Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44501) IstvánLászló válasza mis69 (#44497) üzenetére


IstvánLászló
senior tag

Jelenleg a HTML5 lejátszó van használatban, amikor lehetséges ezelőtt pipa van.
A HTMLVideoElement előtt pipa van.
Ezeknél nincsen előttük pipa H.264, WebM VP8 , Media Source Extensions , MSE & H.264, MSE & WebM VP9 .

A youtube-on flash player-rel tudom nézni hd-ben a videókat is végre.

A Firefox 41.0.1-re frissítette magát és kellet hozzá flash player, de kolléga segítsége nélkül nem tudtam volna
megoldani.
Olvassál vissza fentebbi hozászolásokban kaptam segítséget.

Privátot ne írjál csak ha fontos, válaszolok biztosan. Köszönöm mindenkinek türelmét idejét segítségét.

(#44502) goodboy007


goodboy007
senior tag

Sziasztok,

Azzal lehet valamit kezdeni, hogy lassan már minden weboldal megkérdezi, hogy elfogadom-e, hogy az oldal cookie-kkal működik?!
Be van kapcsolva a beállításoknál, hogy igen, elfogadok mindent, jegyezze meg, de mindig megkérdezi újra és újra...

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#44503) DS39 válasza goodboy007 (#44502) üzenetére


DS39
nagyúr

olvass vissza kicsit, van rá kiegészítő. (i don't care about cookies nevű kieg.)

(#44504) #59070464


#59070464
törölt tag

Milyen addons javasoltok arra a feladatra, hogy szeretném letölteni az https://interfacelift.com/ -ról az összes 1920x1200-as felbontású képet?

[ Szerkesztve ]

(#44505) #59070464 válasza #59070464 (#44504) üzenetére


#59070464
törölt tag

Módosítom a kérdést, miközben kirpóbáltam a DownThemAll!-t. Az Interfacelift oldala az 1920x1200-as felbontásra vonatkozóan 346 oldalt, vagyis 3451 képet takar. Ez a szám úgy jön ki és egyben a problémám az, hogy oldalként tudom csak egy kattintással lementeni a képeket, tehát egyszerre csak 10 db-t. Megoldható valahogy, hogy mind a 346 oldal képét letöltse?

(#44506) Kezdő vagyok válasza Matthewus (#44500) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Zseniális vagy!!!!!Köszönöm szépen!

(#44507) GrotESC


GrotESC
aktív tag

Sziasztok!
Olyan problémám van, hogy amikor próbálok dokumentumot megnyitni / letölteni akkor akármilyen .pdf, .doc, xls, stb. helyett egy download.php-t akar megnyitni / letölteni. Ha tudom mi az eredeti anyag neve, akkor letöltöm, átnevezem és tudom használni. Valami ötlet, hogy ez mitől lehet?

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#44508) Ciccuka


Ciccuka
veterán

A könyvjelző eszköztárban lévő ikonok méretét, hogy lehet megnövelni, van rá valami kiegészítő?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#44509) EmptyParadox válasza #59070464 (#44505) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Esetleg olyan brute force módszer jut eszembe, hogy keresel valamilyen infinite page loader kiegészítőt, betöltetsz vele sok oldalnyit, és egyszerre több oldalnyit töltesz le így.
Vagy hirtelen rákeresve a problémára ezt találtam. Nem olvasgattam bele, de ránézésre erre való.

[ Szerkesztve ]

(#44510) scope2007


scope2007
addikt

üdv!

az új firefoxhoz milyen beállításokat, kiegeket használtok?
ami hasznos [tudom kinek mi az :D]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#44511) csako válasza scope2007 (#44510) üzenetére


csako
veterán

Listám

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#44512) scope2007 válasza csako (#44511) üzenetére


scope2007
addikt

Köszi ilyenre gondoltam
Jöhetnek még, akinek van hasonló

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#44513) pomorski


pomorski
őstag

Szeretek itt olvasgatni, sok okosságot tanulok meg nálatok, amiről nem is gondoltam, hogy van ilyen...

