Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13001) spyduck


spyduck
nagyúr

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat :R
Most már végre szeretnék egy olyan autót amit lehet normálisan is vezetni, gondolok én itt a Peugeot 205-re mikor erősen elgondolkozom, h amnikor fékeznem kell vajon megáll-e vagy nem folyik-e el a víz vagy akármi, vagy esetleg a Lada niva ami folyamatosan meleget fúj, 120-nál már össz vissza megy és olyan a kuplingkezelése mint egy tanknak.
Szertnék végre egy szervós kocsit, meg persze ABS. Lényeg, h legyen új mert egyrészt BT-re vesszük, másrészt kedvezőbb a hitel, harmadrészt meg beszámítják a roncs peugeot 205-t 500.000ft-ért, mondjuk efelől kétségeim vannak pl.: majd sokkal rosszabb THM-re adják a kocsit stb....
Na mind1 még utánajárok.
Szóval nem baj ha nem néz ki jól. Mi legyen IGNIS vagy SWIFT????

(#13002) spyduck válasza Rick4 (#12996) üzenetére


spyduck
nagyúr

Inkább ha lehet 6-ot max 7litert egyen:)

(#13003) (Kolombusz) válasza Dumb (#13000) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Valóban.
Sorry.

Én CL63-ast láttam, ettől függetlenül.

A régi, négylámpás CLK-kal mi a tapasztalat? Kétliteres benzinmotorral.

(#13004) t1 válasza spyduck (#13001) üzenetére


t1
addikt

Ignis az út miatt..

(#13005) spyduck válasza t1 (#13004) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ok, de ha rossz lesz rajtad verem majd el:) na jó nem:)
Elvileg pénteken megvesszük, majad jövök a jelentéssel, gondolom egy állat az a gép :DDD

(#13006) t1 válasza spyduck (#13005) üzenetére


t1
addikt

én swiftet vettem volna ha nem szar az út, de az ignis magasabb, meg van öszkerekes is belőle ezért neked jobb választás lehet

(#13007) Eagl3 válasza t1 (#13006) üzenetére


Eagl3
veterán

Ja. Csak az összkerekes nem 2 misi.

(#13008) dragonfx válasza lorcsi (#12969) üzenetére


dragonfx
veterán

tényleg nem, de alkatrésznek vagy donornak tökéletes lesz.
amugy 10 guriga ujnnan ebből 2 milláért 1 hibátlan autót csinál egy bontos vagy jó kapcsolatokkal rendelkező figura, ha nem 520i vagy a legolcsóbb hanem mondjuk 530d teszem azt ami 12-13 guriga akkor simán megéri, csak ugye az utánajárás rádobott idő vesződség...lehet valaki erre gerjed magának építse.

4gurigáért már kap egy e46 325ci-t jó állapotban...és hiába 3as hiába elöző karosszériás egy 6hengeres sportbmw-nek mindig lesz persztízse....lehet tán egy ilyne 5ösét nem éri el...de nincs törve és nem default autó az utakon.ja hogy valaki arra gerjed 3 éves legyen és ne 6...hát az szenvedjen ennek a megjavítatásával....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13009) dragonfx válasza Dr. Ernő (#12994) üzenetére


dragonfx
veterán

ez gáz....mondjuk írják is be kell égetnia ferrarik hengereit..ezek szerint vagy bírják eztavgy nem....mondjuk 8000rpm körül 600lóerőnél...nincs aza hűtés ami lehűti motrot ha ugy mond valaki " be akarja járatni"..ideig óráig igen...ennek eddig sikerült :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13010) feel good válasza spyduck (#13001) üzenetére


feel good
aktív tag

Ha tényleg ennyire szar az út, akkor ignist, egyébként a swift jobb.
de olvasd el az ide vágó totalcar írást

(#13011) feel good válasza dragonfx (#13008) üzenetére


feel good
aktív tag

Hgyjad már azt a presztizst a legkisebb béjemvénél..
Egy új 760-nak van presztizse, de méginkább annak, aki benne ül.
A kis nyikhajok a hármasokkal mindennek nevezhetők, de presztizs-gazdagnak nem. :D

(#13012) t1 válasza t1 (#13006) üzenetére


t1
addikt

6.5cm-el magasabb mint a Swift :R

(#13013) dragonfx válasza feel good (#13011) üzenetére


dragonfx
veterán

na persze persze most majd jön hogy a 3as bmw már nem is bmw igaz még 6hengerrel se ami téged beletur az árokba bármelyik fokozatban :C
na jó szerintme hagyjuk ezt jó.....nevetséges vagy.
645ci-nek sincs perezstízse mi mert nema plafon M6os mocis a karosszéria mi??..meg te visszadobnád a sluszkulcsot ha egy 630i-t odadnának neked......mondjuk ilyen fejjel többre nem csoda ha nem futja :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13014) lenox válasza spyduck (#12988) üzenetére


lenox
veterán

Mi szarik be rajta?
Meg ha draga javitani, akkor lehet, hogy titeket lehuznak...

