Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Thunderbird (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-01-19 12:42:41

LOGOUT.hu

A Mozilla Thunderbird az egyik legjobb levelező kliens a piacon, nagy tudású, rengeteg beállítási lehetőséggel, ingyenes és multi platform. Tehát fut Windows, Linux és macOS alatt is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) jozsi252 válasza Lenry (#4050) üzenetére


jozsi252
veterán

köszöntem :R

iPhone 13 Pro Max

(#4052) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Egyszer feltette a kérdést a windows indexelő szolgáltatás vagy a thunderbird, hogy a thunderbird leveleit akarom-e indexelni. A nem-et választottam. Hol lehetne mégis az igent választani?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4053) Winner_hun


Winner_hun
félisten

De jó lenne ha a keresés közben a processzornak nem csak 1 magja dolgozna...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4054) jozsi252


jozsi252
veterán

sziasztok

Egy olyan problémám lenne a thunderbird-el hogy mióta frissítettem a 7.0.1-re azóta a spameket alapból nem dobálja a spam mappába. Előző verziónál ami volt fent, pontos verziószámra nem emlékszem, és ha rámentem 1 spam-re ami mittomén x időnként érkezik 1 embertől akkor alapból a spam mappába rakta bele, de most nem. Illetve rámegyek egy mailre jobb egérrel és nemtalálom azt a pontot hogy autómatikus áthelyezés vagy valami ilyesmi néven volt az előző verzióba.

Amúgy eset smart security van fent, annak a levélszemét modulját használom.

köszöntem előre is a segítséget.

iPhone 13 Pro Max

(#4055) HZoli87 válasza jozsi252 (#4054) üzenetére


HZoli87
veterán

Látom nem tudod, hogy melyik verzióról frissítettél, de gyanítom, hogy az 5-ös vagy ennél régebbi Thunderbird volt az ami még jól működött. ESET (NOD32/Smart Security) új verziója csak az 5-ös verzióig támogatja a Thunderbird levelező klienst (a régebbi ESET termékek még eddig sem), felette nem működik, letiltja a kiegészítőjét a program. Dolgoznak a fejlesztők egy új modulon, ami már az újabb verziókat is támogatni fogja.

Which email clients are compatible with Windows ESET security products?

Ha a legújabb verziójú ESET terméket használod, akkor itt egy kis segítség az Antispam részéhez:

Adding/Editing/Deleting a Blacklist entry in ESET Smart Security (5.x)

-----

Javaslom, hogy tedd vissza az 5-ös verziót a levelező kliensből, és kapcsold ki az automatikus frissítést. Ha ez nem oldaná meg a problémát, akkor még agyalunk rajta egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#4056) jozsi252


jozsi252
veterán

Hogyha összegyűlik egy 30-40 bejövő mail a Thunderbird-be ( a legújabb van fent ) akkor törlöm őket és a törölt elemekbe lesznek. Tehát nem véglegesen törlőm őket. Viszont észrevettem hogyha a bejövőből törlöm őket akkor azok a szolgáltató webes felületéről is törlődnek, eddig nem így volt hanem 2 hétig fentmaradtak a webes kliensbe is.

Van köze az új Thunderbirdnek a

Üzenetek megtartása a kiszolgálón a

Letörlésükig

Tehát ha törlöm a bejövőből akkor a webmail-be is törlődik a bejövőből? Elvileg POP3 van beálítam nem IMAP. Nemcsak IMAP-nál van akkor ez hogy a levelezőprogram folyamatos kapcsolatot tart fent a webkliensel, és ha törlök valamit pl a programba akkor a webmail-be is törlődik?

remélem érthetően letudtam írni hogy milenne a gondom. :U

köszönöm előre is a segítséget.

iPhone 13 Pro Max

(#4057) Atapi válasza jozsi252 (#4056) üzenetére


Atapi
senior tag

ellenőrizd a postafiók beállításainál, hogy a kiszolgálók beállításai alatt be legyen pipálva az "üzenetek megtartása a kiszolgálón", a "legfeljebb 14 napig" és ne legyen bepipálva a "letörlésükig".

(#4058) Hellas


Hellas
senior tag

Sziasztok!

A következő a problémám:

Eddig úgy mentettem meg az emailjeimet újratelepítés előtt, hogy a "C:\Documents and Settings\ADMINUSER\Application Data\Thunderbird\Profiles\" könyvtárból kimásoltam a "Mail" mappát, majd újratelepítés után visszamásoltam a helyére. Működött is. Azonban most nem akar sikerülni. Annyi változás van, hogy 32 bites XP helyett 64 bites Win7 van fent, de próbáltam már másik gépen is most, amin még mindig 32 bites XP van és azon sem jó. A thunderbird több verziójával is próbálkoztam de semmi. Miután visszateszem a mappát a helyére és elindítom a progit, nem történik semmi, sem a z üzeneteim nem jelennek meg, csak homokórázik a thunderbird. Mi lehet a gond és van-e megoldás?

