Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37801) barnam_ válasza Bubu79 (#37796) üzenetére


barnam_
nagyúr

:DD

(#37802) dízelracer válasza Yushchenko (#37795) üzenetére


dízelracer
senior tag

Állítólag ez egész jó (én nem próbáltam): [link]

Pofon egyszerű használni és néhányszor át lehet vele polírozni egy Swift méretű autót.

(#37803) Yushchenko válasza dízelracer (#37802) üzenetére


Yushchenko
őstag

Köszi, megnézem

(#37804) Tothgera30 válasza Yushchenko (#37803) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Majd pár képet tölts fel a végeredményről :R .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#37805) varga911 válasza Yushchenko (#37795) üzenetére


varga911
senior tag

Volt itt a fórumon egy Seatos arc aki ezzel foglalkozott, sajnos a neve nem ugrik be. (Többiek biztos tudják.) Őt kellene megkeresned szerintem, biztos tud segíteni.

(#37806) #25954560 válasza varga911 (#37805) üzenetére


#25954560
törölt tag

Dodi innen

(#37807) Yushchenko válasza Tothgera30 (#37804) üzenetére


Yushchenko
őstag

Ha lesz erőm majd valamit próbálkozok magam. Ha nem marad így

(#37808) Tothgera30 válasza Yushchenko (#37807) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Erőt, egészséget :D .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#37809) hobizoli válasza milomi (#37748) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Ez az E Kadett GSi csak akkor mehetett egy kategoriaban a turbos Golf5-l, ha turbo ugyan nem, de NOS viszont volt a Kadett-ban. Muha Csaba nitrozni szokott
A turbo/NOS ugyanis kategorat emel, szoval normalis esetben a 2.0TFSI Golf eggyel feljebb dontozne, mint a C20XE szivo E Kadett GSi.
A kvalifikaciok alatt mehettek egyutt, de akkor meg a Golf nyert volna jobb ideje miatt (14.0 @162 vs 13.8 @170), ez lathato is a kijelzon
Szoval itt alazasrol szo nem volt, a Golf5 igy is ugy mehetett fel ra az elrontott rajt utan, mint a vonat, kulonben nem futott volna jobb idot.
A gyorsulasikon a kvalifikaciok alatt nem szamit bele a reakcioido, ha 5sec-g ott allsz a zold utan se indul el az ora, mert azt csak a fotocella elol kigordulo kerek inditja el (amikor beallsz megszakitod a fenyt es amikor ujra lat, indul csak el a szamlalas)
Ezt a dontokben futottak, ott viszont minden szamit, szamit hogy indulsz el, igy ott az gyoz aki elobb ater a celvonalon.
Mondjuk azert nem lettem volna a GSi-s helyeben, amikor latom a tukorben kozeledni a Golf-t erobol, biztos elmormolt par udvozlegyet, hogy megmentse a celvonal.

hobizoli

több drón kell ;P

(#37810) hobizoli válasza Ck. (#37723) üzenetére


hobizoli
nagyúr

SR16VE N1

SR16VE N1

It made 200 PS (147 kW) @ 7800 rpm and 134 ft·lbf (181 Nm) @ 7600 rpm. Redline of the N1 Version 2 (1998) is at 8600 rpm.

This is the most powerful production 1.6l JDM normally aspirated engine ever made.

több drón kell ;P

(#37811) tibi666 válasza hobizoli (#37810) üzenetére


tibi666
senior tag

bazzeg ez majdnem 10000ig pörög. :Y

(#37812) aero. válasza tibi666 (#37811) üzenetére


aero.
veterán

Ha reális a skálázás akkor meg is volt a 10k, több is. :F

(#37813) hobizoli válasza tibi666 (#37811) üzenetére


hobizoli
nagyúr

86mm a furat 68mm a loket, a nagy furatban nagyobb szelepek is elfernek, igy jobb gazcsere hatekonysaga is
Minnel kisebb a loket, annal nagyobb fordulatnal lesz csak kritikusan magas a dugattyusebesseg, hiszen igy rovidebb utat kell megtennie a FHP es AHP kozott, mint egy hosszu loketunek. Viszont a fordulatszam meg meghatarozza mennyi ideje van erre...

