Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18651) meroly válasza KoRner™ (#18650) üzenetére


meroly
veterán

Mekkora az összeghatár, ameddig elmennél? Mik a kitételek, mit tudjon a telefon?

Én a 2700-t használtam 2-3 hétig, teljesen meg voltam vele elégedve, leszámítva azt, hogy a napi 1-1,5 beszélgetésemmel 2 napig ketyegett az akku. Azért adtam el, mert kaptam cégest.

Ez a 10ezer forintos dolog hogy működik? Ha pl vennék egy nokia 2323-at, ami praktikummal 13k, abból lejön 10k, ergo fizetek 3k-t a telefonér? Ez kicsit gyanús nekem....

Megtaláltam:
A 10 000 forintos kedvezmény 2009.11.03. és 2010.02.01. között érvényes, 2 éves hűségnyilatkozat aláírásával, kizárólag az ÁSZF-ben meghatározott új, Pannon számlás előfizetés vásárlása vagy a Bónusz Program készülékkedvezmény felhasználása esetén.
A kedvezmény a lakossági akciós árlistában feltüntetett összegből kerül levonásra, nem halmozható, és más kedvezményekkel nem vonható össze.
Amennyiben az új mobilkészülék ára kevesebb, mint 10 000 forint, a készülék 0 forintért elvihető. A Pannon a különbözet értékét nem téríti meg. A kedvezmény további feltétele, hogy a leadott mobilkészülék az IMEI-száma alapján azonosítható legyen, valamint a készüléket leadó előfizető a készülék tulajdonjogáról nyilatkozzon

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#18652) KoRner™ válasza meroly (#18651) üzenetére


KoRner™
tag

Nos, tekintve hogy most lesz fényképezőgépem, be kell ruházni egy csomó vacakra.
Így hát szeretnék minél jobban spórolni. 5-10 ezer forint lenne az összeghatár, ezért is vettem számításba a 2700-at.
Nekem a pannonban annyit mondtak, hogy ha 2éves hűségnyilatkozatot aláírok, akkor lehetőségem van beadni egy olyan telefont, aminek az imei számát le lehet olvasni. A tulajdonjog bizonyításáról nem esett szó, a mamám nemrég adott be egy telefont, és nem kértek tőle semmi ilyesmit.

A legutóbbi két normálisabb telefonom egy Motorola V3i volt, azután pedig egy Samsung E250.
Abszolút ez a samsung vitte nálam a pálmát, ezért is szemeztem nagyon a C3050-el. Ha minden igaz, beadva a régi telefont, 990 forintért jutnék hozzá ehhez.

Hogy mit tudjon? Legyen kb olyan mint az E250, és akkor boldog leszek. Zenelejátszás, minimum 4gb-ig bővíthető, és a kijelzője legyen legalább átlagosnak mondható. Esetleg még az, hogy zenehallgatás és átlagos használat mellett bírja 2 napig.

(#18653) Roxy88 válasza KoRner™ (#18652) üzenetére


Roxy88
csendes tag

Ha a 10es árkategóriát célzod meg akkor a Motorola EM325 se rossz (annyira) van benne jó kis Jack csatlakozó és a Javák is mennek rajta vagy lehet akkor még a Sony Ericsson W205-is :)

(#18654) Sly Bp. válasza campers (#18647) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én is az E52-őt ajánlom, sokkal felhasználó barátabb telefon!

(#18655) diegho


diegho
nagyúr

5630-ról mit tudtok mondani? Különösen ajánlott minősítést kapott, tudom nincs GPS és a kamera sem jó, viszont állítólag brutálisan gyors.

(#18656) Sly Bp. válasza diegho (#18655) üzenetére


Sly Bp.
addikt

5630 egy jó átlagos telefon! Nincs mi belassítsa :) nem fog feltűnni a gyorsasága max kép nézegetésnél! De nem egy nagy durranás! Sima átlagos fiatalos zenetelefon!

(#18657) diegho válasza Sly Bp. (#18656) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem is nagy durranás kell, hanem használható telefon. Az N79 a T-s szoftverrel nem az, bár ma délután 5 percig működött a kamerám, sőt most is működik, de állítom negyed óra múlva megint meghal :))

(#18658) Sly Bp. válasza diegho (#18657) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akkor inkább Nokia E52!

