Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-11 13:42:24

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85008) raycoon válasza dkess (#85004) üzenetére


raycoon
tag

Igazából azért nem írtam, hogy milyen feature-őket kellene tudnia, mert nem vagyok tisztában, hogy mik lehetnének. Az alapfogalmakon túl meg nem sokat tudok. Jó lenne valami behatolás védelem, ami eddig volt nem sok (MAC address szűrés) és nem is tudom, hogy mi egyéb van. A NAS-t alapvetően nem akarom kinyitni a "világra", de ki tudja, hogy egy hónap múlva nem kell-e. Ehhez az alapokat gondolom minden tudja (NAT/portforward?). A VPN támogatás gondolom jó lehet, de nem tudom, hogy ezek között van-e több féle, melyik miért jó, stb. Szóval "fogalmatlan" vagyok még.. :)

Arra én is gondoltam, hogy lehetne egy csere és mehetne ez kintre, de egyrészt jelenleg szerintem semelyik eszközöm nem támogatja a WiFi6-t és nem tudom, hogy mást nyernék-e vele (lefedettség, "térerő" nagyobb lenne?). A sebesség egyelőre nem hajt, mert ami most van az is elég. A stabilitás jobban érdekel, de azt a kritikus alkalmazás esetén megoldom kábelesen, ha kell.

Ezért elsőre céleszközben gondolkodtam, de meggyőzhető vagyok.. :)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.