Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19101) Psychonaut válasza sagesz93 (#19092) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem kihangosítva kell jól szóljon, nem a buszon akarok ilyet hallgatni. :N
A lényeg, hogy fülessel jól szóljon. :K

(#19102) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Egy olyan készüléket keresek, amely:
- legalább 3 hüvelykes, ujjal is elfogadhatóan kezelhető érintőkijelzővel van szerelve
- wifis
- bővíthető, vagy alapból min. 2Gb memóriával rendelkezik
- Flash-t megjeleníteni képes böngészővel van ellátva
- Youtube videók nézegetésére alkalmas (lehetőleg wifin, nem fizetős adatforgalmazással)
- Divx/Xvid fájlokat mindennemű átalakítás nélkül lejátszik (esetleg külső feliratfájllal is)

A keretem kb. 70k, és független új/0 perces készülékre pályázok. Kutakodás és olvasgatás után, néhány esetben felkészülve a kompromisszumra, az alábbi 3 modellt találtam alkalmasnak a célra:

Samsung i900 Omnia
Samsung S8000 Jet
Samsung B7300 OmniaLITE

A Jet-ről tudom, hogy zárt rendszerű és finoman szólva megoszlanak róla a vélemények, de a javuló szoftvere miatt betettem a kalapba, hiszen a 3 teló közül ő kerül a legközelebb az igazsághoz (talán csak a feliratkezelés hiányzik). Őszintén megvallva okostelefonom még soha nem volt, de van motivációm, hogy kipróbáljam. Nem dobok félre semmit 5 perc után, így valószínűleg kis segítséggel hamar belejönnék és hozzászoknék. Az Omniák esetében abban bízom, hogy léteznek a megfelelő programok, amelyekkel a kívánalmaim teljesíthetők..

Ti melyiket választanátok a fentiek tükrében? A választ előre is köszi :)

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#19103) sagesz93 válasza Psychonaut (#19101) üzenetére


sagesz93
addikt

De azért lehet alapozni, ha már kihangosítva állat, akkor milyen fülesen.... (legtöbb teló csak fülesen szól jól)

(#19104) Psychonaut válasza sagesz93 (#19103) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem tudom, szerintem eléggé irreleváns, a Motorola E8 nem olyan király kihangosítva, fülessel mégis szépen szól. :K
Akkor még egyszer: csak az számít, hogy fülessel hogy szól. :K

(#19105) De4d


De4d
őstag

Üdv.
Ki mit ajánl kihajthatós telefonokból?
Illetve melyekről mi a véleményetek?
Samsung SGH-X300<--ilyen stílusúakra gondoltam.
Ennyi lenne az alap feltétel illetve az ár 50-60eért nem is kell ajánlani, csak a szívem fájdulna meg.
Illetve ha megtudna felelni a további kritériumoknak nagyon jó lenne.
Ami nagyon fontos lenne hogy tudja az mp3at lejátszani, rádió, ha már képet csinál akkor valami rendeset nem kell 6-8 megapixel, hanem pl 2.
Főleg Samsung, Ericsson, Nokia, LG, márka, Alcatel kizárva:)

Minden jó, ha a vége jó!

(#19106) bandi0000 válasza De4d (#19105) üzenetére


bandi0000
nagyúr

hali köszi a segítséget
de sztetek ugy megérné nekem h a garis n95-et elcserélném egy bontatlan samu s5230 ra +12 k??

Xbox One: bandymnc

(#19107) korpicschess válasza bandi0000 (#19106) üzenetére


korpicschess
veterán

meg, ha tényleg bontatlan

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19108) Kalmi27


Kalmi27
csendes tag

Helló

Melyiket érdemesebb megvenni n95 8gb vagy 5800 ?

(#19109) mhorvat


mhorvat
senior tag

Sziasztok!

Milyen telefont ajánlanátok nagymamikának, 10, max. 15.000 Ft-ig bezárólag? A szempontok:

- jól olvasható képernyő, lehetőleg nagy betűk
- semmi extra dizájn, minden gomb a helyén legyen, valamint legyen PIROS és ZÖLD telefongombocska.

Csak olyan érdekel, ami tényleg kapható is.

Előre is kösz.

(#19110) korpicschess válasza mhorvat (#19109) üzenetére


korpicschess
veterán

Motorola F3, esetleg Siemens C45 nekem van eladó ha gondolod, nálunk a mámánál van ilyen!

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19111) picur220 válasza Kalmi27 (#19108) üzenetére


picur220
veterán

Egyértelműen N95 8GB! A sokkal jobb minőség miatt!

