Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:13:16

LOGOUT.hu

Ajánláshoz szükséges kérdések (alkatrészeknél pontos megnevezést kérünk)
1.: Mennyit szánsz a hűtőre?
2.: Milyen házba kerül?
3.: Milyen alaplapra lesz?
4.: Processzor és videókártya típusa?
5.: Ramok pontos típusa?
6.: Egyéb igények? (fekete, passzív, stb.)
>>> Ajánlott léghűtések és paszták táblázata - 2024 <<<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97404) Rowon


Rowon
Topikgazda

(rögzített hsz)

Szeretnék minden érdeklődő fórumozót megkérni, hogy hűtő választáshoz a Topik Összefoglaló elején lévő 6 pontos kérdéssorra igyekezzen minél pontosabb választ adni, hogy érdemben segíteni tudjunk.

A jelenlegi ár-érték arányban legjobbnak tartott hűtőkről az összefoglaló táblázatot árkategóriánkénti besorolásban itt találjátok: > > > Hűtő toplista. < < <
Egyéb, forgalomban még kapható és ajánlott hűtők: Aktív hűtők.
Forgalomban már nem kapható, leginkább használt piacon fellelhető hűtők: Kifutott hűtők.
Jó minőségű, ajánlott zsírok hűtő alá: Hővezető paszták.

A topikhoz nem, vagy csak részben kapcsolódó témák linkjei:
Hogyan javítsam a házam szellőzöttségét? - > Léghűtés topik
Ha nem szellőzik jól, akkor cseréljem? - > Milyen házat vegyek?
Kéne új venti! - > Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
Csak a hűtő marad? - > Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
Többet szeretnék tudni a hővezető pasztákról! - > Hővezető paszták
Hogyan feszeljem alul a procim? - > Az adott tokozás saját topikja
Hogyan delideljek? - > Tuning kezdőknek
AiO-t tudtok ajánlani? - > Még mindig nem! Kompakt vízhűtés

Kérek mindenkit, hogy a topik szakmaiságát őrizzük meg, így a témába nem vágó hozzászólásokat inkább privátban, vagy az adott téma saját topikjában beszéljük meg.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

Hozzászólások

(#60451) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Üdv, A8-5500-ról akarom lecserélni a gyári hűtőt, max 6-8K a keret szeretném minél olcsóbban megúszni,de ne menjen a minőség rovására,lehet használt is köszi.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#60452) failed


failed
tag

az FM2-es foglaltra tervezett hűtők jók az FM2+-ra is?

Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

(#60453) Ribi válasza 3.Aragorn (#60447) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mondjuk ha a macho+pcgh-t beírod gugliba viszonylag sokat segít :D
Annak fekete ventije van, elvileg halkabb mint a sima. Ami fura, hogy fix 800-on forog.

(#60454) kispal87 válasza Ribi (#60453) üzenetére


kispal87
aktív tag

Ezért halkabb! :)

(#60455) Ribi válasza kispal87 (#60454) üzenetére


Ribi
nagyúr

De pl a mostani ventim 500-ig le tud menni és nem zajong amikor nincs terhelve.
Nekem az a fura, hogy terheletlenül is "gyorsan" forog.

(#60456) Potzee válasza failed (#60452) üzenetére


Potzee
addikt

Igen, ami jó FM2-re az jó FM2+-ra is.
(a 939 óta az AMD nem variál a felfogatásokkal és kompatibilisek egymással...AM2/AM3/AM3+...stb)

Keresd meg do3om kollégát privátban! biztosan tud valami frankót ajánlani a procidra! :K

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#60457) 3.Aragorn válasza Ximo (#60449) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Köszi, máris előrébb vagyok. :)
A Be Quiet továbbra és annak verziói is kérdés. Illetve kérdés még, hogy a fenti típusokon belül mi a hűtési és a halksági rangsor? Van e más alternatíva ebben az árszegmensben?

