Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18701) DemoN70


DemoN70
csendes tag

Az a baj hogy most oprendszeres mobilom van, de szeretnék újat, csak nincs pénzem 50ezres Nokiákra... :) Ezért vennék SE-t, mert a samsungokat nem szeretem(S5230 lassú) a Sony pedig szinte mindenben jó.(ár, gyorsaság, kinézet stb...)

Szóval adott a kérdés: C510 vagy W705?

Alcatel>>Nokia 2110>>Siemens A50>>Siemens CV65>>Sony Ericsson Z520i>>Nokia N70 &. Sony Ericsson C510

(#18702) Sly Bp. válasza DemoN70 (#18701) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az SE jó árban és kinézetben? Egyet sem tudok mondani :D

(#18703) cLeanLess válasza zH. (#18699) üzenetére


cLeanLess
tag

Direkt lett úgy írva, nyelvtanilag helytelenül.

Amúgy szakmai a tanács, ne Sonyt vegyen, mert túlárazott vacak az összes, és ugyan az mind..... :U

"Simplicity is the ultimate sophistication."

(#18704) runner 125 válasza ToBeY (#18693) üzenetére


runner 125
nagyúr

..apropó; Omnia-t is kapsz használtan 40-50k környékén. Legjobb alternatíva annyiért.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18705) DemoN70


DemoN70
csendes tag

Igazad van...akkor vegyek nokiát majdnem duplaannyiért csak azért mert oprendszeres? :C

Alcatel>>Nokia 2110>>Siemens A50>>Siemens CV65>>Sony Ericsson Z520i>>Nokia N70 &. Sony Ericsson C510

(#18706) runner 125 válasza DemoN70 (#18705) üzenetére


runner 125
nagyúr

Annyi más alternatíva van Nokia és SE-n kívül..

Samsung-ok esetleg? Most megjelent jó pár olcsó modelljük.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18707) MR. Razer


MR. Razer
csendes tag

a legjobb a 3210 semmi gond vele nem fagy ki nem merül le hamar nem kell frissiteni a legjobb ...

a.k.a. ollusion

(#18708) runner 125 válasza MR. Razer (#18707) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nálam a 6610i és az Alcatel OT535 bizonyított. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18709) salival


salival
aktív tag

Nektek nem tűnt fel hogy cLeanLess mindig Sly Bp után/előtt ír üzenetet? És mindig oly nagy az egyetértés :U

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#18710) campers


campers
tag

Szevasztok. Ma próbáltam egy (eddig favorizált) E52-őt és egy E66-ot. Elvileg full egyformák kivéve a 66ban van autofokusz-mely jelentősen javít a 3.2Mp-es képek minőségén.
Jól gondolom, hogy akkor érdemesebb ezt venni mint az 52-est?

(#18711) Sly Bp. válasza salival (#18709) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem vagyunk ugyan azok :D Remélem legalább is :D de kérj egy IMEI egyeztetést! Amúgy lehet hogy ő is így látja a dolgokat azért van egyetértés! :K

(#18712) DemoN70 válasza MR. Razer (#18707) üzenetére


DemoN70
csendes tag

pl. S5230? háát igen, csak nekem lassú az a telefon, lehet hogy csak én vagyok ilyen sebességkövetelő, de fontos hogy a képeket mondjuk egyből megnyissa...(pl. az N70-emnél ez nem igy van és idegesitő...) türelmetlen vagyok tudom, de szerintem az a Samsung ami szóba jöhet az csakis az S5230, de egyből már ki is van lőve... szóval még mindig marad a C510 vs. W705

Nokiából még esetleg 5630 lenne, de ovlastam hogy lefagy meg újraindul csomó kütyü...köszönöm nekem nem kell ilyen telefon...jah meg galériánál is szaggat a szoftver...legalábbis a médiamárktoson szaggatott(lehet azon még az alap van) de akkor is Xpressmusic, nekem van mp3 lejátszóm, azért van...

[ Szerkesztve ]

Alcatel>>Nokia 2110>>Siemens A50>>Siemens CV65>>Sony Ericsson Z520i>>Nokia N70 &. Sony Ericsson C510

(#18713) runner 125 válasza Sly Bp. (#18711) üzenetére


runner 125
nagyúr

IMEI ?! Nem IP? :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18714) salival válasza Sly Bp. (#18711) üzenetére


salival
aktív tag

Én nem akarok gyanusítgatni, nyomozni utánatok :N csak kicsit feltűnő már.

YNWA

(#18715) picur220 válasza Sly Bp. (#18698) üzenetére


picur220
veterán

Nem tudom, lehet. Nem panaszkodtak, azt tudom. Hibát én sem vettem észre rajta.

