Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18751) kaller1 válasza akimi17 (#18750) üzenetére


kaller1
veterán

Mivel a két készülék erősségei eléggé ütik egymást,az alapján dönts,hogy melyik a fontosabb számodra.Én a Pulse-ot választanám az Android miatt.

.::> <::.

(#18752) $lim*$hady válasza akimi17 (#18750) üzenetére


$lim*$hady
csendes tag

Attól függ melyik a fontosabb neked a multimédia vagy az android de az arénában is jó oprendszer van.Én az Arénát venném de 53k-ért már kártyafüggetlent veszel ami eladoskor sokat számít.

HPI E Savage játékvideók on youtube with LG Arena:)

(#18753) Sly Bp. válasza akimi17 (#18750) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én a Pulse-t nem ajánlom! Nagyon nehéz kezelni nagyon meg kell szokni, ujjal meg egyáltalán nem lehet és ceruza miatt meg kétkezessé válik ami meg már megint egy kényelmetlen dolog!

(#18754) paavoo


paavoo
aktív tag

hali
telót szeretnék venni, legfőképp olyanra lenne szükségem amire fel tudom vinni a hosszabb szöveges txt fájlt egyszerűen és be lehessen állítani a kijelzőfény 2-3 mp-s kikapcsolását, továbbá legyen rajta 1-2 megapixes kam, és elég memória mp3 hallgatásra. Stylera a Corby, LG KP502 jön be vagy vmi csúsztatható, max 30k-t tudnék rá szánni, de az télleg a felső határ! max 20k-ért és max 30k-ért mit tudnátok ajánlani, ilyen árkategóriákban?
köszi

[ Szerkesztve ]

(#18755) Sly Bp. válasza paavoo (#18754) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nézz meg valami használt Symbianos telefont! Pl E61i de még van egy pár féle!

(#18756) johnny101


johnny101
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Az lenne a kérdésem, hogy melyik telefont válasszam? A Nokia 5800-át vagy az E71-et? Melyiket érdemesebb megvenni és miért? Az E71-nek nem nagyon tetszik a kinézete qwerty billentyűzet miatt. De ha az annyival jobb vétel, akkor majd csak megbarátkozok vele.
A választ előre is köszönöm!

Jani

(#18757) rep3at válasza johnny101 (#18756) üzenetére


rep3at
őstag

Szerintem az anyagminőség miatt az E71et, de ízlések és pofonok. Te tudod hogy kell-e az érintőképernyő.

Forward thinking. كرر

(#18758) johnny101 válasza rep3at (#18757) üzenetére


johnny101
csendes tag

És melyik telefon a megbízhatóbb?

(#18759) runner 125 válasza akimi17 (#18750) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az Android állítólag nagyon jóra sikeredett op.rendszer, lehet nyerőbb választás.

..de előtte nem tudod kipróbálni őket? :U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18760) rep3at válasza johnny101 (#18758) üzenetére


rep3at
őstag

Szerintem egyértelműen az E71.

Forward thinking. كرر

(#18761) akimi17 válasza runner 125 (#18759) üzenetére


akimi17
csendes tag

igen ki tudom mert apámnak t-mobile boltja van. de kiváncsi vagyok a véleményekre...

(#18762) Sly Bp. válasza johnny101 (#18756) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Teljesen egyértelműen az E71-et vedd! 5800 egy tragédia!

(#18763) runner 125 válasza johnny101 (#18756) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem is nagyon értem a két kiszemelt közötti összefüggést, kb mint ha egy sportautó és traktor között vacilálnál. :) (..nyilván kinek mire kell, de ebbe ne menjünk bele)

Lényeg; az 5800 fiataloknak gyárott készülék, anyaghasználatban, minőségben ez egyértelműen tükröződik. Az E71 egy igazi vérbeli üzleti mobil. Minőség.
Nekem az érintőkijelző néha hiányzott róla, de egyébként nyerő darab.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18764) GIJoe


