árt. A "tömörítés" tulajdonképp hülyén van fogalmazva, nem tömörít, hanem mikor törölsz leveleket, csatolmányokat, a helyén lyuk lesz, feleslegesen foglalva a helyet. Tehát pl töröltél 5GB levelet, az még mindig foglaltnak fog látszani, a "tömörítés" ezeket a lyukakat szünteti meg.

(#3973) TigerCat válasza PetX (#3967) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Egyetértek totyax hozzászólásával. Csak gyorsulni fog, mert kiszedi a felesleges "lyukakat" az adatbázisból. Nekem egy programozó barátom magyarázta el és megnyugtatott, mehet a tömörítés, sőt kifejezetten ajánlott. Told neki! :-)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#3974) canniball válasza TigerCat (#3973) üzenetére


canniball
nagyúr

Egy a gond vele: az új üzeneteket "lenullázza". Persze ettől még ajánlott.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3975) TigerCat válasza canniball (#3974) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ezt nem értem. Mi az hogy lenullázza?
Nálam semmi változás...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#3976) PetX


PetX
aktív tag

Félreértés ne essék, nem lassú a thunderbird-öm ekkora mérettel sem, sokkal gyorsabb mint két éve amilyen volt az outlook és egy éve a win mail. Na ezeket cseréltem le egy éve, azóta gyarapodik a levelezésem tovább, de még eddig egyszer sem éreztem, hogy lassulás következett volna be.( egyedül az utolsó v5 update-nél nagyon Kamillázott, de ennyi.)

"Tömörítés":
Tehát a "tömörítés"-t a thunderbird úgy értelmezi, mintha töredezettség-mentesítene file-on belül? Lehet hülyén fogalmazok, de nekem ez jön le abból amit írtatok.

Lehet megcsinálom a tömörítést, de előtte backup.

[ Szerkesztve ]

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#3977) canniball válasza TigerCat (#3975) üzenetére


canniball
nagyúr

Azt hogy az új leveleket jelöli ugye kis piros csillaggal, tömörítés közben viszont ez a jelölés elveszik.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3978) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem...
Feltelepítettem néhány napja a Thunderbird 5.0-t, és IMAP protokollon keresztül érem el és használom a gmail fiókomat.
Be is töltötte a teljes mapparendszert (a webes felületen cimkék alá vannak rendezve a levelek) a bennük lévő levelekkel együtt, de azt tapasztalom, hogy azóta állandóan tölti lefelé a leveleket, mindig azt látom a legalsó sávban, hogy "Downloading X of Y in Mappa...", ha belemegyek az adott mappába, alul jobb oldalt látom, hogy "Total: Z", de az a szám (Y), amit a letöltésnél jelez, csak töredéke a Total-nál látható számnak, ráadásul nagyon lassan töltődnek a levelek.. Pl. egyik mappában a Total 1000 felett van, de a letöltésnél 33-at jelez, hogy tölt éppen, de kb 2-3 percenként jön le ebből egy darab.
Azt szeretném kérdezni, hogy ez így normális, vagy valami gond lehet? Ha már látom a teljes levelezést a mappákkal együtt, bármely levelet meg tudom nyitni, akkor miért tölt még mindig folyamatosan, ráadásul miért csak kis részenként és ilyen lassan? Most használom először az IMAP-ot a gmail-ben, így nincs tapasztalatom ezzel kapcsolatban, elnézést, ha butaságokat kérdeznék, csak egyelőre zavar a dolog.
Köszönöm előre is a segítséget.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#3979) Dark Archon


Dark Archon
addikt

Mostanában a Mozilla mindent elszar?! Először a FF5, most meg ez. Tegnap felraktam a Thunderbird 5-öt, erre teljes képernyőn az ablak(keret) felső része fekete... ha ablakban fut, akkor meg jó. Pont ÍGY. Egyszerűen röhej... vissza is raktam a 3-ast.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#3980) TigerCat válasza canniball (#3977) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nekem semmit nem változtat, minden jelölés megmarad. Bátran lehet használni...
:-)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#3981) canniball válasza TigerCat (#3980) üzenetére


canniball
nagyúr

Ezt a piros "csillagot" is otthagyja?
Amit zöld nyíllal jelöltem.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3982) Cicero


Cicero
őstag

valaki meg tudná mondani digit alatt hogy kell megadni az smtp kiszolgálót? amióta váltottam UPC-ről, nem tudok egy rohadt ímélt sem küldeni. google sem segített, amiket talál címeket nem működnek. :(

(#3983) Dark Archon válasza Cicero (#3982) üzenetére


Dark Archon
addikt

smtp.hdsnet.hu

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#3984) TigerCat válasza canniball (#3981) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nem tudom, nem csillagozok semmit, de kipróbáltam és nekem semmit nem változtatott, még a csillagok is megmaradtak. :-)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#3985) Cicero válasza Dark Archon (#3983) üzenetére


Cicero
őstag

még mindig hibát dob :(

(#3986) #75912448 válasza Cicero (#3985) üzenetére


#75912448
törölt tag

Próbáld így:

kiszolgáló: mail.digikabel.hu
port: 25
hitelesítés: jelszó, nem biztonságos átvitel
felh név: a digitől kapott e-mail cím

így mennie kell

(#3987) canniball válasza TigerCat (#3984) üzenetére


canniball
nagyúr

A csillagozás nem az én ötletem volt, magától csinálja. Ha nálad meghagyja akkor nem tudom nálam miért nem...de persze ez nem tart vissza attól, hogy bekapcsolva hagyjam a tömörítést. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3988) TigerCat válasza canniball (#3987) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Ezek szerint a levélszemét és olvasott-olvasatlan jelölésekre gondolsz? Mert mást nem jelölhet meg automatikusan... Az nálam speckó ki van kapcsolva így:

Témacsoport, csillag melléklet, feladó/címzett, tárgy és dátum. Ezek az oszlopok érdekelnek csak....