(#4059) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Az miért van, hogyha Egyesített mappák nézetben, ha a beérkező levelek van kijelölve, és úgy van letéve tálcára a TB, akkor a beérkező leveleket kétszer mutatja, tehát a felugró ablakban ugyanazt kétszer? Ezt tudja valaki?

Előre is köszi.

Gmail-t használok, imap-pal.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#4060) adalbert1


adalbert1
veterán

Sziasztok,

valakinek működik valamelyik remove duplicat messages kiegészítés az alábbi környezetben:
Thunderbird 7.01 és Gmail IMAP?
Több olyan mappám is van amiben vannak duplikált üzenetek, viszont hiába próbáltam a Remove Duplicate Messages 0.1.10-et és a Remove Duplicate Messages (Alternate) 0.3.7-et, egyik se talál duplikált üzeneteket. Próbáltam helyi mappába is átmásolni az üzeneteket, de ott se találja meg egyik sem a duplikációkat. :(
Tudtok valami egyéb módszert?

(#4061) hackeeeee válasza hackeeeee (#4059) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Valszeg rájöttem, a mobilkliens kavar be... Tehát, h TB-ben hiába olvasott törölt, ha telón nincs törölve, akkor TB következő levél érkezésénél mutatja az előzőeket is, ami telón még nem megjelenített, törölt.

Véleményem szubjektív...

(#4062) Hellas válasza Hellas (#4058) üzenetére


Hellas
senior tag

Sikerült megoldani!

(#4063) Hellas


Hellas
senior tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha a thunderbirdben IMAP -ot állítok be a postafiókomhoz, akkor tudok-e/használhatók-e külső notifier, értesítő programot az új emaliekre való figyelmeztetésre, ami POP-ot tud?

(#4064) Franklin válasza Hellas (#4062) üzenetére


Franklin
addikt

Hogyan?

(#4065) Hellas válasza Franklin (#4064) üzenetére


Hellas
senior tag

Arra gondolok, hogy a szolgáltatom által biztosított e-mail címet használom (Fibermail). Eddig thunderbirdben mindig POP "szervert állítottam be, azonban gondolkozom az IMAP-on. Használok egy PopTray nevű progit, ami arra szolgál, hogy figyeli a bejövő üzeneteimet, akkor is, ha a thunderbird nem fut, és szól, ha új mail jött. Viszont IMAP-ot nem tud. És ezt a két programot tudom-e együtt így használni, hogy thunderbird IMAP, Poptray pedig POP. :) Kicsit kínai nekem ez a POP/IMAP dolog. :)

(#4066) llaszlo


llaszlo
veterán

Lehet tb-ben olyan emailt készíteni amiben pl egy kép alatt egy link van?
A HTML beillesztését már megtaláltam. Csak azt nem tudom, hogy ilyet lehet-e ezzel készíteni.

(#4067) Franklin válasza Hellas (#4065) üzenetére


Franklin
addikt

Nem azt kérdeztem, hanem a másik kérdésed, hogy azt hogy sikerült megoldanod :-)

(#4068) llaszlo válasza Hellas (#4058) üzenetére


llaszlo
veterán

Ezért kell IMAP-ot használni (ha támogatja a szerver), akkor nincs szükség ilyen-re, minden ott van a szerveren.
Mondjuk én eleve skippeltem a fibernetes emailt. Azt sem tudom, hogy hogyan kell oda belépni. :)

[ Szerkesztve ]

(#4069) ZBO


ZBO
tag

Üdvözletem!
Szeretnék segítséget kérni az üzenetszűrő beállításához, mert nekem nem működik.
Pl. tárgy-tartalmazza-hírlevél , szeretném ha a szemem elé sem kerülne!
Szűrők alkalmazásánál mit állítsak, alatta mit pontozzak be, műveletek végrehajtása mi legyen?
Köszönöm előre is!

(#4070) Atapi válasza ZBO (#4069) üzenetére


Atapi
senior tag

szűrők alkalmazása: levelek ellenőrzésekor vagy kézzel futtatva

a következők mind/bármelyike illeszkedjen legyen bejelölve (mivel ha minden igaz csak egy feltételed lesz, mindegy, hogy melyiket választod. ha később szeretnéd finomítani a szabályrendszert, akkor lehet, hogy nem lesz mindegy)

feltétel: tárgy tartalmazza hírlevél --> add hozzá a + gombbal

műveletek végrehajtása: üzenet törlése --> add hozzá a + gombbal (vagy ha nem akarod egyből törölni, akkor létrehozhatsz egy mappát ezeknek a leveleknek, ahova áthelyezed őket, így törlés előtt még át tudod futni őket, hogy tényleg nem vagy kíváncsi rájuk.)