A prosztobbik verzioja ennek (N1 jelzes nelkul) szinten szivoban 175lojje es 161Nm, kicsit kisebb kompresszioval (11:1)

De az ubercsucs az egyebkent ez:
Highest specific engine output (power/unit displacement)
* Petrol/Gasoline (naturally-aspirated) piston engine - 106.2 kW (144.4 PS; 142.4 hp) per litre - 1994 JDM Suzuki Cultus Suzuka Edition, R13B 138 kW (188 PS; 185 hp) 1.3 L I4

hobizoli

több drón kell ;P

(#37814) lorcsi


lorcsi
veterán

542 LE, 755 Nm nyomaték! Manuális váltó!
van benne kraft rendesen :D
biztos nem szórakoznak vele a pirosnál :DDD

(#37815) milomi


milomi
tag

Sziasztok megvettem ma az autót .. Peugeot 206 1,4 8V angel eyes lámpa hátul 1998 /9 havi szép állapotban . :) voltam pesten megnéztem 2 db 1.9 D de mit nemondjak... a telefonban nemondják hogy végig van húzva az oldala + hogy horpadás is van rajta ezt eggyik kereskedő sem mondta ... szal utána magán személyhez mentem és Hölgy tulajdonostól vettem :)

NFS World Nick Ewing1987

(#37816) dízelracer válasza lorcsi (#37814) üzenetére


dízelracer
senior tag

Most el akartam sütni egy poént a 347000 lóerős merciről de őfelsége azóta módosította a hirdetését. :DDD

(#37817) tibi666 válasza milomi (#37815) üzenetére


tibi666
senior tag

milyen az az angel eyes lámpa hátul???

(#37818) dízelracer válasza milomi (#37815) üzenetére


dízelracer
senior tag

1.4 8v ??? Hát lol. :D
És még a tdi-t tartottad gyengének. :))
Sebaj, a csomagtartóba jó sok nyugtató befér.

Tibi: valami ilyesmi lehet [link] "lexus optikás"

Viccet félretéve nem jártál volna jobban ha elgázosítod a sose kop el -t? ~200kiló körül meglett volna friss vizsgával együtt. :U

[ Szerkesztve ]

(#37819) tomcsi23 válasza milomi (#37815) üzenetére


tomcsi23
veterán

Lőjjé képetek mindenképp. Meg videó is jöhet a mutatók, khm.. elmozdulásáról. :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#37820) Tomics válasza milomi (#37815) üzenetére


Tomics
addikt

Gratula! GSI után 1.4 8v-ba ülni. :C
ráadásul franciába. epic fail

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#37821) tibi666 válasza dízelracer (#37818) üzenetére


tibi666
senior tag

én is lexus lámpára gondoltam. hát attól az 1.4 benzin nem fog jobban menni.

(#37822) philoxenia válasza Tomics (#37820) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Te nem tudod milyen érzés, de van akinek mindent megér...[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#37823) tomcsi23 válasza philoxenia (#37822) üzenetére


tomcsi23
veterán

[link] :))

dízelracer: ez viszont már ütős lehet. :B

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#37824) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Olvastam valahol, hogy Szlovéniában van valami "C100" üzemanyag. Valaki tud erről bővebben, hogy mi fán terem, stb? Én még nem láttam

(#37825) milomi válasza Tomics (#37820) üzenetére


milomi
tag

hidd el sokan isteniik az 1,4 es 8 V -t ... igen GSI után álom volt beleülni .. a kényelem... , halk is , megyen is azért , alig fogaszt :) futóműve is nagyon jó fékek jobbak mint a GSI -men volt szal elégedett vagyok :) köszi mindenkinek aki ezt az autót ajánlotta :)

NFS World Nick Ewing1987

(#37826) dízelracer válasza milomi (#37825) üzenetére


dízelracer
senior tag

Melyik felszereltségi szint?

Féke + futóműve nagyon jó? Az Opelod baromira lelakott lehetett ha ezt a billegős futóművű fékerőelosztó nélküli kocsit jobbnak ítéled. ABS legalább van vagy azt is kispórolták belőle?

[link] :P

(#37827) VR6-Fan válasza milomi (#37825) üzenetére


VR6-Fan
veterán

"megyen is azért"

na most akkor a fastra nem ment egy jottányit sem vagy turbos a pug :))

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#37828) tibi666 válasza dízelracer (#37826) üzenetére


tibi666
senior tag

szerintem még a váltójára is azt mondaná, hogy fasza, pedig már újkorában olyan volt a 206-os váltója, mintha híg fost kavargatnál.

(#37829) milomi válasza dízelracer (#37826) üzenetére


milomi
tag

206 os de a futóművet..arra értem kényelmes.. és kicsit sem billeg.. peddig soktól hallotam hogy billegős. de nem .. a GSI patogot az úton.. de meg kényelmes finom... és hiába volt új tárcsa betét a GSI men akkor is ehez kicsit hozzá érek már fékez is .. a GSI nél többet kellet nyomnom jóval... + ebbe is van ABS a 2 első kerékre... mindegy nekem tetszik az autó.. jobban tetszik mint a 3 as GOLF.. nekem enyi elég volt.. a motorja tudtommal ez az egyik legjobb peugeot motor .. és autópályán ma jöttem vele 200 km ert.. 4 literrel átlagy fogyival .. előtte tele tankoltam.. 211 KM után kúrnál teli raktam újra. és 8,2 litert ment bele újra csak .. sebbeségem 120 km / h val mentem végig szal elég jókis autó

NFS World Nick Ewing1987

(#37830) !Overdose! válasza milomi (#37829) üzenetére


!Overdose!
őstag

"és autópályán ma jöttem vele 200 km ert.. 4 literrel átlagy fogyival"

Ha szabad megkérdeznem, akkor mennyit forog 120-nál?