(#44514) Rainman05


Rainman05
tag

Üdv!
Mostanában állandóan fagy és nem válaszol a Firefox.
Fölég ha görgetem a Facebookon a hírfolyamot állandóan befagy nem válaszol és néha ki írja a képen lévő dolgot.
Lehet ezzel valamit kezdeni?

(#44515) sz.balazs.95 válasza Rainman05 (#44514) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Itt arról van szó, hogy a képen odaírt javascript terheli le a procidat.

Milyen konfigról van szó?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#44516) Rainman05 válasza sz.balazs.95 (#44515) üzenetére


Rainman05
tag

Ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#44517) sz.balazs.95 válasza Rainman05 (#44516) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Hmm...

Win10 előtt Win7-tel vagy 8-cal is előjött a hiba?
Gondolom régebb óta van meg a gép, mint hogy frissítettél volna 10-re. :B

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#44518) Rainman05 válasza sz.balazs.95 (#44517) üzenetére


Rainman05
tag

Hát sajna igen fölég ha már idős volt a Windows.
De olyat is írt hogy az a shockwave player nem válaszol. :(((

(#44519) Valaki26


Valaki26
csendes tag

Sziasztok!
Nálam is ilyen van Firefoxba,nem csak Facebooknál,bár nekem legtöbbször nem jön be kis ablak csak simán pár másodpercre vagy hosszabb időre megakad vagy lefagy illetve inkább lebénul vagy,hogy írjam,szóval nem írja ki,hogy nem válaszol se semmit, ilyenkor lerakom tálcára majd vissza és újra működik (főleg flash oldalnál fordul ez elő). Utóbbi kb 2 hétbe van ez jelen,azelőtt soha sem volt.
Gép nem gyenge nekem se és már néztem kiegészítők nélkül is,de ugyan az.Azóta újra lett telepítve a rendszerem is,de ugyan az.

(#44520) scope2007


scope2007
addikt

custom favicont melyik kieggel lehet vajon betölteni? :D

ott árválkodik a bankom faviconja üresen

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#44521) HoTaZo válasza Rainman05 (#44514) üzenetére


HoTaZo
őstag

Én főleg emiatt tértem át a fő konkurenciához, ott gond nélkül tudok pörgetni. Nem vitatom a gép korára utaló indokokat, mert az én vasam se egy mai darab, de egyelőre, főleg az FB-t illetően jobban meg vagyok elégedve a golyós böngészővel.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#44522) adsl válasza HoTaZo (#44521) üzenetére


adsl
aktív tag

Szia.melyik konkurenciára gondoltál?

(#44523) sz.balazs.95 válasza adsl (#44522) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

szerintem chrome. :o más fő konkurencia most legalábbis nem jutott eszembe. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#44524) adsl válasza sz.balazs.95 (#44523) üzenetére


adsl
aktív tag

:C :)

(#44525) Predator2 válasza scope2007 (#44520) üzenetére


Predator2
addikt

Ez engem is érdekelne.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#44526) HoTaZo válasza adsl (#44522) üzenetére


HoTaZo
őstag

és @sz.balazs.95 és Predator2

Igen. Bármelyiket is próbáltam, egyik se ért, Chrome-ot beleértve, a Firefox szintjéhez nálam. De utóbbi időben, annyi akadozás, lefagyás, összeomlás volt, s főként FB. görgetés alatt, hogy jobb híján (IE-t csak az FF letöltésére használtam, más meg nem váltotta be a hozzáfűzött reményeimet) a Chrome maradt. Régebben ott is voltak gondjaim, ezért reméltem, hogy előbb utóbb megszűnnek a Rók összeomlásai és társai. Kitartottam és ha újra olyan lesz, amilyennek én szeretem, akkor örömmel szörfölök segítségével a hálón. :))
Amúgy nem ráz le olyan könnyen engem a Róka, még ő az alapértelmezettem. ;)

[ Szerkesztve ]

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#44527) csako válasza scope2007 (#44520) üzenetére


csako
veterán

Ha könyvjelző akkor talán ezzel.

