Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31685) PietPunto válasza manoarc (#31682) üzenetére


PietPunto
tag

Igen, ezért dilemmázok ennyire a dolgon, ha mondjuk egy N8 lenne a következő "áldozat" akkor gondolkodás nélkül lecserélném. De így sz.tem marad. Maximum annyit fogok csinálni hogy kicseréltetem a külső borítást szürke/feketére és akkor legalább külsőleg frissebbnek hat. Mint ahogy írtam is az előzőekben szeretem a kis dögöt, bár kapcsolatunk nem volt felhőtlen a kezdetekkor. Akkor egy 6233-as Nokia-ról váltottam 5630-ra, aztán baromi furcsa volt az S60 op-rendszer. Hosszú időn keresztül utáltam is az újdonságot, visszasírtam a régit (ami persze még mindig megvan, már kapott egy új akksit biztos ami biztos alapon). Azután kezdtem kiismerni az 5630-at, kaptam jó progikat. Imádtam a wifit, a pörgős szoftvert. Pár hónapja raktam rá a Sygic McGuidert, ezt külső gps vevővel használom (jobban navigál mint pl az iGo8). Van már gyári autós készüléktartóm is hogy lássam a telefont amikor megy a navigációs program. Meg persze kötelező volt az autós töltő is így, mert szereti az energy-t kajálni ilyenkor. Tehát ahogy mondani szokták "belaktam" a telefont. Ja meg a biztonság kedvéért 2 havonta szoftvert frissítek. Úgyhogy ezek után értitek miért is van nálam ez a nagy dilemma. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.