Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36851) Def26 válasza zoo8800 (#36849) üzenetére


Def26
félisten

Dehogynem, csak mutass valami konkrétat. (hasznaltauto.hu)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36852) _Blank_ válasza Eagl3 (#36850) üzenetére


_Blank_
aktív tag

...de eléggé változó

tehát az a 3k valamikor csak a fele hónapokig, vagy még annyi sem. de értem a megvilágítást, csak Khelben hsz-e a dízelekről eléggé elbizonytalanított. :)

(#36853) zoo8800 válasza Def26 (#36851) üzenetére


zoo8800
veterán

(#36854) dízelracer válasza _Blank_ (#36844) üzenetére


dízelracer
senior tag

Ideális munkásautó lehetne. Jól fogyaszt úgy megy int egy 1.6 benzin, motorhoz hajtáshoz klasszisokkal olcsóban beszerezhető bármi mint egy JTD/HDI/TDCI/PDTDI kocsihoz, kurva kényelmes, minőségi autó még így 10évesen is. Szerintem VW vonalon ne gondolkozzatok csak Golf4 -ben. Vagy Octavia kombi: [link]. A lemez alatt ugyanaz a technika dolgozik mint a Golf4 -ben de ez valamivel tágasabb mind a csomagteret mind a vezetőhelyet tekintve.

(#36855) Manitou válasza dízelracer (#36854) üzenetére


Manitou
addikt

Ilyenen tanultam vezetni, csak nem kombi volt. Egész jól is ment :K

(#36856) sosperecek18


sosperecek18
senior tag

Sziasztok!

Ismét kérdés:

Golf 3 1.8 90le-s autóval kapcsolatban mit lehet tudni, mennyire megbízható konstrukció? (nagyon gondolkodom azon hogy kezdő autónak ne dízelt vegyek - csak mert a mostani családival nagyon összeértünk és úgy gondolom hogy az én stílusomhoz a dízel illene a leginkább)

Városon kívül 100-110-es tempóval szeretek járni...lehet tudni hogy kb mit forog a golf ilyen körülmények között, hogy a fogyasztás várhatóan hogyan alakulna? Árban kb. -100 - 150e Ft a benzines javára, illetve a kötelező is olcsóbb lenne...de ha sokat fogok autózni (szeretek minden hétvégén egy egy kirándulást beiktatni 100-120km-es körzetben).

Nem vagyok az a gyorshajtó a városban sem, de van mikor elkap a hév...de nem ott használnám gyorsulásra, illetve városon kívül sem vagyok az a gyorsuló, de ha utólérek vkit nem szeretek sokáig mögötte haladni (a fent megjelölt tempó esetén).

Ti mit ajánlanátok?

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#36857) VR6-Fan válasza sosperecek18 (#36856) üzenetére


VR6-Fan
veterán

Hali!

felejtsd el az RP-s motort, fogyasztás szempontjából nem egy túl barátságos dolog a monojet tronic...

2l-as 115le-s mocival nézd picivel kevesebbet eszik jobban is megy, 40-nél belököd 5.-be és jól van típusú motor, mondhatni kimegy a világból.

ha meg kell a kraft vissza váltasz.

ha szeretsz vezetni akkor nem 90-110le-s dizeleket nézegetsz, hanem benzinest ;)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#36858) sosperecek18 válasza VR6-Fan (#36857) üzenetére


sosperecek18
senior tag

Szeretek vezetni...de nem mindegy, hogy a fizetésed 1/3-át vagy 1/4-ét tankolod el egy hónapban vagy ha úgy alakul a helyzet akkor 1/2 vs. 1/3...ezért is nézegetem a dízeleket...számolva előbbivel 700k/év lenne a benzin ktg, második esetben 400k feltételezve hogy az árak maradnak...így nézegetem a TDI-s golfokat...

