Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37152) tibi666


tibi666
senior tag

olyan kérdésem lenne, hogy a lézeres trafik automaták, vagy ha nem gubbaszt mögötte a rendőr (nem nézi, nem nyomja), csak mögötte állt, akkor nem is vesz fel?

ha automaták, akkor lehet bemértek. :DDD

(#37153) Ck. válasza tibi666 (#37152) üzenetére


Ck.
addikt

A kérdésedre a választ sajna nem tom, de érdekelne, mennyivel nyomtad? ;]
(Amúgy ha emlékezetem nem csal, mintha automaták lennének...De ne legyen igazam.) :U

[ Szerkesztve ]

(#37154) Khelben válasza tibi666 (#37152) üzenetére


Khelben
nagyúr

Folyamatosan mennek, nem kell mögéje rendőr.

(#37155) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Ezt milyen vételnek tartjátok? C5 2.2 Diesel Sok érte?
Beszéltem a formával de semmilyen kérdésre nem tudott választ adni. Azt mondja meg kellnézni. Kérdeztem mennyire van lelakva azt mondja ezt mindenki maga döntse el. Cégautó volt, meg dohányoztak is benne. Szóval nem jól indul a dolog. Motorcserét is mondta, hogy törött főtengely miatt cseréltek motort.
A totalcaron megoszlanak a vélemények az autóról.
Benzineset is néztem, ezt: [link]

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#37156) Dare2Live válasza #74907648 (#37149) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

sztm felejtsd el a konfigurátort.

Nagy kell akkor kombi. pl ebből még egy fél misit mimimum lealkuszol, kvázi új. [link]
vagy a kombinak kissebb a presztizse?
vagy ha extras akkor pl [link]

Nekem amúgy megfigyelésem, hogy síhez, surfhoz tetőcsomagtartó kell. Nincs az a kocsi ami csomagtartójába akár keresztbe elférnek a 170-180as lécek.

Land Cruiser szvsz nem épp presztizskocsi viszont az egyik hanem legjobb terepjáró képességekkel bíró SUV. Majdnem G merci.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#37158) Dare2Live válasza #74907648 (#37157) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

hát nehéz. Integra által javalt RX Lexust is meg lehet nézni, bár fogalmam sincs mennyire felel meg a presztizsigényeknek. Meg országuton/pályán nem csökkenti a hibrid a fogyasztás egy benzines SUV meg 15litert tuti bekajál.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#37159) animatrix11 válasza zoo8800 (#37139) üzenetére


animatrix11
őstag

Még gondolkozom, mert az ufólámpás corollától beleélvevztem a gatyámba, szal az most nagyon-nagyon...

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#37160) Kickass válasza #74907648 (#37157) üzenetére


Kickass
őstag

Én csak egy kispénzű panelproli vagyok egy 11éves Seattal....

De ha te helyedben lennék egy ilyen Jaguaron lehet elgondokoznék, ez nem egy kommon gengszter X5 amit a fukszos uzsorások használnak és többé kevésbé minden kitételnek megfelel.

Ha kicsit több pénzem lenne akkor meg tuti Maseratti-t néznék. :D

(#37161) Integra válasza Dare2Live (#37158) üzenetére


Integra
titán

nincsen akkora presztízse az rx400h-nak, mint egy x5-nek vagy ml-nek. kockázatos, akármilyen jó is. ha biztosra akarsz menni akkor ml-t válaszd, úgy tűnik abban megtalálod a követelményt, de a saját számításaid is.
talán érdemes lenne a pappas-on keresztül nézni, hogy megjelenik e valami. bár ilyen rövid időn belül necces. de hátha.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37162) tibi666 válasza Ck. (#37153) üzenetére


tibi666
senior tag

nem túl gyorsan. óra szerint 185 volt max, mert megérkezett mögém egy octavia, mikor 145-tel előztem a kamionsort és elkezdett pattogni.
felnyomtam 185ig, aztán elvettem a gázt, kis ívű kanyar volt, kb 165-ös óraállásnál láttam meg, hogy 500m múlva pihenő. ekkor én még nem láttam a parkolót, de már lassultam. mikor láttam a parkolót, már 150 alatt voltam.

