Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29015) ZoPád


ZoPád
tag

Sziasztok! (nem találtam integető smileyt. :D)
Nem sokára mobilvásárlás előtt állok, és nagy gondban vagyok mert egyáltalán nem vagyok képben mobiltéren :S
Akkor hogy a formaiságnak is megfeleljek, az elvárásaim:

- Árkategória: mindenképpen előfizetéssel venném, ha lehet. A felső árhatár 35 ezer, de 20 körül lenne a legjobb.

- Újat szeretnék, mivel nem vágom hogy használt mobilnál mit kell nézni, nem akarom hogy átvágjanak :S

- Hol vennéd meg?
Előfizetéssel, akciósan (ha van ilyen.) Szolgáltatók közül leginkább a T-home-mal szemezgetek, az ingyen facebook csábító, de ez nem meghatározó tényező. :)

- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont?
Mindenképpen hosszútávra, de nem a legjobbat :) Egy Omnia-t pl nem tudnék kihasználni. MédiaMánia díjcsomag sem érdekel ugyanilyen okból, de meg lehet győzni..

- Mire használnád? Legfontosabb a zenehallgatás lenne, mindenképpen jó minőségű hangzással és mélyhangokkal, fülessel, hangszóróval illetve bővíthető memóriával. De egy 2 megapixeles kamera is nagyon jól jönne. Internetért nem akarok külön fizetni, hogyha van az jó, de ilyen 10 ezer forintos havidíjat nem akarok fizetni, akkor már inkább megveszem függetlenül. (mondom, meg lehet győzni.)

- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
Hát erről aztán végképp nincs fogalmam, nem akarok buherálni a mobilt, legyen jó a hangzása és kész.

- Milyen kialakítású telefont keresel? Ez annyira nem meghatározó tényező, de mondjuk a szétnyitható formával nem tudom meg bírnék-e barátkozni. Jöhet hagyományos, flip, walkman-style, vagy ha olcsó akkor érintőképernyő is.

De hogyha tudtok jó használt mobilt, az is érdekelhet.

p.s. nem tudom hogy ezen a fórumon milyen erős a newbiecry szindróma, de a kommenteket olvasva ide értelmes emberek járnak. :)
Igen, olvastam teszteket, de mivel nincs viszonyítási alapom így sokra nem jutottam velük :|

Előre is köszönöm a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

Because this is the "Oh no, you didn't say that!" generation, where a shocking comment has more weight than the truth..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.