GIJoe
addikt

Üdv! Tisztelt fórumozók tanácsot szeretnék kérni, a szokásos témában...
Elvárásaim: A lefolytatott telefonbeszélgetés rögzítése SD adathordozóra és ne 2-3 naponta kelljen tölteni,hanem esetleg heti x1. Nem érdekelnek se a multimédiás dolgok, sem a játékok, csak telefon funkció, és persze minél jobb áron kártyás készüléket...
Amiket eddig szóban ajánlottak erre a célra, bár megerősíteni senki nem tudta hogy beszélgetésrögzítésre képesek e... : Nokia 2700 classic, T-Mobile Vairy Text
Előre is köszönöm szépen! GIJoe...

(#18765) rep3at válasza GIJoe (#18764) üzenetére


rep3at
őstag

Én inkább egy PDA telefont/okostelefont ajánlok, azzal biztosan megoldható, érdemes körülnézni. Az én HP 514em tud ilyet külön programmal..

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#18766) kaller1 válasza GIJoe (#18764) üzenetére


kaller1
veterán

Automata hívásrögzítés csak okostelefonnal oldható meg,ilyenekben gondolkodj.A heti egyszeri töltés meg felejtős sztem... :U

.::> <::.

(#18767) tkazmer


tkazmer
addikt

kéne nekem valami olyan mobiltelefon, kizárólag magán felhasználásra (tehát az üzleti funkciók, mint pl. remek email kliens nem fontosak), amely strapabíró, remekül tudok vele telefonálni, sms-t küldeni, és jó lenne, ha tudnék vele legalább annyit internetezni, hogy facebook+tőzsdei árfolyamok (itt szoktam nézni: [link] ) normálisan megjelenjenek rajta. egy RSS olvasó sem lenne utolsó. fontos, hogy BT legyen benne, mert szeretném a névjegyeket a laptopommal és a másik telefonommal szinkronizálni.

ár tekintetében nyitott vagyok bármire, ha nagyobb strapabíróság jár vele. előny, ha sony ericsson smart phone, mert az üzleti célokra használt telefonom egy P1i, és jó lenne, ha nem kellene még egy PC szoftvert telepíteni, de nem baj, ha nem az.
tehát a fontos szempontok: strapabíróság(ha síelés közben ráesek, nem törik be a kijelző, ha leverem az asztalról, nem hal meg helyben, stb), BT a szinkronizáláshoz, és viszonylag jó webböngésző.
szolgáltatói ajánlatok nem érdekelnek, kártyafüggetlen telefont szeretnék.
egyelőre csak egy ilyet [link] találtam, nem tudom erről mi a vélemény.
van valakinek valami ötlete, javaslata?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#18768) kaller1 válasza tkazmer (#18767) üzenetére


kaller1
veterán

fontos szempontok: strapabíróság(ha síelés közben ráesek, nem törik be a kijelző, ha leverem az asztalról, nem hal meg helyben, stb), BT a szinkronizáláshoz, és viszonylag jó webböngésző.

A kiszemelt 6300 ezeknek az elvárásoknak biztos nem felel meg... :U

.::> <::.

(#18769) tkazmer válasza kaller1 (#18768) üzenetére


tkazmer
addikt

ok, csak azért gondoltam, hogy strapabíró lehet, mert azt írják, fém háza van. van valami más, amit javasolnál helyette?

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#18770) kaller1 válasza tkazmer (#18769) üzenetére


kaller1
veterán

Az a baj,hogy a strapabíróság és a jó web böngésző nem nagyon jön össze egy készüléken belül.Én egy Nokia 5500 Sport-ot javasolnék,csak már nem nagyon lehet kapni sajnos... :U

.::> <::.