(#37163) vergilx válasza #74907648 (#37157) üzenetére


vergilx
őstag

(#37164) zoo8800 válasza animatrix11 (#37159) üzenetére


zoo8800
veterán

szvsz az egy iszonyat. (a formája)
kinek a papné, kinek a lánya :)

rip and tear, until it is done

(#37165) animatrix11 válasza zoo8800 (#37164) üzenetére


animatrix11
őstag

:Y

geci jól néz ki pedig :C

[link]

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#37166) zoo8800 válasza animatrix11 (#37165) üzenetére


zoo8800
veterán

tisztázzuk, ugye erről beszélünk?
ez ám a szép Civic :)

tekerős ablak a Corollában :Y

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#37167) bandus


bandus
veterán

no offense, de valaki elmagyarázhatná ezt a presztízs dolgot... értem én, hogy jelen van meg szükséges.
de számomra azt jelenti a presztízs, hogy a megfelelő pozícióban dolgozó ember bemegy a kereskedésbe, kiválasztja az autóját, belepakoltatja a szükséges extrákat.
az én olvasatomban az nem bír semmi presztízs értékkel, hogy valaki egy használt bmw-t/mercit/audit vesz annyiért, amennyibe mondjuk egy vectra kerül.
luxusnak luxusautó, de így megvásárolva szerintem a presztízst nem képviseli.

:R

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37168) anjani182 válasza tibi666 (#37162) üzenetére


anjani182
őstag

Valami RS volt?! :U

Forever and ever, let's make this last forever.

(#37169) anjani182 válasza bandus (#37167) üzenetére


anjani182
őstag

Én kimaradnék a témából, de értem amúgy miről van szó, ugye én tavaly vettem új autót (nem vagyok cégvezető vagy ilyesmi), 5M volt a keret, inkább döntöttem egy új Honda mellett, mintsem mondjuk egy 5 éves 2.0 TDI A6 mellett...a lehetőség adott lett volna, de írhattam volna egy 4 éves 320d-t is, tökmind1.

Kétségtelen, az A6-tól sokan elájulnak, főleg ha L rendszám van rajta, az se baj ha fapad és xenon sincs benne, hozzá nem értő ember hanyatt vágja magától tőle. :U

Tehát ilyen szempontból valóban az A6-nak van nagyobb presztízse bizonyos körökben!, de az tény hogy NÁLAM sincs presztízse egy használt már lefutott A6-nak (mind dizájnban, mind km-ben az első tulajt már megszolgálta, a 2. tulajnál már szerintem presztízst vesztett)

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#37170) bandus válasza anjani182 (#37169) üzenetére


bandus
veterán

ne félj, ekkora keretből én is egy accordot vennék :)

bár az is igaz, hogy ha elmész egy tárgyalásra, akkor ők nem mondják meg, hogy te azt az autót használtan vetted-e vagy sem.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37171) anjani182 válasza bandus (#37170) üzenetére


anjani182
őstag

Meg mondjuk az emberek 95%-a nagyon nincs otthon a nem átlag kategóriában! Azt se tudja mi most a legújabb dizájn, modell, nemhogy a korát megmondaná ránézésből :DDD

MOD: 5M-ból az Accord nehezen jön ki, Civic Type-S lett. Az Accord 5.7M de még "csak" Comfort felszereltséggel. :B

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#37172) bandus válasza anjani182 (#37171) üzenetére


bandus
veterán

arra emlékeztem, hogy civiced van, csak type-r-re :K az accordot meg a 8M-s keretre értettem. 5M-bőlén alapból sedan civicet vennék.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37173) tibi666 válasza anjani182 (#37168) üzenetére


tibi666
senior tag

á, valami fehér izé, még tdi felirat se volt rajta.
megérkezett, 0 követési távolságot tartott. kicsit odaléptem, egyből lemaradt. az rs-nek sincs esélye, 200 ló a tfsi, gyenge.

