Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18851) salival válasza paavoo (#18849) üzenetére


salival
aktív tag

Igen működik de ki kell bírnod a 2 év rabságot, na meg az előfizetést is fizetned kell.

YNWA

(#18852) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok!

Venni szeretnék érintőképernyős mobilt,több is tetszik és nem tudok dönteni:( A lényeg a jó minöségű kamera,és kijelző lenne.,persze azért tudjon dolgokat:)Ezek amik közül nem tudok dönteni.
1.LG aréna
2.NOKIA 5800
3.SAMSUNG gt-s8000
4.SONY ERICSON aino

kb ezek lennének persze,ajálhattok mást is,kb ebben az árkategoriában amiben ezek a telok is mozognak.Már írtam másik topikban is gondoltam itt is megprobálom,mit is gondolnak az emberkék:) Nehéz dönteni,mert mindegyik mobilnak,van jó és rossz tulajdonsága is,igy igazából.lehet majd csak akkor fogok tudni dönteni,ha élöbe látom majd öket:) köszi:R

(#18853) marványka válasza blueMerle (#3) üzenetére


marványka
csendes tag

tényleg nem támogatja :( saját bőrömön tapasztaltam... :((

(#18854) users válasza Sly Bp. (#18845) üzenetére


users
tag

Új de jó neked na nekem nem lesz ekkora szencsém! :(

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=users

(#18855) korpicschess válasza lajosx (#18852) üzenetére


korpicschess
veterán

Itt az is kérdés, hogy mire használnád?
LG Arénának a legjobb a kamerája és a kijelzője, viszont zárt oprendszerű. az 5800 bővíthetőségben mindenképp jobb (de itt megint előjönnek a szubjektív szempontok, hogy mire is akarod használni.
A másik kettőt nem javasolnám.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#18856) lajosx válasza korpicschess (#18855) üzenetére


lajosx
őstag

Köszi a választ,hát igen mindenhol ezt a 2 telot ajálják a 4 közül.Igazábál inkább a nokia jön be, mint írtam is a másik topikba.De ott meg a kamera kellenne hogy jobb legyen,Igaz nem használom ki nagyon a tudását,de sose tudni,mikor épp mi kerülne rá.Az lg-t nagyon dicsérik,de valahogy nem tudom rászánni,magam,valahogy nem bízom a márkában.Meg az is hogy zárt rendszerű.Nem is filoznék a nokián,ha kicsit jobb kamera lenne benne.De a mostani mobilok között a 3.2mp nem számit már jónak.Aminek meg jó a kamerája azzal meg más a bibi.Ezért is nem tudok dönteni.Arra gondoltam az aino jó megoldás lessz,de amint utána olvastam,jöttek a rossz dolgok.Nem igaz nincs egy olyan teló aminekjó a kamerája,telepithetek is rá dolgokat ha szeretnék,jó anyagból is készült,jól is néz ki,és nincs100k fölött:) 20 a körül megyek venni ha addig nem találok valami jobbat akkor a nokia marad,csak jelentleg is nokia n73 van 3.2mpixel kamerával és hát nem az igazi a képe gépen nézegetve,ezért kinlodok...

[ Szerkesztve ]

(#18857) korpicschess válasza lajosx (#18856) üzenetére


korpicschess
veterán

LG az megfogdosva szerintem minőséginek tűnik, hát igen ott csak a java van amit lehet rátelepíteni, de szerintem nem hiányzik onnan igazán semmi (csak egy jó navi, arra kezdetleges megoldások vannak).
Arénához 35 körül hozzá lehet jutni, a tube egy 10-essel drágább. Lehet, csak 5össel nem tudom így hirtelen

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#18858) lajosx válasza korpicschess (#18857) üzenetére


lajosx
őstag

bocs ha hülyeséget kérdezek,de a tube az mit jelent? :R

(#18859) Sly Bp. válasza users (#18854) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Sokat kell nézelődni és lecsapni :)

(#18860) DemoN70


DemoN70
csendes tag

Hali!

Nézegettem az N79-et, "csak" 40rugó mobilbeszámítással. T-mobile.hu-n

Érdekelődni szeretnék hogy ez a webshop-os ár vagy a sima árlista?

(szal ha most jelen estben elmegyek a békéscsabai t-mobile-ba és beadom az N70-et és kötök új előfizut meg hűségnyilatkozatot, akkor tényleg 40k-ért megkapom?)