Ribi: Persze, feltúrhatom a netet és valószínűleg választ is kapnék a kérdéseim nagy részére, de ennyi erővel tehetné ezt mindenki és akkor be is lehet zárni a PH!-t, mert tök fölösleges ez az oldal, van számos külföldi, ahol ugyanazokat a termékeket letesztelték, ugyanazokat a témákat átrágták, stb... :(((

A PCGH verzió ugyanaz a borda? Mit értesz az alatt, hogy fixen forog? Nem pwm-es? Vagy ha ha rákötöm egy ventiszabályzóra, sem lehet állítani a feszek által? Ezt nehezen tudnám elképzelni...

PH! addikt breakpoint

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#60458) Ribi válasza 3.Aragorn (#60457) üzenetére


Ribi
nagyúr

Szerintem pont annyi időbe telik utánaolvasni, mint megírni amennyit írtál. Szerinted itt van az embereknek tapasztalata mind a 4 ventivel eccerre? 1-1 bordáról lehet tapasztalata embereknek, de összehasonlítani nem fogjuk tudni. Nem tudunk rangsort állítani. Szóval értelmetlen ilyen kérdést feltenni, max mi utánanézünk helyetted. PH pont nem az ilyen kérdések miatt van.

PCGH ugyanaz a borda. "The specially designed TY 142 fan with its double-ball bearing runs at constantly 800 rpm." Nem tudom le tudják-e szabályozni. Nekem volt 1 ventim, amit hiába kötöttem potira, konstans 2000-en pörgött. Nem tudom hogy csinálta és hogy ez is ilyen-e.

[ Szerkesztve ]

(#60459) Potzee válasza 3.Aragorn (#60457) üzenetére


Potzee
addikt

Az említett 4 cooler közül - bármelyiket is választod - jól jársz.
Az Ashura és a Brocken fej-fej mellett, mögötte néhány fokkal lemaradva a Macho...a BQ Shadow Rock 2 elég új modell, nincs róla sok visszajelzés. Az köztudott, hogy a BQ ventik az egyik vagy (talán A) leghalkabbak viszont a Shadow Rock 2 bordázata sűrűbb, mint pl. a Macho heatsink ezért ugyanolyan hűtési teljesítményt csak magasabb venti fordulat mellett tud produkálni a cooler. Szerintem a Shadow Rock 2 a 4. helyen van, sőt, a magas hűtőbordás ramokkal sincs annyira jó barátságban, mint az eltolt torony felépítésű társai.
A Macho gyári ventije is nagyon halk, nem tudom, hogy egy PCGH változaton pl. egy leszabályozott venti mennyivel lenne halkabb...szerintem nem hallanánk a különbséget...

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#60460) 3.Aragorn válasza Potzee (#60459) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Köszönöm!

Nem minden vándorút céltalan...

(#60461) dfdfdf válasza Potzee (#60459) üzenetére


dfdfdf
őstag

Az antec 920asomra szerinted milyen ventit lenne érdemes kerítenem. Cél minnél halkabb és minnél olcsóbban ;]

(#60462) Potzee válasza dfdfdf (#60461) üzenetére


Potzee
addikt

Ventik terén nem vagyok igazán otthon... :F
Ha lehet, én kerülöm őket. Nagy zajt csapnak... ;] :B

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#60463) dfdfdf válasza Potzee (#60462) üzenetére


dfdfdf
őstag

Akkor egy Honda hűtőt rakjak a gép oldalára? ;] Vajon azt az antec gyári pumpája áttudná mozgatni?

(#60464) Potzee válasza dfdfdf (#60463) üzenetére


Potzee
addikt

Ha nem is Hondával, de LADA hűtővel voltak ilyen irányú törekvések! :C
klikk bal oldalon a "Gépemről képek" szövegre! :))

[ Szerkesztve ]

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#60465) 3.Aragorn válasza Potzee (#60464) üzenetére


3.Aragorn
addikt

És van aki heteket-hónapokat töltött ennek a tervezésével... ;]

Nem minden vándorút céltalan...