(#19112) bandi0000 válasza picur220 (#19111) üzenetére


bandi0000
nagyúr

és bontatlanul a samsung s5230 at mennyiért lehetne elpasszolni?

Xbox One: bandymnc

(#19113) sagesz93 válasza bandi0000 (#19112) üzenetére


sagesz93
addikt

30körül ha független és bontatlan.

(#19114) picur220 válasza bandi0000 (#19112) üzenetére


picur220
veterán

25 körül sztem elmegy.függő?
34 egy új szal az alatt kell bőven eladni...

[ Szerkesztve ]

(#19115) De4d


De4d
őstag

(#19105) <-- Valaki?

Minden jó, ha a vége jó!

(#19116) sagesz93 válasza De4d (#19115) üzenetére


sagesz93
addikt

Annyira nem vagyok otthon kinyithatós telók terén, de szerintem a nokia "fold" szériája az ami jó lenne, vagy a SE Jalou, mondjuk szerintem nagyon rosszul sikerült teló.
6600 Fold

(#19117) De4d válasza sagesz93 (#19116) üzenetére


De4d
őstag

Ez is elég drága, de miért gondolod hogy rosszul sikerült, mi alapján?

Minden jó, ha a vége jó!

(#19118) sagesz93 válasza De4d (#19117) üzenetére


sagesz93
addikt

A "zsaluval" magával nincs gond, csak az SE innovációja kb.=0, drága, és ugyanaz mint 1-2 éve. Semmi új nincs benne, csak kifaragnak egy új külsőt aztán ennyi. Amúgy a telóval magával nincs gond. Na meg az ára ami elég borsos. A nokia se éri meg annyiért szerintem.
Muszáj kinyithatós telót venned? :D
Most jut eszembe a motorola V8

[ Szerkesztve ]

(#19119) korpicschess válasza sagesz93 (#19118) üzenetére


korpicschess
veterán

Igazán jó kinyithatós nincs. Esetleg slide-osak már vannak jók pl. Nokia E66

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19120) De4d válasza sagesz93 (#19118) üzenetére


De4d
őstag

Semmit sem muszáj, csupán azok tetszenek, nekem abszolút nem jönnek be a csúsztathatóak, új megvalósítás, baromi drága, divat lett az olyan teló, majmolni meg nem fogom a divatot:) pl ott van a fiatalok (15-18) körében ez a bizsu kamu gyémánt fülbevaló, fogadni mernék hogy sokat csak azért tetették be mert divat.

Ez a Motorola se olcsóbb sokkal:) de ez is már olyan divat jellegű, slim, feleslegesnek tartom, minek? Erre fizessen az ember plusz ezreket mert vékony?

Minden jó, ha a vége jó!

(#19121) De4d válasza korpicschess (#19119) üzenetére


De4d
őstag

Ez a Nokia meg nem kinyitható hanem csúsztatható:) nem ugyanaz.

Minden jó, ha a vége jó!

(#19122) sagesz93 válasza De4d (#19120) üzenetére


sagesz93
addikt

Hát akkor fizess rengeteg sok ezrest pluszba azért mert kinyithatós :)
Elég kihalófélben van ez a brand, kevés teló kinyithatós, és ezért az árak is drágák. Inkább a candybar, a slide meg az érintőképernyő ami megy mostanság. Nem kell majmolmi, vagyishát ez nem majmolás, ami jó az jó!

(#19123) korpicschess válasza De4d (#19121) üzenetére


korpicschess
veterán

"Esetleg slide-osak már vannak jók pl. Nokia E66"

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19124) cLeanLess válasza De4d (#19120) üzenetére


cLeanLess
tag

''Erre fizessen az ember plusz ezreket mert vékony?''

Ne ne fizess ezreseket azért mert vékony, hordj féltéglát a zsebedben, de majd rájössz egy vékony teló után, hogy mekkora előny az ha le tudsz ülni úgy, hogy nem nyomja szét a lábad.

Amúgy nem tudom jobban is néz ki, és én nem azért veszek szép dolgokat, mert ''menő'' hanem mert nekem fontos,hogy jól nézzen ki.....

NEM fogsz találni épkézláb kinyithatós telefont, előre szólok.

"Simplicity is the ultimate sophistication."