(#18716) Mr.Grey


Mr.Grey
tag

Mivel az eddig nagyjából bevált Motorola V360-asom kezd úgy kinézni két évi használat után, mintha a kutyák szájából húzták volna ki és egy új ház neki többe lenne, mint amennyit az egész ér, az akksija is kezd elöregedni, ismét telefon után kell nézelődnöm...
Olyat szeretnék, amelyik flipes, minél hangosabb és az akksija is bírja pár napig.
Kamera jó ha van, de alap VGA is jó, mp3 szintén alap is elég.
Java, oprendszer, játék, gps nem fontos.
Amiket nézegettem:
Motorola W396/397, Samsung SGH-M310 és a SE W300.
A Moto-n nincs előlapi kijelző és nem látom ki hív, viszont állítólag nagyon jó hangja van, a Samu nem bővíthető további memóriával, a SE meg elég gyatra anyagból van és ha felnyitom a flippet, még nem kapcsol automatikusan és be kell nyomni a hívásfelvétel gombot, a hangja is halkabb mint a Motoroláknak.
Eddig a Motorolához húz a szívem, de gondoltam előtte megkérdezném a T. fórumtársakat, hogy tudnak-e rejtett (vagy csak általam nem ismert) hibáról, ill. tudnak-e hasonló jellegű készüléket ajánlani... Mindenkinek előre is köszönök minden érdembeli hozzászólást!

(#18717) rep3at válasza salival (#18714) üzenetére


rep3at
őstag

Azért ennyire nem durva a helyzet :)

Senior tag lettem :)

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#18718) meroly válasza Mr.Grey (#18716) üzenetére


meroly
veterán

Kinyithatósok közt motorola viszi a pálmát, az tuti. Főként a startac-ből kiindulva. Mondom én a nagy nokia-fan és az is melepő, hogy egy motorola után érdeklődő kollega hsz-ére válaszolok, de most ilyen kedvem van.
Mindez azért van, mert a K1-es pl nekem is nagyon tetszik, nem a kék, hanem a szürke színben.
Vagy pl a V3 nagy sláger volt. És a V3i már egész jó tudásban is.
Ezekben nem gondolkodtál? Nem írtál amúgy se árat se szolgáltatót, így nehéz segíteni :)

rep3at: gratula :C

Impossible is nothing

(#18719) McKane


McKane
senior tag

Üdv!

Karácsonyra szeretnék venni magamnak telefont.
A t-s szolgáltatót favorizálom, lenne is ott 3 készülék amelyik tetszik.
LG KP502 ; Samsung S5230 ; SonyEricsson W395 .

Ezekről a telefonokról tudnátok valami közelebbit mondani, vagy tapasztalatot ha valaki rendelkezik ilyennel ?

köszi a segítséget előre is!

(#18720) rezber92


rezber92
csendes tag

sziasztok ha érdekel titeket a Samsung s5230 akkor bővebb infót praktikákat játékokat meg találtok itt hozzá [link]http://s5230.rbz.hu

(#18721) Mr.Grey válasza meroly (#18718) üzenetére


Mr.Grey
tag

Jogos...
Árban kb. 20, max. 25K és szolgáltatónak lehetőleg Vodafone, ráadásul kártyás.

A V3 sorozat nekem valahogy nem tűnt praktikusnak. Szép, meg minden, de a billentyűin nehézkes pl. SMS-t írni.
Viszont most láttam a EM330-at. Az is jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#18722) rep3at válasza rezber92 (#18720) üzenetére


rep3at
őstag

Nem reklámoldal :)

Mr.Grey: A V8at ajánlom.

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#18723) meroly válasza Mr.Grey (#18721) üzenetére


meroly
veterán

Hm.... ezek a motorolák nagyon szépek, ha nem lennék ilyen nokia-buzi tuti valami motorolám lenne. Bár ez az EM330 nem nagy eresztés. Olyan gagyinak tűnik.
Gondolhattam volna, elvégre a vodához moto passzol :)
Hát az ő kínálatából talán a W397....
Bár a W396 szebb.

rep3at: a V8 nem fér bele a keretébe :(

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#18724) cLeanLess válasza Sly Bp. (#18711) üzenetére


cLeanLess
tag

Lol de durva, ha valakivel egyetértesz már gáz.....

Nem értek egyet vele mindenben, pl lásd m7600 :DDD
Borotvahabot adhatnának hozzá adatkábel helyett ;]

Amúgy, nem is ismerem sly-t :)

"Simplicity is the ultimate sophistication."

