Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19901) Noda10 válasza Sly Bp. (#19899) üzenetére


Noda10
tag

nem volt még ilyen nehéz döntés :D a tesztben azt írják, hogy elég felhasználóbarátra sikeredett a samsung, a megjelenítése sem tűnik pocséknak (itt a kijelző minőségére céloztam) a nokia ugyebár a sima menüvel operál. látatlanban tetszik, ahogy a samsung képernyője tele van szemetelve és rögtön el lehet érni bármit egyenesen onnan.
mondjuk vitatkozni mit akarok, elmondtad a véleményed, kösz.
ui: cáfolj meg ha bármiben most tévedtem

(#19902) Wictor válasza Noda10 (#19901) üzenetére


Wictor
senior tag

És most jövök én, aki mindenkinek ajánlani szokta a Samsung S5230-at... :D

Viccet félretéve, tényleg azt ajánlom jobban, mondom ezt úgy, hogy mindkét telefon volt már nekem, és nem csak 10 percig használtam őket.

[ Szerkesztve ]

(#19903) Noda10 válasza Wictor (#19902) üzenetére


Noda10
tag

köszi, elolvastam sok tesztet és nekem is nagyon szimpatikus. most azért tört rám hirtelen a tanácstalanság, mert eddig nem volt raktáron a t-mobilenál, most jött samsungból. viszont érkezett LG kp502-is. Már tuti, hogy érintőképernyős kell, már csak az a kérdés melyik: s5230 v kp502?

(#19904) bob011 válasza Noda10 (#19903) üzenetére


bob011
tag

Nekem volt LG KP500 és lehet, hogy második telónak megint lesz. A vörös csíkos, független változat. KP502 is biztos jó.

De az "ultimate" tanács most is él: megtapogatni őket, megszeretni valamelyiket, és azt megvenni. :K

[ Szerkesztve ]

(#19905) Wictor válasza Noda10 (#19903) üzenetére


Wictor
senior tag

S5230 mindenképpen. Ma láttam egy 3 hetes KP502-t, úhh, le tud harcolódni az is rendesen.

Sly!!!
Ezért az "olcsó érintős teló egyenlő a teszkós mobillal" kijelentésedért olyat be tudnék szólni... :D :((( Volt már neked huzamosabb ideig S5230-ad, vagy KP500/01/02-d? Vagy mire alapozod ezeket? :U

[ Szerkesztve ]

(#19906) Noda10 válasza Wictor (#19905) üzenetére


Noda10
tag

az benne van, hogy le tud harcolódni meg ilyesmi, inkább a felhasználhatóság érdekelne. Mert a samsung ilyen szempontból elég szimpatikus a widgetekkel stb. KPba nem merültem még bele, gondoltam most előbb kérdezek, hogy egyáltalán érdemes-e?

(#19907) Wictor válasza Noda10 (#19906) üzenetére


Wictor
senior tag

A KP500 szerintem külsőre és belsőre is unalmasabb, mint az S5230.

Én mindenképpen a Samsungot ajánlom, SŐT, ha megveszed újan és nem tetszik majd, akkor lehet nálam reklamálni, és meg is veszem tőled a telót. :K

(#19908) korpicschess válasza Wictor (#19907) üzenetére


korpicschess
veterán

Komolyan ezt az érvelést, behalok :DD :C :))

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19909) Wictor válasza korpicschess (#19908) üzenetére


Wictor
senior tag

Hát most mit írjak meggyőzés képpen, na?! :D

Egyébként az S5230 topicban úgy láttam, hogy sikeres volt a rábeszélés. :C

[ Szerkesztve ]

(#19910) messias2


messias2
tag

amúgy ez a leharcolódás ez tulajdonos válogatja legyen akármilyen érintős ha valaki nem figyel rá egy omniát is ki lehet készíteni:D
ha valaki vigyáz rá és érintésre használja nem betörésre meg stb akkor még az occó mobil is tud sokáig létezni:)

Ez öreg de legalább ki van fizetve!

(#19911) korpicschess válasza messias2 (#19910) üzenetére


korpicschess
veterán

De itt nem a lét a kérdés, hanem hogy leteszed asztalra már attól megkarcolódik, kopik etc..!

