Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Thunderbird (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-01-19 12:42:41

LOGOUT.hu

A Mozilla Thunderbird az egyik legjobb levelező kliens a piacon, nagy tudású, rengeteg beállítási lehetőséggel, ingyenes és multi platform. Tehát fut Windows, Linux és macOS alatt is.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) cellpeti válasza Tosee (#3649) üzenetére


cellpeti
veterán

Köszi szépen!

Aláírást hogy lehet TB-be gyártani?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3652) csferke válasza cellpeti (#3651) üzenetére


csferke
senior tag

Én a Signature Switch kiegészítőt használom.

(#3653) localhost válasza MEDDOG (#3647) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"bármit állítottam az smpt beállítási fül alatt " Mert nem bármit kell állítani, hanem PONTOSAN a szolgáltatódtól megkapott adatokat. lásd_itt.

HELP: EnterNet Hotline (0-24):
06 (1) 888-2001

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3654) cellpeti


cellpeti
veterán

Nekem rendszeresen azt csinálja a TB, hogy hiába küldöm el a hivatkozást, nem küldi el. Most lehet én csinálom szarul,de...

Megírom a szöveget, utánna hivatkozás..oda beszúrom a hivatkozás címét, majd hivatkozás csatolása az üzenethez, de mégse küldi el. Mit csinálok rosszul?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3655) Wyll


Wyll
őstag

TB 3.1.4-ben (legújabb) be lehet állítani valahogy, hogy hány karakter legyen az automatikus sortörés? Vagy hogy legyen-e egyáltalán? És esetleg hogy húzzon egy vonalat oda ha van?
(userchrome.css bizgetés esetleg? :U )

Régen ez így nézett ki:

De mára eltűnt :( :

Legkirályabb az volna, ha automatán megcsinálná nekem a sortöréseket egy beállított karakterhosszra, de oda a levél elküldésekor valóban rakna újsor karaktert, és ráadásul az egészet sorkizártan (plain text módban, tehát nem HTML-ben).

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#3656) rezme


rezme
tag

hy!
Valaki meg tudná mondani hogy hogyan lehet az ha elindítom a thunderbird-et akkor az összes mappámat egyből szinkronizálja ne csak a bejövőt? mert eddig csak úgy teszi ha egyenként végigkattintok az összes mappán
előre is köszi a választ

[ Szerkesztve ]

Értékeléseim: 1. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=rezme&submit= 2. http://mobilarena.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=rezme&submit=

(#3657) #41133696


#41133696
törölt tag

Sziasztok, kaptam egy privátot , Thunderbird 3 -ra vonatkozóan :

"az lenne a kérdésem hogy az hogy lehet megoldani hogy indításnál az összes gmail-os mappámat szinkronizálja automatikusan és ne keljen egyenként végigkattingatni rajta?"

(#3658) Wyll válasza rezme (#3656) üzenetére


Wyll
őstag

Eszközök ► Postafiókok beállításai ► Szinkronizálás és tárhely ► Haladó...

GoodSpeed - nem tom, ez Gmail-es mappákra is működik-e, de hátha :B

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#3659) #41133696 válasza Wyll (#3658) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszike, tolmácsolom Neki :R

(#3660) Wyll válasza Wyll (#3655) üzenetére


Wyll
őstag

Erre senki? (A topic is elég halottnak tűnik.. :F )

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#3661) zedii


zedii
aktív tag

hali Mindenki!
az lenne a kérdésem, hogy lehet TB-ből szűrőket kiexportálni valahogy? valami exportot találtam, de nem túl meggyőző, nincs pl kiterjesztése , illetve próbaként outlookba próbáltam átültetni a szűrőket ,de nem vette be..
tud valaki megoldást, hogy lehet át exportálni TB-ből MSOutlookba szűrőt? Köszi,

(#3662) cellpeti


cellpeti
veterán

Szavasztok!

IMAP-ra állítottam a TB-t és egyszer letöltötte a bejövő üziket, majd 10 perc múlva megint. Ez miért van és hogy lehet ezt korigálni?

Illetve a kukába van valami 6xxx levél, és már egyszer kitöröltem, de mindig ugyan azokkal van tele. Ez miért van? :U

Illetve hoztam létre mappákat a leveleknek. Mikor megjön a levél beleteszi a mappába, de beleteszi a GMAIL-nál a bejövők közé is. Ez normális? :U Nem lehetne, hogy csak 1x mutassa?