[ Szerkesztve ]

Szabadságot az Ultráknak! XBOX 360 Gamertag: torinho86

(#36859) VR6-Fan válasza sosperecek18 (#36858) üzenetére


VR6-Fan
veterán

Hát Te pártoltál át benzinesre, én csak egy jobb alternatívát ajánlottam, biztosításba ugyan ott vagy teljesítmény adó lesz több kb 2e ft-vel.

no meg azt nézd hogy a legjobb esetben is 13éves dizel 3-ast tudsz venni, egy turbo felújítás befog ütni az nagyon jó áron is 60k egy adagoló felújítás is 30k körül mozog.

még a benzinesbe ezzel szemben mi mehet tönkre nyugvó csapágyak meg a gyűrűk (szintén természetes kopást feltételezve) anyag ár utcai áron számolva 30e, a munka díj is e tájt. újabb 200e km-ig nem nagyon lesz gondod vele

(jó van még egy költség 20-25k körül illik a hengerfejet is felújítatni már ha bontja a motort az ember) árban ott vagy mint ha csak felújítatod a turbod meg az adagolód.

no meg durván 1-1,5l különbség van a két motor (2l benzin vs dizelek közt) országúton.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#36860) Dare2Live válasza sosperecek18 (#36858) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ha a fizud 1/3 vagy 1/4 elmegy benzin/dizelre akkor szvsz 3*is gondold meg a kocsit.

dizelracer: azért amikor a megbízható octaviat kissebb benzinesre akarja cserélni az gyanus....

Mik azok az utolsó széria dizelek VW, Skoda vagy akárkitől amiknél nem jönnek/nem horror áron van a porlasztócsúcs, nagygyomású szivatyú.... éshasonló dolgok...?

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#36861) zoo8800 válasza Dare2Live (#36860) üzenetére


zoo8800
veterán

AGR, ALH, AHF motorkód.
Ezek még a régebbi, adagolós motorok.

rip and tear, until it is done

(#36862) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Döntöttem... Nehéz volt, de 2-3 évre a jelenlegi helyzetemet mérlegelve egy swift-tel fogok jól járni, akárhogy is Opel fan vagyok, tetszenek a Puntok, de ez tűnik a legjobb lehetőségnek. Autópályán nincs annyi baleset, majd igyekszem nem meghalni...
Egyedül azt nem tudtam eldönteni, hogy 1.0 vagy 1.3... A legtöbben azt mondják, hogy 1.3. Max 2 fővel, 90-100 körül mégis jobban fogyasztana szerintem az 1.0-ás...
A másik, hogyha megtalálok egy jó állapotú kocsit mit kell átnéznem rajta, mik a tipikus hibák, mik az általános dolgok amit le kell ellenőriznem?
Vétel után teljesen fel szeretném újítani, milyen alkatrészeket cseréljek, és milyen márkát preferáljak?(olaj, szíj, gyertya, stb...).
Előre is köszönöm!
Üdv. Yush

(#36863) hobizoli válasza INMOTEP (#36776) üzenetére


hobizoli
nagyúr

5 literrel persze. Add ide megmutatom hogy tud ennyi az 13-t is akar.

5-t akkor eszik, ha fujod gazpedalt es ideiglenes forgalmi akadalyt jaccol vele, Nrmalis haladasnal az 8-t iszik, varosban (Bp) meg 10-t

több drón kell ;P

(#36864) Dare2Live válasza Yushchenko (#36862) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

ha nemtudod ledönteni akkor sztem az első legyen az állapot és a második, hogy 1.0 vagy 1.3

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#36865) hobizoli válasza VR6-Fan (#36859) üzenetére


hobizoli
nagyúr

En elvittem a Punto-hoz potvesztartalek hengerfejet a Szakal-Metal gepmuhelybe (van weboldaluk is), ecceru SOHC hengerfejrol van szo 8 szeleppel -Zastava/Fiat128 motor 1969-bol-, szelepbecsiszolas, szelepszar-szimmeringezes, sikbahuzas meg a hengerfejcsavarok atfurasa 12mm-re (10mm-rol), mert nekem blokk is mar 12mm-s, na ez volt szumma 8500FT. Aszittem viccelnek az arral, de nem.
Havercsavonak egy ennel komplettebb felujitas, szelepek kozti berepedes kijavitva, lesikolva, becsiszolva, szimmeringezve, nyomasprobazva, meg mittomen meg mik, szoval minden qrvanyja... es ez volt 14k