[ Szerkesztve ]

(#13015) feel good válasza dragonfx (#13013) üzenetére


feel good
aktív tag

Nem. A nevetséges, az te vagy.

Azt a kis bimmert megnézem, ami a padon mérve 320 pacis tojót betúrja az árokba. :K

[ Szerkesztve ]

(#13016) dabadab válasza feel good (#13011) üzenetére


dabadab
titán

"Egy új 760-nak van presztizse, de méginkább annak, aki benne ül."

Marmint a hatso ulesen, mert ehhez mar illik sofort tartani :)

(A sofor egyebkent rengeteget dob a benyomason: szoktam latni egy E38 750iL-t (egy jol felszerelt uj Swiftert is tobbe kerul), ami tenyleg a gazdagsag aurajat vetiti a tulajdonosara azzal, hogy nem sajat maga nyitja-csukja az ajtajat, hanem a soforje.)

DRM is theft

(#13017) Khelben válasza feel good (#13011) üzenetére


Khelben
nagyúr

Egy új 760-nak van presztizse, de méginkább annak, aki benne ül.

régen rossz, ha valakinek a kocsijával kell kifejeznie a presztizsét.
Ez pont olyan, mint amikor a szülők semmi mással nem tudnak kitűnni, mint hogy hülye neveket adnak a gyerekeiknek (krisztofer, robin, kincső és társaik...) az ilyenek vesznek presztizsautót, amit aztán a ház előtt tárolnak, hogy a szomszéd is lássa :DDD
Szánalmas.

(#13018) feel good válasza dabadab (#13016) üzenetére


feel good
aktív tag

ofkorz!
ezt kihagytam, dehát racsing-suttyókáméknak ezt hiába is mondanám :)

éljen a 12 másodpercet gyorsuló bmw power, meg az m-pakett, meg a karbon hengerfej :DDD

(#13019) lenox válasza spyduck (#13001) üzenetére


lenox
veterán

Akkor mar sx4 legyen... Bar az kicsivel dragabb...

(#13020) mrdan206


mrdan206
tag

Üdv. Segitségeteket kérném.
Kb 500-700E ig kéne nekem valami kocsi. Jo állapotba, viszonylag jó fogyasztással. Mit tudnátok nekem ajánlani? Sulibajárosnak meg hétvégi menőzős kocsi kellene. Előre is köszi.

♠♠♠ Itt van mire vágytál, egy világító ágytál!!! ♠♠♠

(#13021) t1 válasza mrdan206 (#13020) üzenetére


t1
addikt

Suzuki Swift GTi

(#13022) mrdan206 válasza t1 (#13021) üzenetére


mrdan206
tag

Azt elfelejtettem irni h Suzuki kilőve. Az egyetlen márka amit rühellek:)

♠♠♠ Itt van mire vágytál, egy világító ágytál!!! ♠♠♠

(#13023) Gyok2


Gyok2
aktív tag

A sulibajaros meg a hetvegi menozos az ket kategoria. Vagy nem sulibajaros.

Tiszta Windows rendes ház

(#13024) mrdan206 válasza Gyok2 (#13023) üzenetére


mrdan206
tag

Akkor sulibajárosan menőzősen legyen.

♠♠♠ Itt van mire vágytál, egy világító ágytál!!! ♠♠♠

(#13025) DigitXT válasza mrdan206 (#13020) üzenetére


DigitXT
félisten

És milyet törtél össze?;)

(#13026) mrdan206 válasza DigitXT (#13025) üzenetére


mrdan206
tag

Hát egy 205ös pözsót. Nem volt nagy szám. Kicsi volt nekem. Az nekemjött elég gyorsan a patka:D

♠♠♠ Itt van mire vágytál, egy világító ágytál!!! ♠♠♠

(#13027) dragonfx válasza feel good (#13015) üzenetére


dragonfx
veterán

milyen 320lovas toyotád van? :U ..jó hát versenyuatóval persze hogy nagy a szád...supra? :U
amugy az M3 lenyom :P

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13028) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Egy BMW E30 318iS jo lehet. Turhetoen fogyaszt, egesz jol megy, de nehez jo allapotut talalni.