(#37174) zoo8800 válasza tibi666 (#37173) üzenetére


zoo8800
veterán

mid van neked? nem valami Reanult?

rip and tear, until it is done

(#37177) joshua7 válasza #74907648 (#37175) üzenetére


joshua7
veterán

Elég durva, amit írsz... Szóval ha én beállítok valahová egy ShuangHuan CEO-val, amire ráraktam egy propelleres emblémát, 100 forintos kínai Armani-val meg Tag Heuer-rel, akkor ezek miatt nekem fogják adni a milliárdos tendert? Emiatt lehet valakit komolyabban venni? :U Mert elcseszettül szánalmas, ha így működik a dolog...

Semper Fi

(#37178) bandus válasza #74907648 (#37176) üzenetére


bandus
veterán

értem, és köszi a magyarázatot :R viszont akkor mégegy kérdés, ha ennyire fontos a megjelenés, nem vet rád rossz fényt, hogy az előző generációs modellel jelensz meg? valahol volt itt egy fekete ML, az szerintem elég jó. meg van a használtautón ekörül 100k km-es Q7-es is, csak azthiszem fekete belsővel.

ami itt kimaradt, és szerintem nagyon komoly autó, bár a presztízs értékével nem vagyok tisztában: chrysler 300C?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37179) zoo8800 válasza joshua7 (#37177) üzenetére


zoo8800
veterán

fura ám, hogy arrafelé nincs közbeszerzési eljárás.

rip and tear, until it is done

(#37181) Integra válasza #74907648 (#37176) üzenetére


Integra
titán

nálam ezek a taxik, nem ajánlom. ráadásul ezek már kifutottak, az új e-klasse óta ezek már csak futóttak még kategória, zéró presztízs.
szóval v6 alatt semmit ne vegyél. nehogy rákérdezzenek hogy mi van alatta, aztán mondod, hogy 4 henger.. na az tényleg ciki.
nem venné ki jól magát.
meg megint ott vagy, romániában személyautó... a fogtömésed is ki fogja rázni.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37182) Integra válasza #74907648 (#37180) üzenetére


Integra
titán

m6-nál tudom, hogy ment a tender, hogy ment a tender "módosítása".
vicc, ne is menjünk bele, kemény dolgok ezek már, nem autós topicba valók.
ha pedig notebook, akkor t400s :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37183) tibi666 válasza zoo8800 (#37174) üzenetére


tibi666
senior tag

de.

(#37185) Integra válasza joshua7 (#37177) üzenetére


Integra
titán

hát.. elég messze állsz a valóságtól:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37186) Integra válasza #74907648 (#37184) üzenetére


Integra
titán

nézd, ha beszarik a légrugó, és azt természetesen fizetik neked és nem zsebből megy, akkor nosza, nem gond. a légrugós futómű kényes. német utakon rendben van (bár itt is egyre rosszabb a minőség), de mo-ra nem vennék, romániába meg pláne nem.
szóval én a lexust zsebből venném, nálam bizony számít ilyen is, ebből indultam ki. de ha neked fizetik és ha beszarik és simán betolhatod a mergához és már tolják is alá az új légcuccost, akkor no problem.
de azt nemtom megmondani még hasra vágva sem, hogy a román utakon mit bír. :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37187) bandus válasza #74907648 (#37184) üzenetére


bandus
veterán

a fene se gondolta volna, hogy ilyen bonyolult ez :D

de ezekszerint az eggyel régebbi E-s merciről jól gondoltam, hogy annyira nem nyerő ötlet. Infiniti esetleg? bár azok is mind benzinesek, ha jól tudom.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37189) tibi666 válasza #74907648 (#37188) üzenetére