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#37831) Zewa válasza milomi (#37829) üzenetére


Zewa
senior tag

4.1l/100km 120-as tempónál? :Y
Tudom hogy én vagyok a műveletlen de nem kevés ez egy kicsit?
90km/h-nál simogatva a gázpedált talán megcsinálható de normális vezetve kilóhusszal?! :F
Csutkára telenyomattad vagy addig ameddig lekapcsolt a pisztoly?

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#37832) dízelracer válasza !Overdose! (#37830) üzenetére


dízelracer
senior tag

Általában az 1.4 autókat elég rövidre veszik. A vérszegény moci sajnos hamar kifogy az erőből városon kívül. Autópálya tempónál legalább 3ezret kéne forogjon vagy még többet. De lehet tévedek.

(#37833) !Overdose! válasza dízelracer (#37832) üzenetére


!Overdose!
őstag

Én is így gondolom, de akkor, hogy fogyaszt 4 litert? Persze költői a kérdés. ;]

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#37834) tibi666 válasza milomi (#37829) üzenetére


tibi666
senior tag

ne kezdd te is ezt a baromságot, hogy csak az első két keréken van abs.

(#37835) philoxenia válasza tomcsi23 (#37823) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ránézésre az egy 106-os talán? :F
Egyébként nekem konkrétan ez a pözsó teccik....[link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#37836) joshua7 válasza milomi (#37829) üzenetére


joshua7
veterán

211 KM után kúrnál teli raktam újra. és 8,2 litert ment bele újra csak .. sebbeségem 120 km / h val mentem végig szal elég jókis autó

Már megbocsáss, de ez lehetetlen. :U
Amúgy a korábbi hsz-aid alapján teljesen értetlenül állok döntésed előtt, de használd egészséggel! :)

philoxenia: 206 az, márha az nem tiszta

[ Szerkesztve ]

Semper Fi

(#37837) milomi válasza tibi666 (#37834) üzenetére


milomi
tag

hát min lehetne ABS ??? a hátsó dobféken :D :D ????? vagy mi :D ??? lol .... ez egy 206 os .. 1000 kilós autó.. nemsokat eszik... br nem mindenhol tudtam jönni pest után MIskolc felé 120 at. mert sok helyen volt 100 as meg 80 as tábla + forgalom átterelés a szemben lévő sávból ! .

de télleg a GSI hez képest alig eszik valamit ... a fék elég jól reagál kis pedál nyomásra is.. az autó kényelmes. nemrossz.. bár 80 nál megmozgattam rendessen a kormányt jobbra balra.. de nemvettem észre.. nagy dőlöngőzést.... csodálkoztam is rajta.. totalcar van nem ezt néztem vagy 3 hete ... szal kinek tetszik kinem nem... fogyasztása télleg nemsok.. szal az árához képest nemrossz... főleg amit 3 at néztem... FÚJ... a kereskedők saját szarukat is eladnák ha belelehetne ülni.... + majd Ő garanciát ad rá de papirt nem ad rólla szöveggel stb stb .. szal .. ez let.. ezt legalább a Barátnőmnek is oda merem adni ha menni akar vele .. szal ez van ez lett . :) sziasztok jó8

NFS World Nick Ewing1987

(#37838) tibi666 válasza milomi (#37837) üzenetére


tibi666
senior tag

igen, ha egy kis elképzelésed lenne arról, hogyan működik a rendszer, tudnád, hogy a dobféken is van abs.

(#37839) zoo8800 válasza milomi (#37829) üzenetére


zoo8800
veterán

120-nál 4 liter/100km egy benzines autóval...
és a váltó milyen? :D

joshua7
ez a Peugeot heteken belül 300-zal fog menni, és 10 sec alatt gyorsul majd 400 métert. ;) és tovább csökken majd a fogyasztás.