Alcatel>>Nokia 2110>>Siemens A50>>Siemens CV65>>Sony Ericsson Z520i>>Nokia N70 &. Sony Ericsson C510

(#18861) Sly Bp. válasza DemoN70 (#18860) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az apró betűt is el kell olvasni mert tuti van valami! Szerintem csak drága előfizetést köthetsz! És 2 évig rab leszel!

(#18862) lajosx válasza DemoN70 (#18860) üzenetére


lajosx
őstag

igen annyi az ára,,de ne vigyél be jo telot egy rossz is jo töltö se kell,csak az imei szám rajta legyen:)én olyat adtam be anno hogy szégyeltem elövenni,:D

(#18863) Sly Bp. válasza lajosx (#18862) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Olyat kell bevinni hogy szégyelljék bevenni :)

(#18864) DemoN70


DemoN70
csendes tag

Értem.Köszönöm a segítséget! valamikor bemegyek és megkérdezem pontosabban, majd keresek itthon valami telefont...nem adom be az N70-et! Mondjuk...10-et ér igy is ugy is.

Alcatel>>Nokia 2110>>Siemens A50>>Siemens CV65>>Sony Ericsson Z520i>>Nokia N70 &. Sony Ericsson C510

(#18865) tkazmer válasza kaller1 (#18788) üzenetére


tkazmer
addikt

na ma sikerült délután beugranom a mammutba kicsit körbenézni ebéd után.
első körben a sony ericssonhoz mentem, egy nagyon kedves és segítőkész eladót találtam, aki ugyan mindent tűvé tett, hogy találjon nekem egy c702-t, de már nem volt nekik sem.
végül a fémházas T700-ast ajánlotta (ami mellesleg nem is tűnt rossznak, mi az általános vélemény róla?), illetve ő is elismerte, hogy a k750i egy igen jól összerakott darab volt, és hogy nem nagyon gyártottak azóta hasonlót :(

ezután átbaktattam a nokia üzletbe 3270-es tapogatni, sikerült is, de nagyon nem volt meggyőző. elhiszem, hogy csepp és por és akármi álló, ez látszott és érződött is rajta, de az a perem az oldalán valahogy számomra rémálommá tette a dolgot, ráadásul kicsit olyan gagyi benyomást is keltett, olyan volt, mintha szétesett volna és azért lenne furcsa. megnéztem egy 6300-t is, az egyik eladónak is olyan volt, ő mondta, hogy már ejtette le, és nem lett baja.

végül - sajnos samsung üzletről nem tudok ott - elmentem a saturnba, ahol ki volt állítva egy b2700, hát attól sem ájultam el. Fapados monstrum benyomását keltette, ami még nem is lenne gond, de az a hatalmas nyakpánt-akasztó rész rajta túlzottan walkie-talkie hatású volt, így elvetettem.
ott is megkopogtattam 1-2 egyéb telefont, a 6300 mellett még az e51 tűnt elég jól összerakottnak.

még nincs kitalálva, hogy végül melyik lesz a befutó, át kell gondolnom az egészet, végülis kicsit csalódás volt a dolog, az is lehet, hogy végül a k750i-be tetetek majd évente új joysticket, végülis alapvetően működik. másik oldalról meg mérgelődök, hogy nem tudnak nekem elég jó telefont gyártani a gyártók :)) :((
(a saturnban egyébként volt egy T-mobileos csaj, feltétlenül mobilnetet akart nekem laptoppal kapcsolva eladni, meghallgattam a mondókáját, végülis hadd beszéljen, majd rákérdeztem, hogy hogy is van ez, ha túllépem a havi x GB-os keretemet. a válasz meglepett: lecsökkentik 128Mbitre a hozzáférésem sebességét. el nem nevettem magam, látszott, hogy zavarban van, gőze nincs róla, hogy mit beszél, de szegény rendesen pórul járt volna, ha véletlenül felveszem a beszélgetést:) )

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#18866) Sly Bp. válasza tkazmer (#18865) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Én el nem olvasom :)

(#18867) tkazmer válasza Sly Bp. (#18866) üzenetére


tkazmer
addikt

bocs, pedig a végére még valami poén jellegűt is rejtettem :)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#18868) kaller1 válasza tkazmer (#18865) üzenetére


kaller1
veterán

Szóval első körben nem sikerült megtalálni a megfelelőt.Ha találsz még valahol c702-őt,mindenképp nézd meg.