(#19125) picur220 válasza De4d (#19120) üzenetére


picur220
veterán

De akkor mi a jó neked, mondd már meg? Az egyik legjobb kinyithatót kaptad a V8-cal, erre neked az sem jó! Vegyél Nokia 6101-et, az nem vékony, az 2cm vastag! (Meg antennája is van, és semmit sem tud!)
Nokia 6303 esetleg? A kamerája nem a legjobb, de gombbal nyílik!:D

(#19126) De4d válasza cLeanLess (#19124) üzenetére


De4d
őstag

Ma már hát...sima mobilból nem tudok hogy lenne fél tégla, az hogy 1 cm vastag vagy csak fél meg nem akkora előny, súly szempontjából se, de teljesen mindegy ha nekem nem tetszik illetve nem olyat szeretnék, mindenkinek más tetszik ezért nem tudom miért kell belekötni.

Egyébként nézegettem számomra ezek elég pofásak, ha valaki megnézné és mondana pár szót róla akinek volt vagy van, vagy éppen mobil guru.

Nokia 7020
Samsung S3600

Nokia 6600 fold
Nokia 7510

Azért írtam párba mert az így vannak egyárba

Minden jó, ha a vége jó!

(#19127) vaporx


vaporx
csendes tag

Új teló vásárlása előtt állok az lg km900 és az 5800 jön szóba.
Az a gond nemtok dönteni ezért kérem segítségeteket.
Meilyk a jobb és miben és ti melyiket választanátok?

(#19128) rep3at válasza vaporx (#19127) üzenetére


rep3at
őstag

Mik a szempontok?

Forward thinking. كرر

(#19129) sagesz93 válasza De4d (#19126) üzenetére


sagesz93
addikt

Igazából az a baj hogy egyik se éri meg az árát :D
De ezek közül a Samsungot venném, ha választani kéne.
30-ért valami egyszerű táccsot vennék mostanság. Ezen nem gondolkoztál el? Samsung corby, s5230 vagy az lg kp500?
vaporx: Külső számít nálad? Mert abban a km900-nak +1 pont :D

[ Szerkesztve ]

(#19130) vaporx


vaporx
csendes tag

Hát jó lenne ugye a jó kamera de jó lenne a nyitott op rendszer is. Ezért nemtom melyik mellet döntsek. Szempont nincs nagyon mert kb ugyanazt tudják.

(#19131) De4d válasza sagesz93 (#19129) üzenetére


De4d
őstag

Nem, nem is gondoltam rájuk, amúgy mi a gond velük iért nem érik meg az árukat? drága ahhoz képest mit tudnak és ebben az árban vannak nagyobb tudású telók?

Minden jó, ha a vége jó!

(#19132) sagesz93 válasza De4d (#19131) üzenetére


sagesz93
addikt

Mondjuk a táccsos telók is 30körül vannak függetlenül, és 3,2mpx kamera, ugye egy spéci képernyő, ezek a telók inkább multimédiára vannak kihegyezve. Jó zene-videólejátszási képesség, képnézegető is klafa, és képernyő is van hozzá, meg java játékok(amik "táccsosak"). Internetre meg EDGE van, ez a hátulütő. De hát 30k-ért ennyit adnak.
Kinyithatós telóknál meg egy 2" képernyő, 1,3 - 2mpx kamera, EDGE. Szerintem nem éri meg ennyiért a "kinyithatóság".

[ Szerkesztve ]

(#19133) Sly Bp. válasza vaporx (#19130) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ha nem kell neked a nyitott oprendszer akkor Arena! DE 5800 semmiképpen sem! Nagyon rossz a minősége!

(#19134) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Teló vásárlás előtt állok.
50.000 a határ,ja és a T-mobilenál venném.
Elsősorban a trendet követve érintő képernyöset szeretnék.
Főként 2 teló között vacilálok.

T-mobile Pulse:tetszik az android rendszer,ellenben félek a huamweitől és hiányozna a rádió.

Lg km900: minden benne van amire szükségem lehet,kivéve egy normális offline navigáció,melyre nem tudom hogy van e valami java navi progi,mely tartalamazza a térképeket és navigálni is tud. Illetve elég sokat olvastam arról, hogy fagyogat a kütyü.

ti milyen telót javasolnátok?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#19135) Sly Bp. válasza madmike (#19134) üzenetére


Sly Bp.
addikt

LG Arena! Pulse nagyon bonyolult :) Nincs egy jó rendszere!

(#19136) madmike válasza Sly Bp. (#19135) üzenetére


madmike
őstag

na jah,de az arénából hiányozna a gps. vagy te tudsz rá valami megoldást?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#19137) Sly Bp. válasza madmike (#19136) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nincs rá semmi!

(#19138) madmike válasza Sly Bp. (#19137) üzenetére


madmike
őstag

:S ez nem jó hir.biztam benne hogy valamit kiokoskodtak rá.igy sajna nem sok értelme van a gps-nek.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#19139) kaller1 válasza Sly Bp. (#19135) üzenetére


kaller1
veterán

Pulse nagyon bonyolult

Márakinek... :U :D

.::> <::.

