Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 16:20:44

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27142) Fifi válasza MNDL (#27136) üzenetére


Fifi
őstag

Szia!

2009. óta vagyunk náluk. Mindennel elégedett voltam/vagyok. Aki nemzetközi hívásokat is bonyolít (1, 2, 3 zóna) annak szerintem ennél jobb flotta nincs, ugyanis van olyan csomag, amiben ez is korlátlan.

Náluk is úgy működik, mint EQ-nál, hogy a KÉK cégcsoport az előfizető és a számlafizető leszel te. A Telekomtól közvetlenül kapod a számlát és Te intézel mindent a Telekommal. Van olyan ügy, amit csak meghatalmazással csinálhatsz, de egy e-mailben megkéred 2 napra rá nálad a meghatalmazás, mely csak 30 napig jó.

Amiért a váltáson gondolkodom:
1.) Csak cégek lehetnek a tagok, így ha egy dolgozó elmegy, nem maradhat a flottában
2.) A dolgozók által igénybe vehető csomag csak a plublikus csomagokhoz képest jó, más flottáktól nagyon elmarad, sőt már a feltöltőkártyák jobb ajánlatot adnak
3.) A kezdeti belépési díjon túl (amit már nem tudok mennyi volt) minden évben meg kell fizetni a KÉK cégcsoportba belépő cégnek egy ~70eFt-os adminisztrációs díjat (igaz ők nem csak telefonban, hanem sok minden másban adnak kedvező díjakat pl. írószer, üzemanyag, energia, gépjármű vétel/bérlés, utazás, biztosítás stb.), mi pedig csak a telefonszolgáltatás vesszük igénybe

Mint dolgozó én is a váltásban vagyok érdekelt, de azt azért nem szeretném, hogy a cégünk ezen meg bukjon, mert akkor megütöm a bokám :DDD

Bye, Fifi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.