Dizel 3-s Golf-nal meg nem genyoznek a turbofelujitassal, amikor a magyarisztani neten 60-70k-ert vadonat uj csigakat is lehet venni, ami fenyevvel jobb konstrucio mar, mint amit felujittatnal, pl lehet VTG-s is akar kapni ennyiert.
Korul kell nezni.

több drón kell ;P

(#36866) Yushchenko válasza Dare2Live (#36864) üzenetére


Yushchenko
őstag

Erre már én is gondoltam, csak akkora a választék, hogy elég rendesen lehet szelektálni.
Szerintetek 1.0 vagy 1.3? Sokaknak van 1.3 motorral 120-nál 5.5L fogyasztás, de sokan mondják hogy 7-8L... Ellenben 1.0 motorról nem hallottam kirívóan nagy fogyasztást.

(#36867) dízelracer válasza Yushchenko (#36866) üzenetére


dízelracer
senior tag

Nekem tuti az injektoros kéne. Nameg a kis súly miatt az 1.3 azért lépeget is ha üvegeled.

hobizoli: és kaptál "drag" kedvezményt? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36868) INMOTEP válasza hobizoli (#36863) üzenetére


INMOTEP
őstag

lehet taposni a lelkét a kocsinak persze hogy bevágja , de 80-100 as folyamatos tempora gondoltam kb városon kívüli fogy .120 nál ha jól emlékszem már több volt kicsivel , nekem Enyiböl kijött, hidd el meglepődtem de hozzáteszem ez a vectra úgy volt szervizelve még az olajcsere intervallumot se várta meg a gazdája már is cserélte benne az olajat ,.a motornak iszonyatos csendes hangja volt nem sajnálta rá a pénzt hiszen hozta .

(#36869) INMOTEP válasza INMOTEP (#36868) üzenetére


INMOTEP
őstag

jah az a kicsi már 6-7 liter volt :Y

(#36870) VR6-Fan válasza hobizoli (#36865) üzenetére


VR6-Fan
veterán

Szakal-t nem komálom túlságosan, egy VR6 fejet úgy ahogy van kukázhattunk miatta, ha nagyon muszáj elmegy kolával.

Budafokon van egy öreg aki a 16V fejeket 25k ért csinálja (szimmeringek, vezetők csere) szelepbecsiszolás, járatok kitakarítása* síkólás nyomás próba.

az árból lehetett volna fragni csak lusták voltunk ki venni a tengelyeket meg a hydrotökéket.

*sajna a szelepjáratok bővítésére még nem tudtam rá venni, multkori is azt mondta hogy nem csinálja meg azért a 38-as kipuf csatornából csinált 40-eset.... :-))

egy 8V fejet meg érthetően olcsóbban fog megcsinálni mert fele annyi munka.

jó most aki nincs ezekbe benne nem valószínű hogy ilyen olyan idegen csigákat fog felrakni.

turbo felújítás alatt azt értem hogy meg hagyják a két kompresszor házat a többi az csere.

de szvsz én is azt csináltatnám hogy a GT15-ös házba a GT17-es belét bele lehet esztergáltatni 72k, az 140-150le-ig bőven elég.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#36871) Yushchenko válasza dízelracer (#36867) üzenetére


Yushchenko
őstag

Az mitől jobb? :B

(#36872) hobizoli válasza VR6-Fan (#36870) üzenetére


hobizoli
nagyúr

A VR6 eleve egy gyogy konstrukcio magaban is. Kb a Tajgetoszon van a helye, egy osszeforditott 6 hengeres boxermotor.

En meg felraknek ra egy GT1749-t vagy GT20-t, ahogy jon

több drón kell ;P

(#36873) VR6-Fan válasza hobizoli (#36872) üzenetére


VR6-Fan
veterán

hát mérnöki szempontból mindenképp egy hulladék, de azért szeretjük :)

de persze akkor az összes ebből az elgondolásból fejlesztett motor is egy hulladék pl a W16 is.

