Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8001) dragonfx válasza Dr. Ernő (#7965) üzenetére


dragonfx
veterán

azé gondlkozzunk már..... az s2000 sose lesz pariba egy f360nal....ugy lelépi mint a xar....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8002) dragonfx válasza erdoke (#7986) üzenetére


dragonfx
veterán

állj!!!
ő autót keres :C

7.5ig renegetg autó van seat leon akár ujonnan is szerintem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8003) péter007 válasza #64791808 (#7994) üzenetére


péter007
senior tag

hy
épp a hétvégén ültem egy ilyen lagunában(új) az egyik szalonban
ha neked tetszik kívülről akkor sztem jó vélasztás lehet főleg hogy belül szép és baromi kényelmes
asszem csak xenon nem volt benne, így volt 7200000 (kombi)
a motor 2literes 150lovas dízel 340Nm
az automata vagy 5 vagy 6 sebességes volt de tuti nem nem 4
ha bejön a forma sztem menj be egy szalonba és próbáld ki

(#8004) erdoke válasza #64791808 (#7994) üzenetére


erdoke
titán

Ennyiért kapsz DSG-s Passatot 140 lóval, ajándék metálfény + ülésfűtés + Xenon. Jó automatát jó dízellel nem is nagyon láttam.
Az Altea XL és a Toledo is a Golf V padlójára épül, ami még a kompaktok közt is kicsinek számít (258 cm vs. Focus 264 vagy KIA cee'd 265 cm).

A legjobb aláírás a héten

(#8005) erdoke válasza dragonfx (#8002) üzenetére


erdoke
titán

Amire én válaszoltam, ott 800e volt a határ...

A legjobb aláírás a héten

(#8006) lsc válasza erdoke (#8005) üzenetére


lsc
nagyúr

Csak nem elég olvasni , azt meg is kellene érteni ;] .

Az élet kegyetlen .

(#8007) Rick4 válasza dokar (#7996) üzenetére


Rick4
félisten

én ezt nem fricskának szántam... :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8008) péter007


péter007
senior tag

emberek

a 156-os alfák hányas évjárattól jók (megbízhatóbbak)?
néztem használtautó.com-on és 1.5 milláért már lehet kpni rendeset ami jól fel is van szerelve csak hát a megbízhatóság az mindig is kérdéses volt
nekem csak a benzinesek jönnek be, mondjuk 18 144 ló

nem akart venni mostanában senki sem alfát?

(#8009) dokar válasza dragonfx (#8001) üzenetére


dokar
addikt

ezzel egyetértek. mellesleg ezzel sem lesz pariban: 8 másodperces RX7 :)

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#8010) Khelben válasza péter007 (#8008) üzenetére


Khelben
nagyúr

alfa és megbízható egy mondatban? :)
bár csak 166-os alfát láttam közelről, az szép volt, csak kellett bele minden évben egy motorcsere :D

(#8011) Rover623 válasza péter007 (#8008) üzenetére


Rover623
félisten

a 156-os alfák hányas évjárattól jók (megbízhatóbbak)?
Mondjuk 2012...;]

primus inter pares

(#8012) szatocs válasza dokar (#8009) üzenetére


szatocs
őstag

Lehet vele pariban simán, ha azt is megpiszkálják...

(#8001) dragonfx - Amint látod, ha jobb sofőr vezeti, pályán simán ott van.

(#8011) Rover623;]

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#8013) szatocs válasza dragonfx (#8001) üzenetére


szatocs
őstag

(#8014) szatocs


szatocs
őstag

Ez a szép:DD

=== Szatocs ===

(#8015) dokar válasza szatocs (#8012) üzenetére


dokar
addikt

piszkálatlanul is sokkal jobb az RX7, mint az S2000. ;)

extra - SEXRay

(#8016) dragonfx válasza szatocs (#8012) üzenetére


dragonfx
veterán

igena sofőr miatt max. de nem azért mert jobb..ha egy bármilyne ferkát lelép egy s2000 (alap autókrók ebzsélünk, nem turbósítva meg midnneféle tuninggal)..akkor a ferrarit egy luzer vezeti....én a ferrarivla egyonverném simán....
Én lehiszem szereted a hondákat, integra, civic vti, s2000..tényleg angy nevek és klaszs sportautók...de egy ferrari ferrari marad...mellesleg ugye egy V8as moci dolgozik az f360ban 400lóval...és alapon is 4.5 alatt van 100on..kizártnka tartom ezt az s2000 gyárilag tudná....azt hogy egy ferrari futómű rosszabb lenne mint egy s2000é...hát nem tom nemn igazán hiszem.