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#37840) milomi válasza joshua7 (#37836) üzenetére


milomi
tag

Úgy volt.. hogy most megkapom az elmaradt.. 5 havi bérem.. egy cégtől szal kb 550 ezret.. + a GSI -m ára kb 700 ezer.. együt 1,3 milla.. a VTI megis lett volna.. simán..

erre tegnap hivot egy srác megnézné a kocsit mondom oké de csak 2-3 hónap múlva eladó , mondja oké .eljöttek 3 an .. ültek benne kipróbálta a srác.. 680 ezerbe elvitte az autót.. szal 680 ezerből ez az autó lett.. . maradt is pénzem meg átirásra stb ... szal ha 1-2 hónapig nemvitték volna el akkor más autó lett volna most igy hirtelen ez lett :) és bár.. jól jön a kis fogyasztás és a kis fenttartási kölség szal enyi az egész.. a mai világba. .. nálunk 22 ember bérével lógnak.. de szerintem ebből már nemlessz semmi.. és mindenki csak tétlenül állll ... enyi :( :( :(

NFS World Nick Ewing1987

(#37841) milomi válasza tibi666 (#37838) üzenetére


milomi
tag

nah én ezt sem tudtam :) :(:( köszi a felvilágositást !

Ha tudtam volna enyire nemtetszik valakiknek ez a 4,1-2 liter. .akkor nemis irtam volna . le... figy én igy számolgattam ki ... de úgy emlékszem 8,2 liter ment bele.. bár nézem a blokott.. 95 ös benzinből az OMW kútnál 3646 Ft.. jó akkor ez nemis.. 8.2 liter.. lol ..... na mindegy.. legközelebb megnézem mielőtt hülyeséget irok :D.. elnézést.. akkor számolja ki kinek menyi.. akkor kb 5,3 lite ??? kb ha jól számolom ?? vagy 5,5 liter ??? na mindegy... bocsi .. legközelebb hülyeséget nem irok :D

[ Szerkesztve ]

NFS World Nick Ewing1987

(#37842) VR6-Fan válasza zoo8800 (#37839) üzenetére


VR6-Fan
veterán

lehet vontatták és csak a fűtés miatt ment a moci :)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#37843) aero. válasza zoo8800 (#37839) üzenetére


aero.
veterán

1200rpm/130kph és azt lendületből tartja :DDD

biztos forog ott már vagy 4 ezret, 4 liter meg teljesen abszurd. :)

(#37844) milomi


milomi
tag

Ha tudtam volna enyire nemtetszik valakiknek ez a 4,1-2 liter. .akkor nemis irtam volna . le... figy én igy számolgattam ki ... de úgy emlékszem 8,2 liter ment bele.. bár nézem a blokott.. 95 ös benzinből az OMW kútnál 3646 Ft.. jó akkor ez nemis.. 8.2 liter.. lol ..... na mindegy.. legközelebb megnézem mielőtt hülyeséget irok .. elnézést.. akkor számolja ki kinek menyi.. akkor kb 5,3 lite ??? kb ha jól számolom ?? vagy 5,5 liter ??? na mindegy... bocsi .. legközelebb hülyeséget nem irok

nah jó8 mindekinek.. holnap újra hosszú nap lessz előttem szal jó8 mindekinek

NFS World Nick Ewing1987

(#37845) qantum válasza philoxenia (#37835) üzenetére


qantum
senior tag

nehogy ! volt egy flottás ismerősöm , azt mondta ennél szarabb kocsijuk még nem volt, mindig elromlott valami, de a legtöbb baj az ajtóval volt !

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37846) qantum válasza tibi666 (#37838) üzenetére


qantum
senior tag

van, de minek !?:)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37847) zoo8800 válasza milomi (#37844) üzenetére


zoo8800
veterán

inkább menj vele párszáz km-t, és számold ki újra, mennyit is kajál a gép.

rip and tear, until it is done

(#37848) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Azért a német kocsik felsőbbrendűségét a Deutschlandban eladott francia autók száma eléggé cáfolja..... :U ;]
Mielőtt beájulnátok a BMW/Audi/Opel háromszög ölébe..... ;] ;] ;]
Sokkal kényelmesebbek a francia autók, sőt a kaja is jobb, a borokról nem is beszélve....
A lányok persze nálunk a legszebbek... :D
Persze akinek elég kipárnázott az "ülése" gyárilag, azt nem zavarja a magyar utakon szerezhető kék foltok száma az ülőgumóra német gyártmányú kocsikban.... :P

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#37849) Manitou válasza zoo8800 (#37794) üzenetére


Manitou
addikt

Én egy helyen találtam 6xxx-ért akciósan webshopban még tegnap.

Munkadíjnak szerinted mennyit kérhetnek el kb a szerelőnél, a kicserélésükért ? Mind a 4-et ki kell cserélni.

(#37850) zoo8800 válasza Manitou (#37849) üzenetére


zoo8800
veterán

Én a helyedben visszaragasztanám sziloplasttal. (ha van hova ragasztani)
A Golfom hátsó porvédői évek óta a helyükön vannak, visszaragasztva. Az első még nem szakadt le.

Nézd, gólyaláb ki, rugótányér is lekerül, ez nem olyan kis meló. 5e körül tippelem, gátlónként. Hátul is gólyalábas?

rip and tear, until it is done

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.