(#18725) Mr.Grey válasza meroly (#18723) üzenetére


Mr.Grey
tag

meroly: Pont ezeket néztem ki én is (említettem is az első post-omban).
Nekem tetszik a design, jó a hangjuk csak furcsa, hogy nem tudod első ránézésre megállapítani, hogy ki hív...
Esetleg tudja valaki, hogy ezeknél a készülékeknél a flip felnyitásával a hívást is fogadom?

rep3at: Sajna ezt tényleg nem az én kategóriám. Telefonra nem akarok 25 ezresnél többet költeni...

(#18726) Ch4r0n


Ch4r0n
tag

Sziasztok!

Én is beújítanék egy új mobilt karácsonyra! Ahogy nem sokkal a felettem lévő kolléga írta engem is a t-mobilos akciós áru dominós telefonok érdekelnek. Mondjuk én olyan 40, vagy fájó szívvel esetleg 50 ezer körül szánnék rá. Elsőre ezt néztem ki Sony Ericsson W595, bár azt nem tudom mennyire gáz, hogy fix fókuszos a kamerája. Amúgy formára eléggé bejön nekem. Eddig egy SE K550i-t használtam és nagyon meg voltam elégedve vele, csak hát már eljárt felette az idő, főleg a közepén a fémes hatású műanyag navigációs kör kopott meg nagyon. A xenon világítás tetszett még benne sűrűn használtam zseblámpának is!

A kérdésem, hogy Sony Ericsson W595-ről mik a tapasztalatok, van benne ilyen zseblápa funkció is esetleg?
Mindenbe jobb mint a régi telóm a SE k550i?
A SE W595 az kb egy kategória a SE T700, vagy túltesz rajta?
( csak azért kérdem, mert a T700-at ismerem, ez van a húgomnak is, ezen is van xenon fény és eléggé tetszik nekem ez a teló is)
Illetve van ebben az árkategóriában a T-nél más, szerintetek jobb alternatíva, vagy elég lesz nekem a W595 a leírtak alapján? Persze nem ragaszkodom a SE-hoz.

Nem értek a telefonokhoz, szóval bocsi a hosszú írásomért. Válaszotokat előre is köszönöm!

(#18727) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

Sziasztok!
Olyan telefont vennék amit probléma nélkül tudok használni autóba navinak, néztem a Nokia 5800 Navigation Edition-t, mi a véleményetek róla? Esetleg tudtok-e jobbat mutatni ebbe naz árkategóriában(60-70k). És pontosan hogyan is működik ezekben a telefonokban a gps, ugye csak a szoftvert kell megvenni(ennek a Nokiának az esetében ezt sem), utánna az ingyenesen használható bárhol?
Ja és hogy ez a naviszofver amit a nokiához(valami Ovi maps) adnak az mennyire jó vagy rossz?

[ Szerkesztve ]

(#18728) kaller1 válasza Ch4r0n (#18726) üzenetére


kaller1
veterán

Kicsit off,de....
A xenon világítás tetszett még benne sűrűn használtam zseblámpának is!

A k550i-ben csak egy dupla villanó van,és nem xenon.A másik meg,hogy a xenon vakut Te nem fogod zseblámpaként használni... ;)

.::> <::.

(#18729) Oly válasza Tomekk. (#18727) üzenetére


Oly
senior tag

Samsung Omnia IGO-val

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#18730) Ch4r0n válasza kaller1 (#18728) üzenetére


Ch4r0n
tag

Lehet nem xenon de nagyon erős a fénye azért gondoltam, hogy csak az lehet. Abban igazad van, hogy két fényforrása van. Zseblámpának miért ne lehetne használni? Sok zseblámpát megszégyenít a fényereje és Menü-Szervező-Fény menüpontban folyamatosra lehet állítani. Illetve még van SOS, meg 1 perc után kikapcsol magától olyan lehetőség is...

(#18731) kaller1 válasza Ch4r0n (#18730) üzenetére


kaller1
veterán

Zseblámpának miért ne lehetne használni?

A xenont nem lehet használni a működéséből kifolyólag.

.::> <::.

(#18732) runner 125 válasza Tomekk. (#18727) üzenetére


runner 125
nagyúr

Navigálni a WM alapúak szvsz nyerőbbek.
Az Omnia valóban jó alternatíva lehet. :K

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18733) Sly Bp. válasza runner 125 (#18713) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ja de :D Csak megszoktam hogy IMEI-t írok :)

[ Szerkesztve ]