(#60466) failed válasza Potzee (#60456) üzenetére


failed
tag

köszönöm :R

Intel i5 10400F | Gigabyte B460 HD3 | 2x8 DDR4 Gb Corsair Vengeance@2666Mhz CL15 | Sapphire 6700 XT Pulse 12Gb | Seasonic Core GC 650W Gold | Sharkoon Revenge Economy | Kingston A2000 500GB | WD10EZEX 1 TB | SS Rival 3@qck+

(#60467) combonari


combonari
tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy új hűtőt a Core 2 Duo E5200-asomhoz, mert a gyári már néha zörög, plusz hajtás alatt túlmelegszik maga a CPU is. A közeljövőben tervezek venni egy Q6600-ast, szóval olyan hűtő kéne ami mindkét procihoz passzol. Nem nagyon értek hozzá, szóval szükségem lenne némi segítségre. A két procinak ugyanolyan a foglalata egyáltalán? Az E5200 milyen foglalatos? A segítséget előre is köszi :R :R

(#60468) chester91 válasza combonari (#60467) üzenetére


chester91
senior tag

Szia!

Mind a kettő LGA775-ös foglalat, így ha az alaplapod kezeli a Quad procikat, akkor nem lehet gond. Privátban írtam!

„Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

(#60469) 3.Aragorn válasza combonari (#60467) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Mind a kettő 775-ös foglalatú, ezzel nem lehet gond. Viszont ha érdekel a véleményem, én arra a gépre már nem nagyon költenék. Vagy ha mégis, akkor olyan hűtőt nézz, ami rámegy majd az újabb 115x-es foglalatú procikra is!

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#60470) combonari válasza 3.Aragorn (#60469) üzenetére


combonari
tag

Köszi :) Sajnos muszáj költeni rá, egyenlőre nem tudok új gépet venni. Így legalább lesz 4 mag 2 helyett :DDD

(#60471) Potzee válasza combonari (#60470) üzenetére


Potzee
addikt

Anyagi keret?
Milyen házad van? Milyen az alaplapod, ramjaid?
(a rendelkezésre álló hely miatt kérdezzük ezeket mindig)

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#60472) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Sztek érdemes 3k-t rádobni a mostani TX3 Evomra,és lecserélni egy Freezer 13 Pro-ra?

Mert jelenleg 2db ventivel (gyári+ 9cmes pwm-es Artic) használom,és Intel Burn teszt alatt 58 fokos a CPU,játékok alatt pedig kb 50-52 fokos,ami sztem nem sok viszont hangos

Ja és enyém pedig kollégám régi gépébe menne,egy q8300-as procira,és egy V60-at cserélne vele

[ Szerkesztve ]

(#60473) Potzee válasza Dark KillerX (#60472) üzenetére


Potzee
addikt

Nem rossz cooler a Freezer 13 Pro, de elég gyenge a felfogatása és a talpon lévő venti néhány hónap után morogni kezd...ha AC, akkor egy i30-ra inkább cserélném vagy a CM nél maradva egy Hyper T4-re, 212-re. Esetleg Raijintek Themis, True Spirit 120 ebben az árkategóriában. Ezek a hűtők magasabbak, mint a TX3, figyelj arra, hogy befér-e a házadba.

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#60474) Dark KillerX válasza Potzee (#60473) üzenetére


Dark KillerX
addikt

És esetleg egy másik ventivel nem lehetne kiküszöbölni a lefogatás hibáját,mert azért ennyiért nem kapok ilyen szintű hűtőt,amennyiért venném

Amúgy a Raijintek Themis is szimpi,de mennyit lehet róla tudni?

