Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36251) setherian válasza zoo8800 (#36249) üzenetére


setherian
tag

Ezt, vagy hasonlót láttam én is, valami 200egynéhányezer volt már a G astrában.
Szánalmas, az is akit ez csábítja a kereskedésbe.
Vagy kifogytak, vagy ez a marketing válik be a környéken :)

mod. Most néztem rick4 linkjét arra gondoltam :K

[ Szerkesztve ]

(#36252) zoo8800 válasza setherian (#36251) üzenetére


zoo8800
veterán

Azt az autót biztos nem venném meg, az 1.2L moci nem Astrába való. Minimum 1.4, de inkább 1.6. És abból a kereskedésből sem vennék autót :D

rip and tear, until it is done

(#36253) dragonfx válasza VR6-Fan (#36216) üzenetére


dragonfx
veterán

jo ezt mindneki ismeri.
aranyos egy csaj tolja, tudná mit tol. :DDD

Nekem nem kéne W8 elég lenne m-power 6cyl. ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#36254) VR6-Fan válasza dragonfx (#36253) üzenetére


VR6-Fan
veterán

ez is VW és gyak ennek a VR6 az alapja érdekes (pontosabban az R26 az alapja, de ez most lényegtelen..). :)

nekem egy VRT vagy egy 16VG60 is bőven elég lenne, nem igazán kell 350le főlé menni...

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#36255) setherian válasza zoo8800 (#36252) üzenetére


setherian
tag

Ja az 1.2 kevés ekkora kaszninak, hol marad így a respect? :)
Le lehet építeni azt 242k km után a Balatonon, "oszt majd rajoskodhatnak a 7-es mentén szétfőtt motorra!" :D

mod. (#36243) KrenAtesz : igen-igen nézem már őket is :K

[ Szerkesztve ]

(#36256) dragonfx válasza VR6-Fan (#36254) üzenetére


dragonfx
veterán

tudom mindjárt levezted hogy az e36 m3 is tulajdonképpen a vr6ból akakult ki...csak kicsit más ;] ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#36257) Rick4 válasza m3tr0 (#36250) üzenetére


Rick4
félisten

Írd be a google-be, hogy "GEO storm Isuzu Impulse"" (az előbb egy S betű lemaradt... Az Isuzu csinálta a kocsit úgy ahogy van... Legutolsósorban meg az Isuzu a GM konszernhez tartozik 39 éve, tehát ezért is nem a Nissan csinálta. Tény, hogy az első lámpák olyan Nissan 100NX-esek, lehet egy olyanban voltak pár évig...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#36258) pro70 válasza dragonfx (#36256) üzenetére


pro70
tag

Milyen motor van a kocsidba?

Az a szép hogy az s600 25 milka, a vw polo meg 2,5. ....Telnek múlnak az évek, mondjuk 10 és a pólót 1 millióér lehet megvenni, meg ugye az s600-at is:K

[ Szerkesztve ]

(#36259) Khelben válasza pro70 (#36258) üzenetére


Khelben
nagyúr

1,6 van neki :DDD

(#36260) Kickass válasza Rick4 (#36245) üzenetére


Kickass
őstag

ne bolondozz annyiert mar A8 Audi van...TESSEK :D:D:D:D :U

(#36261) zoo8800 válasza Kickass (#36260) üzenetére


zoo8800
veterán

FOGLALÓZVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!! TEKINTÉLY. MERT ERRŐL SZÓL DRÁGA TESTVÉREM. AZÉRT MÉGSEM LEHET MEGJELENNI EGY CORSÁVAL. MIT MONDANAK? ELHOZTAD ANYÁD KOCSIJÁT? V8. EZ EGY MOTOR. EGY FÉRFINAK. MERT EGY FÉRFI NEM ÜL KOCSIBA 200 LÓERŐ ALATT. NÉMET. FULL EXTRA. NEM ADOD ALÁBB. BŐR-XENON-TIPTRONIC NEKED MIND KELL. NINCS KOMPROMISSZUM. MI NEM MONDJUK EL HOGY 500-ÉRT VETTED. DISZKRÉTEN TÖRÖLJÜK MAJD A HIRDETÉST. KICSIT DRÁGÁBBAN ÍRTUK KI, HOGY EGY 20-AST TUDJÁL ALKUDNI HA NEM EGYEDÜL JÖSSZ. TEKINTÉLY. MI TUDJUK. HITELRE NAGYON KEVÉS BEFIZETŐVEL, CSERE (drágábbra is). Telephelyünkön azonnali készpénzes autóvétel. CSONTI CAR A LEGJOBB ÁR!!!

