Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:13:16

LOGOUT.hu

Ajánláshoz szükséges kérdések (alkatrészeknél pontos megnevezést kérünk)
1.: Mennyit szánsz a hűtőre?
2.: Milyen házba kerül?
3.: Milyen alaplapra lesz?
4.: Processzor és videókártya típusa?
5.: Ramok pontos típusa?
6.: Egyéb igények? (fekete, passzív, stb.)
>>> Ajánlott léghűtések és paszták táblázata - 2024 <<<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97404) Rowon


Rowon
Topikgazda

(rögzített hsz)

Szeretnék minden érdeklődő fórumozót megkérni, hogy hűtő választáshoz a Topik Összefoglaló elején lévő 6 pontos kérdéssorra igyekezzen minél pontosabb választ adni, hogy érdemben segíteni tudjunk.

A jelenlegi ár-érték arányban legjobbnak tartott hűtőkről az összefoglaló táblázatot árkategóriánkénti besorolásban itt találjátok: > > > Hűtő toplista. < < <
Egyéb, forgalomban még kapható és ajánlott hűtők: Aktív hűtők.
Forgalomban már nem kapható, leginkább használt piacon fellelhető hűtők: Kifutott hűtők.
Jó minőségű, ajánlott zsírok hűtő alá: Hővezető paszták.

A topikhoz nem, vagy csak részben kapcsolódó témák linkjei:
Hogyan javítsam a házam szellőzöttségét? - > Léghűtés topik
Ha nem szellőzik jól, akkor cseréljem? - > Milyen házat vegyek?
Kéne új venti! - > Ventilátorok - Ház, CPU (borda, radiátor), VGA
Csak a hűtő marad? - > Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
Többet szeretnék tudni a hővezető pasztákról! - > Hővezető paszták
Hogyan feszeljem alul a procim? - > Az adott tokozás saját topikja
Hogyan delideljek? - > Tuning kezdőknek
AiO-t tudtok ajánlani? - > Még mindig nem! Kompakt vízhűtés

Kérek mindenkit, hogy a topik szakmaiságát őrizzük meg, így a témába nem vágó hozzászólásokat inkább privátban, vagy az adott téma saját topikjában beszéljük meg.

Az emberiség két legnagyobb találmánya az írás és a mikrohullámú sütő.

Hozzászólások

(#43251) KAMELOT válasza Henker2 (#43250) üzenetére


KAMELOT
titán

Nyugodtan vehetsz LP ramokat.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#43252) Henker2 válasza KAMELOT (#43251) üzenetére


Henker2
addikt

Csak azt most nem találok jó áron. Csak a magas bordás RAM lenne

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#43253) Potzee válasza Henker2 (#43248) üzenetére


Potzee
addikt

36 mm :F ...a heatsink alatt nem fognak elférni...

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#43254) KAMELOT válasza Henker2 (#43252) üzenetére


KAMELOT
titán

Pedig ugyan annyiba kell, hogy kerüljön mint a magas bordás. Vagy ott van Kingston Hyperx az is alacsony bordás.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#43255) valory


valory
tag

Sziasztok,

Rendelkezem egy Phenom II X2 555 B.E. procival és azt szeretném tudni, hogy ha kinyitom mind a 4 magját, érdemes lenne lecserélni a gyárilag hozzá kapott coolert pl. egy CoolerMaster Hyper TX3 EVO coolerre? Vagy annyival nem fogja jobban hűteni, hogy pénzt fektessek bele...

Válaszotokat előre is köszönöm!

kényelmesebb a biztonsági öv, mint a tolószék!!! "Őszintén szólva, inkább azért kritizáljanak, hogy dominálok, mintsem azért, hogy lassú vagyok." (M.S.)

