Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52611) AngerFîsT


AngerFîsT
tag

Na a másik topikban végre tisztázódót magamban és mások által ,hogy ezt az inviteles ZTE ZXHN-H168N mondemet, kell megtámogatnom egy routerrel ,hogy máshol is legyen megfelelő wifis jel erősségem ( 50 es vályog falak ). Erre a célra gondoltam ezt a 3 db routert melyik lehetne szerintetek ideális a célra ?

A lényeg ,hogy a házon kívül is és minden szobában legyen jó wifi jel , most 3 szoba közepén vagyis a 2.ik szobában van a modem és onnan vinném át a leghátsó 4. szobába és az előszobába az új routert,hogy hátra is kiválóan lehessen wifit fogni. kb 80 nm2

Asus - TP-link közt próbáltam keresni ,de elvesztem a sok kütyü közt pls help :D :DD keret a legjobbnak titulálttól függ. 4 mobil 1 nyomtató egy pc persze ez kábelen és 2 laptop lenne rajta ,de nem egyszerre.

TP-link Archer 5 vagy Asus RT-N56U B1 ami megtetszett, de várom mit ajánlotok :)

Invitel színvilág L Kínált sebesség 60,00 / 7,50 Mbit/s a mostani neve a Kolibri L :D amint tehetem UPC-re fogok váltani 5 éven belül és ezért szeretnék olyan routert ami bírni fogja a strapát és persze GB-es bár azt nem tudom hogy hátrány e vagy sem a mostani 70 megás netemnek a gb-es

ty

[ Szerkesztve ]

I Say Anger you say FisT!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.