Tiszta Windows rendes ház

(#13029) Integra válasza dragonfx (#13027) üzenetére


Integra
titán

HAHAHA
mit nyom le??
tudod hány csili-vili m3-at etettünk már meg, hány tulaj sírt, hogy a kis szutykó japó letolta??
jaaaaj, te, komolyan mondom öröm nézni ezeknek a juppieknak az arcát, ahogy ledöbbennek. sti imprezákról és evokról nem is beszélve, voltak már akkora büntetések...
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13030) feel good válasza dragonfx (#13027) üzenetére


feel good
aktív tag

Csigás régi 4wd celica, ez a játszóautóm! Az ezres swift a közlekedő. :)
Mattfeketére fújt lökhárító, lemezfelni.. amikor hallják a tüsszögést, többnyire már késő :DDD
De hogy megnyugtassalak, a lámpánál gyorsulgatás nem az én világom. :)

(#13031) dokar válasza Integra (#13029) üzenetére


dokar
addikt

aztán mivel tolod le az sti-ket és az evo-kat?

de érdekes, ahogy így írod: "sti imprezákról és evokról nem is beszélve"

most nem dragon érdekeit védem, de a széria m3 (420 ló) megeszi ezeket reggelire.

extra - SEXRay

(#13032) dragonfx válasza Integra (#13029) üzenetére


dragonfx
veterán

írta a srác 300 lovas celicája van turbós.
420 lovat nem eszik meg soha....
Sőt az impreza meg az lancer evo jobban sportkocsi mint egy celica..sry.
Én nem hiszem hogy 1 celica lealázná őket max. xar a driver..mind2 300paci körüli szintén turbós...uj technika...huzva druván odavág.
Azt meg ugye nem akarod elhitetni hogy te az ITR-eddel lenyomod az m3at?----léci ne nevetesd ennyire ki magad!!...még az előzőt se nyomod le 343 loval sőt az azelőttit se 321gyel...a mostani mellett meg állva maradsz

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13033) Integra válasza dragonfx (#13032) üzenetére


Integra
titán

ki beszélt itt itr-ről te bohóc?
jdm mr2 turbo...
van egy pár itthon ami gyilkos, de akad pár celica is..
kímélj már meg a hülyeségeidtől

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13034) Integra válasza dokar (#13031) üzenetére


Integra
titán

az a baj veletek, hogy ti tipikusan az autóskártya király fajankók vagytok.
éltek a lóerők csodálatos bűvöletében, a csengettyűs sipkás főmajom pláne, 420le huha.. de hát neki sok észt nem osztott a természet.
szóval 420le de durva, fuuuuuu, lehetek a barátod? ja, aztán nézd már meg a hozzá tartozó súlyadatot is..
adott egy másik autó közel ilyen teljesítménnyel, és ca. -350kg-mal.
én nem fogadnék m3-ra..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13035) szatocs válasza Integra (#13033) üzenetére


szatocs
őstag

Káromkodhattál is volna, azt sem tudja, hogy mi fán terem:D

=== Szatocs ===

(#13036) dokar válasza dragonfx (#13032) üzenetére


dokar
addikt

az evo x az nekem is nagyon bejövős, csak az a ronda szárny ne lenne rajta :U

egyébként vmelyik nap láttam egy olyan m3-at ami az nfs mw-ben van, csak a fényezése volt teljesen más. :)

extra - SEXRay

(#13037) szatocs válasza dragonfx (#13032) üzenetére


szatocs
őstag

Új M3 - nak a váltója sz@rabb, mint uncsimék thaliájában. Innentől nekem az új M3 - nak csak a motorja kéne, azzal meg még nem tudok vadulni....

Meg lehet nézni akármelyik Honda váltót, hogy mit jelent a jó váltó. A BMW meg pont egy sportautónál nem tudja, hogy milyennek kéne lennie.

=== Szatocs ===

(#13038) dokar válasza Integra (#13034) üzenetére


dokar
addikt

pontos adatot nem tudok, de 4kg/LE alatt van az M3.

melyik is az a másik autó? :U

ha vmi nézeteltérésed van a dragonnal, azt akkor neki írogasd, ne nekem.
gyere el te is a legközelebbi fórumos autóstalira, aztán ott lerendezhetitek a dolgot.
dragonfx legalább már annyit letett az asztalra, hogy a legutóbbira el mert jönni. most rajtad a sor. ;)

extra - SEXRay

(#13039) t1 válasza szatocs (#13037) üzenetére


t1
addikt

Van a kormányon váltó a Thaliában?
Nekem ez új....