lehetne topikot nyitni a Csonticaros leírásoknak :D

rip and tear, until it is done

(#36262) pro70 válasza zoo8800 (#36261) üzenetére


pro70
tag

Már nem kérdéses hol fogom beszámoltatni a kocsimat 4 kilóba :DDD

(#36263) dragonfx válasza zoo8800 (#36261) üzenetére


dragonfx
veterán

ezta szégyen dumát. :( :(((

pro70>>itt lehet6ért is beveszik és odaírják bmwkiller. :DD

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#36264) INMOTEP válasza Kickass (#36260) üzenetére


INMOTEP
őstag

Na ne már ne haragudjon bárkinek is tetszik ez az A8 as ez valami hogy is mondjam alja népségé lehetett gondolom tudjátok kikre célzok ... csak nézzétek meg a viszapillantót egy undormány esküszöm ilyet rakni egy A8 ra lesülne a bőr a képemről bele se ülnék ugy ki vágnám az Autópályán hogy csak repülne :W :W az eredeti viszapillantók 1000 szer jobbak söt lehet kapni rá króm borítást 4 ezer ft ért és már króm ez a sz..r meg biztos benne volt 15 k ba ..... ráadásul a gyárival sokkal szélesebbnek tűnik az Autó . .... a másik az Alufelni valami 16 vagy 17 de akor is ilyet életembe nem tennék rá akor már inkáb acélflelni rá egy mutatós dísztárcsa .... a másik az Embléma hátul ki az aki kirakja betűből hátra hogy AUDI :F nem eléggé feltűnő a karika ? a tetőn BMW tetőantenna ...... az Eleje még hadján hogy gyári maratt még jó .... esküszöm beszarok ..... ( Különben bárki is is A8 ban gondolkodik és benzinest akar 3,7 es -t vegyen ne 4.2 est ezt nem fogyasztásilag mondom hanem szerviz költségileg és a 3.7 es nél nincs annyi tipushiba

(#36265) pro70 válasza Kickass (#36260) üzenetére


pro70
tag

...de az mocskos módon le van ám pukkanva kívül-belül. Lehet szájba vágna az olajbeöntő sapka ha kartergáz után érdeklődnél!!!

(#36266) zoo8800 válasza dragonfx (#36263) üzenetére


zoo8800
veterán

de amit az 1.2 Astrára írtak, az is üt :D #36249

INMOTEP
oda van írva a megszólítás is: testvér

Pro70
nem kérdés, hogy nem kereskedésben fogom eladni a kocsim:D

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#36267) dragonfx válasza zoo8800 (#36266) üzenetére


dragonfx
veterán

ja dezsvírr.,...jó hogy nem már...
az az opelos duma is üt....

gondolom mind2 auto széjjel van hajtva.

de tényleg m3 tükörrel audi a8.meg a leggyengébb utánzat alessio felni, ami a helyi kocsma jampijának gsi atsráján szokott lenni...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#36268) INMOTEP válasza zoo8800 (#36266) üzenetére


INMOTEP
őstag

hát igen ezt nem vettem észre a képek láttán kicsit elakattam , ezekután ez rátesz még 1 lapáttal :)

(#36269) pro70 válasza dragonfx (#36267) üzenetére


pro70
tag

Hitel felejtő hacsak nem providentes csókkal :DDD Lesz az az audi még 4 kiló is mert pár világ és európa bajnok lerak 30-40k-t de ugye a többi sehogy nem akar majd neki összejönni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36270) zoo8800 válasza dragonfx (#36267) üzenetére


zoo8800
veterán

nagyon szexi a csirkerács a hűtőmaszk helyett egy A8-on. És az az ülés... :(

rip and tear, until it is done

(#36271) INMOTEP válasza zoo8800 (#36270) üzenetére


INMOTEP
őstag

Meg istenem az a kormány védő :W :W :W :W :W honann a Franc bol szették a méhtelepről valami Ladábol :F alatta meg tiszta dzsuva lehet a kormány meg kopott ...... :D ja igen a hütő rács szerintem grilesztek valahol és ugy gondolták jó lesz az AUDI ra is így kivágták és berakták :D Külső optikai tuning , beszerelés közben meg a króm keretet is eltörték anyira akarták tuningolni én mondom West Coast Customs Luxus egy magasabb szinten 2010 .