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19912) Wictor válasza korpicschess (#19911) üzenetére


Wictor
senior tag

Azt a telót sem használták pedig agyon, amit én láttam. 3 hetesen nézett ki szarul a normál használattól. :K :(((

(#19913) Sly Bp. válasza Wictor (#19905) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Kb 2 hétig volt S5230, KP500 és KP502-őm de mivel egyformán szörnyűek nem számít :D

(#19914) messias2


messias2
tag

érdekes pedig nekem van intenzíven használom már 1 hónapja és nálam max a fólia ami maszatos de karcot én nem igazán látok:)

Ez öreg de legalább ki van fizetve!

(#19915) sagesz93 válasza messias2 (#19914) üzenetére


sagesz93
addikt

Nekem is mikor volt, úgy adtam tovább mintha új lett volna. Pedig leesett egykétszer, meg azért kapott rendesen.
Az a gumiszerű műanyag kis behatás ellen nagyon jó ellenáll.

[ Szerkesztve ]

(#19916) messias2 válasza sagesz93 (#19915) üzenetére


messias2
tag

igen de az a gumi hátlap könnyen sérül
áh leejteni isten ments :Y
szerintem a kijelző meg is halna ha leesne.ezért nagyon vigyázok rá :D

Ez öreg de legalább ki van fizetve!

(#19917) sagesz93 válasza messias2 (#19916) üzenetére


sagesz93
addikt

Nekem arra a részre esett, ahol a kamera van. Semmi nyoma nem lett. kb 1,5méterről esett.
Ha az arénám most leesne :Y Ez bezzeg sérül ahol csak tud.... :DD

[ Szerkesztve ]

(#19918) Coyote2000 válasza Noda10 (#19906) üzenetére


Coyote2000
őstag

nem tudtam mar kinek a valaszara irjak, igy irok inkabb az erdeklodonek :DDD

Szerintem ha LG es Samsung kozott valogatsz, akkor a leharcolodas veszelye megegyezik, a csaladomon beluli LG-ket es Samsungokat elnezve. Eleg bena festeket vagy tul vekony reteget hasznalhatnak, nem tudom, de teny, hogy ugyanannak az embernek a kezeben egy Nokia vagy egy Sony Ericsson tovabb birja. De hangsulyozom, ez a csaladomon belul, egyes csaladtagokra ervenyes, es ahogy latom, ez erosen felhasznalo-fuggo. Nalam miert tud repedes es karcmentes maradni egy E71 egy even at, es az iPhone is? Vigyazok ra, nem dobalom, nem hordom farmerzsebben, ha tehetem tokban tartom. A foliakat es allando tokokat utalom, naponta minimum egy orat beszelek rajtuk es netezek, ennek ellenere minden telefonomat ujszeru allapotban adtam el (kiveve ha mar leharcoltan vettem).

A lentiek kozul (en, mint nagy Nokia fan) semmikepp sem a Nokiat ajanlanam, a Samsung es az LG tobbet ad ugyanannyi penzert ebben a kategoriaban. En mondjuk az osszeszemetelt alapkepernyot gusztustalannak tartom, de ha neked tetszik, akkor a Samsungot jobban fogod szeretni talan. Esetleg nezd meg, hogy mit kapsz a csomagban, mert pl. Samsung Corbyhoz meg USB-kabelt sem adtak, ami elegge elszomorito... Ez is donto lehet.

[ Szerkesztve ]

(#19919) messias2 válasza Coyote2000 (#19918) üzenetére


messias2
tag

mondtam én hogy csak figyelni kell a dolgaidra és szépek maradnak:R

Ez öreg de legalább ki van fizetve!

(#19920) Neró válasza Deathtiti (#19887) üzenetére


Neró
őstag

Mindegy, így már egyértelműen az LG GT500 a nyerő. A sima Touch gyengébb mint kamerában, kijelző felbontásban és a procija se valami speed. Az aksi kicsit nagyobb de elhanyagolható... A Touch-ba van oprendszer a GT500 viszont zárt, így programokkal nem bővíthető. De jobban néz ki és többet tud!

| www.diablohungary.hu

(#19921) balintXD


balintXD
tag

Sziasztok! Most írok először, és rögtön lenne 1 kérdésem!