(#4071) ZBO válasza Atapi (#4070) üzenetére


ZBO
tag

Már rengeteg variációt kipróbáltam: ,,levelek ellenőrzésekor v. kézzel futtatva" szerintem megvárja, amíg kézzel futtatom (törlöm). A hírlevél szót írják kis betűvel, naggyal, ékezettel, és nélküle, ill. feladóhoz, és tárgyhoz. Ez 8db bejegyzés lesz a szűrőben, és egyéb dolgokat is letiltanék! Nem tudom honnan jönnek más levelek, pl feladóhoz annyi van írva : ,,Videa" v. ,,Borászportál"
Kipróbálom ezt a verziót amit írtál. Általában hétköznap, munkaidőben jönnek ezek.
Kérlek, hogy a napokban nézzél már vissza, ha van időd!
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#4072) llaszlo válasza ZBO (#4071) üzenetére


llaszlo
veterán

De mindnek van @ címe. Miért nem arra szűrsz?

(#4073) ZBO válasza llaszlo (#4072) üzenetére


ZBO
tag

Nekem azt sehol nem írja a @ címet. Hol lehet azt látni? Nem is írtam volna ide, ha ez meglenne. Úgy már a vírusirtóban is letilthattam volna akár.

(#4074) leviske


leviske
veterán

Hol tudom kikapcsolni a 8-as verzióban a hardveres gyorsítást? Csak mert gondolom a remek Catalyst miatt valami elképesztően ocsmány módon néznek így ki a betűk.

(#4075) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Van valamilyen lehetőség a programból exportálni a maileket, illetve a névjegyzéket? Ha még esetleg a fiókot is tudná, az lenne a legjobb, de azt be tudom állítani újra.
Win reinstall miatt kellene, tehát nem másik e-mail programba szeretném átimportálni, hanem újratelepítés után visszatenni ebbe.

ui: Közben azt hiszem megtaláltam a megoldást, a mozbackup progi úgy tűnik jó lesz nekem. :)

[ Szerkesztve ]

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#4076) Fire/SOUL/CD válasza A_ScHuLcZ (#4075) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Mozbackup (bár a honlapon az van feltüntetve, hogy csak 5.0-ig kezeli a TB-t, de ha a NEWER linkre kattintasz, akkor írják, az újabbakkal is kompatibilis, szóval a 7.x-es TB-vel is megy)

Nekem is lenne egy kérdésem: Ezt mikor fogják végre orvosolni?
Bíztam benne, hogy a 7-es TB-nek ez már nem fog gondot okozni, de egyszerűen képtelen x64-es Outlook-ból importálni. (legalább 1 éve, hogy írtam a fejlesztőknek ez ügyben, úgy látszik teljesen feleslegesen) :W

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4077) Amur


Amur
addikt

Korábban már volt kérdés,de nem láttam rá választ,és nekem is ez a gondom:
Windows XP alól kimásoltam a profile mappa tartalmát,feltelepítettem a Win7 64bit-et,mellé pedig a 8.0-ás Thunderbird-öt,és hiába másolom be a profile mappába a megfelelő adatokat,nem látja sem a mail-eket,sem a beállításokat.Mi változott? (eddig minden rendszertelepítéskor ezt a módszert használtam)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#4078) Fire/SOUL/CD válasza Amur (#4077) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Feltételezem, mert XP alatt más mappában van tárolva a profile...
x64 alatt c:\users\felhasználóneved\AppData\Roaming\Thunderbird\Profiles

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4079) Cors


Cors
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Thunderbird-re kapott leveleket hogy tudok átirányítani,vagy automatikusan továbbküldeni g-mail-os postafiókra? :F
Köszi

http//:kenesevas.hu - kovácsoltvas bútorok megrendelhetők

(#4080) Atapi válasza Cors (#4079) üzenetére


Atapi
senior tag

üzenetszűrővel lehet levelet továbbítani is, szóval megoldható vele, hogy amit megkapsz, azt tovább is küldjed egyből.