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#36874) t1


t1
addikt

Kicsit nagyobb, kicsit egyénibb és kicsit kulturáltabb megoldásokat kerestünk, mint egy régi Swift, szigorúan félmillió körül. Nagyon-nagyon nem könnyű, és inkább csak másfajta kompromisszum. [link]

Kedvenc mondatom a cikk végén: Mindhárom autó még autó, de ebben a félmillió körüli mezőnyben sajnos még mindig leginkább régi Swiftet vennék.

(#36875) Dare2Live válasza Yushchenko (#36866) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Akkor szelektálj, de az első akkor szvsz is az állapot. Én pl azonnal végignézném a küszöböt ott kihullik ~ a fele.

egy swiftet ismerek picit jobban az 1.3as 90%várossal 6lből elmászkál. amúgy is egy k* lapos konstrukció a 10+éves darabok 790kg felé járnak, ha 7-8l bedob 120nál akkor ott vmi csúnyán el van b*va.

totalcar véleménye a 10+éves swift vs allrol. [link]

és egy cikk mindenkinek:
[link]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#36876) Yushchenko válasza Dare2Live (#36875) üzenetére


Yushchenko
őstag

Ez jogos teljesen. Már írtam, hogy a barátom is most vett swiftet. Előtte többet megnézett, csak és kizárólag házaknál, nagyon szépnek hirdetett kocsikat... fele el volt rohadva a kocsinak, de ez persze a mobillal 1 szögből készített képeknél nem látszik.
Más:
Valaki le tudná írni mit cseréljek a kocsiba(minden kopót ki szeretnék) vétel után, és hogy milyen márkát? Esetleg nem tudtok olcsó alkatrészboltot Budapesten?
Köszönöm a válaszokat!

(#36877) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Tapasztalat a FIAT 500-assal?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#36878) Dare2Live válasza Yushchenko (#36876) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

hát olajat + olajszürőt hacsak nem látszik rajta, hogy nemrég lett cserélve. aztán nézd meg mi milyen állapotban van. pl légszürő, szíj... ha lyukas/fullmocskos csere, szíj ha öreg/repedt csere. ez az ami alap. meghát ami gyanus/kiderül... nem kizárt, hogy lesz ilyen... :)

és mindenképp vegyél 900Ftért egy liter dinitrol ml sprayt és nyomd bele a küszöbbe...

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#36879) Yushchenko válasza Dare2Live (#36878) üzenetére


Yushchenko
őstag

gyertya csere is ajánlott nem? Ezt szerintem legtöbben elhanyagolják.

Ez a spray mire is való? :B

(#36880) Def26


Def26
félisten

Nézegettem olyan autókat is amik hitátvállalással eladóak. Miért van egy pár olyan, hogy "banki ügyintézést kihagyva elvihető" meg "közjegyzőt kihagyva elvihető" ?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36881) dízelracer válasza Def26 (#36880) üzenetére


dízelracer
senior tag

Szerintem mindezek a költségek az adóst terhelik ha bebukja az autóhitelt vagy nem tudom.

(#36882) Def26 válasza dízelracer (#36881) üzenetére


Def26
félisten

Most a főnököm (asszony) :DDD azt mondja, hogy keresgéljünk ilyen hirdetések között. Elég jó árakon vannak, mert ugye 0ft -ért el lehet vinni a kocsit, csak te fizeted a banki banki költségeket, havi részlet stb.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36883) _Blank_ válasza dízelracer (#36854) üzenetére


_Blank_
aktív tag

tetszik ez a Golf viszonylag összeszedett, jó állapotúnak tűnik. kicsit drágállom a 2000-res évjárathoz és az ismeretlen ~km fényében. meg úgy alapjában véve ahogy nézegettem az összes VW magasabb árról indul. gondolom ebben sem csak 100k km van.