És még ezt néztem [link] , de ez s elég új termék szóval :U

[ Szerkesztve ]

(#60475) Potzee válasza Dark KillerX (#60474) üzenetére


Potzee
addikt

A borda felfogatása [link] a gyenge. A venti - ha jól tudom - nem cserélhető a Freezer 13 Pro-n.

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#60476) Dark KillerX válasza Potzee (#60475) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Oké! :R

Akkor maradnak ezek Hyper 212,True Spirit,i30 esetleg Freezer Xtreme Rev2

De gondolom összességében ezek közül mindegy melyikre váltok,azért hűvösebb és halkabb is lesz a gépem ugye :U

(#60477) Potzee válasza Dark KillerX (#60476) üzenetére


Potzee
addikt

Freezer Xtreme Rev2 :(
Ugyanazt a gyenge műanyag felfogatást használja...feszül, könnyen elreped...és máris használhatatlan a hűtő.
Szerencsére ezt az irányvonalat már nem erőlteti az AC...az i30, A30 masszív fém felfogatást használ és a venti is már cserélhető a bordán.

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#60478) Sebaj Fóbiás


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Üdv!

4770K-ra kéne nekem halk hűtő. Most egy CM 212 Evo van rajta, ami alapon tetszik, hűteni is jól hűt, de ha kicsit is dolgozik a proci akkor a hangja már átlépi az ingerküszöbömet. Tuning pár évig még nem lesz, tehát nem extrém terhelésre kéne a halk cucc, csak a 212-nél legyen halkabb. (Mire oda jutok, hogy tuningoljak is gyanítom úgyis "meghangosodik" bármit is vegyek, és lesz egy csere.) Elvileg 163 mm-ig jó vagyok. Első nekifutásra a Thermalright HR-02 Macho PCGH-Edition-t nézegettem. Ez ugyan az mint, ez: Macho THE-HR02M? Én ránézésre csak a venti színében látok különbséget, na meg az árban... :)

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#60479) chester91 válasza Sebaj Fóbiás (#60478) üzenetére


chester91
senior tag

Szia!

Adott a kérdés, hogy mennyit szánsz rá, és a nagyobbak elférnek-e a házban? (Gondolok itt egy Phanteksre vagy Be!quiet vagy Noctua dupla toronyhűtő)

„Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

(#60480) Sebaj Fóbiás válasza chester91 (#60479) üzenetére


Sebaj Fóbiás
aktív tag

163 mm, és mondjuk 15K HUF.

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#60481) chester91 válasza Sebaj Fóbiás (#60480) üzenetére


chester91
senior tag

Amik között érdemes lehet nézelődni (korábbi ajánlgatásokra figyelemmel):

- Alpenföhn Brocken 2 és Himalaya
- Be!quiet Shadow Rock 2
- Scythe Ashura Shadow és Ninja 3
- Thermalright HR-02 és Macho 120

Nem értek még annyira hozzá (remélem egyszer fogok :))), de ezeket sokszor hallottam. Bár úgy gondolom, hogy tekintettel a procidra, és hogy később a húzás következménye lesz a nagyobb hőtermelés, gyűjtögetnék még, és egy dupla toronyra áldoznék (pl. Silver Arrow, K2, Dark Rock Pro, Phanteks TC14PE).

Aki nagyobb tapasztalattal rendelkezik, kérem azért nézze át, amit írtam, nehogy megtévesszem a kedves kérdezőt :))

Szerk.: Az új árak között nézelődtem Merlinnél, nyilván, ha használtat keresel, a határesetek beleférnek a megadott keretbe :)

Szerk.2.: Az egyes hűtők frissített változatát használtan szintén be lehet adott esetben szerezni a megadott keretben (pl. HR-22 vagy Himalaya 2)

[ Szerkesztve ]

„Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

(#60482) mobal válasza chester91 (#60481) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ha a Brocken 2-t ajánlod akkor én a sima Brockent! :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#60483) Potzee válasza chester91 (#60481) üzenetére


Potzee
addikt

HR-22 biztosan nem lesz használtan 15k-ért, de egy Noctua D-14 belefér az anyagi keretbe. A Himalaya 2 méretileg nem férne be (170mm magas) Ha a rendelkezésre álló hely 163 mm, akkor a 150 magas kis Macho is felesleges, mehet inkább a HR-02 továbbá a szokásos Ashura, Brocken 2.