(#18734) Ch4r0n válasza kaller1 (#18731) üzenetére


Ch4r0n
tag

Azzal kezdtem, hogy a telefonokhoz egyáltalán nem értek. Aztán felvilágosítottál, hogy nem xenon a fényforrás. Írtam is, hogy csak az én tévhitem volt az erős fénye miatt, abszolút neked van igazad!
Nekem aztán teljesen mind1, csak azért jegyezem meg, mert számomra egy hasznos tulajdonsága a készüléknek a folyamatos erős fény. Ha meg a xenon kizárja ezt a funkciót lehet, hogy amúgy se kellene...
Csak azt nem értem miért kell leragadni és lovagolni ezen az egy mondatomon, ami a hozzá nem értésemből fakad? Én egyáltalán nem ezért írtam ide és nem akartam leragadni itt. Csak érdekelt a véleményetek és feltettem egy kérdést teljesen normálisan amire azóta sem kaptam választ...
Most nem kezdem el ecsetelni a magyar mentalitást, meg a fórumok így meg úgy milyen szarok, mint sokan tennék, mert én nem olyan vagyok...
Ha sikerült felülemelkedni ezen a dolgon, akkor azért még a kérdéseim továbbra is fennállnak és örömmel venném ha esetleg tudna segíteni valaki.
Köszönöm

(#18735) Loituma69 válasza Tomekk. (#18727) üzenetére


Loituma69
őstag

Ovi map ovis szintű. Csak iGO8 vagy Garmin XT a többi használhatatlan pontatlan gagyi.

(#18736) Loituma69 válasza Ch4r0n (#18726) üzenetére


Loituma69
őstag

T700 1 árnyalattal jobb müszakilag mint a w595, plusz nekem jobban is tetszik külsőre én T700 venném!

(#18737) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

Nézegettem az Omniát az tetszik és árban is jó, úgyhogy lehet az lesz, csak nemakartam nagyon Samsungot megint mert a mostani egy kalap szar(d900i).

[ Szerkesztve ]

(#18738) Sly Bp. válasza Tomekk. (#18737) üzenetére


Sly Bp.
addikt

D900i kb fél évig jó telefon! Utána elkezd ragadni a csúszka! Omnia jó választás szerintem!

(#18739) Kalmi27


Kalmi27
csendes tag

Mit gondoltok a samsung pixon-ról?
Tudnátok olyan telót ajánlani amiben van wifi+elég jó zenelejátszóképesség?
Az ár max 40.000 használtan.Nokia e51+e65+samsung omnia kizárva mert már volt.
Előre is köszi.

(#18740) Sly Bp. válasza Kalmi27 (#18739) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nokia 5630!

(#18741) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Samsung telefont keresek. Szétcsúsztatható legyen,egyszerű. Támogassa a Java-t és legyen benne BT! Kamera se fontos!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18742) Sly Bp. válasza cellpeti (#18741) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ebből van egy pár darab! A legolcsóbb az E250 szerintem!

[ Szerkesztve ]

(#18743) Tomekk. válasza Sly Bp. (#18738) üzenetére


Tomekk.
aktív tag

Nekem nem a csúszkával van bajom, az tökéletes, pedig már rengetegszer leejtettem, meg már homokban is fürdött párszor, azzal van bajom, hogy sokszor alig hallani mit mondanak nekem olyan szar a hangminősége, azt ez okozott már pár kellemetlen pillanatot. Amúgy jó telefon lenne, nem is vennék másikat, ha nem lenne ez a baja.

(#18744) Sly Bp. válasza Tomekk. (#18743) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Szerintem a sok homok miatt beporosodott :) :K

(#18745) Tomekk. válasza Sly Bp. (#18744) üzenetére


Tomekk.
aktív tag

Előtte is ilyen volt sajnos :( Amúgy is kiszoktam fújni sűrített levegős cuccal, ha összedzsuvázom a telefont. Meg olvastam a neten még régebben hogy előfordul ez a probléma telefonnal, de nem mindig olyan szar szerencsére (csak amikor tényleg nem kéne) :)

(#18746) Tomekk. válasza Tomekk. (#18745) üzenetére


Tomekk.
aktív tag

Még annyit akartam, hogy ha lesz omnia, melyik navit "vegyem" meg hozzá? garmin vagy igo?

(#18747) Sly Bp. válasza Tomekk. (#18745) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Akkor nem tudom! Nálam ilyen baj sosem volt!

(#18748) cellpeti


cellpeti
veterán

Samsung mobilon hogy tudok teló memóriájából kártyára másolni neveket?
Bocs az offért!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#18749) runner 125 válasza Tomekk. (#18746) üzenetére


runner 125
nagyúr

IGO szvsz nyerőbb.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18750) akimi17


akimi17
csendes tag

Helo emberek! Új telefont szeretnék venni mostanában.A trémobil ügyfele vagyok és egy LG ARENA valamint egy T-Pulse között nem tudok dönteni. Kérem segítsetek.mindkettő 50k-ba kerül.A Pulseban nagyon vonzó az android oprendszer, az lg arenában meg a multimédiás tudás. Szerintetek ennyiérrt melyik a jobb választás? Előre is kössz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.