Van valakinek samsung m7600 beat dj-je? MErt létszives akkor irjon már róla egy rövid kis vélemyént mivel úgy tervezem hogy lecserélem az s5230-amat egy ilyenre mer ugy hallottam hogy nagyon jó a zenelejátszója...de igazából igazi vélemyént senki nem írt.
Lécci akienek olyan van írja meg! előre is kösz! :))

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#19922) korpicschess válasza balintXD (#19921) üzenetére


korpicschess
veterán

Nefélj, Sly mindjár elmondja, hogy milyen jó :)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19923) Sly Bp. válasza balintXD (#19921) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Korpicschess kolléga nagyon jövőbelátó (tuti mentalista):DDD! Nekem pont van most egy :) Véleményem nagyon pozitív! Kényelmes súlyú és formájú telefon nagyon kézbe esik mert nincs sarka! Gyönyörű OLED kijelző (ezt látni is lehet ha süt a nap nem mint az S5230-ét)! Bang&Olufsen hangchip miatt nagyon szépen és tisztán szól max hangerőn is (kihangosítva és fülessel egyaránt, a gyári fülest le sem kell cserélni mert nagyon jó)! Számomra nagyon kényelmes a kezelése minden ikon elég nagy, jól érzékel! Nagyon jól össze van szerelve semmi sem mozog nem recseg és nyikorog! A Beat DJ funkció nagyon hülyeség de még a 30 éves emberek is élvezik tehát simán gizda :) Szerintem a fekete középső keretes szebb mint a lila valahogy nem tudom de nekem jobban tetszik! Aksi is bírja 2-3 napig (csak telefonálás mellett)! Eléggé szép képeket is csinál a legújabb szoftverrel! A giroszkóp jól érzékel lehet érezni hogy hol akar dőlni vagy a fényképeknél lapozni a képet! Ára is eléggé alacsony amit szerintem meg is ér! Én ezt a telefont tartom a 2. legjobb zenetelefonnal mert nálam az első a Samsung Serenata de ez 2-3-szor drágább készülék és kevésbé használható is! Hát azt hiszem mindent elmondtam! Én bátran ajánlom! :K

[ Szerkesztve ]

(#19924) Neró válasza Sly Bp. (#19923) üzenetére


Neró
őstag

Ez a Samsung Serenata elég jó kis telefon. Megakadt a szemem az alap 3800 MB tárhelyen.

| www.diablohungary.hu

(#19925) Wictor válasza Neró (#19924) üzenetére


Wictor
senior tag

Igen, csakhogy zenelejátszáson kívül a Serenata-t nem sokra lehet használni... És nem is bővíthető. :U

(#19926) benczeb


benczeb
aktív tag

Sziasztok, az alábbi 2 telefon közül kellene választani:
- BlackBerry Bold 9700
- Nokia E72

A blackberry push-email szolgáltatására jelenleg nincs szükségem, de szerintetek a Nokia is tudja a technológiát? Nem annyira világos a dolog....hátha kellene a jövőben....

Köszönöm

(#19927) messias2 válasza benczeb (#19926) üzenetére


messias2
tag

E72 az jó választás szerintem na itt a Nokia az ami jó a 2 márka közül

Ez öreg de legalább ki van fizetve!

(#19928) Neró válasza benczeb (#19926) üzenetére


Neró
őstag

Egyértelmű E72. Több memória, jobb kamera, Symbian rendszer, megbízhatóbb.

(#19925) Wictor: Tudom, észrevettem. ;) Viszont kizárólag zenehallgatásra kiváló.

| www.diablohungary.hu

(#19929) balintXD


balintXD
tag

Reménykedek hogy nem fog viszzamenni az ára 600 környékére előfizuval, mert nekem csak február 5- én jár le előfizetés. Tehát még 1 hónapot ki kellene bírjon ilyen árakkal!
Még annyit szeretnék kérdezni hogy mennyire karcolódik a kijelző ?....Szerintem amugy 80% hogy ilyet veszek. A maradék 20% az a sony e w705. Kösszi a választ a kérdésemre! már csak a karc érdekel.... :DD

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#19930) balintXD


balintXD
tag

* 60 környékére

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#19931) korpicschess válasza balintXD (#19929) üzenetére


korpicschess
veterán

Karcról nem tudok nyilatkozni, de nyílván fóliát kell venni rá! W705-öt ne vegyél nagyon rosszul van összerakva.
:R

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19932) Sly Bp. válasza balintXD (#19929) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Veszel rá egy Kijelzővédő fóliát és kész! :D de amúgy sem karcolódik! Legalább is nem vészes!