(#18659) picur220 válasza Karma (#18644) üzenetére


picur220
veterán

Minden telora lehet panaszt találni, de sztem semmi baj sincs vele. Faterom használja, és eddig még csak annyi volt a gondja, hogy a Garmin nem ment rajta megfelelően (kifagyott), amit persze egy másik verzió efltelepítésével megoldottunk!
A T-s N79 meg szar, de ha fel tudod rá rakatni a 31-es szoftot a Nokiánál, akkor jó lesz!
Én most azért gondolkodtam el az 5530-on, mert kellene a pénz konfigra...:D

[ Szerkesztve ]

(#18660) diegho válasza picur220 (#18659) üzenetére


diegho
nagyúr

És a T-s E52-vel nincs gond?

(#18661) Sly Bp. válasza diegho (#18660) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nekem semmi gondom sincs! Van benne egy 8GB-os kártya tele van játékkal zenével és nem lassú semmi! Nem fagy jó a térerő jó az egész!

(#18662) diegho válasza Sly Bp. (#18661) üzenetére


diegho
nagyúr

Most hívott T-s haverom (mármint ott dolgozik) hogy ha 3szor is hibás a készülékem és szervizbe kell vinnem, akkor kérhetek helyette másik készüléket, akár drágábbat is. Kiváncsi vagyok mi lesz a sztori vége.

Amúgy E52, E71, Arena hármasból fogok szerintem választani.

(#18663) picur220 válasza diegho (#18662) üzenetére


picur220
veterán

Én ezek közül az E71-et vinném:D Vagy ha választhatsz drágábbat is, akkor iPhone:D

(#18664) diegho válasza picur220 (#18663) üzenetére


diegho
nagyúr

Iphone-t szerintem nem vehetek, mert ahhoz fix díjcsomagok vannak 2 év hűséggel, én meg most az N79 vásárlásakor alírtam 2 év hűséget, bár díjcsomagra nem, mondjuk ha nem számít nekik a dolog, akkor aláírok a díjcsomagra is 2 évet, úgyis MM vagy Ikon lett volna hamarosan a díjcsomagom. Bár egyelőre még addig el kell jutni, az is lehet adnak másik N79-et. Kolléganőmé szeptemberi és tökéletes, se fagyás se semmi, bár amennyit ő használja...

(#18665) Sly Bp. válasza diegho (#18662) üzenetére


Sly Bp.
addikt

E71 vagy E52!

(#18666) james88


james88
tag

Üdv!

Az érdekelne hogy pl az LG KM900 Arena telót független verzióban lehet kapni 55k körül is és 100k ért is árulják egyes helyeken.
Egy kicsit fura nekem ez az ár különbség. Esetleg valaki nem tudja miből adódik? Lehet hibásakat adnak olcsón vagy esetleg lopott?:S
Gari van mind2 félére és elvileg újak. A drágább pl PhotoHall az olcsóbb az webshopos.
Válaszokat előre is THX!

(#18667) Lujko


Lujko
csendes tag

Hali
Telefont szeretnék váltani mert a mostani Samsungom már haldoklik, és kb nulla pénzből, ezért most kinéztem a T-nél a Nokia 6303-t, illetve a 2 alsó kategóriás tacssos telót :) a Samsung S5230-t és az LG KP502-t.
Igazából a Nokia a leginkább befutó nálam, viszont nem tudom hogy Word dokumentumokat illetve PDF-t támogat? Mert ez fontos lenne számomra.
Valamint a Nokiához ha nézzük jó vagy jobb lehet valamelyik a 2 tapis mobil közül? Mert filmnézés is játszana nálam, és ahhoz a nagyobb kijelző nem lenne rossz, viszont a saját szabványú füles meg megint negatívum, szóval nem tudom, szerintetek melyik a legkorrektebb telefon a 3 közül? :)

(#18668) csilcsi


csilcsi
csendes tag

Sziasztok :)

sieles kozben sajnos tonkrement a szeretett telefonocskam (HTC gyemant) 1,5 evig hasznaltam s nagyon szerettem,eleinte ilyet akartam ujat venni,de megtudtam h mivel megjelent az utodja ilyet mar reg nem gyartanak :( aztan belattam h ideje lenne ujitani,hisz fo a valtozatossag :K s ezuton kernem a ti segitsegeteket h mien telefont kerjek az angyalkatol helyette :U

tanacsoltak nekem az iPhone ami kulsore nagyon teccik,de sok negativumot hallottam rola,h rettentoen le van butitva,(nem lehet fajlokat kuldozgetni,videot rogziteni),csak fizetos progik mennek rajta s nehezkes az osszehangolasa szamgeppel,kihangositva is halk es torz,gyakran fagy le,allandoan frissiteni kell(ene),s meg az akumulatorja is nagyon hamar lemerul.Igazak ezek mind??? :F vagy csak remhirek...beszeljetek le, :F mert felek h porul jarok de tulsagosan is teccik...