Alfáról jut eszembe ma láttma egy sportosabb 159est irtó zsírul néz ki...nem hiába az aolaszok angyon érteneka formához..nekik technikailag kéne fejlődni....német minőség/megbízható+olasz design=tökéletes autó...1.9jts mocival 160ló okés , 7.5-8millát még meg is érne..ha megbízható lenne...mondjuk aza városi 12 elég súlyos. :Y

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8017) szatocs válasza dokar (#8015) üzenetére


szatocs
őstag

Szerinted:) Szerintem nem.

=== Szatocs ===

(#8018) #25954560


#25954560
törölt tag

valaki le akar beszelni a toyota mr2-rol? osszel szeretnek egy olyat, '90 korulit :B
nyilvan tapasztalata keves embernek van vele, de hatha.

[ Szerkesztve ]

(#8019) G@ben


G@ben
addikt

Pénteken kérdeztem itt, hogy a kocsival együtt kell-e jönniük a papíroknak. Szombat délelőtt voltam bent Apámmal az itt leírt tények ismeretében, és mondták, hogy akár már hétfőn is megjöhet a papír, de ez nem biztos. Az előbb szólt Anyám, hogy megjött a papír és holnap elhozhatja a kocsit. Micsoda véletlen, hogy 2 hét után pont akkor jönnek meg a papírok, amikor már kicsit erélyesebben képtünk fel! :U

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#8020) szatocs válasza dragonfx (#8016) üzenetére


szatocs
őstag

Tudom, Te biztos lenyomnád vele, mivel Te olyan nagy kanyarvadász vagy, meg egy 400LE - s autót megfognál:)
Alap autókról beszélve, hasonló tudású sofőröknél a ferrari elveri az s2k - t, de pályán nem mindig az számít, hogy hogy gyorsul egy autó, meg hogy mennyi LE van benne. Egy dragsterrel mehetnél pályára...

=== Szatocs ===

(#8021) norbiphu válasza dragonfx (#8016) üzenetére


norbiphu
senior tag

ferrarikhoz inkább nsx-r - t hasonlítgassál :)

http://www.youtube.com/watch?v=4wX9VYgFtz4

A 4 lap race in the circuit of Twing Ring Motegi between a Ferrari Modena, a Honda NSX-R, a Lamborghini Gallardo, a Lamborghini Murcielago, a Porsche 911 Turbo and a BMW M3 CLS

[ Szerkesztve ]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#8022) szatocs válasza norbiphu (#8021) üzenetére


szatocs
őstag

Csak azért nem példállóztam ezzel, mert nem ez volt az alapfelvetés, de megfordult a fejemben, hogy berakom:)

=== Szatocs ===

(#8023) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Bocsi, hogy itt kérdem meg, de én azt hallottam hogy elsejétől felvitték a jogosítványletételt 21 évre és azt szeretném megkérdezno hogy ez igaz-e.

Előre is köszi! :U

Sic Parvis Magna

(#8024) dragonfx válasza szatocs (#8020) üzenetére


dragonfx
veterán

nem biztos, de ennyire nem tudni vezetni,és iylne vidoekba berakni emberkéket szégyen, innen bárki beülne az f360ba..letolná az s200et igy mondom akkor.
persze a kanyarokba de valós közlekedésbe hol találsz ilyne kanyarokat? :B
ha meg pálya akkor ott van bármelyik F1es auto...

Az nsx-r egy nagyon szép és jó autó....deén azért ha lehetne választani akkor is a ferrarit választanám.pont.részemről ennyi. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8025) dokar válasza szatocs (#8017) üzenetére


dokar
addikt

S2000: 240 ló
RX7 FD3 13B: 280-320 ló
RX7 FD3 20B: 550 ló
RX7 FD3 26B: 700 ló

még mindig azt hiszed, hogy az S2000 a jobb? :DDD

extra - SEXRay

(#8026) szatocs válasza dragonfx (#8024) üzenetére


szatocs
őstag

Én még azt sem mondanám, hogy a 360 - asban ülő ezen a videón nem tud vezetni. Csak épp nem tud mindent kihajtani az autóból. Mit vársz egyébként kb 100 LE - től? Hogy majd 20 másodperccel jobb időt kell hogy menjen ilyen autók között?