(#19933) balintXD


balintXD
tag

ok! modjuk a fólia alap h lesz rajta! mostmár akkor nem lesz sonym már csak arra vagyok kíváncsi h vajon a samsung blue earth mit tud, és mennyibe fog kerülni! kössz a segítésget! :R

Galaxy S3 > S6 > S7 edge > S8 > S10e

(#19934) Neró


Neró
őstag

Nagy a forgalom... :P

Na akkor.. :D
Fél év múlva én is telefont veszek majd - (ha lejár a hűség a Pannonnál akkor átmegyek a T-hez) :DD Érintőset - (előre tervezek) Még nem tudom melyik legyen. Pénz az nem probléma 140K-ig mehet. Legyen gyors, sok mem-el, jó kamerával, op rendszerrel, wifivel meg mindennel, ami csak belefér. Mint mondottam a T - mobile-nél lesz/lenne. Eddig felmerülő telefonok, Omnia, iPhone, Valamelyik HTC ami megfelel a követeléseknek.

| www.diablohungary.hu

(#19935) Neró válasza Neró (#19934) üzenetére


Neró
őstag

Igaz fél év alatt sok minden történik de azért mégis.

| www.diablohungary.hu

(#19936) csoda120


csoda120
tag

Sziasztok.Én szívem szerint egy E70-est venék.Eddig csak képröl láttam,még a kezembe se fogtam lyen telót,nemhogy az enyém legyen... :O Tetszik nagyon,csak az a baj,h nem 2Ft :W Az N91 tetszik még nagyon,csak azzal egyedül anyi a bajom,h nem lehet memókártyát belerakni.

Facebook: szerelem a négyzeten

(#19937) kaller1 válasza csoda120 (#19936) üzenetére


kaller1
veterán

Ezek már lefutottak szvsz... :U

.::> <::.

(#19938) korpicschess válasza Neró (#19934) üzenetére


korpicschess
veterán

Szerintem is hülyeség így előre nézni, de iPhone 3GS.
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19939) Wictor válasza korpicschess (#19938) üzenetére


Wictor
senior tag

Vagy a T-Mobile Pulse?! :K

[ Szerkesztve ]

(#19940) Joey_J


Joey_J
csendes tag

Helló
Lg viewty vagy samsung s5230

Esetleg olcsón valami érintős telefont amin lehet elég jól zenét hallgatni.

(#19941) Wictor válasza Joey_J (#19940) üzenetére


Wictor
senior tag

Inkább az S5230-at ajánlom, abban van hangszínszabályzó is, és nem kell trükközni a hangerőfokozással sem, mint a Viewty-nál (az ugyanis alapból elég halk).

(#19942) Sly Bp. válasza balintXD (#19933) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem lesz vele problémád!

(#19943) korpicschess válasza Joey_J (#19940) üzenetére


korpicschess
veterán

Szia!

Én a viewty-t választanám a sokkal jobb kamera miatt! Meg az azért mégis csak volt valamikor egy nagyon jó telefon, az s5230 meg sose!

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19944) Sly Bp. válasza korpicschess (#19943) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ez így van! Támogatom! De én már Viewty-t sem vennék!

(#19945) Joey_J


Joey_J
csendes tag

Hát sajnos erre van keret.
35.000 a maximum használtan
De ha tudtok jobbat hallgatlak titeket.

(#19946) Peti567


Peti567
aktív tag

Sziasztok!
Szerintetek meilyk a jobb teló?
- nokia N97
- Samsunk Omnia II.

A win.mobile vagy a symbiam a jobb?
Az omniának nagyobb a kijelzője és gyorsabb is talán, de a Nokiát megbízhatóbbnak tartom. N97-re lehet Igo-t rakni?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#19947) Peti567


Peti567
aktív tag

Bocsi, rossz fórumba tettem fel a kérdést! De ha akartok válaszolhattok ti is! :D Megköszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#19948) norbest válasza Joey_J (#19945) üzenetére


norbest
aktív tag

Na viewty-t én sem vennék, csak rossz tapasztalatom van róla... :(

(#19949) korpicschess válasza Joey_J (#19945) üzenetére


korpicschess
veterán

35.000-be használtan talán belefér egy LG Aréna!
Esetleg egy HTC Diamond de abból csak rossz állapotú nagyon.
Ezeket is érdemes nézegetni szerintem.
Egyébként mi a gond a Viewty-vel?
:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19950) norbest válasza korpicschess (#19949) üzenetére


norbest
aktív tag

Szerintem az érintőkijelzősök közül a Viewty és a Prada a leggyengébb, volt már mind2, de szerintem egy F480 as samsung is többet bír nálla, sokan csak azért kapnak rá, mert 5megás a kamera.... persze ez csak az én véleményem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.