[ Szerkesztve ]

(#36272) dízelracer válasza INMOTEP (#36271) üzenetére


dízelracer
senior tag

Azért az a többnyire 1.0 swiftekben honos műanyag kazánlemez stílusú taposószőnyeg is odabasz. Hogy lehet ennyire ízlésficamos/igénytelen valaki? Ez a kaszni talán az eddigi legszebb/fegformásabb A8 erre ocsmány olcsó homasitás gagyi szar kiegészítőket aggat rá. :W ahogy ferenc testvér mondaná: "elq... nem kicsit nagyon". :W

(#36273) pro70 válasza INMOTEP (#36271) üzenetére


pro70
tag

Kopott hát, de erről az audi tehet!!! :W Minda2 A4embe ilyen volt. Egyiket bebőröztettem másikat meg orrb@-szájb@ kenegettem!

(#36274) dízelracer válasza pro70 (#36273) üzenetére


dízelracer
senior tag

S8 kormány abszolút nem kopott meg. 1997-es kocsi 2005ben lett eladva. Makulátlan szép a belseje a mai napig.

(#36275) setherian válasza zoo8800 (#36270) üzenetére


setherian
tag

Ezek tényleg komolyan gondolják. Ez is csak egy a sok közül.

(#36276) dízelracer válasza setherian (#36275) üzenetére


dízelracer
senior tag

Komolyan hát. :K És igazuk is van mert egy csomó hülye van aki megveszi ezeket hitelre. Aztán mire kinyögi a 790k helyett lesz 1,3-1,4milla a kocsi.

(#36277) pro70 válasza dízelracer (#36274) üzenetére


pro70
tag

Újrabőrözöttről nem találom a képet, de ez az amelyiket kenegettem azért olyan matt!

(#36278) setherian válasza dízelracer (#36276) üzenetére


setherian
tag

Kereskedésben meg jobban preferálják sajnos a hiteles vásárlást, biztos több jutalékuk marad.
Ahogy a hirdetések, vagy mik, megvannak fogalmazva, azt hittem hogy párat poén szinten így értékesítenek, de ezek mindet!
Gaben sehol sincs ezekhez képest. :D

(#36279) pro70 válasza pro70 (#36277) üzenetére


pro70
tag

(#36280) Kickass válasza pro70 (#36265) üzenetére


Kickass
őstag

lasd a sok smiley-t en se gondoltam am komolyan :D

(#36281) pro70 válasza Kickass (#36280) üzenetére


pro70
tag

Tudom, fórumozunk ;)

(#36282) Dare2Live válasza zoo8800 (#36261) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

kicsit görbe tükör filingje van. sanszosan vmi ilyen hülye is fogja elvinni.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#36283) dízelracer válasza setherian (#36278) üzenetére


dízelracer
senior tag

Egy biztos. Én sosem vettem és nem is fogok venni hitelre autót. Akkor inkább tömeg közlekedem. Nekem annyira nem megy jól, hogy megengedhessek magamnak egy hitelt. Sőt minden ismerősömet igyekszem lebeszélni erről (használt autó esetében pláne). 2 éve az akkori párommal majdnem elcsábultunk. Volt egy Corsa C 1.4 16v ami tetszett neki is nekem is. Ismertük a kocsit tudtuk, hogy jó gazdája volt és agyaltunk, hogy esetleg vennénk fel hitelt és átülnénk abba. Osztottunk szoroztunk és 1,8M-ra jött volna ki ami egyébként 1,25M lett volna kp-ban. Óhh kösz de nem. Ne rajtam zsírosodjanak a bankok. Na meg bebaszott volna ez a gazdasági válság is. Nekem sokkal szarabbul fizető munkám van mint akkor volt. Így is ki tudnám fizetni a részleteket de nem aludnék valami nyugodtan egy ~2millás hitellel a nyakamban ilyen helyzetben amikor mindenki feje felett ott lebeg, hogy elküldhetik a melóhelyéről. Ezért vettem egy öreg sima szívódízelt rohangálni. Nem a legkényelmesebb leghalkabb autó amiben valaha ütem de legalább olcsó fent tartani és fillérekért kapható hozzá bármi. Ideális válságautó. :)