Ha a tré csak 128megabitre korlátozna,akkor egyeduralkodók lennének az országban internetes szolgáltatásban.... :D

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#18869) skylinelaca válasza tkazmer (#18867) üzenetére


skylinelaca
senior tag

én pont a poén-t olvastam el :D ilyennel mi is találkoztunk , de ő azt tudta mondani h akkor lecsökkentik a merevlemezünk méretét :D

Üdv: Laca

(#18870) Sly Bp. válasza tkazmer (#18865) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Te diktafon-nal járkálsz és felv veszed a beszélgetéseket? :P szegény kislányt bántottad! :(

(#18871) zaziee


zaziee
csendes tag

Sziasztok!

Én már kinéztem két telefont... de az az igazság hogy nem nagyon tok dönteni.... :F

Sony Ericsson W595
Lg Kp502

Ti melyiket ajánlanátok?

Előre is köszi! :R

(#18872) salival válasza zaziee (#18871) üzenetére


salival
aktív tag

Ha nincs tapicskolós korszakod, akkor mindenképpen a W595-öt ajánlanám.

YNWA

(#18873) Sly Bp. válasza zaziee (#18871) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az egyiket sem válasz hogy tetszik? :B

(#18874) tkazmer válasza Sly Bp. (#18870) üzenetére


tkazmer
addikt

diktafon? dehogyis, csak történetesen volt nálam 2db telefon is:)

(#18868) kaller1
hát nem, a T700, E51 illetve 6300 továbbra sem estek ki (E51 így utólag mondjuk kicsit talán túl nagy, viszont előnye, hogy nagyobb része fém mint a 6300-nak), de egyikre sem mondtam azt, hogy ez igen, heuréka! keresnem kell még tovább :(

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#18875) Sly Bp. válasza tkazmer (#18874) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Az van nálam is de nem feltűnő hogy várjál cica diktafonozlak :D na meg nekem ilyen még eszembe sem jutott :)

(#18876) tkazmer válasza Sly Bp. (#18875) üzenetére


tkazmer
addikt

de, persze, nyilván eszembe sem jutott, cska utólag, hogy mi van, ha felveszem. meg aztán ha már felveszem, lehet, jobban járok, ha videózok, hátha eszközöl egy termékbemutatót is :D

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#18877) runner 125 válasza paavoo (#18849) üzenetére


runner 125
nagyúr

A reklám szerint beszámolnak bármit 10k-ba. :U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18878) Sly Bp. válasza runner 125 (#18877) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Bármit... vigyük be az anyósokat :K :C

(#18879) paavoo válasza runner 125 (#18877) üzenetére


paavoo
aktív tag

Jó is lenne, még a 2 év hűség is oké, de előfizetés nem tetszik :\

(#18880) joc-cod


joc-cod
tag

Tudom, hogy nem ide kéne feltennem, de nagyon sürgősen kéne rá válasz. :F Egy 1 éves Nokia 6300 tmobilos, csoki színű, szép állapot, dobozában minden gyári tartozék + 2gigás memókari, mennyit ér? Bocsánat, hogy ide, s köszönöm előre is a válaszokat!

(#18881) runner 125 válasza paavoo (#18879) üzenetére


runner 125
nagyúr

2év hűség-előfizetés, pedig összefügg. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18882) cLeanLess válasza joc-cod (#18880) üzenetére


cLeanLess
tag

15maximum, de inkább slynak írj privátot! :)

"Simplicity is the ultimate sophistication."

(#18883) Sly Bp. válasza joc-cod (#18880) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ha el is akarod adni 10 ezer! Ha nem sürgős lehet 15 is de még lehet hogy az unokád is ezt használja :) Szó szerint több 100 van belőle!

(#18884) syl5


syl5
őstag

Sziasztok!
Szeretnék venni majd nemsokára egy PDA telefont.
Olyan 40-50k-t gondoltam érte, de fogalmam sincs hogy melyik gyártó telefonját vegyem. De onnan se tudom megkülönböztetni, hogy milyen OS legyen rajta. Mondjuk ebben a kategóriában inkább már az a fontosabb, ugye?
Szal egyben tudnátok mondani ilyen általános információkat is, hogy milyen OS-ek vannak, azoknak mik az előnyeik, hátrányaik? Ki mire esküszik? (Windows Mobile, Android-ról hallottam eddig hogy ilyenek vannak) Esetleg vmi oldalt ajánlani, ahol ezek le vannak írva?
Ugyanígy a gyártóknál is előnyök, hátrányok?