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#60484) chester91 válasza Potzee (#60483) üzenetére


chester91
senior tag

Valóban, bocsi, elnéztem, rossz számot néztem :DD

Szerk.: Láttam már 15 körül HR-22-t, hogy hol, azt nem tudom, vannak néha elég jó áron árult használt cumók :)

[ Szerkesztve ]

„Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

(#60485) Potzee válasza chester91 (#60484) üzenetére


Potzee
addikt

15k-ért én is vennék egy HR-22-őt... :K

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#60486) kampobasszo


kampobasszo
csendes tag

Üdv mindenkinek,
Milyen hűtőt ajánlanátok intel 4770k-hoz? Még nincs megvéve, alap órajelen használnám de ne legyen gond akkor se ha tuningolnám (későbbiekben ez is szóbajöhet). Összeségében olyan hűtőt keresek ami akár 4.7-es tuningnál se hagyja szétfőni. (kizárólag léghűtésben gondolkozom).
a válaszokat előre is köszönöm!

http://500px.com/Illes-

(#60487) chester91 válasza kampobasszo (#60486) üzenetére


chester91
senior tag

Előző HSZ-ek erről szólnak!

Kérdés adott: milyen ház (mekkora a maximálisan beszerelhető magasságú hűtő) és mekkora a kereted rá.

„Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

(#60488) Potzee válasza chester91 (#60487) üzenetére


Potzee
addikt

...hát, nagyon kellene a No.1. HSZ...amolyan beugró olvasnivaló a kérdések feltevése előtt...

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#60489) h1mpi válasza kampobasszo (#60486) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jó lesz az 4.4-re is, mert az felett a víz se hűti le.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#60490) 3.Aragorn válasza Potzee (#60488) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Bizony hogy kéne. Ha belegondolsz, hogy hány fölösleges kérdésre válaszolsz nap mint nap, lehet jobban megérné írnod egyet... ;]

Nem minden vándorút céltalan...

(#60491) Potzee válasza 3.Aragorn (#60490) üzenetére


Potzee
addikt

;] gonoszak vagytok...lassan rászánom magam...aztán mindenki hozzáteszi a magáét :D

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#60492) 3.Aragorn válasza Potzee (#60491) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Nagy tapasztalatom nincs a hűtések terén, inkább valamennyire úgymond "olvasott" vagyok a témában. :D
De ha tudok, segítek szívesen.

Nem minden vándorút céltalan...

(#60493) Dark KillerX válasza Potzee (#60488) üzenetére


Dark KillerX
addikt

És ez milyen,és pont van raktáron is [link] , mert látom vmi hasonlóról elég jókat írtatok( S40-ről azt hiszem)

(#60494) Potzee válasza Dark KillerX (#60493) üzenetére


Potzee
addikt

Itt a fórumon volt egy kolléga, akinek rossz tapasztalatai voltak...aztán már jobbra fordult a helyzet...nem tudjuk pontosan, hogy mi volt a probléma, a cooler vagy paszta vagy más... :U
Szerintem ár/értékben jó kis cooler a Gammaxx 300 de csodákra nem képes. Egy húzott 125W-os procira kevés lehet, de 100W-ig tuti, hogy jó. Az S40 kicsit nagyobb borda és +1 hőcső. Azt ismerem testközelből :D tavaly volt úgy 6 darabom...a legalacsonyabb (143mm magas) 120mm-es ventivel szerelt cooler, befér a keskeny házakba is, jól hűt és még halk is. Már többször elhangzott, jopgy a Deepcool nagy hasonlóságot mutat az Alpenföhn-nel, mivel mindkét brand az EKL -hez tartozik.