(#19140) korpicschess válasza madmike (#19138) üzenetére


korpicschess
veterán

De van rá megoldás, valami biztos!
http://mobilarena.hu/tema/re_lg_km900_arena_az_arenan/keres.php?sfor_all=navig%C3%A1ci%C3%B3 :DD

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19141) madmike válasza kaller1 (#19139) üzenetére


madmike
őstag

a pulse-os tesztek alapján nem lehet olyan vészes a történet,meg én is elég fogékony vagyok az ilyesmire.jó ideig biztos voltam benne hogy pulseot veszek,aztán elbizonytalanodtam a huamwei-vel kapcsolatban,nameg sokat bkv-zok és a rádio télleg nagyon hiányzna,ellenben ebben a telóban tudnám használni a gps-t.
nem könnyü a döntés...

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#19142) kaller1 válasza madmike (#19141) üzenetére


kaller1
veterán

Várjál még a vásárlással egy-másfél hónapot,hátha lesz egy-két érdekesség,akár árban is... ;)

.::> <::.

(#19143) madmike válasza kaller1 (#19142) üzenetére


madmike
őstag

konkrétan mire gondolsz?
az a baj,hogy egy-másfél hónap múlva is leirhatod ide hogy várja egy-másfél hónapot,mert mindig érkezőben van valami ujabb és jobb.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#19144) madmike válasza madmike (#19143) üzenetére


madmike
őstag

esetleg még a nokia 5800 is szóba kerülhet. De egyre valoszinübb h aréna lesz belőle.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#19145) Ricardo válasza De4d (#19131) üzenetére


Ricardo
félisten

Esetleg Samsung S5510

(#19146) KBear


KBear
tag

Sziasztok,
váltanom kék az SE 750-et. Mindenképpen T-nél. Mivel elégedett voltam a 750-el, maradnék az SE oldalán. Két (három) gép között vacilálok, a W595 és a C510 között. Az 595 mellett a tartozékok (pl. memkari) és az ára szól, míg az 510-nél a 30 év felettiekhez jobban illő kialakítás és a AF kamera. A kérdésem az lenne, hogy tudtok-e bármi más jelentős különbséget, okot, amiért ezt vagy azt lenne érdemesebb választanom?

Még egy dolog, hallottam, hogy a T belepiszkál a telefonok menüjébe. Mit tudtok erről? Tényleg nem működik a jó kis Sony-t testreszabhatóság, témaválasztás? Ha így van, akkor lehet az SE S312-t választom, mert azon egyébként sem lehet változtatni a menüt... ,de legalább ingyen lenne. Mennyire lenne ez utóbbi visszalépés a K750 után (főleg a kijelző szempontjából)? Vagy azt azért hozza nagyjából, amit az tudott?

A válaszokat előre is köszönöm!
Üdv,
KBear

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#19147) cLeanLess válasza KBear (#19146) üzenetére


cLeanLess
tag

Nézz körül, más márkáknál is!
Igen a T belerondít a menübe általában, de nem olyan vészes, az már inkább, hogy drágák a készülékek, vegyél függetlent.

Ha már ez a 2 SE akkor inkább C510, de Nokia,samsung,LG-nél is érdemes lenne körülnézned :)

"Simplicity is the ultimate sophistication."

(#19148) KBear válasza KBear (#19146) üzenetére


KBear
tag

Ja, még annyit, olvastam, hogy a C510-nek nagyon jó a kijelzője. De jól láttam ugye, hogy a w595-ben ugyanaz a kijelző van benne?

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#19149) KBear válasza cLeanLess (#19147) üzenetére


KBear
tag

A T-hez kell mennem flotta okból... ,a független telók meg rettenetesen drágák nekem. Néztem más márkákat is 20ezer pénz alatt (az érintős samut és lg-t), de azokról elég sok negatívat hallok, és ezért gondoltam, hogy maradnék a jól bevált márkánál.
Ja, nokiát is néztem (2700, 6303), sőt édesanyámnak pont most vettünk egy 2700-ast, de azt megnézve is inkább az SE.
Hol lehet ezeket a telókat olcsóbban megkapni függetlenül ?

[ Szerkesztve ]

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#19150) meroly válasza KBear (#19149) üzenetére


meroly
veterán

A 6303 már nem tűnik olyan gagyinak mint a 2700 (bár nekem az se volt az). És most nagyon jó ára is van a 6303-nak, én nem akarlak rábeszélni, mert az SE-ket nem ismerem ;)

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.