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3663) Tosee válasza cellpeti (#3662) üzenetére


Tosee
őstag

Hello!

IMAP-ra állítottam a TB-t és egyszer letöltötte a bejövő üziket, majd 10 perc múlva megint. Ez miért van és hogy lehet ezt korigálni?
Beállítások -> postafiók beállítások -> email cím -> kiszolgáló beállításai -> új üzenetek ellenőrzése (10) percenként... ha kell beállítod a kívánt időt, vagy ha nem akkor kiveszed előle a pipát!

Illetve hoztam létre mappákat a leveleknek. Mikor megjön a levél beleteszi a mappába, de beleteszi a GMAIL-nál a bejövők közé is. Ez normális? Nem lehetne, hogy csak 1x mutassa?
Használd az üzenetszűrőt (Eszközök -> üzenetszűrők)! Állítsd be, hogy az adott e-mailcímről érkező leveleket rakja át az általad megadott/létrehozott mappába!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#3664) cellpeti válasza Tosee (#3663) üzenetére


cellpeti
veterán

oks, köcce

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3665) zedii válasza Tosee (#3663) üzenetére


zedii
aktív tag

Bocs de nem értelek. Nekem ugyan ez a problémám volt gmail-nél és az nem tom mér' lenne erre megoldás Tosee problémájára, hogy:
"Beállítások -> postafiók beállítások -> email cím -> kiszolgáló beállításai -> új üzenetek ellenőrzése (10) percenként..." ne figyelje ,h mikor érkezik levél a kiszolgálóhoz?
Most duplán van 2008-2009 -es levelező állományom, és ott vagyok ,hogy törlök mindent majd, ha rájövök arra, hogy a mappa és szűrő beállításokat, hogyan menthetném meg, h ne kelljen mégegyszer szöszölnöm ezzel :U

"Illetve hoztam létre mappákat a leveleknek. Mikor megjön a levél beleteszi a mappába, de beleteszi a GMAIL-nál a bejövők közé is. Ez normális? Nem lehetne, hogy csak 1x mutassa?
Használd az üzenetszűrőt (Eszközök -> üzenetszűrők)! Állítsd be, hogy az adott e-mailcímről érkező leveleket rakja át az általad megadott/létrehozott mappába!
"
Szerintem ez se az amiről beszélsz, mert IMAP-nál egyfelől mutatja a gmail-es webes mappákat másfelől meg dobálja a szűrök által meghatározott.. ami teljesen katyvasz.

[ Szerkesztve ]

(#3666) maláj


maláj
őstag

a következő lenne a gond :)
ismerős szól, hogy a rendszerpartíción kevés a hely <400 MB
ránézek tw-vel, thunderbird mappa ~ 10 GB
gondolom az index file-ok nyomnak ennyit a mérlegen
szerkesztés \ mappatulajdonságok \ index újraépítése és rögtön lesz hely - gondoltam én :DDD
de nála nincs ott ez a lehetőség csak a "mappa javítása"

jelen esetben mit tegyek :F :B

(#3667) Atapi válasza maláj (#3666) üzenetére


Atapi
senior tag

ne ujraindexelni, hanem tömöriteni próbáld a mappákat (jobb klikk a mappán, tömörítés, meg automatára is beállíthatod a beállításoknál valahol. meg van extension erre, amivel időzíteni is lehet a dolgot.)

(#3668) maláj válasza Atapi (#3667) üzenetére


maláj
őstag

hálám üldözni fog + vatikáni valuta + amit csak szeretnél :DDD :R
bár azt még mindig nemtudom miért nem látszik az illetőnél az indexelés :F
v.3.1.6 amúgy a cucc