[ Szerkesztve ]

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#3989) Dark Archon válasza Cicero (#3985) üzenetére


Dark Archon
addikt

Az authentication method rosszul van beállítva. Oda vagy automatikus kell vagy login, különben szerencsétlen nem küldi el a felh. neved és a jelszavad, jóhogy nem tudsz levelet küldeni.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#3990) Cicero válasza #75912448 (#3986) üzenetére


Cicero
őstag

nincs valami más lehetőség? A freemailnek tényleg nem létezik smtp-je? Ez ugyancsak nagy szívás, mivel laptopot használok és így körülbelül minden egyes csatlakozásnál ki kell derítsem ki az ISP...

(#3991) #75912448 válasza Cicero (#3990) üzenetére


#75912448
törölt tag

Ahogy írtam úgy nem jó? 2 helyen állítottam be így a héten és mindenféle e-mail szolgáltató leveleit elküldte.

(#3992) canniball válasza TigerCat (#3988) üzenetére


canniball
nagyúr

"...olvasott-olvasatlan jelölésekre gondolsz?"
Valami olyasmi, mert végül is azt jelöli, de nem az az olvasott-olvasatlan amit külön oszlopba lehet kirakni hanem amit a tárgymezőben jelenít meg:

Klatty!

Olyan mint nálad a boríték ikon, csak én még TB2-t használok, nem tudtam hogy az újban boríték van a csillag helyett.
De végül is oly mindegy, mert az olvasatlanokat amúgy is vastagon szedi, úgyhogy nem vesznek el fontos infók. :)

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3993) kraftxld válasza Cicero (#3990) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A freemail egy hulladék, használj rendes mail szolgáltatót. Gmail-nál pl van kimenő smtp is.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#3994) Dark Archon válasza kraftxld (#3993) üzenetére


Dark Archon
addikt

"A freemail egy hulladék" <- ez így ebben a formában a pontos definíciója az említett szolgáltatásnak!

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#3995) TigerCat válasza canniball (#3992) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Nem csillag, ez csak egy skin (Silvermel). Az eredeti szerintem bűn ronda, ezért használom ezt.
Itt a boríték vagy össze van csukva, vagy kinyitva, attól függően, hogy olvasatlan, vagy olvasott a levél.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#3996) MrTwister


MrTwister
őstag

Frissítettem a TB-m 5.0-ra azóta minden levelem ASCII lett vagy mi a túró, minden levélben ezt írják: "Az leveleződ nem alkalmas HTML formátumú üzenetek megjelenítésére." Ez mi a túró, mi lett elállítva? :Y Valaki legyen szíves segítsen, köszönöm! :R

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#3997) Integrator


Integrator
aktív tag

Sziasztok!

Egyszerű, ám de velős kérdés.

Thunderbird 5.0-át használok. Jönnek a levelek, és amikor 1 napnál régebbi levelet nyomtatok ki, akkor a fejlécben a feladó, tárgy dátum, stb. résznél a dátumot az alábbiak szerint nyomtatja ki: éééé.hh.nn. óó:pp. Ez így jó is. De amikor aznapi mail-t nyomtatok ki, akkor elhagyja a dátumot és csak óra:perc alapon nyomtatja ki. Van rá mód, hogy aznapi leveleknél is írja ki a full időbélyegzőt?
Valamint, ha ki van jelölve egy rész az e-mailen belül, és úgy nyomok nyomtatást, és a nyomtatáson belül is az van jelölve, hogy "Nyomtatási tartomány: A teljes dokumentum", akkor is csak a kijejölt részt nyomtatja ki. Ezzel sem volna gond, csak ilyenkor abszolute nem rak bele fejlécet. Ezt megkerülendő valami trükk, hogy a fejléc (rendes időbélyegzővel), valamint a kijelölt rész.

Előre is köszi,
Dani

(#3998) WonderCSabo válasza MrTwister (#3996) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Szia!

Próbáld lementeni a leveleid és postafiókjaidat Mozbackuppal, de csak azokat, a beállításokat ne. Ezután clean reinstallal rakd újra a TB-t, tehát töröld az egész profilodat. Majd rakd vissza a lementett cuccokat Mozbackuppal. De a törlés előtt győzödj meg, hogy tuti le vannak-e mentve a leveleid!

(#3999) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Frissített a TB, és vadiúj skin, az egész átment glass-be, mintha a FF-os Allglass modot használnám.) Nagyon jó, öröm látni)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#4000) Fisha


Fisha
őstag

Sziasztok!

Sajnos hagytam a thunderbirdnek, hogy frissítse magát (5.0), aminek az lett az eredménye, hogy indulás után azonnal crash-el. Próbáltam safe-mode-ban indítani, de akkor is elhal. Próbáltam uninstallálni és újra installálni, de akkor is elhal.
A hibaüzenet nem túl beszédes:

"We're Sorry
Thunderbird had a problem and crashed.
To help us diagnose and fix the problem, you can send us a crash report"

Mit lehet tenni szerintetek?

OS: Win XP

Előre is köszi a válaszokat!
Fisha

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Thunderbird (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.