(#43256) KAMELOT válasza valory (#43255) üzenetére


KAMELOT
titán

Jobban fojga hűteni mint a gyári az tuti. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#43257) valory válasza KAMELOT (#43256) üzenetére


valory
tag

Igen, ezt gondoltam :) De, ha kinyitom mind a 4 magot a procin, akkor már elkellene ennek coolernek a hatékonysága?

kényelmesebb a biztonsági öv, mint a tolószék!!! "Őszintén szólva, inkább azért kritizáljanak, hogy dominálok, mintsem azért, hogy lassú vagyok." (M.S.)

(#43258) kromatika válasza valory (#43257) üzenetére


kromatika
veterán

sokkal jobban fogja hűteni a procid az evo mint a gyári,és sokkal halkabb is.szerintem nyáron biztosan jól fog jönni,és elfog kelleni a hatékonysága.ha esetleg 7 500ft még bele fér,akkor inkább a xigmatek gaia-t vedd,mert az 12cm-es ventivel van szerelve,halkabb,és nagyobb teljesítmény is.is avval a tuning is belefér.

[ Szerkesztve ]

(#43259) VFR 800


VFR 800
csendes tag

Sziasztok!

Az alábbi konfigomat szeretném ellátni valamilyen hűtéssel:

-Intel i7 3770K 3.5Ghz
-Asus P8Z77-V
-Asus GTX-680 DirectCu 2 2Gb OC
-16 Gb Kingston HyperX Predator 2400Mhz
-CoolerMaster Stryker

Milyen hűtést javasoltok?

Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verekedj, mert 6 nap mindenre elegendő...

(#43260) Potzee válasza VFR 800 (#43259) üzenetére


Potzee
addikt

A nagy ászok vízhűtést javasolnak az i7-re... :B
Én innen megvenném az Alpenföhn K2-t...ha még megvan neki...ennyiért abszolút bestbuy! :K
De 10k -ért egy Scythe Mine 2 is jó választás! ...ha a ramok elférnek mellette...

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#43261) KAMELOT válasza valory (#43257) üzenetére


KAMELOT
titán

Jó lesz az a CM hűtő.

(#43259) VFR 800: K2 drágább. ha olcsó és jó hatékonyságút akarsz akkor Scythe Mine 2, ami nekem is van. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#43262) Acheron


Acheron
őstag

Sziasztok!

A legnagyobb teljesítményű léghűtők az eddig olvasottak alapján ezek (a sorrend véletlenszerű, nem rangsorolásnak szántam):

- Alpenföhn K2
- Noctua NH D14
- Phanteks PH-TC14PE
- Thermalright Silver Arrow SB-E
- Thermalright Silver Arrow SB-E Extreme

Egy 3570K hűtését bíznám rá valamelyikre (nyilván tuningolva).
Melyik a lenginkább ajánlott ezek közül
- Hűtésteljeseítmény
- Hang
alapján.

A Thermalright - ból azért raktam be mindkettőt, mert kíváncsi vagyok, melyik van pariban a másik hárommal (az extreme teljes fordulaton nyilván hangosabb, de ha jól láttam, a fordulatszáma lejjebb is vehető, mint a sima (SB-E) modellé.)

Köszönöm a tanácsokat!

(#43263) Potzee válasza Acheron (#43262) üzenetére


Potzee
addikt

A Be Quiet! DARK ROCK PRO 2-t nem hagynám ki a sorból...már csak azért sem mert talán ez a leghalkabb cooler a kategóriában... :C

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#43264) KAMELOT válasza Potzee (#43263) üzenetére


KAMELOT
titán

1700rpm-en 26db a dark rock pro 6 heatpipe
SM2 1800rpm-en 31db 8 heatpipe
És 2x drágább a be quiet!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#43265) Potzee válasza KAMELOT (#43264) üzenetére


Potzee
addikt

OK, értem én... :C
de valamiért a Scythe jelenleg még sincs számon tartva a "nagy tuninghűtők" között... :F ...pedig a Ninja is mekkora isten volt...
A vortez és társai is Silver Arrow SB-E Extreme, D-14 és K2 társaságában tesztelték a Dark Rock Pro 2-t...tudom, ez csak egy cikk...vagy igaz vagy sem...
[link]

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#43266) proci985 válasza KAMELOT (#43264) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

szerintem kissé optimisták azok a dbA adatok. tippre olyan 38-42 körül lehetnek 1700-1800as ventikkel.