(#3669) K1m3rA


K1m3rA
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom hogy foglalkoztatok-e már ezzel a témával, de ezt a pár ezer hozzászólást nincs időm ezügyben átnézni... :)
Letöltöttem a Windows 7 hivatalos 90-napos próbaverzióját, vagyis a 64 bites Windows 7 Enterprise-t. Miután betöltődik a rendszer -és látszólag minden program-, eltelik pár perc és váratlanul felugrik a CPU-kihasználtságom 20-25%-ra és itt is marad amíg újra nem indítom a gépet (viszont akkor kezdődik elölről a dolog... :W)! Azt is megfigyeltem hogy a folyamat előtt a HDD-m elkezd dolgozni kicsit, de hogy min, azt nem tudom, hiszen a programok akkorra már elvileg mind betöltődtek... Készítettem pár képet a futó alkalmazások listájáról, de azok közül látszólag egy program sem terheli a procit. Aztán megnéztem az Erőforrás-figyelőt és ott vettem észre egy Rendszermegszakítások nevű folyamatot, aminél már látható a fent írt processzorterhelés! :O Fogalmam sincs hogy mi lehet ez, mit csinál a háttérben és miért foglalja le a processzoromat, de meglehetősen zavaró a dolog. Vírusirtást csináltam a teljes rendszeren, a AVAST és az AVIRA nevű programokkal, de semmit nem találtak...
Tudnátok segíteni abban hogy mi okozza ezt, illetve hogy miként lehet megszüntetni? :F

Feladatkezelő

Rendszermegszakítások

A gépem paraméterei:
Alaplap: Gigabyte X48 DQ6
CPU: Core 2 Quad Q9650
RAM: DDR2 2x2GB Kinkston Hyper-X CL5 1066Mhz
VGA: AMD HD4850 Vapor-X
Táp: Corsair HX450
Hangkártya: Sound Blaster Audigy

[ Szerkesztve ]

(#3670) K1m3rA válasza K1m3rA (#3669) üzenetére


K1m3rA
csendes tag

Ezt sikerült rossz helyre betenni... Sorry! :W

(#3671) Maksifül


Maksifül
senior tag

Sziasztok!

Thunderbirdbe hogy tudom bemásolni az archive.pst file tartalmát, amiben az Outlookban mentettem el még régen, ami az levelezésem archívált elemeit tartalmazza. Ezekhez szeretnék hozzáférni TB-ben, mert nincs Outlookom, és nem is akarok feltenni.
Vagy valami program, amivel .pst-ből átalakítható olyan formátummá, amit tud használni a TB. Kéne tudnom azt is, hogy hogy lehet bemásolni, vagy importálni a cuccot a TB-be?

Nagyon köszi a tippeket!

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#3672) Cickánykoma


Cickánykoma
tag

Sziasztok !

Eddig a TB az új bejövő leveleket vastag fonttal kiemelte és csak akkor váltott át normál fontra a sor, ha rákattintottam elolvasni. Most pár napja azt műveli, hogy amint bejön gy új mail felvillan egy pillanatra a kiemelt font, mnit új üzenet, aztán átteszi "olvasottba" holott nem olvastam még. Igy nem esélyes, hogy nem veszek észre új maileket, max csak a beérkezési időből és a cimből találgathatok.

Hol tudom beállitani / visszaállitani azt, hogy a bejövő új maileket emelje ki nem olvasottként ?

Madžari......Dober dan, passport kontrol !!! :D:D:D

(#3673) ThunderBoy


ThunderBoy
tag

Sziasztok!

2 problémával fordulnék hozzátok:

1: adott kliens a mai nap 10 óráig rendesen működött, most olyan baj van vele, hogy az elküldött email látszólag átkerül az Elküldött elemek mappába, de gyakorlatilag ha rákattintok, akkor nincs üzenet, csak a feladó (azaz én), és a tárgy látszódik a listában, a levél maga nem. Csináltam egy "Mappa javítás"-t, és annyit értem el vele, hogy eltűntek ezek az üres emailek, csak a 10 óra előtti levelek látszanak. Ötlet?

2: A másik probléma: tegnap frissítettem 2.x-ről, a legfrissebbre. Tegnap jól is működött, igaz a gép már tegnap is dög lassú volt. Ma olyat csinált a TB, hogy elkezdi enni a memóriát, olyan 4-500 megát alapból, és mellé a gép iszonyat lassú lesz. (Hozzá kell tegyem, 512mb fizikai memória van benne...) A mai csúcs memóriahasználat magában 970! mb. Igaz ez kb 5percenként visszaesik 500mega körülire, majd megint felmászik 700+ fölé. A kliens 3 email címet, és megközelítőleg 11gigás profillal dolgozik. Valamint hogy szép legyen a helyzet, valószínűsíthető, hogy a kolléganő mostanság a lassulás miatt power gombal állíotta le, illetve resettel indította újra. Ezt a dolgot is orvosolni kellene valahogy, mert a napi munkavégzéshez szükséges. (Holnap rakok bele még 512mb ramot)

Várom az ötleteket, válaszokat.
Köszönöm

''és ide jönne valami szenvedős, szerelmes, költői, vagy suicide idézet'' (jelen esetben gépkonfig?) :)

(#3674) Atapi válasza ThunderBoy (#3673) üzenetére


Atapi
senior tag

mappákat tömöríteni próbáltad már?