meg mondtak az 5800,N95 is de azok a felteglak ,kulon taska kell nekik :P az uj HTC meg tul dragak :( es samsung Omnia van bnomnek is meg a tesomnak ugyhogy az kizarva :B

ha valakinek van vmi mas otlete szivesen veszem a tanacsat,hisz csak ez a kerdes miatt regisztraltam erre az oldalra :K

fontos szempont :
>>a szep dizajn :B (eleg ha csak szep ... nem kell noies is legyen rozsaszin v ilyesmik ;) hihihi ,mondjuk ha iPhone akkor ugyis feheret vennek :K )
>>szep kijelzo,minel nagyobb s lehetoleg erintos,de nem muszaj
>>kihangositva szepen(es hangosan) szoljon
>>win mobile/symbian (h lehessen ra telepiteni alkalmazasokat :) )
>>GPS is legyen benne,mert sokszor jol jon ;)
s kb ennyi... ja s az ara,nos ugy max 80ezer ft.

koszi mindenkinek aki valaszol nekem :) puszi

(#18669) Roxy88 válasza csilcsi (#18668) üzenetére


Roxy88
csendes tag

Hát figyu lehet de sztem az új Corby jó teló de Symbian-os jó külsejű mobil csak a HTC :)) .Javaslok LG arénát nem toom mennyi de ha nem jön be a Nokia N96 vagy az új n97 :C szerintem hogy Win/Symbian jellegü fölösleges :DDD

(#18670) Roxy88 válasza csilcsi (#18668) üzenetére


Roxy88
csendes tag

Ja és máskor ékezettel írj mer nehezen jött pár szó le

[ Szerkesztve ]

(#18671) Roxy88 válasza Lujko (#18667) üzenetére


Roxy88
csendes tag

nokia N97 vagy Samsung S5230 ha pénztárca szempontból nézzünk Samsung S5230 ha tudás nokia N97

(#18672) Sly Bp. válasza csilcsi (#18668) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az iPhone-re több ezer ingyenes program van! Aksi max 2 nap! De ez már átlagos! Volt 3G-m sosem fagyott! a 2G-s néha néha! Nézz egy használt i8910-est (általában ezek még csak 1-2 hónaposok)!

(#18673) Sly Bp. válasza Lujko (#18667) üzenetére


Sly Bp.
addikt

6303-at vedd a 3-ból! A két olcsó érintős 2 fillért nem ér! Nagyon vackok!

(#18674) picur220 válasza Roxy88 (#18670) üzenetére


picur220
veterán

Figyelmedbe ajánlom a szerkesztés gombot, amit minden hozzászólás megírása után 5 percig használhatsz! (Azért nem vagyok durvább, metr látom, hogy 1 napja regeltél) Az S5230 az N97-től messzebb áll, mint a Föld a Naptól. Sztem nem kéne őket egy lapon említeni.

csilcsi: Neked i8910-et ajánlanék, de max használtan, mellesleg az is féltégla. Nokia 5230 is jó lennne, persze csak ha nem kell wifi.

[ Szerkesztve ]

(#18675) picur220 válasza Roxy88 (#18669) üzenetére


picur220
veterán

Ami már nem fért bele az 5 percbe:
Sztem használj vesszőket, mert így enm érthető a mondanivalód. A Corby nem Symbianos, Symbianos HTC pedig szimplán nem létezik. N96 szar telo, az N97 már kezd kiforrni, de annyi pénzér tvannak jobbak is. Eddig is Winmo-ja volt, és szépen tűrte, szóval sztem neki nem jelent ez akadályt.:D

(#18676) rep3at válasza csilcsi (#18668) üzenetére


rep3at
őstag

A félkövér betűstílus folyamatos használata nem divat errefelé (szövegrész kiemelésére használjuk néha), ahogy a túlzott smileyhasználat sem, ezt máskor vedd figyelembe.

A Samsung i8910et ajánlom.