26dbA az kb egy szem 1300as 120as venti. mondjuk egy Noctua/Sflex.

saját vélemény: minden, ami 1300rpmnél gyorsabb kétventis 140es ventikkel számolva (csúcskategóriában úgyis szinte mindenen az van), az otthonra túl hangos. illetve feleslegesen hangos (SB-E Extreme kivétel, de azt a hűtőt légen benchre találták ki maximalistáknak, a macerás Delták helyett).

hőcsövekről:
6mmes hőcső hőcsövenként olyan 50Wot tud, 8mmes 75öt emlékeim szerint. gyakorlatban légen 165-210Wnál többet (procifüggő) légen nem lehet elvezetni. innentől 4 8milis cső vagy 5-6 6milis bőven elég, úgyse a cső lesz a szűk keresztmetszet.

ár: nikkelezés, felfogatás, lamellák egymáshoz rögzítése mind drágít. Scythe tipikusan itt spórol a drágább gyártókhoz képest.

10fokos különbség a magok között: a gyári intel hűtőnek nem épp bajnok a felfogatása, abból nem indulnék ki. lehet nem ezen múlik, de azért szerintem sok.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#43267) Brutus880


Brutus880
tag

Új Cooler Masterek :) [link]

Gyakran használnak nyomdafestéket nem tűrő szavakat, igaz, nem kötőszó gyanánt. De nekem elhihetitek: egészségesebb bármely nyugtatónál!

(#43268) kromatika válasza Acheron (#43262) üzenetére


kromatika
veterán

No meg a Thermal take Frio-t is beírhatod a sorba.

(#43269) Acheron válasza Potzee (#43263) üzenetére


Acheron
őstag

Igazán nem vagyok semmi jónak az elrontója, ne hagyjuk ki :R Kicsit utánaolvasok.
(#43268) kromatika: Akár őt is betehetjük :R

Emelltt továbbra is áll a kérdés:
Ha ezeket a hűtőket összevetjük, melyik lehet a legnagyobb hűtésteljesítményű, azonos körülményeket és ventillátor légszállítást feltételezve.
A tesztek alapján néhány fok a különbség, az árcédulákon néhány ezer forint. Kicsit az az érzésem, hogy ezen a szinten már a szimpátia a döntő érv :)
Nem egyszerű dönteni, ezért kérem a tapasztaltabb, a témát jobban ismerők segítségét.
Nem az ár fog dönteni, hanem a képességek.

(#43265) Potzee: ez a teszt lehet némi iránymutatás, bár tényleg csak egy teszt a sokból.

(#43270) Potzee válasza kromatika (#43268) üzenetére


Potzee
addikt

Már mint Thermaltake Frio Extreme
Az alap Frio szimpla tornyos kivitel, 2 ventivel simán "kikapna"...

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#43271) BenHans válasza Acheron (#43269) üzenetére


BenHans
addikt

Én is mostanában építgetek apránként gépet, és i7-3770k-ra Phanteks PH-TC14PE-t veszek, legjobbak között van és ami számomra + érv mellette, hogy kiválaszthatom a színt... :B ;) (Heat Pipe 5x8mm)
Én 3 ventivel szeretném használni.

Tényleg...nem tudja véletlen valaki, hogy a 3. (egyértelműen azonos színű) ventit hogy lehet beszerezni? Vagy az is a csomagban van, csak a teszteken nem volt felszerelve? :F

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#43272) Malibutomi válasza Acheron (#43269) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Nagyon jól mondod, ezen a szinten inkább a szimpátia dönt.
Teljesítményben 0,1-1-2 fok eltérések vanank, és ahány tesztet nézel, hol az egyik hol a másik jobb.
Én a K2 mellett döntöttem, mert egyrészt nagyon tetszik, másrészt, akkro épp többezer forinttal olcsóbb volt a többieknél. De ahogy látom még mindíg ez a legolcsóbb a 18.900Ft-os árával merlinnél.