(#36884) Def26 válasza dízelracer (#36881) üzenetére


Def26
félisten

Szerinted ez? Ford Fiesta

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36885) dízelracer válasza _Blank_ (#36883) üzenetére


dízelracer
senior tag

Van egy haverom aki egy kombi négyes Golffal járkált pár éve hobbi szinten versenyezni. Ha megtalálom itt a töménytelen mennyiségű felvétel között (~35GB szlalom videó) feltolom a youtube-ra. Sima 90lovas adagolós 1.9TDI 4Motion utolsó csavarig tök gyári a kocsi (billegős futómű stb.). Évek óta üti vágja de sosem volt még semmi baja az autónak ebből kifolyólag. Ha ebbe a kíméletlen bánásmódba hosszú évek alatt nem döglik bele az autó, normál kulturált utcai használat mellett gyakorlatilag "sosem" fog tönkremenni. Nagyon jó kis kocsi a G4.

Def26: sajnos nincs tapasztalatom Ford Fiesztákkal. (bár ha egy 24éves 1.6D számít akkor mégiscsak van... :D )

[ Szerkesztve ]

(#36886) Def26 válasza dízelracer (#36885) üzenetére


Def26
félisten

:DDD Az most nem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36887) dave93


dave93
őstag

Hi all!
Ugyan még a jogsim is csak folyamatban van, de autót már keresek :D Szóval 700k alatt kellene kis kötelezős, keveset fogyasztós jó autó :)
Amiket nézegetek:
1. Sajnos ez a BMW egyátalán nem ésszerű döntés, sokat eszik és a kötelező sem a legolcsóbb, de nagyon tetszik :) Pl egy ilyen: [link]
2. Ford Focus 1.4 [link]
3. 124es Merci D [link]
Itt a legnagyobb hátrány talán hogy nagyon öreg autóról van szó. A 200D motor állítólag nagyon lomha, 2.5D lenne a jobb, de az meg többet fogyaszt.
4. Opel Corsa C: [link]
5.Peugeot 406 1.9 D [link]
6. VW Golf III 1.4 [link]
7.Rover 200 D [link]
8.Ford Modeo D [link]

Nagyjából ennyi, kérdés ezek milyen állapotúak.
Úgy néz ki még egy lehetőségem lenne, ami talán a leglogikusabbnak tűnik. Nemrég halt meg a szomszéd bácsi, akinek eladó lesz az F astrája. Az autó full fapad, még elektromos ablak sincs, 1.4 benzin, viszont azt tudni kell hogy 0km-esen vette, ő volt az első tulaja, az autó szalon állapotú, 18.000km van benne, ami tuti frankó. Ha esetleg 500.000Ft körül lenne ez is szóba jöhetne. Ha nem lenne ez a lehetőség, eszembe nem jutna F Astrát nézni, de ezzel az autóval egy ideig nem lenne baj.

Ki mit tenne mik a javaslatok?

Köszi, Üdv :R

[ Szerkesztve ]

(#36888) dízelracer válasza dave93 (#36887) üzenetére


dízelracer
senior tag

G3 1.4 felejtős. Sokat fogyaszt és ehhez mérten mocskosul lomha is.

(#36889) Manitou válasza dave93 (#36887) üzenetére


Manitou
addikt

Szerintem:
Az a szomszéd bácsi F astra megérne egy próbát, feltéve ha tényleg igaz a km, és tényleg jó állapotban van. De lehet a rokonságban már le is csapott rá valaki.

1. BMW-nek olcsó nem lenne a fentartása annyira, de majd dragon mond róla véleményt neki asszem pont ez a stípus van
2. A focus nem lenne rossz választás. Bár nem kombit vennék ahhoz lehet erősebb motor kéne.
3. ezek már nem mai autók, ettől még lehet hogy megbízhatóak, majd a mercis szakik megmondják, de kezdő kocsinak nem hiszem hogy a legjobb választás lenne
4. Ez sem tűnik rossznak
5. Francia, elég sok velük a baj, tisztelet a kivételnek.
6. passz, nem ismerem annyira

Ha nem mész sokat majd éves szinten, akkor kis benzinest vegyél. Pl 1,4-1,6-ost.

(#36890) VR6-Fan válasza dave93 (#36887) üzenetére


VR6-Fan
veterán

Hy!

