Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19501) rep3at válasza korpicschess (#19490) üzenetére


rep3at
őstag

Milyen S200? :)

Engem érdekelne, de csak cserém van..

Nem osztottam ki senkit, én az igazság oldalán állok. Néha én is értetlenül állok Sly hozzászólásai előtt, de ismerem már annyira hogy pár perc után kibogarásszam a lényeget belőlük, ő csak jót akar nektek. Ja és nem nyalok mielőtt beszólnál nekem is hool..

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

(#19502) hool válasza cLeanLess (#19500) üzenetére


hool
aktív tag

2 hónapja regeltél, de azt mondod, hogy idejövök? Továbbá diktálsz, hogy legközelebb így-úgy?
Nem érdekel hány tinédzser rajongó próbálkozik be, a véleményem fenntartom, ha ostoba tanácsot látok, máskor is, másnál is írok véleményt.
Nem hiszem, hogy ezen ennyit kellene bárkinek is görcsölni, főleg kívülállóként.

(#19503) rep3at válasza hool (#19502) üzenetére


rep3at
őstag

Van Nagy Mobiltelefon kibeszélő topik is, a továbbiakat legalább ott beszéljük meg.

Forward thinking. كرر

(#19504) cLeanLess válasza hool (#19502) üzenetére


cLeanLess
tag

Nem diktálok, csak megkértelek arra, hogy ne köss bele mindenkibe akinek 2füle van, csak azért mert 1800napja regisztráltál.....Szánalom, hogy arra volt energiát, hogy kilinkeld sly 6303-as 'tippjeit', de arra nem vetted a fáradtságot, hogy megnézd, kinek milyen szempontok alapján milyen helyzetben és mikor ajánlotta.

Most lehet azon filozofálni,hogy 30x annyi ideje regeltél ez csak egy puszta szám, semmi több, hozzáértésed, szakértelmedet, NEM tükrözi. Innentől kezdve tényleg off, ha nagyon unod magad dobj egy privit. :R

"Simplicity is the ultimate sophistication."

(#19505) korpicschess válasza rep3at (#19503) üzenetére


korpicschess
veterán

Milyen csere is az? Acer S200, megy pü :C

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19506) kamikaze12


kamikaze12
csendes tag

skacok lg km 900 aréna meg se w995 meik jobb miben jobb?M

(#19507) hool válasza cLeanLess (#19504) üzenetére


hool
aktív tag

"ne köss bele mindenkibe akinek 2füle van, csak azért mert 1800napja regisztráltál."
azért elég jól kevered a témát.
A reget azután feszegettem, miután a kiscsoport kommandó azzal jött, hogy "idejövök" stb.
"Szánalom, hogy arra volt energiát, hogy kilinkeld sly 6303-as 'tippjeit', de arra nem vetted a fáradtságot, hogy megnézd, kinek milyen szempontok alapján milyen helyzetben és mikor ajánlotta."
Honnan tudod, hogy nem néztem meg mire írta?
Ha egy hozzászólásra 20 másodpercnél többet fordítok az gáz?
Szánalmasnak azt tartom, hogy már a 3-4. ismeretlen talál be, akikhez hozzá sem szóltam.

Szakértelem biztos van, valakinek, valahol, én nem értek az összes telefon összes típusához, és nem is állítom, hogy 1 max 2 hét használat után szakértője lennék. Nagyjából 3 telefont használtam tartósan (fél évnél többet), most van a 4., mit ad Isten, nagy százalékkal ezekről osztja az észt.

Az én hozzászólásaim nem arra voltak kihegyezve, hogy ki mikor regelt, egyetlen egyszer írtam, a már említett próbálkozás miatt.

És szerintem is ideje lenne ezt már lezárni, kezd unalmas lenni, főleg n+1. ismeretlen, önjelölt Sly védőügyvéd.

Ha továbbra is késztetést érzel, vár a pm.

(#19508) rep3at válasza hool (#19507) üzenetére


rep3at
őstag

Jó lenne ezt itt egyszer és mindenkorra lezárni, további eszmefuttatásokhoz pedig vár titeket a fent említett topik.

