Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6012) Sk8erPeter válasza wwhy (#6010) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Szerintem ezt a helyzetet csak te képzelted egy valós konfliktusnak, mert én egyáltalán nem vettem sértésnek, amiket írtál - ez rád volt igaz: a korábbi mondataimmal egy pillanatig sem állítottam, hogy nem értesz hozzá, ha egy kicsit figyelmesebben olvastál volna, akkor észrevetted volna, hogy azt írtam, hogy ha hozzáértőnek akarsz tűnni, akkor nem ártana a kioktatás helyett inkább alternatívákat javasolnod és érveket felhoznod amellett, amit mondasz. Vegyél példát PPetertől, ő úgy tud nyilatkozni, hogy a szavaiból igencsak nyilvánvalóvá válik a hozzáértése, mert többnyire érvekkel támasztja alá azt, amit mond. (A cikkeiről még nem is beszélve!)
Nem tudom, hányszor mondjam még el, hogy felfogd végre, hogy én sem tartom mérvadónak az iponos teszteket. Most így harmadszor (negyedszer?) elmondva talán számodra is érthető volt... :DDD
"amint láttad, igazából nincs tökéletes választás, ezért (is) szinte mind1, h mit választasz" Tehát akkor csak ennyi lenne a javaslat? ;]
Remélem most nem értettél félre már megint, és nem fogsz megsértődve flame-wart indítani, mert nekem nem ez a szándékom. Ha nem értelmezed át ismét a szavaimat, akkor talán közös nevezőre juthatunk. ;) :R

kano: nem tudom, miért szólsz bele a dologba, de igazából ezt a rendkívül lényeges mondatodat akár megtarthattad volna magadnak is. ;] Szerintem wwhy kolléga nem szorul a támogatásodra, mert szvsz eddig is kulturáltan beszéltünk egymással, tehát nyugodtan maradj ki a dologból. :U

Sk8erPeter

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Milyen DVD-írót vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.