Egyébként a telefon úgy mindenhez kellene! Szal telefonálás, netezés(wifi), GPS, zene hallgatás olyan Sony Ericsson szinten( valamint CX300-asom 2,5 -es ez is egy szempont lenne), pdf olvasás, txt írás(van ilyen), kikapcsolva ébresztés(lehet hülyeség, de sima telóknál ugye van olyan amelyik nem tudja), profilok(szintén), full némítás(rezgés se legyen)

Másik, hogy előreláthatólag T-mobile-nál fogom venni(kedvezmények miatt), szal onnan miket ajánlanátok?(De ne feltétlenül onnan, ha úgy gondoljátok hogy máshol jobb ajánlatok vannak, mert azért olyan nagy kedvezmény nincs )

Amúgy most elsőre a T-Mobile Pulse-t néztem ki. Vélemények?

Esetleg van most valami best buy?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#18885) campers


campers
tag

Szevasztok.Nokia E52 vagy E66? E kettő közül szeretném valamelyiket. Egyéni tapasztalat akármelyikhez is?

(#18886) runner 125 válasza campers (#18885) üzenetére


runner 125
nagyúr

E52 kapcsán a hívás közbeni hanghiba rémlik, talán, h túl halk/túl erős a zajszűrője. Holnap rákeresek. :K

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#18887) TooN


TooN
aktív tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy valakinek van -e személyes tapasztalata a Samu Pixon 12-vel kapcsolatosan! :F

Hamarosan készülnék megvenni, de van bennem egy kis félsz! Természetesen az ára miatt, mert ennyiért nem szeretnék csalódni!

Bujkál bennem egy kis Satio is, de jelenleg az érzéseim nagyon a Samu Pixon II. felé mennek!

Tudom, hogy nyílt és zárt rendszerűt nem nagyon szoktak hasonlítani, de nekem amire szükségem van, azt mindegyik tudja - ELMÉLETILEG! :F

Fotózás jó minőségben xenonnal és leddel egyszerre!
Office viewer!
Szerver szinkronizálási lehetőség!
Nagy felületű nagy felbontású kijelző!
Internet hozzáférés!

Tehát ez a dilemmám! :W

Satio :)) Pixon 12

Ha valakinek van tapasztalata, véleménye, akkor kérlek segítsetek elbillenteni a mérleg nyelvét! (Lehetőleg a Pixon irányába, de persze meggyőzhető vagyok)

Előre is köszi mindenkinek a segítségét! :R

Üdv!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#18888) Sly Bp. válasza campers (#18885) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Tök ugyan az :) Mindegyikem volt/van! Mindegyikkel meg voltam elégedve! Semmi problémám nem volt velük!

(#18889) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ennek a készüléknek mi a pontos neve? És vajh mikor lesz kapható a T-nél?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#18890) meroly válasza F-ECT$ (#18889) üzenetére


meroly
veterán

T-Mobile G2 Touch :DD

Impossible is nothing

(#18891) F-ECT$ válasza meroly (#18890) üzenetére


F-ECT$
titán

Én nem a "T-mobilosított" névre lennék kíváncsi, és a HTC-knél a Touch még nem teljesen azonosítja be a készüléket.

Dive ever, work never.

(#18892) Sly Bp. válasza F-ECT$ (#18891) üzenetére


Sly Bp.
addikt

HTC Hero!

(#18893) syl5 válasza syl5 (#18884) üzenetére


syl5
őstag

valaki valamit erre?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#18894) picur220 válasza syl5 (#18893) üzenetére


picur220
veterán

Omnia vagy HTC-ket nézegesd!

(#18895) joc-cod


joc-cod
tag

cLeanLess: Köszönöm a választ.

Sly Bp.: Neked is köszönöm a választ.

15-ért volt rá vevő, csak nem tudtam, hogy ez most jó ár vagy nem, de még a tegnap este elvitte! :O :B

(#18896) Sly Bp. válasza joc-cod (#18895) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Nincs mit! :B

(#18897) Kalmi27


Kalmi27
csendes tag

Helló
Egyik ismerősöm telót szeretne venni de annyi a kitétel hogy wifi+érintőkijelző az olcsóbbik árkategóriából.Mit ajánlotok neki? Omniája volt most adta el egyéb okok miatt úgyhogy az kiesett a választékból.

(#18898) Sly Bp. válasza Kalmi27 (#18897) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Vegyen egy másik Omnia-t mert annál olcsóbban jobbat nem kap! :K

(#18899) Kalmi27


Kalmi27
csendes tag

Köszi átadom
:R :R

(#18900) Sly Bp. válasza Kalmi27 (#18899) üzenetére


Sly Bp.
addikt

Ennél jobbat nem fog kapni de tényleg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.