Ha nem könyvjelző, akkor csak ilyen megoldást tudok.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#44528) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Valaki használja az adblock edge reklám blokkolót?Én azt használom egy ideje,néha de ritkán itt ott át engedett egy két reklámot,most újból raktam a firefoxot mert már nem volt valami jó,fel raktam ez adblock edgét és ahol eddig blokkolta a reklámokat simán felugrik vagy három négy reklám,mi lehet a baja?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#44529) Matthewus válasza Pityu. (#44528) üzenetére


Matthewus
őstag

Nem fejlesztik már az Adblock Edge-t, helyette én az uBlock Origin-t ajánlom.

(#44530) Pityu. válasza Matthewus (#44529) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Csak azt nem értem mai napon még az előző böngészőn miért blokkolt ugyan ott.És az megbízható amit írsz?Mert ugye az adblock plus pl egy fos.Ja most olvasom ublock bocsi :)

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#44531) Pityu. válasza Matthewus (#44529) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Köszi,frankón működik :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#44532) vaga


vaga
csendes tag

Sziasztok.

Lehet már volt ilyen kérdés, de...

41.0.1 verzióval 1-2 napja elkezdett akadozni a böngészés. Pl. Facebook-on képeket nézegetve nem lehet továbbléptetni csak mikor kitalálja (pár másodperc), hogy vannak kommentek is hozzá. És mi indokolja azt, hogy egy (sz@ros) böngésző, amit eddig nagyon szerettem 500MB fölötti memóriát zabáljon folyamatosan???
Vagy a net akadozna ennyire?? UPC kábel 60/6
Érdekes, hogy miután visszatettem a 36.0.4-et azóta a face sokkal gördülékenyebb. Mi lehet a baj?

Köszi a válaszokat.

(#44533) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Üdv

FF-hez melyik a legjobb webfordító plugin?

PSN:BiZzare_0 ️

(#44534) unravel válasza @rglaaf (#44533) üzenetére


unravel
őstag

Üdv

S3.Google Translator 5.09 ?

¯\_(ツ)_/¯

(#44535) Victorio


Victorio
aktív tag

A Firefox újra nekifut az évek óta átugorhatatlan szakadéknak. ;]

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#44536) laszlohu válasza Victorio (#44535) üzenetére


laszlohu
addikt

Akkor ezek szerint az NPAPI megszűnik a 42-es FOX - al, ezt is sugallja a cikk.

(#44537) DS39 válasza laszlohu (#44536) üzenetére


DS39
nagyúr

nem, a cikk arra utal, hogy a megjelenő 64 bites verzió már nem fogja támogatni.
a 32 bites még fogja. (2016 végéig, elvileg)

(#44538) kirusz1


kirusz1
őstag

Hello.Xp alatt ezt a hibajalanséget kapom Nincs elég szabad kvóta a parancs végrehajtásához.és amig nem inditom ujra a gépet semmilyen böngésző nem indul el .találkozott már valaki ilyen hibável?előre is köszi

(#44539) Intruder2k5 válasza kirusz1 (#44538) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia, saját gépen futtatnád a böngészőt, vagy esetleg valami céges masina? Rendszergazdai jogkörrel vagy bejelentkezve? Van elegendő szabad lemezterület? Lapozófile nincs letiltva?

szerk.:
SP3-mas XP? Elég régi hibának tűnik, mindenképpen SP3 előttinek.
https://support.microsoft.com/en-us/kb/888413

Mellesleg ez nem Firefox probléma.