(#18771) tkazmer válasza kaller1 (#18770) üzenetére


tkazmer
addikt

ahha. hát ez kár :U . az a 6300 tényleg rémes ilyen szempontból? úgyértem: míg a lecserélni kívánt k750i rengetegszer landolt már a földön, a P1i is, és semmi belső károsodást nem szenvedtek (a k750i-re síelés közben is ráestem már, és nem lett baja), addig egy k300 pár leesés után totál megadta magát, be sem kapcsol.
valahogy így értettem a strapabíróságot, mondjuk úgy, hogy akkor k750i szintű strapabíróság lenne jó:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#18772) tjb007 válasza tkazmer (#18767) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nokia 3720

Elég strapabíró és a feltételeknek is megfelelne.

(#18773) tkazmer válasza tjb007 (#18772) üzenetére


tkazmer
addikt

nem tűnik rossznak, bár az alul kerekített formaterv egy kicsit meglepett, de ha emiatt nem túl kicsi a két szélső gomb, ezzel semmi bajom. a 2000 névjegy + a szivárgásmentes billentyűzet meg külön előny!
köszi a tippet, megy a listára, ki kell még próbálnom élőben :R

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#18774) Sly Bp. válasza tkazmer (#18773) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A Sonim való neked úgy istenigazán de van még Samsung B2100, Samsung B2700 és Nokia 3720!

(#18775) tkazmer válasza Sly Bp. (#18774) üzenetére


tkazmer
addikt

hű, ezek a samsungok tényleg nem rosszak! főleg a b2700 tetszik, arra azt írják, porálló, gondolom ez annyit jelent, hogy a tengerpart homokja sem okozna benne problémát

a b2100-nál azt írják, 1m-ig vízálló. ez azt jelenti, hogy tudok vele a fürdőkádban ülve beszélgetni? :))

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#18776) Sly Bp. válasza tkazmer (#18775) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A Samsungok jól bírják! Van róla itt egy törés teszt! Itt meg tudod nézni mit tud a kicsike!

(#18777) runner 125 válasza Sly Bp. (#18776) üzenetére


runner 125
nagyúr

:Y ...nem is láttam még ezt a tesztet, nem semmi. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18778) Sly Bp. válasza runner 125 (#18777) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát igen! Aranyos dolgokat csinálnak a telefonnal!

(#18779) meroly válasza tkazmer (#18775) üzenetére


meroly
veterán

Sőt a fürdőkádban a víz alatt is tudsz beszélgetni :DDD

Impossible is nothing

(#18780) tkazmer válasza meroly (#18779) üzenetére


tkazmer
addikt

viszont ami tényleg előny, hogy pl egyszerű pipás, tehát palack nélküli búvárkodásnál tudok vele fényképezni :D sőt, utána rögtön el is küldhetem valakinek mmsben :))
na, azt hiszem, valamelyik nap elmegyek megfogdosok pár telefont, vannak itt nagyon jók azok között, amiket javasoltatok, köszi :R

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#18781) kaller1 válasza tkazmer (#18780) üzenetére


kaller1
veterán

Én a helyedben megnéznék még egy SE C702-őt is,az ára is jó és tudásban is a többi felett van.

.::> <::.

(#18782) Sly Bp. válasza kaller1 (#18781) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Igen de a minősége sehol sincs! Az úgy beázik mint annak a rendje!

(#18783) kaller1 válasza Sly Bp. (#18782) üzenetére


kaller1
veterán

Gondolom nem ázik be jobban,mint egy 6300,amitől kiindultunk... :D :U

.::> <::.

(#18784) Sly Bp. válasza kaller1 (#18783) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Annál nem de jobban beázik mint egy Samsung!

(#18785) kaller1 válasza Sly Bp. (#18784) üzenetére


kaller1
veterán

Nem vitatom,de én ennél maradnék a jobb kijelző és a fejlett java kezelési képesség miatt.A gps-nem említem,mert azt nem mindenki használja ki.

.::> <::.