(#36284) #16741888 válasza zoo8800 (#36261) üzenetére


#16741888
törölt tag

Azért nem egyszerű társaság az... Amikor az autómat eladtam ők intézték a vevőnek a hitelt, kedden azt mondta ott a nepper hogy másnap fizetik a pénzt, átírják minden... Másnap át is volt írva, pénz viszont sehol, majd azt utalják, a hitelt már elfogadták, ezzel a dumával akart megetetni. Kb. valósan másfél óra üvöltözés volt az ára hogy kifizessék zsebből a 7kilót!
Eléggé felháborító volt az egész dolog. Értemén hogy csak a hitelt intézték de akkor ne tájékoztassanak félre hogy egyből fizetik... Nem néztem annyira ki belőlük hogy később majd odaadják a pénzt.
Amikor látták hogy ottalszunk:DDD megilyedtek, oszt csikkzsebből odaadták a zst. Durva.

(#36285) setherian válasza dízelracer (#36283) üzenetére


setherian
tag

Jogos, és igazad is van. Kerülni akarom én is a hitelt, inkább kuporgatok még egy kicsit és egyben rendezni amit kell. Nem volt még nagy összegű hitelem és nem is tervezem. Max. a lakást de az más téma.
Viszont pont ez az, hogy már az autó kereskedések is inkább hitellel akarnak többet szakítani. Hirdetésekben sokkal jobban ki van emelve hogy milyen kedvező hitelekkel vedd meg, pici önerő, stb... Aztán még évek múlva rájössz hogy már rég kifizetted a kocsi árát, de még mindig ott van a sok csekk ami befizetésre vár.
Nem köszönöm! Én sem kérek belőle!
->Pont a válság hatására még nagyobb a nincstelenség és kp.re nem tudják megvenni a kisautót sem, pedig kellene a kis családnak. Tömegközlekedés meg vidéken sajnos nem olyan mértékű mint a nagyobb városokban.
Elég patt helyzet.
A válság miatt azt hittem megcsappantak a hitelek, de nem sajnos :(

[ Szerkesztve ]

(#36286) pro70 válasza dízelracer (#36283) üzenetére


pro70
tag

Okos vagy, meg Én is mert ugyanígy gondolom :K Pár éve egy vasam se volt és a XV-be egy ismerősömnél találtam egy polo-t. 2005-ös (1 éves) 5 ajtós lakkfekete 75 lovas..... Leelőlegeztem mert nem voltam normális és hazafelé csajom a kocsiba kiszámolt egy olyan összeget :Y :Y :Y Hallod az any@'mat halálramotoztam menet közbe :W Ezerrel vissza és akármilyen haverság, követeltem vissza az előleget :K 3,2 millióra jött ki a futamidő végére!

[ Szerkesztve ]

(#36287) Tothgera30 válasza pro70 (#36286) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Jól jártál hogy visszementél ;] .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#36288) setherian válasza dízelracer (#36283) üzenetére


setherian
tag

A válság autó jó megoldás lehet ha jól kifogod, és nem olyan amire minden hónapban egy hitel törlesztőrészletnek megfelelő összeget ráköltesz(kis túlzással persze:) ). Ha tudod otthon magadnak mókólni, vagy jó ismerőssel olcsón csináltatni amikor kell, akkor abból jól ki lehet jönni. Egyébként meg kimerítő ha többet kell vele foglalkozni, az alap karbantartásoknál. Saját tapasztalat. :(
Akkor sem veszek hitelre és bekaphatják a bankok :P

[ Szerkesztve ]

(#36289) zoo8800 válasza Dare2Live (#36282) üzenetére


zoo8800
veterán

ép eszű ember nem venné meg, biztos valami hülye veszi majd meg.