=== Szatocs ===

(#8027) Jimmy8


Jimmy8
senior tag

Egy nagy összefoglaló köszi a válaszokért :R

(#8028) szatocs válasza dokar (#8025) üzenetére


szatocs
őstag

Én a kettő közül azt választanám:)

Ezeket az adatokat én is megtaláltam, de a szívemhez sokkal közelebb áll egy s2k.
És egy kicsit módosítva, a nagyobb blokkúak ártöbbletéből akár fel is lehet kicsit piszkálni az s2k -t.

=== Szatocs ===

(#8029) lsc válasza 30z.Samu (#8023) üzenetére


lsc
nagyúr

A fiam ma vizsgázott vezetésből /sikerrel/ , mivel 19 éves , szerintem nem igaz .

Az élet kegyetlen .

(#8030) 30z.Samu válasza lsc (#8029) üzenetére


30z.Samu
félisten

Oksa! Köszi! :)

Sic Parvis Magna

(#8031) lenox válasza dokar (#8025) üzenetére


lenox
veterán

s2000-bol is van 1200 lo folott... Akkor megis az a jobb?

(#8032) hobizoli válasza lenox (#8031) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Igen. Elettartam?

hobizoli

több drón kell ;P

(#8033) lenox válasza hobizoli (#8032) üzenetére


lenox
veterán

10 sec-et kibir... :)

(#8034) dragonfx válasza hobizoli (#8032) üzenetére


dragonfx
veterán

2x 1/4 mérföld... :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8035) dokar válasza lenox (#8031) üzenetére


dokar
addikt

rx7-ből meg 1500 fölötti is ;)
na de ne vitatkozzunk, zárjuk le végre:
rx7 a jobb, meg a ferrari és a veyron.
ergo vegyetek opelt.

extra - SEXRay

(#8036) Dumb válasza dokar (#8035) üzenetére


Dumb
senior tag

De a Kispók a legolcsóbb :P

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#8037) lenox válasza dokar (#8035) üzenetére


lenox
veterán

Dodge Viperbol meg 1900 lovas, szal ezek szerint az meg jobb. Na mind1, szerintem ez full faszsag, hogy tuningolt rx-7-est hasonlitasz alap s2000-hez, de nem is mondod, hogy miben jobb, csak jobb. Neked jobb(an tetszik). Pl. nekem nem. Amugy nyilvan a 26b-t tovabb lehet huzni, mint a f20c-t. Nem gondolnam, hogy ez a legfontosabb. Marmint nekem, lehet, hogy neked igen.

(#8038) dragonfx válasza lenox (#8037) üzenetére


dragonfx
veterán

te figyuka elhiszem jobban értesz autokhoz mint mint mi de ha te lelkileg nem tudod átérezni látni mitől és miben jobb egy ferrari f360 mint egy honda s2000 akkro csak sajnálni tudlak :(
Az rx7 is jobb mint az s2000...jó mondjuk ott már vacilálás kérdése de szeritnme jobb.
Amugy e36ból is van 1500 lovas.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8039) lenox válasza dragonfx (#8038) üzenetére


lenox
veterán

Te mar megint beszivtal? Hol irtam en ferrarirol? Ugyhogy magadat sajnald inkabb, hogy ennyire nem tudsz olvasni...

Na es miben jobb az rx7 szerinted? Mert oke, dokar kollega szerint abban, hogy engine swap-pel tobb hp-t lehet belole kihozni, ami mar onmagaban lol, de akkor te meg tegyel ra egy lapattal, halljuk.

Ja, es a gyari f360 2 dologban jobb a gyari s2000-nel, erosebb motor van benne, es van teteje :).

