Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-08 07:24:37

LOGOUT.hu

Ha lesz egyszer időnk írunk egy téma összefoglalót addig is itt van 2 link...

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#831) Necronom válasza mexel (#830) üzenetére


Necronom
senior tag

Koszonom szepen!
Akkor nalam vagy nem akad es nem is roccen, vagy pedig nem veszem eszre
Figyeltem:
a filmek tekeresekor sem kockasodik be - ilyet pedig lattam mar masutt
a roccenesekre is lattam mar peldat, amikor inditok filmet vagy pedig beletekerek, olyankor a hang lemarad picit, majd szazad mp-nyi sotet, egy villanas es mar jo
No ezeket nem csinalja a box, semmit sem modositottam rajta, a gyari rendszer van rajta csupan a launcher valtozott...ezzel igy viszont kaptam egy piszok nagykepernyos droidos kisgepet, ami jelenleg 99%-ban kielegiti az igenyeimet

Jomagam inkabb egy minipc-t szerettem volna, a filmezes is sokat szamit, nagyon filmes vagyok
Igy a hasznalata tovabbra is a mindenesseg :) Egy kis excel, skype, web, youtube, jatekok es a filmezes

Viszont ami nagy kerdes nalam tovabbra is az, amiert vasaroltam ill. amire szantam az eddig nem jott ossze
A nagy kerdes pedig a miracast ..egytalan maga a dolog.
Nem csak a kivetites resze a lenyeg, az annyira nem szamit (nalam teljesen felesleges), hanem az, hogy a box-ra dugott bill+egerrel vezerelhessek egy windowsos tabot (van ms remote desktop appom, megy is, de nem tetszik)
Bar mar vannak ketelyeim a miracast mibenletevel es a mukodesi elvevel (lila gozom se nincs), viszont az ominozus tabbal es egy notebookal sikerult megcsinalnom az ahitott dolgot, mukodott, megfelelo sebesseggel...
Megfogalmazodottegy kerdes ez ugyben: vajon akkor ez milyen kapcsolat, ha nem miracast....
Bar tudnam hol kaphatnek egy kis helpet ez ugyben...a sajat eroimet meghaladja a kereses, azaz semmit sem talaltam

Udv: Necro

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.