Azért mert valaki egy véleményen van Sly barátunkkal, attól még nem lesz belőle védőügyvéd. Ezt kb. úgy írtad mint ha azt hinnéd hogy csak azért mert te is kipróbáltad a fent említett telókat, neked van igazad. Miért? Ó igen, még mindig nem lenne belőlem jó védőügyvéd.

Forward thinking. كرر

(#19509) Sly Bp. válasza hool (#19507) üzenetére


Sly Bp.
addikt

De akkor tényleg fejezd be :K és erre sem reagálj már :R

(#19510) Sly Bp. válasza kamikaze12 (#19506) üzenetére


Sly Bp.
addikt

A W995 szerintem mert az Arena zárt és ez borzasztó nagy hátrány a szememben!

(#19511) korpicschess válasza Sly Bp. (#19510) üzenetére


korpicschess
veterán

Igen de a W995-re mit teszel? Javát.
Arénára mit lehet tenni? Javát.
;)

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19512) Sly Bp. válasza korpicschess (#19511) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ha jól tudom az SE-re is vannak oldalak ahol egy rakat progi van! Arena-ra meg nincs legalább is én nem találtam és nem hallottam róla! És a Java-val is az a baj hogy nem megy fel mindenre! Pl E52-esemben egy java póker nem ment rá az E66-ra! Pedig full ugyan azok :) De ebben a Java témában nem vagyok otthon mert nem nagyon próbálgatom őket!

(#19513) korpicschess válasza Sly Bp. (#19512) üzenetére


korpicschess
veterán

Hát énsem. Igazából nem használok, mert hát WinMo-m van.
De szerintem nem igazán szűkséges Arénát bővíteni.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19514) Sly Bp. válasza korpicschess (#19513) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Pl egy GPS progi elférne rá :) + Én szeretem a hülye témákat meg minden ilyet ezért egy zárt telót nem tudok a sajátommá tenni pl a mostani M7600-at sem :)

(#19515) rep3at válasza Sly Bp. (#19510) üzenetére


rep3at
őstag

Ezzel nem értek egyet, mindkettő zárt rendszerű.

Forward thinking. كرر

(#19516) Sly Bp. válasza rep3at (#19515) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Azt én értem! De úgy tudom az SE-re vannak specializálódott oldalak mint a nokiaprogramok a Nokia-ra :) De SE-khez nem értek!

(#19517) rep3at válasza Sly Bp. (#19516) üzenetére


rep3at
őstag

Elég sok Arena tulaj van, az LGvel sem lesz gond.

Forward thinking. كرر

(#19518) kkrisi


kkrisi
senior tag

Hello Mindenkinek!

Szeretném a segítségeteket kérni, mert egy érintőképernyős telefont szeretnék venni csak nem tudom melyik felel meg leginkább az elvárásaimnak!

Amik kellenének, hogy benne legyenek:
-Wifi
-Fotófény, led, vaku, (valamelyik)
-3,5 füles
-Időjárás

Ilyen elvárásoknak miket tudtok ajánlani? Nem nagy baj ha némelyik nincs benne csak jó lenne! Az a legfőbb lényeg, hogy viszonylag pofás legyen, jól szóljon, nagy kijelzője legyen és hát ne legyen olyan drága! :DD

A válaszaitokat előre is köszi!

(#19519) Wictor válasza kkrisi (#19518) üzenetére


Wictor
senior tag

Helló!

LG Arena ---> használtan 40k alatt van, újan pedig 50k körül.

Vagy ennél azért olcsóbb érdekelne? Akkor ott van pl. a Viewty (két részes a headsete, bár a telón magán nincs 3,5-es csati), vagy a Samsung F480.

[ Szerkesztve ]

(#19520) kamikaze12


kamikaze12
csendes tag

Hú bakker akkor holnap nem tudom mien telot fogok venni

(#19521) sagesz93 válasza Sly Bp. (#19516) üzenetére


sagesz93
addikt

vannak az se-re is, de az lg-kre több van mint gondolnád :) és nem csak javával fogalkoznak, hanem szoft. Moddolással és sok jó dologgal :D
kamikaze: mindenképp próbáld ki a telókat elöbe ha van rá lehetöséged, és csak azután dönts! :)

[ Szerkesztve ]

(#19522) Wictor válasza kamikaze12 (#19520) üzenetére


Wictor
senior tag

Ha van rá pénzed, akkor inkább a W995-öt vedd. :K

(#19523) Sly Bp. válasza sagesz93 (#19521) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Erről nem hallottam még :)

(#19524) sagesz93 válasza Sly Bp. (#19523) üzenetére


sagesz93
addikt

mylgarena.com és mylgcookie.com csak hogy a 2 legismertebb teló oldalát hirdessem :D Meg logouton is van arena FAQ.