Forward thinking. كرر

(#18677) Lujko válasza Sly Bp. (#18673) üzenetére


Lujko
csendes tag

Köszi h megerősítettél ebben, vszeg tényleg a 6303 lessz, de azért kipróbálom őket, viszont arról tudnál esetleg info-t adni h dokumentumokat, ill pdf-et kezel e? Erről nem nagyon találtam semmit, pl a Mobilarena-s tesztben sem.

(#18678) rep3at válasza Lujko (#18677) üzenetére


rep3at
őstag

Nem, sajnos dokumentumokat és PDF-fájlokat nem kezel. Amúgy én is ezt ajánlom, meg voltam vele elégedve.

Forward thinking. كرر

(#18679) Sly Bp. válasza Lujko (#18677) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mivel nem Symbianos nem kezeli!

(#18680) Lujko


Lujko
csendes tag

Értem, köszönöm a segítségeteket! :K

(#18681) csilcsi


csilcsi
csendes tag

bocsánatot kérek...
de ékezetek nélkül nekem gyorsabban megy az irás...s köszönöm szépen mindenkinek ezeket a gyors válaszokat. Nagyjaból választ is kaptam a kérdésemre... :)
a nokia N97 valóban egy kis ékszer...már láttam valahol,csak nem emlékeztem a tipusára...nagyon-nagyon szép,és fehéééér :C igy,ha kapok elég támogatást akkor becsomagoltatok egyet magamnak a fa alá :) hihihi
ha meg nem,akkor még picikét gondolkodom egy fehér almácska,vagy egy nokia E66 (persze ezt is fehérben :C ) között... most mindenki kinevethet nyugodtan,de nekem igen is nagyon fontos a telefon szine :B ... persze a tudás mellett (mert szőke azért nem vagyok :D )
a nokia N97 ill. E66-ról valakinek vmi tapasztalata? vagy esetleg van ezeken kivül még más javaslat?
samsung 8910i vagy nokia N97 inkább??? (100e ft. nem is tudom elég sok pénz...csak egy telefonért..lehet h esni fog jövőre? )
iPhone már gyengébb tudásban... igy azonos ár melett kiesett...és azokat az új sonyericcsonokat (ainio,sainio) lehet már vásárolni?mennyiért és hol? és igérem többet nem untatok itt senkit ... :B köszike még 1x

(#18682) Sly Bp. válasza csilcsi (#18681) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Inkább i8910 vagy egy iPhone! SE-ket addig jó amíg nem kapni sehol :D A fehér telókat én is szeretem mert nem látszik át a fehér nadrágon :D

(#18683) zH. válasza csilcsi (#18681) üzenetére


zH.
senior tag

N97 már tényleg kiforrt ; új ,gyors szoftver ami tartalmazza a kinetikus görgetést. Kijelzője nem kapacitív ,de viszont elég nagy. Ha sokat írsz e-mailt ,SMS-t ,akkor a qwerty miatt azzal jobban jársz. :)

i8910 szerintem elég féltégla - bár ez magánvélemény. Kijelzője az említettek közül annak a legnagyobb ,és a sebességével sincs gond.

iPhonenak van ezek közül a legérzékenyebb/jobb kijelzője. ( bár az omnia hd-é nagyobb és szebb ) Erre vannak a legjobb játékok ,és a böngészője is kiváló. Kamerája nem a legjobb ,de a zenei képességei viszont kárpótolnak. :)

Ha Jailbreakelve van a telefon akkor több száz jó alkalmazás/játék van rá. szifon.com-ot nézd meg ,rengeteg dolgot megtudhatsz az iphonerol. illetve nézz be az itteni szakmai topicjába. :)

Esetleg HTC Diamond2?

[ Szerkesztve ]

just be

(#18684) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Az 5800 jó teló érdemes venni használtan itt aprón?Nem akarok semmi extrát,csak egy nagy kijelzős érintőképernyős telót. :U

[ Szerkesztve ]

(#18685) rep3at válasza ToBeY (#18684) üzenetére


rep3at
őstag

En csak ajanlani tudom.