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#60495) StarZ3r0


StarZ3r0
tag

Relativ egy egyszeru kerdesem lenne:
nem tudom, hogy lecsereljem-e az i5-4570-en levo gyari hutest?
igazabol a hangja nem zavar, viszont reggelente 21 fokos lakasban 31 fok korul van, ilyenkor delutan ha 26 fokos a lakas, akkor atlag 35 fokos a proci, kerdes, hogy ez mennyire van rendben? csak arra gondolok, hogy nyaron amikor lesz itt bent 30-35 fok, akkor nem lesz-e tul meleg a proci, ja ez idle allapot, marmint csak win van, meg netezek, par futo programmal a hatterben, prime95-ot nyomtam ra egy fel orara kivancsisagbol, akkor 65 fok volt a max

ha azt mondjatok, hogy kellene ra valami masik huto, akkor szerintem a kovetkezo szempontok lennenek erdekesek
- nem kell kifijezetten halk huto, eleg ha hozza a gyari szintjet
- tuningolni nem is lehet a procit, szal ez nem szempont
- ne legyen nagyon durva felszerelni, az elso ilyen muveletem lesz (midgard II-be kerul majd, asus vanguard b85-re)
- most 8gb ramom van, nem hiszem, h 2-3 even belul bovitem, szal nem baj, ha letakar egy-ket slotot, de ha van olyan, ami nem takar le belole, akkor az nyilvan jobb
- arban nagyon nincs keret, ugysem azonnal vennem, de olyan tul komoly nem kell, leven gondolom tuning nelkul egyszerubb hutok is megfelelnek
- szerk: esetleg meg annyi, hogy normalis elettartama legyen, 3-4 evig nem akarok hozzanyulni

hr-02 macho-t neztem, nem tudom a fentieknek mennyire felel meg

elore is koszi a tanacsokat

[ Szerkesztve ]

(#60496) 3.Aragorn válasza StarZ3r0 (#60495) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Úgy 90 fokig rendben van. ;)

Nem minden vándorút céltalan...

(#60497) kampobasszo válasza chester91 (#60487) üzenetére


kampobasszo
csendes tag

Most visszaolvasva tényleg fölösleges kérdés volt, a keret kb 15 de 20 fölött semmiképpen. Házat meg úgy nézek hogy minden beleférjen.

http://500px.com/Illes-

(#60498) chester91 válasza kampobasszo (#60497) üzenetére


chester91
senior tag

Ajánlom figyelmedbe azt is, hogy érdemes lenne kicsit túllépni a 20-as keretet egy dupla torony hűtő miatt, mert tuning esetén az itt olvasott tapasztalatok szerint kell a dupla torony, amelyet 22-25 között újonnan megkapsz, de ha szerencséd van, 20-ért aprón is találsz. Nyilván nem azonnal fogod kihasználni a képességeit, de pénzt veszítesz hosszú távon, ha kétszer költesz hűtőre.

„Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

(#60499) Apollo_21 válasza kampobasszo (#60497) üzenetére


Apollo_21
addikt

Deh kell 25ért lég...tré a paszta..mind tudjuk...Liquid pro kell a kupak alá meg egy 15ezres lég..egy Ashura az újrakenés után nemhiszem h 4.5ön nemfogná meg.

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#60500) chester91 válasza Apollo_21 (#60499) üzenetére


chester91
senior tag

Nyilván, amennyiben ezt meg akarja tenni. De amennyiben garis cuccot vesz, újonnan vagy használtan, nyilván nem akar garanciavesztést. Nem tudom ugyan biztosan, de nem hinném, hogy a garancia megmarad, ha a kupakot bolygatja.

„Az emberiség ostoba nézetei közül a legostobábbak azok, amelyekkel a jó körülmények között élők a szegények szokásait kritizálják” Herman Melville

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.