(#4081) Amur válasza Fire/SOUL/CD (#4078) üzenetére


Amur
addikt

Ez így már jó lett.Látja az emaileket,de nem mindet! Valamiért 2 postafióknak hiába vannak meg a beállításai,nem kéri le az emaileket onnan,és nem is látom a régi emaileket.
Lehet a mappabeállítások,más kötetcímke van ugye ami XP alatt C meghajtó az itt E.
De nem tudom hol írhatom el a mappa eléréseket?
Azt átírtam a postafiókbeállításoknál hogy az egyik müködő mail címhez archiváljon,de már küldéskor is beszól hogy a Sent mappa megtelt.(ez mondjuk lehet a gmail).

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#4082) Fire/SOUL/CD válasza Amur (#4081) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Lépésről-lépésre ez úgy működne, hogy az XP alatt beírod a start/futtatásba ezt %APPDATA% és enter. A megjelenő mappába (ha engedélyezve van a rejtett mappák megjelenítése) ott lesz thunderbird és azon belül a profile mappa. Ennek a profile mappának a teljes tartalmát elmented.

W7-es gépe először a thunderbird-el létre kell hozni egy új profilt, majd az XP-hez hasonlóan a startz->keresőbe megint beírni az %APPDATA%-t és enter, és ott a thunderbird/profile mappába belemásolni a korábban elmentett adatokat.

Ennek így, elméletben működnie kellene, nem lehetne, hogy csak bizonyos levelek vannak meg.

Pár hsz-al korábban említést tettem a MozBackup progiról, lehet érdemes volna kipróbálni, hogy a progival elmented az XP-s gépen, és a W7-esen meg szintén a MozBackup-al visszaállítod, hátha az csont nélkül megcsinálna mindent rendesen. (sosem próbáltam, nem tudom, hogy ez működhet-e, de elméletileg igen)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#4083) Amur


Amur
addikt

A mozbackup-ot kipróbálom,bár emlékszem 1x megjártam vele évekkel ezelőtt(nem tudta visszaállítani a saját backupjából a profilom..hibát jelzett).

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#4084) Amur


Amur
addikt

sajnos a mozbackup sem oldotta meg a problémát,két régebbi email címem(egyik pont az elsődleges chello-s) szerepel a postafiókok beállításainál minden adattal,de amikor lekérem az üzeneteket nem csinál semmit,a többi gmail-es címekről lekéri,viszont küldéskor meg azért szól be mert a sent mappa tele van és nem tudja menteni az elküldött emailt.
Mit írjak át hogy e két email cím leveleit egy általam létrehozott mappába lekérje,vagy valahogyan vissza tudjam állítani az XP-s állapotot.
Sejtem hogy az kavarhat be hogy ez a két email cím e-mailjei mappabeállítás szerint egy másik winyóra mentödtek,a később létrehozott gmail-es fiókok viszont a rendszerwinyóra.
Nos az nem segített hogy a megfelelő betüjelre átírtam a helyi mappák elérési útját,amibe elméletileg ezek a régi fiókok mailjei vannak.Nincs több ötletem..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#4085) Amur


Amur
addikt

ideiglenes megoldás: postafiók beállításainál,azon belül a haladó beállításoknál a POP levél letöltésekor a következő mappa használata az új levelekhez,itt megadtam egy müködő fiók mappáját,ahová szépen le is töltötte.Igaz így a régebbi mail-jeim nem látszanak..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#4086) Cors válasza Atapi (#4080) üzenetére


Cors
tag

letudnád írni szájbarágósan?
Nem azt használom,így hülye vagyok hozzá. :DD

http//:kenesevas.hu - kovácsoltvas bútorok megrendelhetők

(#4087) btf


btf
aktív tag

Üdv.!

Szeretném beállítani a vipmail-es e-mailcímemet Thunderbird alá.

UPC-s netem van.

Állandóan rossz felhasználónév vagy jelszó üzenetet kapok.

A webes felületre be tudok lépni.

Mik lennének a helyes beállítások?

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#4088) Pet_i


Pet_i
senior tag

Az alábbi problémám merült fel: adott egy sérült, részlegesen visszaállított Thunderbird adatbázis, amelyből az elküldött elemeket sikerült megmenteni. Az elküldött elemek közül 5 hónap levelezését kellene áttennem egy azóta már működő TB profil elküldött elemeibe úgy, hogy a 4 év elküldött mailjeiből csak azt az 5 hónapot illesszem át, tehát nem a teljes adatbázist. Gondoltam, hogy az elküldötteken belül egy új mappát csinálok és akkor lesz egy önálló, kezelhető adatbázis, de az új mappába valami miatt nem enged, csak 1db emailt áttenni. :F Van ötletetek a megoldásra?