[ Szerkesztve ]

(#44540) kirusz1 válasza Intruder2k5 (#44539) üzenetére


kirusz1
őstag

Sajátgép.igen van hely 2 hónapja tettem ujra a rendszert 50 gb van szabadon a c-n.SP3 as az xp

(#44541) DS39


DS39
nagyúr

frissült az adobe reader, nézem a bővítményeknél azt írja az ellenőrző hogy elavult.
megnézem a readert frissítés keresése, és megint talált, frissül. ok.
nézem a foxot, és még mindig az eggyel régebbi verziós plugint írja, hogy elavult, what?

azóta volt rendszer újraindítás, nem vágom miért nem veszi észre hogy már másik verzió van érvényben.

[ Szerkesztve ]

(#44542) scope2007 válasza DS39 (#44541) üzenetére


scope2007
addikt

hmm ilyen volt nekem is :D
amúgy váltottam már ezt használom PDF-nek
Sumatra PDF

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#44543) Matthewus válasza scope2007 (#44542) üzenetére


Matthewus
őstag

Már nincs benne tavaly óta (3.0-ás verziótól kezdve) a Firefox plugin, csak ha korábban telepítetted.

(#44544) kippedli


kippedli
tag

Pár hónapja feltűnt egy érdekes hiba a a gépemmel, aztán 1-2hét alatt abba maradt és most újra jelentkezik. Kép . Mikro indítom a videókat, streamet akkor pillanatra befagy és így indul Twitchnél, YT és egyéb videós, képes, hangos oldalaknál csinálja meg ha több oldalt nyitok meg egyszerre. Van ,hogy nem az adobe omlik össze hanem a firefox ugyan ezzel a szöveggel mint ami a képen van. Nem vírus/malware és most lett újra telepítve, driverek is frissek.

Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#44545) sz.balazs.95 válasza kippedli (#44544) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nemrég frissítettél 10-re?

Ha igen, akkor az alábbi megoldás segíthet:

Az utolsó byte-ig gyomláld ki a videókártya driverjét, majd telepítsd újra.

Nálam is az volt amikor frissítettem 10-re, hogy a VGA driver elszállt, és újra kellett rakni. (mind Radeonos, mind Intel HD-s gépnél ez volt nálam)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#44546) kippedli válasza sz.balazs.95 (#44545) üzenetére


kippedli
tag

Megjelenéskor tettem fel azóta jó, asszem amikor először jelentkezett az win 8.1-es volt épp a váltáskor. Megprobálom azért.

(#44547) adsl


adsl
aktív tag

Szisztok.Szeretném megkérdezni hogy Firefoxból hogy tudnám athozni IE-be a könyvjelzőket?És az IE-hez milyen reklámblokkólási lehetőség van?Van olyan mint pl a Firefoxba?

(#44548) daimonion válasza adsl (#44547) üzenetére


daimonion
senior tag

ff böl html be exportálod a könyvjelzőket..
IE ben a reklámblokkolást a TPL -listákkal tudod megoldani amit az IE addon oldalról lehet letölteni.
[link]

(#44549) sz.balazs.95 válasza adsl (#44547) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

IE-hez van ABP.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#44550) chadi75


chadi75
újonc

Sziasztok!

A problémám a következő amiben segítséget szeretnék kérni. :

win 10
firefox 41.0.2
eset smart security (9.0)

Friss telepítés.

a firefox folyamatosan érvénytelen tanusítvány ablakokat dobál fel amikor https oldalakra lépek fel.
Ha hozzáadom a kívételt és meg is jegyeztetem vele akkor tovább enged az oldalra de a gép újraindítása után ugyanúgy előjön ez a probléma.(nem jegyzi meg a kívételt hiába jelőltem be)
továbbá ha tovább is enged az oldalra , az hibásan jelenik meg pl ncore ,mozilla oldala stb

mi lehet a baj?
ki lehet kapcsolni valahogy azt hogy ezekért a tanúsítványokért ne szóljon?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.