(#3675) Met


Met
nagyúr

A Thunderbird mennyire kompatibilis a különböző oprendszerek alatt?
Xp-s gépen az Expresszt használjuk, Vista-s gépen a win mailt de a kettő nem kompatibilis egymással.

A Mozbackuppal gond nélkül tudom másolgatni a leveleket a gépek között?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3676) Atapi válasza Met (#3675) üzenetére


Atapi
senior tag

szerintem mozbackup megoldja, de ha nem, akkor kézzel gyakorlatilag bármilyen két os között mozgathatod a profil mappát. én pl xp és linux között migráltam anno gond nélkül, ami nagyobb váltás, mint egy xp vista...
mondjuk ugye azt ne felejtsük el, hogy az outlook express és a win mail más program, így nem róható fel nekik, hogy miért nem kompatibilisek egymással. a thunderbird az egy program, akármin futtatod, így a levelezést is ugyanugy fogja tárolni, csak máshol.

(#3677) Met válasza Atapi (#3676) üzenetére


Met
nagyúr

Ugye itt is lehet aláírást beletenni képként a levélbe?

Mindkettő MS termék azért kicsit rugalmasabb átjárhatóságot várnék el

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3678) Atapi válasza Met (#3677) üzenetére


Atapi
senior tag

lehet.

(#3679) Met válasza Atapi (#3678) üzenetére


Met
nagyúr

Gondolom akkor Outlook Expresszből és Windows Mailből is simán beimportálja a leveleket

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3680) Atapi válasza Met (#3679) üzenetére


Atapi
senior tag

itt le van írva milyen programokból tud importálni a TB. ha jól veszem ki a leírtakat, akkor outlook expressből közvetlenül tud importálni, de win mail-hez kiegészítő kell neki.

(#3681) F34R


F34R
nagyúr

Üdv az a problémám lenne , hogy a hotmail-en nincs spam,elküldött, csoport csak beérkezett,törölt elemek ez miért van vajon Gmail-en IMAP-n keresztül minden kategória megvan :)

(#3682) SpongyaBob válasza F34R (#3681) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Sziasztok! Nem olyan régen kezdtem el használni a Thunderbird-et nagy megelégedésemre, csak azt a beállítást nem találom sehogy, hogy ha küldok egy levelet, visszajelezzen a kézbesítés állapotáról, hogy a címzett elolvasta a levelét.:)
Köszi.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#3683) Atapi válasza SpongyaBob (#3682) üzenetére


Atapi
senior tag

tértivevénynek hívják thunderbirdéknél, amit keresel. ha csak néha szeretnéd használni, akkor a levél írásakor a beállítások menünél találod, ha mindig, akkor a postafiók beállításainál vizsgáld meg a tértivevények pontot.

(#3684) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

TB-vel nem lehet importálni x64-es Outlookból, szerinte nincs alapértelmezett levelező...:W

Valami segédprogi, amivel ez egyszerűen kivitelezhető?
(Meg tudom oldani, de ahhoz előbb fel kellene varázsolnom egy x86-os Outlookot, nem szívesen futnám le feleslegesen ezeket köröket egy ilyen primitív dolog miatt... :(( )

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3685) Atapi válasza Fire/SOUL/CD (#3684) üzenetére


Atapi
senior tag

esetleg kipróbálhatod a pst import plugin-t, de nem biztos, hogy meg fog bírkózni vele...

(#3686) Okoska2


Okoska2
aktív tag

Sziasztok!