rip and tear, until it is done

(#36290) INMOTEP válasza zoo8800 (#36289) üzenetére


INMOTEP
őstag

én azt gondolom C osztálybeli fogja megvenni :K

(#36291) pro70 válasza setherian (#36288) üzenetére


pro70
tag

Rádióba pont ilyenekről volt szó! Fickó már a sokadik hozzászoló elkezdte gyalázni a hozzánk hasonlókat hogy fogjuk be mer neki tök jó, lízinges még frigójába a mustár is, de boldog :U Jött neki a válasz is, hogy oké hogy most jó, de elég ha a lízinges verdája beszarik, nem tud menni melózni csak hévvel, az autót meg csináltatni kéne de arra meg már persze nem marad és akkor még nem beszéltünk a szivárgásról a fürdőszobába....
Nehéz ügy :N

(#36292) setherian


setherian
tag

Jól látom hogy az Astrákon nincsen fordulatszámmérő? Ez típus függő vagy régen sem voltak benne? Nem mintha ez befolyásolná a döntésem, csupán hiányzik :)

(#36293) zoo8800 válasza setherian (#36292) üzenetére


zoo8800
veterán

Szerintem vagy rosszul látod, vagy kifogtál egy über fapadost :)
A H Astrákat szidták sokat, mert nem volt bennük vízhőmérő

rip and tear, until it is done

(#36294) Dare2Live válasza pro70 (#36291) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

anno és most is a megfelelő "hitel" a jól müködő gazdaság egyik alappillére. Ha vkinek volt egy jó ötlete de nem volt tökéje felvett hitelt és a profitból szépen visszafizette. Mindenki jól járt banknak is több pénze lett meg neki is. Ez bármilyen cégre uigy vonatkozik, ha az új CNC/csomagoló gép 1év alatt behozná az árát de nincs rá 200milliod k* jó üzlet hitelből megvenni, mert első évben kitermlete magát másodikban meg már hozott 'ingyen' 200millió tiszta hasznot a zsebbe.

uigy kocsira is fel lehet venni ha avval pénzt termel....
...a baj, hogy nálunk a fogyasztási hitel megy. arra veszünk fel hitelt ami nem termel pénzt. autóra/plazma tévére.... na és ez az ami "nem jó befektetés".

Én amúgy KPra is kiterjesztettem vmi hasonlót. Az alapon kívül arra adok ki pénzt ami pénzt termel. Az alap kocsiban kb a 6évesen vett yarisom..... :) :DDD

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#36295) setherian válasza zoo8800 (#36293) üzenetére


setherian
tag

Pedig egy csomóban nincs, amiket eddig láttam.
nincs
nincs
nincs
sincs
és még linkelhetnék
esküszöm kinyomom a szemem ha ott van :D

(#36296) setherian válasza Dare2Live (#36294) üzenetére


setherian
tag

Azért az nagyban függ attól, hogy kinek mi az alap :) Plazma tv pl. nem alap, de az autó már igen, még ha nem is hozza vissza az árát, egyszerűen kell. :K

[ Szerkesztve ]

(#36297) zoo8800 válasza setherian (#36295) üzenetére


zoo8800
veterán

Ne keverjük, ne keverjük :N
Ez F Astra, és nem G.

F astra: 90-98
G Astra: 98-2004

98 után Astra Classic néven gyártották tovább az F-et, párhuzamosan a G-vel.

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#36298) setherian válasza zoo8800 (#36297) üzenetére


setherian
tag

Jah, nem írtam, hogy az F Astrákra gondolok:)
Azokon tényleg nincs, ezt hiányolom. Ahogy néztem erre is van megoldás, de még nem ezen gondolkozom.

De most legalább a Classic-ot is tudom :K

(#36299) zoo8800 válasza setherian (#36298) üzenetére


zoo8800
veterán

Az Astrák újabb generációi mellett Classic néven gyártják tovább az eggyel régebbit.
H Astra mellett az Astra Classic2 (G Astra) és igy tovább.

rip and tear, until it is done

(#36300) pro70 válasza zoo8800 (#36297) üzenetére


pro70
tag

Akkor ezt se tudtam jól :U

Úgy tudtam ezzel a classic felirattal nézték hülyének a sok vadp@r@sztot (többek közt a szomszédomat is) és nem hogy nem párhuzamosan nem gyártották, hanem kizárólag a megmaradt el nem adott "F" astrák kapták ezt a címet!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.