[ Szerkesztve ]

(#8040) stangli


stangli
senior tag

szerintettek ennek mennyire valós a km állása? [link]

(#8041) dokar válasza lenox (#8039) üzenetére


dokar
addikt

dokar kollega szerint abban, hogy engine swap-pel tobb hp-t lehet belole kihozni

pff :D szted a 20B ill a 26B minek a motorja?
de 2 rotorral (13B) is lazán legyorsulja az alap RX7 FD3 az alap szívó S2000-et.
de ha már tudni akarod a wankelből azért is lehet többet kihozni, mert minden ütem munkaütem, egyenletesebb épül fel a nyomatékgörbéje és a legjobb, hogy a forgó mozgásnak köszönhetően sokkal jobban túl lehet tölteni. tudod, a "bicsigával". :DDD

[ Szerkesztve ]

extra - SEXRay

(#8042) hobizoli válasza dokar (#8041) üzenetére


hobizoli
nagyúr

A 20B a Cosmo-e
A 26B meg egy Le Mans-i 24h-s prototipuse a 90-s evek elejerol.

hobizoli

több drón kell ;P

(#8043) #16741888 válasza dokar (#8041) üzenetére


#16741888
törölt tag

Itt a forumon volt pár RX7 szabadultak meg tőle, mert egy nagy marketing scheisse az egész, szerintem össze sem lehet hasonlítani az S2000el, az egy hardcora sportgép, míg az RX7 egy divatautó.
Iszonyatos blődség, lóerő alapján megitélni az autókat, hogy az olajfogyasztásról meg az élettartamról ne is beszéljek.
Remélem nem sajnálják majd rád a karaktereket olyan emberek sem akik próbálták mindkettőt.

(#8044) lsc válasza stangli (#8040) üzenetére


lsc
nagyúr

Akár még igaz is lehet .

Az élet kegyetlen .

(#8045) dokar válasza #16741888 (#8043) üzenetére


dokar
addikt

az S2000 kb annyira vad sportgép, mint az Opel Speedster :D

extra - SEXRay

(#8046) dragonfx válasza lenox (#8039) üzenetére


dragonfx
veterán

kinézet lóerő tuningolhatóság

És nem tom mér avgytok elájulva az s2000től.jó autó egy coupé bmw-vel egy szintű.Se több se kevesebb, egy igazi sport gép meg mondjuk egy f360 igen :C :K

dokar>>na azé nem a speedster az nulla.Akkor már inkább egy gsi turbó.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#8047) szepsuti


szepsuti
aktív tag

" :D vak vezet világtalant :D "

(#8048) lenox válasza dokar (#8041) üzenetére


lenox
veterán

A 20B es 26B is mazda motor, csak nem a gyari rx-7-e. Sztem.

Amugy igen, magamtol is tudtam, hogy tobbet ki lehet hozni belole, azert is irtam.

Es meg mindig nem hiszem, hogy a 'legyorsulja' ekvivalens a 'jobb'-al. Max neked.

(#8049) hobizoli válasza dragonfx (#8046) üzenetére


hobizoli
nagyúr

S2k az egy roadster. Azokkal kell hasonlitgatni, azok kozott meg eleg jonak szamit.
Papiron a motorja is eros. Mondjuk az RX8-e is az. Szinten papiron. Aztan a gyakorlatban mindkettot kisebb teljesitmenyu, raadasul FWD otokkal meg lehet fogni. Na olyankor jon mindig a "hatdehatdehatde..." meg a "szarbenzin, szargumi, szarkupplung, szarminden, a szemembe sutott a szel" cimu felreszovegeles...

Az F Astra GSi Turbo meg nem egy hudenagyszam, mivel asszem vmi ~200db gyarilag is keszult, a motorja a C20XE C20LET "veletlenul" elegge hasonlo, es "veletlenul" kishazankban is van par tucat, utolag C20LET-e atepitett darab. Kimesz egy gyorsulasira mindig van 1-2 jelen. ~70-80km/h-g jo is voltam ellenuk :K ....aztan mar nem :P .

hobizoli

több drón kell ;P

(#8050) lenox válasza dragonfx (#8046) üzenetére


lenox
veterán

kinézet lóerő tuningolhatóság

Mondjuk a kinezet az szubjektiv, szal kinek mi tetszik, a tobbi alapjan akkor a Nissan Titan sokkal jobb, mint az rx-7, ugye?

Amugy szerintem igy a hozzaszolasok alapjan se az s2000-et, se az f360-at nem ismered, de oke, en vagyok a hulye, ha leallok loerohuszarokkal vitatkozni.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.