tibi666
senior tag

220cdi az négyhenger, trakesz. :(

(#37191) Yushchenko válasza joshua7 (#37177) üzenetére


Yushchenko
őstag

Az a szánalmas, aki hamisítványt vesz, hiszen nem véletlenül lettek ezek a márkák kitalálva.
El kell fogadni, hogy mindennek van egy vevőköre, és kész. (((Lehet, hogy az ukrán gyerekek meg az abakusznál nem tudnak jobbat elképzelni, és az ő szemükbe te vagy szánalmas, mert ott az az átlag :DDD )))
Ezek a körök megy úgy néznek ki, hogyha nem jelensz meg azzal amit az átlag megkövetel, azzal az átlag alá mész. Na most gondolj bele, egy projekt kiosztásánál ez milyen benyomást kelt...
Egy tárgyalásra te is öltönybe mész, még akkor is ha nem mondja meg neked senki hogy mit vegyél fel. Ez az elvárás. Felsőbb körökben az sem mind1, hogy milyen logo van az öltönyön és milyen kocsiból szállsz ki. Ez pontosan ugyanolyan elvárás, mint az előző példa. Szerinted ha elmész beosztottként egy tárgyalásra, meetingre farmerben, komolyan fognak venni? Mondhatsz bármit, mindenkinek azon fog járni a feje, hogy mér vagy ilyen szarul öltözve.
És ha már itt tartunk, a valós életben is van nagyon sok felesleges dolog, csak nem ilyen nagyságrendű, és fel sem tűnik.

(#37179) zoo8800: Szerinted Magyarországon van, de most komolyan??? :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37192) Integra válasza bandus (#37187) üzenetére


Integra
titán

esélytelen az infiniti. egy percig király vagy, ha v8-as, amúgy bukós. japánokból csak a lexus ér valamit ilyen téren. pedig bitang jó az infiniti, szar design, de techinkailag nagyon ott van.

legjobb barátomnak nézek épp dízel v8-as a8-at, pár éveset, mert kell ide a tárgyalásokhoz megjelenni. új camaro-t is intézhetnék neki, de az bukós a céges dolgokhoz, pedig azért él-hal. de tisztában vele, hogy azzal nem veszik komolyan. ez egy ilyen világ, amíg nem mozogsz benne, addig az egész egy agyrém. utána meg már csak egyszerűen elfogadod, hogy ez van.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37193) Integra válasza #74907648 (#37190) üzenetére


Integra
titán

pappas auto, kérdezd meg, szervízben megmondják azonnal a csere árát. megkell mondják.
ez nem titkolni való dolog. illik nekik a tapasztalatot is megmondani. hogy a kárpát utcában változott e valami, vagy ugyanolyan ágyútöltelék az egész banda, nemtom. én még mb-auto-mo korszakból ismerem őket, na az gáz volt. hogy amióta a pappas átvette őket, lehet, hogy változott. de amit javaslok,hogy telefonálj több merga kereskedést is össze és kérdezd meg mindenhol ugyanazokat. típus specifikusan és hibákra és javítási költségekre. én se csinálok mást.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37194) bandus válasza Integra (#37192) üzenetére


bandus
veterán

akkor itt csakis a német luxusautók rúghatnak labdába? és mivan a luxus sportkocsikkal? ferrari, porsche?

amúgy akármien s, 7, meg a8-nál előbb vennék ls lexust. azzal is kinevetnének?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37196) Integra válasza bandus (#37194) üzenetére


Integra
titán

persze. tárgyaláshoz luxus limuzin vagy terepjáró.
az ls600h rendben van, de nem kapsz a kijelölt keretért.
nem jár senki sportkocsival alapvetően. sofőr és s-klasse, ez az alap cégvezéreknél. privátban sem adod alább, csak te vezetsz.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#37198) bandus válasza Integra (#37196) üzenetére


bandus
veterán

na akkor ezeket megjegyzem, arra az esetre, ha valaha ilyen helyzetbe kerülnék :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37199) bandus válasza #74907648 (#37197) üzenetére


bandus
veterán

gondolom sokat kell szívni, de ezek a dolgok marha királyul hangzanak.

csak körülhatárolni tudom a területet, ahol dolgoztok, de azthiszem, hogy ez nem vonz, hiába is lehet ilyen király életszínvonalat elérni. remélem azért valami hasonlót sikerül megteremteni, abból is amit szeretek és érdekel :)

de ez már nagyonnagyon off..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.