Konkrét tapasztalatom a K2-vel:

[ Szerkesztve ]

(#43273) Potzee válasza Acheron (#43269) üzenetére


Potzee
addikt

Az i5-3570K-t (max.TDP 77W) ezektől kisebb és olcsóbb coolerek is "megeszik"...még , ha tuningolva lesz is...
10-15k környékén: Scythe Ninja3/ Mugen3/ Mine2, TR HR-02, AF Brocken...

A nagyágyúk közül szerintem a Silver Arrow SB-E Extreme a No.1.

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#43274) proci985 válasza BenHans (#43271) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

hagyd a gyári ventiket, az egyik legjobbak a piacon.

harmadik ventivel kb 1 fokot nyernél tippre, nem érné meg. plusz a hűtő súlya is nagyon felmenne, nem ajánlott.

(próbáltam anno 3 ventit kéttornyoson).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#43275) KAMELOT válasza proci985 (#43266) üzenetére


KAMELOT
titán

Gondolom én, hogy optimisták.
Én csak a gyári adatokat írtam.
1000rpm-en a SM2-nek is van hangja, 1800rpm-en már hangos. csak nem tudom mennyi dbA.
Lényeg az, hogy jól hűt alacsony fordulaton és olcsó.
Ár: Azért akkor is 50euroval több a be Quiet!.....Nekem ne mond, hogy pár nikelezés meg a lamellák egymáshoz fogatása +50euro?!?! :) Inkább magyarul mondjuk ki....jó marketing! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#43276) BenHans válasza proci985 (#43274) üzenetére


BenHans
addikt

Köszi, megfogadom! :R a súlyra nem is gondoltam...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#43277) Acheron válasza Potzee (#43273) üzenetére


Acheron
őstag

Tudom, hogy elég lenne, de talán pont ezért lehet majd alacsony fordulaton járatni - csendesen.
No meg sosem tudhatom, mikor megyek meg, és lesz belőle 3770K... :B
A Silver Arrow Extreme a nagyobb fordulatú ventiknek köszönhetően nagyágyú nálad, vagy azonos légszállításnál is van olyan jó teljesítményű, mint a többiek?

(#43272) Malibutomi:
Igen, ezért van az én listámon is. Neves gyártó, kitűnő termékekkel, jó áron. De valahogy a Thermalright jobban bejön - igaz, nézegetni nemigen fogom.

(#43271) BenHans: Elég masszív hűtőnek tűnik, és jókat is írnak róla. A szín a fentiek iatt nem fontos nekem - zárt házban lesz.

(#43278) Potzee válasza Acheron (#43277) üzenetére


Potzee
addikt

Az eddig olvasott tesztek miatt no.1 és azért mert Thermalright... :R (nekem HR-02-m van...) a TY-140 ill. TY-143-as ventiket ismerem...óriási és nagyon halk cuccok!
...sajnos, személyes tapasztalatom még nincs az SB-E Extreme -ről... :O

[ Szerkesztve ]

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#43279) proci985 válasza Acheron (#43277) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ha csend kell, akkor sima SB-E, Extremet ne vegyél, azt nem arra találták ki a brutális ventijeivel. Archon szintén érdekes lehet. K2 és Phanteks szintén jók a célra. Noctua D14 bordája picit gyengébb, a ventijei pedig szintén elmaradnak a hasonló árú modellektől.

ha nem lesz húzás, akkor esetleg egy HR02 Macho is elég lehet.

Potzee: 143 hogy viszonyul 140hez? gondolok itt indulási feszre, indulási sebességre (voltage módban), hangra... ha van tapasztalatod CPU bordán, az lenne a leginkább releváns.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#43280) Potzee válasza proci985 (#43279) üzenetére


Potzee
addikt

"...Archon szintén érdekes lehet..."
Főleg magas ram-ok mellé!