(#19525) kkrisi válasza Wictor (#19519) üzenetére


kkrisi
senior tag

Az LG Arena az lenne szerinted a legjobb választás? De ahogy elnézem abban sincs benne a legtöbb dolog amit szeretnék....... és mi a helyzet a nokia 5800 val? vagy a samsung Omnia II vel? Ezekről szeretném a vélemyényed ha leírnád nekem köszi!

(#19526) sagesz93 válasza kkrisi (#19525) üzenetére


sagesz93
addikt

Abban minden benne van, amit leírtál.
5800 = kínai bolt. Kb olyan minősége van.

(#19527) kamikaze12


kamikaze12
csendes tag

Megvettem a se w995 ot tiszta ujan
nem tudtok ra valami jo progikat

(#19528) vbonny


vbonny
csendes tag

Sziasztok

Olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek melyik a jobb telefon: Nokia 2700 classic vagy Samsung S3310

(#19529) sagesz93 válasza kamikaze12 (#19527) üzenetére


sagesz93
addikt

seportal.hu < csak SE telókkal foglalkozik, letöltések menüpont alatt találsz rá játékot, meg progikat.

[ Szerkesztve ]

(#19530) betonfelhő


betonfelhő
tag

heló

lassan (4 év után) új mobiltelefont kell vásárolnom. kicsit meg vagyok lőve a témában, mert a készülékeket böngészve és a teszteket nézve mindig vagy hiányoznak belőle funkciók, rossz minőségű az építése vagy túl drága.

olyan készüléket keresek ami:
- 25 ezer HUF alatt van
- futnak rajta java appok
- pc-cel szinkronizálható, használható adathordozóként is.
- bővíthető memória

jó lenne ha lenne, de nem kritikál:
- FM rádió
- kamera
- mp3 lejátászás

(#19531) kkrisi válasza sagesz93 (#19526) üzenetére


kkrisi
senior tag

És hol tudok legolcsóbban hozzájutni egy Arénához? Újonnan természetesen mert olyan 50k körül van most pénzem rá!

(#19532) Warek válasza kkrisi (#19531) üzenetére


Warek
tag

ITT

(#19533) sagesz93 válasza kkrisi (#19531) üzenetére


sagesz93
addikt

Én az mgsm.hu-ról vettem, 55ért, de most már 60ezer. :F
55alatt nem kapsz újat az biztos.

(#19534) Neró válasza betonfelhő (#19530) üzenetére


Neró
őstag

Mit szólnál a Motorola L9-hez vagy a Nokia 3110 Classic-hoz?

| www.diablohungary.hu

(#19535) Sly Bp. válasza vbonny (#19528) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én a 2700-át ajánlom neked! Számomra az minőségibb telefon!

(#19536) aginor


aginor
addikt

Sziasztok!

Szerintetek LG KP502 vagy Sams S5230? Melyik a megbízhatóbb?

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#19537) Neró válasza aginor (#19536) üzenetére


Neró
őstag

Samsung S5230 ;)

| www.diablohungary.hu

(#19538) Sly Bp. válasza aginor (#19536) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Egy kutya kaki mind a 2 :) Azt vedd amelyiket olcsóbban megkapod!

(#19539) littlelion21 válasza vbonny (#19528) üzenetére


littlelion21
addikt

Az S3310 egy fémes/fém telefon, a szokásos alsó-középkategóriás Samsung belsővel.

A 2700 ellenben egy szar anyagokból összetákolt pehelykönnyű, szinte 0 fokos betekintési szöggel megvert átlagos series40-es Nokia. Tipikusan az a telefon ami képek meg spec. alapján még jó(nak tűnik).