3-asból ha kis ccm a cél, de értelmes autót akarsz akkor ilyen 101le-s 1,6-osokat keres.
[link] [link] szegénykét elérte a tuning láz..

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#36891) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

na mijutan Khelben gyakorlatilag lehezugozta a tarsasagot gondoltam kedveskedek mar Nketek egy ijennek, valszeg nem kell magyaraznom mije ezzel nyitottam:- )))

udv

neduddki

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#36892) dave93 válasza Manitou (#36889) üzenetére


dave93
őstag

Köszi mindenkinek!
Hogy őszinte legyek a 3as Golf annyira nem is tetszik,főleg a belseje... :D 1.6ossal meg az a baj, hogy többet eszik és mivel 100 LE fölött van a kötelező is a drágább kategóriába esik.
Az F Astra km 100%, hogy valós, nagyon keveset ment vele az öreg, tényleg gyári állapotú, kezdettől fogva garázsban tartott, full hibátlan. Elvileg a rokonságban nincs aki fenntartsa így eladó lesz, kérdés mennyi lesz az ára, de szerintem ezt mindenképp megvárom.
:R

(#36893) VR6-Fan válasza dave93 (#36892) üzenetére


VR6-Fan
veterán

tapasztalatod van vele mennyit eszik az a motor vagy csak hasra ütöttél :) ?

hát nem tudom egy Fastrához viszonyítva szerintem szép, a belseje meg egyenes királyi ahhoz képest, főleg hogy ezek az 1,6 101le-sek nem is fapadok ha megnézed...

de ha tényleg patika az a Fastra akkor finoman próbáld mindenképp kipuhatolni hogy mit merre mennyiért.

biztosításba éves szinten 10-15e ft különbség van, felhasználástól függően ezt simán betudod hozni fogyival.

még egy tipp éves szinten ha nem mész sokat akkor csak is benzines (értelmes motorral), ha nincs család akkor egy kisebb kocsi is elég, nem kell zöldséges merga... :U

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#36894) Manitou válasza dave93 (#36892) üzenetére


Manitou
addikt

[link]
Én valami ilyesmit vennék

(#36895) Boxer001 válasza Manitou (#36894) üzenetére


Boxer001
veterán

Ezt én is elfogadnám. :K De hát nem lehet, gyűjtenünk kell a pénzt, bár értelme nem sok van, úgy se haladunk semmit, de sebaj. :D

(#36896) neduddki válasza dave93 (#36892) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

pedig tradizionalisn a golf-nak van alegigenyesebbe nioeeszerakott belseje /minosegileg es sajat korosztajj/ es anyaghasznalt se rossz ,csereb kisse puritan
az 1.4es 60l-s asztra sem egy vagtazo hallotkrem cserebe az se szetptyogos, ez igaz a golfra is
az 1.6-os az az ezer eves sojjom amit gyakorlatilag mindrfenhol megtlalt a csoportban /lasd agyondicserik octaviaban is:- )/
amugy a legjobb ajanalt minidg a szomszed bacsi joszaga:- )))

udv

neduddki

mod: Manitou: arra figyelsj hogy belugyileg nekm szukebb mint a almerad /valszinuistem hogy ez Nlad meg egyellore nem tema/, raadsul d14a-sak itthon randa fogyasztasokrol sirnak

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#36897) dízelracer válasza Manitou (#36894) üzenetére


dízelracer
senior tag

Én meg valami ilyesmit. Nyertem? :DDD

(#36898) Manitou válasza dízelracer (#36897) üzenetére


Manitou
addikt

Ha 7-800k-ra le tudod alkudni , akkor igen :D

(#36899) Boxer001 válasza dízelracer (#36897) üzenetére


Boxer001
veterán

Ha 200 milláért vihető, akkor foglalózom. ;]

(#36900) dave93 válasza dízelracer (#36897) üzenetére


dave93
őstag

Köszi mindenkinek! :R
Ez a piros nem jó semmire, sokat eszik meg a kötelező is, ááá :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Milyen autót vegyek? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.