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#43281) Acheron válasza proci985 (#43279) üzenetére


Acheron
őstag

Merlin oldalán úgy láttam, hogy a 'brutális ventik" (ez tetszik :D ) 600 RPM -től is képesek üzemelni - itt gondolom még nincs akkora hangjuk. A tartalék viszont sok - (nekem talán túl sok is), de 2500 -on már biztosan veszett a hangjuk.

[ Szerkesztve ]

(#43282) kromatika válasza Acheron (#43262) üzenetére


kromatika
veterán

Potzee: természetesen a Frio extremere re gondoltam :K Acheron:én a Thermalright Silver Arrow SB-E venném ,vagy a Phanteks PH-TC14PE-t. K2-öt már szereltem és teszteltem,és Noctua D14-et is.Nekem a D14 jobban bejött mint a K2.De ezek már mind nagyon komoly hűtők,vedd azt amelyik a legszimpatikusabb.és 600 RPM -en szinte hangtalanok.

[ Szerkesztve ]

(#43283) boxos23


boxos23
aktív tag

köszi a segitséget a vásárlás terén. Megnézem az ajánlott hűtőket.

(#43284) proci985 válasza Acheron (#43281) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

okkal. amíg az ember ki nem próbált egy legalább 2500-3000rpmes ventit, addig el sem tudja képzelni, hogy mennyire hangos. ha 5850en refhűtőd van, a 100% kb ott lehet, de lehet annál is erősebb.

tetejében (140es méretben) olyan 1300 fölött nagyon keveset lehet nyerni a fordulatszám növelésével a zajhoz képest. amikor az utolsó 5-10 fok is számít, akkor ez lényeges, de halk üzemnél kevésbé. 600on már csendesek, de lehet fix 5Vn kell majd őket járatnod:).

kieg: nekem is van itthon egy 120x32es 2800rpmes Papstom benchelni. szép, jó, olyan légnyomása van hogy rácson át másfél méterre érezni, ahogy tolja a levegőt, viszont tényleg, kegyetlenül hangos.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#43285) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Ez mennyire lenne jó vétel?
Egy X4 750k-t szeretnék majd hűteni és ahhoz keresem a lehető leghalkabb (passzív?) megoldást max 12-13e körül.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#43286) Acheron válasza kromatika (#43282) üzenetére


Acheron
őstag

Silver Arrow SB-E, vagy SB-E Extreme?
Az SB-E ~5k -val olcsóbb, mint a Phanteks, az Extreme van ott kb árban.
Igazából -e között a három között vacilálok.
Azért még utánaolvasok, mit kell tudni a be quiet! Dark Rock Pro 2 -ről. Összemérhető az előző hárommal teljesítményben?

(#43284) proci985: :Y refhűtő van rajta, és tényleg elég hangos. De az ritkán zavar, fejhallgatóval játszok.
Viszont nem örülnék, ha a prociról is ekkora zaj jönne...

[ Szerkesztve ]

(#43287) Potzee válasza proci985 (#43279) üzenetére


Potzee
addikt

Gondolom, arra vagy kíváncsi, hogy ismerem-e annyira ezeket a ventiket mint te...
Nem...nem teszteltem őket napokig...konkrétan egyetlen délelőtt volt nálam a TY-143-as és a tapasztalataim inkább empirikusak, mint számokkal alátámasztottak :) ami feltűnt - a vörös színén kívül - a 143-as alapfeszen alacsonyabb fordulaton jár, mint a 140-es és magas fordulaton nagyobb a légszállítása és természetesen a hangja is...de még így is alatta marad az NZXT ventiknek, ami a Tempest 410-ben van...de mérni nem mértem, szám adataim nincsenek róla :N

PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

(#43288) proci985 válasza Acheron (#43286) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Phanteks vagy SB-E szerintem. Dark Rock pro gyengébb.