(#18786) Sly Bp. válasza kaller1 (#18785) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Hát tudásban jobbak is de ez tuti meghal a víz alatt! :K

(#18787) tkazmer válasza kaller1 (#18781) üzenetére


tkazmer
addikt

tényleg jó, bár pont a csepp és porállóság a kevésbé fontos míg az ütésállóság lényeges szempont lenne. igazából ha annyira cseppálló, mint a k750i (egyszer, 2 éve, elvesztettem egy angliai erdőben, de pár nappal később megtaláltam - közben viszont szinte végig szakadt az eső)
viszont ezt is felírom a "megfogdosandó" listára, ha már úgyis megyek körbenézni, ártani nem árthat, köszi a tippet :R

(#18785) kaller1
gps-t kaptam a P1i-hez, így az valóban nem szempont, bár végülis ártani nem árthat, ha mindkét telefonomban van gps:)

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#18788) kaller1 válasza tkazmer (#18787) üzenetére


kaller1
veterán

Akkor majd számolj be,hogy melyik lett a befutó. :)

.::> <::.

(#18789) Sly Bp. válasza tkazmer (#18787) üzenetére


Sly Bp.
addikt

ElectroWorld-ben ki van téve! Tegnap láttam :)

(#18790) Sebaj Fóbiás


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Sziasztok!

A Témobilnál 25K-ért lehet prepaid kártyával LG KP502-t szerválni. Mit tudtok erről a telefonról? Max ennyi pénzért van esetleg jobb alternatíva? Használt készülék nem játszik. Öcsém a célszemély, extrém igényei nincsenek, persze jó lenne egy használható fényképező és jól szóló füles.

Üdv,
Fób

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#18791) Sly Bp. válasza Sebaj Fóbiás (#18790) üzenetére


Sly Bp.
addikt

KP502: gyenge érintőkijelzője van! Nagyon meg kell nyomni hogy érzékeljen! Napsütésnél nem látni a kijelzőt! Ezek a főbb gondok a többit már nem fejtem ki! De ne a T-nél vedd a telefont mert a neten újat akár már 20-ért is találsz!

(#18792) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Az alsóbb kategóriás touch screen mobilok kb ugyan azt tudják?Vagy valamelyik jobb a többinél minőségben/tudásban?

(#18793) Sly Bp. válasza ToBeY (#18792) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Egy kutya kaki mind! Nincs különbség!

(#18794) cLeanLess válasza Sebaj Fóbiás (#18790) üzenetére


cLeanLess
tag

Ha alsó kategóriás érintős kell, jó a kp502.
De ez már csak divat, funkcionalitása az omniától felfelé jön ki......

"Simplicity is the ultimate sophistication."

(#18795) Newyorker


Newyorker
addikt

Segítsetek!

Mobilt akarok venni 3 igényem van:
- nagyon jól nézzen ki, ez fontos
- lehessen vele telefonálni, ez ugye már alap
- smst lehessen vele írni, az is alap

A problémám az, h a mostani telek nagy része érintőképernyős és az nem kell, mert sokszor gyorsan kell telóznom egy kézzel nyomatom pl kocsiba és oda az érintős nem jó

mit vegyek? :(

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#18796) kaller1 válasza Sly Bp. (#18791) üzenetére


kaller1
veterán

Nagyon meg kell nyomni hogy érzékeljen!

Akkor kifoghattál egy hibás példányt,mert ami nálam van,az teljesen jó. :K

.::> <::.

(#18797) Sly Bp. válasza kaller1 (#18796) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Volt S5230-am Kp500 és 502-esem is nem hiszem hogy mind rossz lett volna :) De messze vannak egy jó érintőstől! Lehet engem azért zavart mert volt már nála nem egy jobb érintősöm!

(#18798) Sly Bp. válasza Newyorker (#18795) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Mennyid lenne rá? Új vagy használt? Függő vagy független?

(#18799) kaller1 válasza Sly Bp. (#18797) üzenetére


kaller1
veterán

Lehet,de nem is kérnek el értük egy havi fizetést. :U

.::> <::.

(#18800) Sly Bp. válasza kaller1 (#18799) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én az eleje óta mondom hogy az árukat megéri főleg most hogy 20-ért lehet újat kapni! De ettől még nem lesz jó telefon!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.