Forward thinking. كرر

(#18686) Loituma69 válasza Sly Bp. (#18656) üzenetére


Loituma69
őstag

N95 8gb volt most 5630 van. Ez a telefon összehasonlíthatatlanúl gyorsabb az n95 nél 120 kép van a telon 1 sec alatt betőlti villám gyorsan vált köztük nincs megakadás mint az n95 nél. A zene keresés lejátszás döbbenetesen gyors és elég ha a szám címét vagy előadóját kimondom azt játsza egyből. A kijelző képminősége az n95 8gb se volt rossz, de ennek az 5630 kristálytiszta kijelzője van éles tökéletesen olvasható betük mély gyönyörú élethú szinek az n95 8gb meg se közelíti ezt. Rendszeresen wifi zek kb 2x gyorsabb a net elérés keresés tőltés mint az n95 volt. Ebben a telóban 600mhz processzor dübörög! A hangminőség egy hajszállal gyengébb mint az n95 8gb volt, de fejhallgatóval félszer hangosabb tisztább a zene mint az n95 volt!
A fotó minőség tökéletes annak ellenére, hogy nincs autófokusz. A vakus képek jobbak mint az n95 volt! A videó nagyon jó minőségü és lejátszik mindent! Iszonyat gyors a proci és ezáltal a szoftver a telón. Képtelen lennék vissza álni a gagyi csiga lassú n95 8gb ra. Jah igen még nem is említettem hogy usb összekötöd a pc vel és 10 másodperc alatt 100mb zenét másolsz rá na ez az n95 8gb kb 10 perbe tellett! Hirtelen ennyit tudok hozzászólni ehhez a telóhoz. Aki nem hiszi járjon utána.

(#18687) csilcsi válasza zH. (#18683) üzenetére


csilcsi
csendes tag

na,nehezemre esett döntésre jutnom,de sikerült :)) meg a fejem is belefájdult a sok böngészésbe,csak na szeretek körültekintően vásárolni ;) föleg h nagyobb összegről lenne szó...leg. is nekem nagy... szóval N97 és társai alapból kiestek,mégpedig azért,mert nem tetszik nekem ez a kicsúsztatható teljes bill. Sztem. csak nehezebb és nagyobb,vastagabb lesz tőle a telefon.(számomra teljesen fölösleges,hisz több mint egy évig nagyszerűen elboldodgultam a HTC elég picike kijelzőjén is :K nincsenek nagy ujjaim,és alkalmi levél,szöveges üzire elég a virtuális billentyüzetecske ;) hihi ) és habár HTC nagyon szeretem,de ahogy végig néztem az aktuális kinálatot,elszomorodtam,mert ami nagyon tetszene az nekem megfizethetetlenül drága (pl. HTC Touch HD 2)

most már 2 kérdésem lenne az alábbiak közül :

1.)melyikre lehet a legjobb navigációs programot feltenni??? iPhone??samsung omnia HD?? mert tudtommal az igo2008 amit föltettek a HTC gyémántomra és remekül müködött :K csak windows alatt fut,vagy lehet valahogy modifikálni? :P

2.)melyik megbizhatóbb? mert ha kiadok egy telefonért egy komoly összeget (annak idejen a gyémántot is 100e ft feletti összegért vettem...) akkor elvárom h 2-3 évig hibátlanul müködjön,hisz nem tuningolom én hetente mint a megszállottak,igy elviekben nincs amitől összeomoljon.igazam van?

más kérdés? nokia E66 mi a véleményetek? fehérben naon-naon tetszik :C sztem egész nőies :P ...kár h nem érintő kijelzős,na de szinte mindent tud (gps,wifi stb.)és ára is jobb...csak nem visszalépés a HTC képest? :F a tulajdonságokat nézve még 2 év távlatából is ott a van a kicike toppon (pl kijelző felbontás stb.) csak az aksija birná tovább...

előre is köszike a válaszokat,jó fejek vagytok :) mindenkinek szép álmokat.pusz

(#18688) Loituma69


Loituma69
őstag

Még kimaradt
A nokia N95 8gb 1 és fél napot bírt átlag és lemerült szerencsétlen, az 5630 ugyan annyi használat mellett 4 és fél napot bír nálam! Átlagnál nagyobb kezem van és tökéletes a gombkiosztás. Sosem nyomok 2 gombot egyszerre!