árban a Phanteks és az SB-E között a különbség jó kérdés, mindkettő eléggé blinges a maga módján, teljesítményre meg max 1-2 fok van köztük. mindkettő remek darab másképp fogalmazva.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#43289) Acheron válasza proci985 (#43288) üzenetére


Acheron
őstag

Köszönöm a válaszokat!
Azért azt tőled is megkérdezem, hogy a "sima" SB-E, vagy az Extreme, amiről most írsz? (bocs, tényleg nem kukacoskodás, csak szeretnék biztos lenni abban, hogy jól értem).

(#43290) proci985 válasza Acheron (#43289) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

sima SB-E. SB-E Extreme légen benchelni érdekes, viszont szerintem maradj a simánál. nem tudok elképzelni olyan 24/7re még elfogadható beállítást (villanyórát/alaplapot/zajt is figyelembe véve), amire az SB-E Extreme megérné.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#43291) Acheron válasza proci985 (#43290) üzenetére


Acheron
őstag

:DDD :R
Köszönöm a segítséget (minden hozzászólónak is, természetesen).
Megpróbálok Phanteks vs. SB-E teszteket felhajtani, bár a hangot nehéz lesz neten keresztül összehasonlítani.

(#43292) BenHans válasza Acheron (#43289) üzenetére


BenHans
addikt

Hátha ez segít... [Phanteks]; [SB-E Extreme]; ["sima"] :)

(szvsz addig lehetne nézni a teszteket és agyalni míg megjelenik egy még újabb és így tovább, egy a lényeg, hogy ezek közül egyikkel sem nyúlunk mellé, nem maxon fogjuk őket állandóan járatni és hallgatózni a ház oldalánál meg benchelni :DDD )

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#43293) BenHans válasza Acheron (#43291) üzenetére


BenHans
addikt

Itt a hang is, csak hogy itt maradhass az oldalon: [Phanteks]; ["sima"] ebből talán hallasz valamit :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#43294) Acheron válasza BenHans (#43292) üzenetére


Acheron
őstag

Köszönöm, megnézem!
Nem várom meg a következőt :N
Csalódást biztos nem okoz egyik sem. Az azonos hűtőteljesítményen halkabb lesz a befutó.

(#43293) BenHans: :D
Épp befejeztem a munkát, gondoltam megyek aludni - de ezt még meghallgatom...

[ Szerkesztve ]

(#43295) KAMELOT válasza fi:zi'k (#43285) üzenetére


KAMELOT
titán

Ez halk hűtő. Ennyiért tényleg ajándék. És miért nem vetted meg idáig? :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#43296) fi:zi'k válasza KAMELOT (#43295) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Egyrészt most találtam, másrészt még nem sok mindent tudok róla és lehet van jobb megoldás is. :B
Xbitlabs szerint nem túl acélos.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#43297) KAMELOT válasza fi:zi'k (#43296) üzenetére


KAMELOT
titán

Arra a procira meg elég. Vagy akkor vegyél rá MUGEN vagy NINJA vagy akármilyen TR hűtőt.
Nekem Scythe Mine 2 van. 9500ft volt. Meg vagyok vele elégedve. Szépen teszi a dolgát. 50-55fok max full loadon!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#43298) proci985 válasza fi:zi'k (#43296) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a talpa tényleg lehet nem az igazi.

hm, ennyiért van Macho is, lehet azzal jobban járnál, bár ez sem rossz megoldás (csak az új árán túl drága a tudásához képest).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#43299) Aszi10 válasza Borisz76 (#43245) üzenetére


Aszi10
tag

köszönöm, meg is van a válasz akkor:)!

"A stílus az egyetlen olyan igazi luxus,amit mindenki megengedhet magának,függetlenül attól, hogy mennyi pénze van." Giorgio Armani

(#43300) Merlinclub válasza proci985 (#43298) üzenetére


Merlinclub
senior tag

Esetleg az az új True Spirit 140 BW....?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.