Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-26 22:29:50

LOGOUT.hu

Fontos: aki OKOSTELEFONT szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15821) iknight válasza hedhed (#15820) üzenetére


iknight
senior tag

A g600-t mondjuk nem vettem volna meg, de nekem volt a mostani és az elmúlt 1-2 év modelljei közül szinte mind amire azt elhet mondani hogy érdemes, és gyakorlatilag a többi márkából is, és összességében eddig a samsung volt az amiben minőségben és használhatóságban is a leginkább megvoltam elégedve, illetve ami még egy szinten van vele az a blackberry. A Nokia preztis régen jó volt a 3310 meg a 6310 tényleg jó volt a maga idejében, tudásban minőségben ténylega toppon volt, nekem még mindig van itthon működő 3310-em. De azóta eltelt 6-8 év és azóta jóformán egyre inkább marad le. Amit az n97-el műveltek az pofátlanság volt jóformán egy félkész etlefont dobtak piacra, csúcsmodellként, és igazából semmi újítás nem volt benne. Édesapámnak L700-t vetetm ő nagy megelégedéssel használja közel egy éve, pedig ő aztán nem kíméli és semmi baja, hugomnak is samsung van szinte mindenkinekk a családban, és mindenki megvan elégedve vele maximálisan. A zárlatról meg annyit, hoyg magától nem lesz csak úgy zárlatos valami, nálam még egy telefon sem romlott el soha, amit csak úgy használtam szakszerűen és tönrkement, olyan volt már hoyg gyári hibás volt, ergoh ogy mikor már megvettem akkor is rosz volt, illetve olyan is volt már hogy mondjuk leejtettem, vagy víz alá raktam attól ment tönkre, e nekem még olyna nem volt hogy csak úgy egyszer ment, lefekdütem aludni jó volt még felkeltem tönkremetn olyan még nem. A zárlat pedig nem keletkezik magától, vagy egy elekronikai alkatrész megy tönkre akkor lehet zárlat, de akkor nem mondják a szervízben hogy beázott azért, máshol meg a nyákon itt ott csak úgy nem elttt. Lehet pl sokan beviszik a fürdőszobába zuhanyzáskor lehet harapni a párát annyi van, kimséz ott hűvösebb van, ha náld volt a teló prás lesz, lecsapódik és már kész zárlat is lehet, és te meg mondhatod hoyg nem votl vizes. Felőlem vehetsz nokiát, csak akkor ham ár most tudod mit akarsz venni mirét kérdezted hogy mit vegyél?

Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.