Ha szerverünkön fut a Thunderbird és leszedi az összes bejövő levelet, hogy tudom megcsinálni azt, hogy kb 4-5 gépen az összes levél meglegyen és ha kimenő van bármelyikről szinkronizálja a többivel is, hogy lássák ki, mikor, kinek válaszolt. Elég megosztani minden gép részére a szervernek azt a file-ját amiben tárolja a cuccokat? Pl: Thunderbird\Profiles\46yn1jzg.default vagy picit bonyolultabb? Az volna jó ha a kliensen futó Tb nem szed le leveleket csak a szerverről és elküldeni is csak azon keresztül küldene.

Ehhez szeretnék segítséget.
Előre is köszönöm.

Milyen operációs rendszert használsz? - Lidocaint és szikét.

(#3687) Fire/SOUL/CD válasza Atapi (#3685) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Köszönöm, de ezzel meg ez a gond: [link]

Még most várok egy 10-15 percet, hátha jön valami mentő ötlet, aztán futom a köröket... :(((

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3688) canniball válasza Fire/SOUL/CD (#3687) üzenetére


canniball
nagyúr

Ha ki tudod nyerni a leveleket mbox vagy eml formátumban akkor az ImportExportTools kieg.-vel tudod őket importálni.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3689) Fire/SOUL/CD válasza canniball (#3688) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Kösz, de ezt nem. :N mbox vagy eml formátumban

Nekiugrom a "köröknek", amúgy is több pst van, és igen méretesek, még ha nekiáll a TB importálni, akkor is min fél óra lesz, ha nem több...

Kösz a válaszokat! :R

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3690) SpongyaBob válasza Atapi (#3683) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszönöm! :R

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#3691) canniball válasza Fire/SOUL/CD (#3689) üzenetére


canniball
nagyúr

Sok sikert! :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3692) JamesHun


JamesHun
addikt

Sziasztok

lenne egy kis gondom
a cégnél eddig pop3 levelező beállítás volt, de gondolt egyet a rendszergazda és imap lett

milyen egyszerű megoldás létezik a cégnél lévő 15 user pop3 accountjának imapra állítására
van olyan user akinek kb 80 mappában van most a levele és imapba is 80 almappát akar :S
van valami spéci progi ami megoldja a mappák átmásolását a pop3 ról imap mappákba és ezt a szerverre visszaszinkronizálja?

1 accountnál manuálisan létrehoztam az imap mappákat és átmásoltam kézzel a leveleket, de ráment 2-3 órám mire meglett minden

előre is köszi a segítséget

SeriesX: JamesSHun

(#3693) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Halihó! Sürgős segítséget kérek a hozzáértőktől!

A problémám a következő: teljesen új WIN7 telepítést szeretnék csinálni, szűz merevlemez, szűz partíciójára, úgymond "tiszta lappal". A Thunderbirdöt használom levelezésre, van két postafiókom, egy céges, és egy privát. A levelezésemet nem szeretném elveszteni (fél évre visszamenőleg), a leveleket (a teljes kimenő és bejövő forgalmat, mindkét fiókon) kellene valahogyan úgy archiválni, hogy egy külső, hordozható vinyóra ki tudjam írni, majd az újratelepítés után visszaolvasni. Csináltam fiókonként egy teljes "archiválást", és már itt kezdődnek a problémák:

1., Nem tudom, hogy ez az archivum fizikailag hol található a gépemen, hogy lementsem a másik vinyóra. Ha megnézem Thunderbird alól az archiv mappa tulajdonságait, akkor helyként az alábbit találom: "imap://b.istvan@mail.cegnev.hu/Archives/2010" (cégnév persze fiktív) Ez hol a tökömben van?
2., Ha ez sikerülne, nem tudom, hogy hogyan lehet "visszaimportálni" majd az új feltelepített rendszer alá.
3., Az elkészült "archivumok" közül, a cégesben valóban benne vannak a leveleim, de a privát fiókom összes levele egyszerűen elveszett. Az archiválás után a bejövő / kimenő mappák is üresek lettek, de a privát fiókhoz tartozó "archivum" sem tartalmaz semmit sem.... :F

Részletes segítséget kérnék, mert abszolút láma vagyok a Thunderbirddel kapcsolatban.
Eddig nem volt itthon életbevágóan fontos céges levelezésem, ahhoz meg már hozzászoktam, hogy a félévente esedékes újratelepítéskor a magánlevelezésem elvész. Sajnos ezt most már nem tehetem meg.