(#18689) runner 125 válasza ToBeY (#18684) üzenetére


runner 125
nagyúr

Tipikus tinimobil.
Az anyaghasználat szar. Olcsó, műanyag hatás. Mellesleg hajlamos a korai kopásra.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18690) csegu


csegu
csendes tag

Hy!
Édesanyámnak kéne egy teló, lehetőleg minél olcsóbb, max. 1-2ezer Ft, 2 év hűségre. Most vodás, de ott nincs normális telefon ingyen. A T-mobilnál a következőkre szűkítettem a kört:
Nokia 2700
Nokia 5130
Nokia 6300
Nokia 6303
Samsung S3310
Szempont volt a hagyományos kialakítás és a normális kijelző. Csak telefonálásra kell, néha 1-1 sms. Elvileg egyik kezelése sem túl bonyolult. (Amúgy nem vagyok Nokia mániás, de tényleg ezek voltak a legjobbak ennyiért.)
Ezek közül melyiket ajánljátok, melyiknek a legjobbak a gombjai, legjobb az összeszerelése, legstrapabíróbb, milyen a hang beszélgetés közben, ill. a térerejük?
Amúgy egy SE J210-et kéne leváltani, 2+ éves, és már szarakszik néha joystick, meg csúnya a kijelző is.
Köszi

(#18691) f.begbie válasza csilcsi (#18687) üzenetére


f.begbie
tag

Pedig épp javasolni akartam, hogy nézz szét a HTC-k között...

Egyébként én is az i8910et ajánlanám, bár az iPhone se rossz döntés tulajdonképpen...
Az biztos, hogy az i8910re van több használható navigáció is.

(#18692) Loituma69 válasza csilcsi (#18687) üzenetére


Loituma69
őstag

Igo8 windows alapu legjobb leg lefedettebb térkép program és 3D. Symbiánra a Garmin XT a legjobb, legalább annyira lefedett a magyarország térkép mint az Igo8-é, de nem 3D. Samsung i900 volt tökéletesen futott rajta azIgo8 bár az első bekapcsoláskor Igo8 futatáskor mindig nehezen talált műholdat 5-10 perc, de ha megfogta a jelet akkor utána tökéletesen navigált. omnia HD valamivel jobb műholdvevővel van szerelve. Aki kicsit ért az omniákhoz akár 6.5 wince progit is égethet rá. Mert az alap romok amit a magyar szolgáltatók raknak a samsungokra azok általában hibásak lassúak rosszak nem kiforrott verziók. PL Az én volt omniámra a samsung gyártó 1 év alatt 7 rom frissítést adott ki ami mind természetesen fontos hibajavításokat tartalmazott. A magyar T-mobil 1 év alatt 1 frissítést sem adott ki, röviden ennyit tudok hozzászólni. A nokia navigációs telefonok sokkal kiforottabbak, cserébe a térkép szoftver nem annyira látványos mint az Igo8, de tökéletesen használhatók.
Garmin XT létezik winCE verzióban is! Tehát fut windows alapu samsungon is.

[ Szerkesztve ]

(#18693) ToBeY válasza runner 125 (#18689) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Akkor kihagyom keresek mást ami hasonlóan nagy lcd-s mobil is nem 100k

(#18694) Sly Bp. válasza Loituma69 (#18686) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nekem is volt mindkettő :D de ilyen drámai különbségeket nem láttam!

(#18695) picur220 válasza Sly Bp. (#18682) üzenetére


picur220
veterán

Ismerek pár N97 tulajt, és semmi bajuk sincs a telovan új szoft alatt. Én ajánlom.

(#18696) DemoN70


DemoN70
csendes tag

Hali!

nemtudok dönteni két telefon között:

-Sony C510
-Sony W705

az egyikben a kinézet és az autófókusz csábít, a másikban pedig a wifi és szintén a kinézet :D
A teszteket már elolvastam párszor és élőben is láttam, meg nyomkodtam már mindkét telefont de mégsem tudok dönteni... :))

Alcatel>>Nokia 2110>>Siemens A50>>Siemens CV65>>Sony Ericsson Z520i>>Nokia N70 &. Sony Ericsson C510

(#18697) cLeanLess válasza DemoN70 (#18696) üzenetére


cLeanLess
tag

Döntsél olyat ami nem SE! :DD

"Simplicity is the ultimate sophistication."

(#18698) Sly Bp. válasza picur220 (#18695) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A te barátaid nem töltik naponta? Mert az én haverom megnéz rajta egy filmet és már sehol sincs az aksi!

(#18699) zH. válasza cLeanLess (#18697) üzenetére


zH.
senior tag

Micsoda szakmai tanács. :W Ráadásul a mondatod nyelvtanilag is helytelen.

[ Szerkesztve ]

just be

(#18700) runner 125 válasza ToBeY (#18693) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nézz szét WM téren is, ha nem számít az Op. rendszer.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.