Meg kell nézni, ki kell próbálni mind2-t.
Ha kettő közül kellene választanom, nem kérdés hogy melyik mellé tenném a voksom.
Viszont a pannon-os S3310-el vigyázni kell, csak a baj van velük.

#19538: szép, kerek, értékes vélemény.

[ Szerkesztve ]

(#19540) Sly Bp. válasza littlelion21 (#19539) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Már párszor ki lett itt fejtve ez az olcsó érintős téma... Vacak mind! Kifejtem ezt is S3310-zzel nekem csak bajom volt! Hiába van jobb anyagokból de egy ilyen semmit tudó telefon nekem ne fagyjon ki...! Nálam a telefonálási hangminőség nem volt jó használható volt de nem volt jó! 2700 ezekkel szemben megbízhatóbb volt! Minősége sem annyival rosszabb de megbízhatóbb ami szerintem egy alsó kategóriás telefonnál a lényeg!

[ Szerkesztve ]

(#19541) kamikaze12


kamikaze12
csendes tag

Hellosztok se w995 om van nem lehet ra tenni rendes gps programot?nem tudjatok?

(#19542) littlelion21 válasza Sly Bp. (#19540) üzenetére


littlelion21
addikt

Definiáld már légyszíves hogy mi az hogy ' vacak '...?

De hagyjuk inkább, úgysem fogod az életben megérteni hogy miért van az aláírásod belinkelve az aranyköpések közé.
Ezt is hagyd válasz nélkül pls.

(#19543) picur220 válasza kamikaze12 (#19541) üzenetére


picur220
veterán

Hát nem nagyon...:(

(#19544) Wictor válasza Sly Bp. (#19540) üzenetére


Wictor
senior tag

Sly már megint megmondta az egyéni véleményét, és már megint támadják... :D Vazz, egyre jobb lesz ez a topic. :C

Egyébként én mindenképpen a Samsung S5230-at ajánlanám. A KP500 egy elfuserált vacak hozzá képest. EGYÉNI VÉLEMÉNY, kéretik figyelembe venni! :R (Volt már mindekettő, ráadásul újan vettem őket, így tapasztalatból beszélek!)

[ Szerkesztve ]

(#19545) Sly Bp. válasza Wictor (#19544) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nem tudom mi a bajuk! Nekem volt mind a 3 :D S5230 KP500 és KP502 is! Egyik sem jó ezt kifejtettük már :D De mindegy :D

(#19546) Wictor válasza Sly Bp. (#19545) üzenetére


Wictor
senior tag

A Samsung tetszett nekem a legjobban. Egy olyat még elfogadnék szívesen karira. :B Szép a külseje (csak nem valami igényes a tátlap, de ez részletkérdés, nem kell kulccsal együtt tárolni és majd nem fog karcolódni), iszonyat szépen játssza a filmeket, szebb képet csinál, jobban szól minőségi fülessel (a Lucky Goldstar torzított), és még sorolhatnám. :K

(#19547) sagesz93 válasza Wictor (#19544) üzenetére


sagesz93
addikt

Nekem KP500 volt és bejött!
Az LG megoldásai (menüben) nekem jobban kézreállnak mint a konkurencia.
A külseje tűnhet játéktelefonnak, de a gumirozott műanyag, nagyon strapabíró, karcot nem lát rajta az ember :D
Természetesen az éri meg amelyik olcsóbb.
Wictor: Az már lehet jó, én a prada menüt tettem a kp500-ra, szebb lett, és ugyanolyan használható :D

[ Szerkesztve ]

(#19548) Wictor válasza sagesz93 (#19547) üzenetére


Wictor
senior tag

A Samsungra én ráraktam kapásból a 2 füles, 4 oldalas menüt, úgy már elég komoly volt... :K Ezen a képen látszik a legjobban, hogy mire is gondolok.

[ Szerkesztve ]

(#19549) TooN


TooN
aktív tag

Hi!

Egy gyors segítséget kérnék?

Melyik bolt a megbízhatóbb?

ÚjTelefon.hu
XXL Gsm
Vip Phone

Pls. Help!
:R :R :R :R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#19550) Wictor válasza TooN (#19549) üzenetére


Wictor
senior tag

XXL-el semmi bajom nem volt eddig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.