(#13040) feel good válasza Integra (#13033) üzenetére


feel good
aktív tag

Nagy lélegzetet vettem, és megpróbáltam valami értelmeset válaszolni, de nem megy.
Ez egy ökör.. Össze-vissza hadovál, mintha ezekről mindről lenne fogalma, hogy melyik hogy megy, és nem az 1.6-os m power lenne a legerősebb, amihez eddig szerencséje volt tyúkszaros élete során. Ami nem is lenne baj, ha nem adná elő az elméleti Takahashi Ryosuke-t. :DDD
Viszont kitaláltam egy új mértékegységet, a ft/le arányt, amiben garantáltan jobb vagyok akármilyen m3-nál :D

Oyan emberek beszélnek itt japán sportautókról, akik még élőben se láttak hasonlót valószínűleg.. Ennek fényében fölösleges kapálózni :) Azt, hogy a Celica nem jó sportkocsi, legfeljebb az mondja, aki még nem ült ilyenben, és nem adta ki szépen lekörzőzve. :) Nem egy új sti, de kis turbónyomás emeléssel szerintem az új m3-at is lazán megfogná.
Állítólag Japánból hozott blokk van benne, így vettem, kétes motorszámmal, de ennek előnyeként a létező legerősebb széria főtengely és kovácsolt dugattyúk segítik a gördülékeny nyomásemelgetést.:D

[ Szerkesztve ]

(#13041) szatocs válasza t1 (#13039) üzenetére


szatocs
őstag

Nincs, de nem is arról beszéltem....
[link]

=== Szatocs ===

(#13042) dokar válasza szatocs (#13041) üzenetére


dokar
addikt

hűha, ez egy tényleg nagyon szép utastér :K

extra - SEXRay

(#13043) feel good válasza dokar (#13042) üzenetére


feel good
aktív tag

Annyiért? :)

(#13044) dokar válasza feel good (#13040) üzenetére


dokar
addikt

mennyi a HUF/LE arányod?
mennyi a ló?
mennyi a tömeg?
mekkorák az áttételek?
hogyan alakul a nyomatékgörbe?
mekkora a max turbónyomás?
fekete színű a celica?

extra - SEXRay

(#13045) dokar válasza feel good (#13043) üzenetére


dokar
addikt

lefotózzam az astra utasterét? :DDD

extra - SEXRay

(#13046) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Már napok óta fogalmazódik bennem a dolog, de mindig mire ide jutok elfelejtem. Járom az utcát minden nap, legalább egy séta erejéig, és azt látom, hogy az autók 70%-án tél gumi van!!
Könyörgöm, ha akkora irgalmatlan kampány megy, hogy mindenki rakassa fel télire a télit, meg megy az anyázás, ha valaki 6,9°C-ban meglát egy nyári gumis autót, hogy ilyen közveszélyes, meg olyan, meg jajj mi lesz; de olyankor nincs anyázás, mikor a vajpuhaságúra lágyult téligumit nyúzzák a 26 fokban, a 35 fokos aszfalton, és csodálkoznak hogy elfolyik alattuk a kocsi, meg hogy sima kereszteződésben is csikorogva farol a kocsi. Mi a pöcsért nem lehet visszacserélni nyáron a nyárit? Szerintem amúgyis max 2-2,5 hónap van kb amikor tényleg szükség van a télire, de már áprilistól bőven mehetne a nyárin. Ilyenkor már ugyanolyan veszélyes a téli, plusz még zajosabb is.
És annyi ideje nincs az embereknek, hogy elvigyék lecserélni?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#13047) hoby36


hoby36
senior tag

Jövő hét végén megyek bmw-t venni.Ez az elsőszámú célpont eddig.Ennek a kerekéről mi a véleményetek?Milyen ez?
[link]

A logikában semmi sem véletlen!

(#13048) t1 válasza hoby36 (#13047) üzenetére


t1
addikt

Milyen?
Nem értem a kérdést

(#13049) NoLF válasza dokar (#13044) üzenetére


NoLF
addikt

elfeledted megkérdezni, hány éves a takarítónő ;]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#13050) NoLF válasza BlacKSouL (#13046) üzenetére


NoLF
addikt

lusta, nemtörődöm népség. én egyik hétvégén mikor már kellő idő volt, fogtam magam, letérdeltem, tekerésztem egy fél órát, és fent volt a nyári kerék, téli meg ment a garázsba a helyére. minden haverom vagdalkozik hogy jaj 2k huf jaj 4k huf a kerékcsere, jaj jaj. hát bammeg akkor vegyél fel játszós pólót és tedd fel magad. senkinek nem törik le a keze tőle sztem...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.