Szóval segítsetek, kérlek! :R

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#3694) Bogyó bá' válasza Bogyó bá' (#3693) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Lejárt a szerk idő.
3. probléma megoldódott. Benne vannak a levelek. (Mappa javítást kellett nyomni)
A többi viszont továbbra is mély homály előttem.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#3695) Atapi válasza Bogyó bá' (#3693) üzenetére


Atapi
senior tag

- mozbackup ment neked profilt, és vissza is állít.

- win7 esetén default a következő könyvtár: C:\Users\[userName]\AppData\Roaming\Thunderbird tartalmazza a profilodat a teljes levelezéssel, és minden beállításoddal együtt. ha ezt kimásolod, és újratelepítés után ugyanide vissza, akkor meg is van, amit szeretnél. (feltéve persze, hogy nem állítottad át a default tárolási helyet)

(#3696) Bogyó bá' válasza Atapi (#3695) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ez egy rejtett mappa? Ebben találtam a \Profiles\a87sjbs3.default mappát (akkor gondolom, hogy ebben vannak a levelek) Ennek a mappának az átmásolása viszont hibaüzenetet ad: "A hozzáférés le van tiltva" még rendszergazdaként is, és csak a nagyrészét hajlandó átmásolni a külső meghajtóra... (Total Commanderrel) egész pontosan 23 filet a 35-ből. :F

A mozbackupot is leszedtem, mindjárt ki is fogom próbálni.

Nagyon szépen köszi a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#3697) Habsteve


Habsteve
tag

Sziasztok!

Bal oldalt volt ilyen mappák menü és tegnap vhogy kikapcsoltam. Vki nem tudja hogy tudnám visszahozni? Előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#3698) katona.t


katona.t
tag

Üdv,

Thunderbird 3.1.6-ot használok.
Azt szeretném elérni, hogy ha jön egy levél és én azt szemétként jelölöm meg, akkor azt vegye komolyan.
Most hiába jelölöm meg szemétnek, annyi történik hogy ha jön még egy akkor ő is megjelöli. De ugyanúgy jelzi az új mailt, szóval nem sok mindent érem el vele.
Nem szeretnék használni semmilyen előre gyártott szűrőlistát, annyit szeretnék elérni, hogy ha valamit ÉN szemétnek jelölök, akkor azt mondjuk helyezze át a szemét mappába (törölje, küldje vissza egy kis anyázással ;] vagy nekem mindegy mit csinál vele...), jelölje olvasottként csendben és szó nélkül. Ez történjen mind az 5 fióknál.
+extraként azt el lehet érni, hogy ha valamit szemétnek jelölök, akkor ne csak onnantól legyen érvényes, hanem visszamenőleg is?

köszi

[ Szerkesztve ]

(#3699) Geryson válasza Fire/SOUL/CD (#3689) üzenetére


Geryson
addikt

Szevasz! Ill. szervusztok Mesterek!

Hasonló a gondom. Volt egy régi gépemen Outlook Express, van innen egy WAB és egy egy 260 Mb-s - tehát nem túl nagy - PST, mit tudok ezzel kezdeni most? A Thunderbird 3.1.6 hiába kínálja fel, hogy import és kéri, hogy mutassam meg, hogy hol van a PST, nem csinál semmi vele, meg sem próbálja. Ha azt választom ki, hogy Outlook-ból akarom a levelelek kiszedni, akkor meg ugat, hogy nincs Outlook telepítve. Persze, hogy nincs, tök szűz gépet kezdtem el összerakni, már csak a levélkliens hiányzik. Most akkor van erre valami plugin vagy egyéb megoldás 2010-ben? Csodálkoznék ha nem lenne.

Más: hölgynek lesz a gép. Az Outlook Express elég kellemesen úgymond "legörgetéssel" megnyitotta a képeket azonnal és bemutatta, tehát nem kellett klikkelgetni. Thunderbirdnél ez hogyan megy?

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#3700) Yoosku


Yoosku
tag

Sziasztok!

Szeretnék beállítani a szűrőknél egy automatikus választ sablon használatával.
Hogyan és hol tudok létrehozni egy sablont, ami megjelenik majd legördíthető lehetőségként??

Yoosku :R

:-) ...Védd az erdőt, egyél hódot... :-)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Thunderbird (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.