(#4089) Joe_Muad_Dib


Joe_Muad_Dib
tag

Kezdek megőrülni. Nem tudom kikapcsolni a gépemen a Thunderbird alapértelmezettségét. Ha a firefoxból küldök valamit, akkor sem az Outlook jön elő hanem a Thunderbird, pedig be van állítva a Firefoxban, hogy az outlook-ot használja. Ha egy képet akarok küldeni, akkor is a Thunderbird jön elő, pedig a vezérlőpultban is az outlook van megadva. A Thunderbirdben pedig nem tudom levenni a piát mert halvány. XP-m van. Kérlek segítsetek!

[ Szerkesztve ]

(#4090) chkdsk007


chkdsk007
csendes tag

Sziasztok!

Remélem tudtok abban segíteni,hogy a mentett üzeneteimet egy újra telepítés után, hogyan tudom ismét használni, mert kb 4000 e-mailt mentettem a TB-n és szeretném öket újra látni.
Köszönöm

(#4091) canniball válasza chkdsk007 (#4090) üzenetére


canniball
nagyúr

Ezek között megtalálod a választ.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4092) DrGreen


DrGreen
csendes tag

Sziasztok!

2012. 11. 07-óta a Thunderbird (8.0) nem tölt le egy levelet sem a freemailről. Belép rendesen, csak azt írja, nincs új levél.
Böngészőből nézve érkeztek a fenti dátum után is e-mailek.

Talán még annyi, hogy a freemail levelek egybe vannak fésülve a "Beérkezett üzenetek" közé.

Van valakinek hasonló problémája, vagy ötlete a megoldásra?
Előre is köszönöm!
Dr. Green

(#4093) Amur


Amur
addikt

hogy tudom az alábbi dolgot egyszerűen megoldani:
adott egy windows XP-s,outlook express-es asztali gép,amiről az maileket,beállításokat egy windows7-es laptop thunderbirjébe importálnám?

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#4094) Atapi válasza Amur (#4093) üzenetére


Atapi
senior tag

én telepítenék az xp-s gépre egy tb-t, ez importálná a levelezést, majd a tb profilját vinném át a notebookra, vagy profilmappa másolásával, vagy mozbackup segítségével.

[ Szerkesztve ]

(#4095) Amur válasza Atapi (#4094) üzenetére


Amur
addikt

köszi ez nem is jutott eszembe! nagyon király tipp!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#4096) Bucy


Bucy
aktív tag

Van egy érdekes problémám:
pár kliens akik IMAP-al csatlakoznak a szerverhez néha időtúllépést produkálnak és nem tudják elmenteni az elküldött vagy szerkesztés alatt automatikusan mentendő leveleket. Ezután a lekérdezés mindig megakad és nem jönnek be a levelek.
A mappák tömörítése megoldja a gondot, de pár nap után ismét előjön és csak pár kliensnél, mindig ugyanazoknál.
Találkozott már valaki hasonlóval?

(#4097) Atapi válasza Bucy (#4096) üzenetére


Atapi
senior tag

bár ilyen problémám még nem volt, a tömörítgetéssel már volt gondom. igaz, nekem csak annyi, hogy a programban elérhető beállítások nagyon buták. ennek orvoslására nálam az xpunge kiegészítő vált be. ebben be lehet állítani, hogy előre meghatározott időnként történjen mappatömörítés. ha neked csak néhány naponként jön elő a hiba, akkor esetleg egy ilyen automatikus, időzített tömörítést kipróbálhatsz, hátha nem csak megoldja, hanem esetleg meg is előzi a hibát.

(#4098) Bucy válasza Atapi (#4097) üzenetére


Bucy
aktív tag

Kösz, első lépésnek jó.

(#4099) csferke válasza Bucy (#4096) üzenetére


csferke
senior tag

Én is felakadtam egy ilyenen.
Sőt miután a web-ről nyitottam meg a postafiókomat csodák-csodája de eltűnt az összes levelezésem a web-ről és Thunderbird-ből is.
Írtam levelet a szolgáltatónak és várom válaszukat.

(#4100) Faterkam


Faterkam
addikt

Sziasztok!

Tegnap óta olyan gondom van, hogy ha ráklikkelek egy új levélre amibe word melléklet vagy bármilyen melléklet van, akkor se szó se beszéd a Thunderbird eltünteti, törli. Ezt kipróbáltam Saját webes mail fiókbol is. Nincs benne az a levélbe, hogy melléklet törölve. Eddig semmi gondom nem volt, pedig már kb 4-5 éve használom. Ha Tunderbirdből küldök egy próbát akkor nem törli ki. Most a 8.0 verziót használom.

valaki találkozott hasonlóval?

A beállításoknál ki van kapcsolva a vírusírtó karanténbe teheti opció.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Thunderbird (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.