Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-08 07:24:37

LOGOUT.hu

Ha lesz egyszer időnk írunk egy téma összefoglalót addig is itt van 2 link...

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) kőbaltás válasza SunMount3r (#8000) üzenetére


kőbaltás
tag

Nem tudom. Mármint azt, hogy a Play áruház miért nem működik! Ott van az ikonja, de amennyiben rákattintok egy box meccs jön fel. Próbáltam a frissítést, de a legújabb verzió van fent (megnéztem a tabletemen, és ugyan az mint a boxon).
És természetesen én is a Google Play store-t preferálom(nám), ezért fordultam segítségért a topic-hoz (vagyis az itt lévő tudósokhoz) nem pejoratív!
Kérek mindenkit, hogy segítsen, ha tud!
Neked is köszönöm szépen a választ. 😃 👍 👋

Tanulj mások hibáiból! Az élet túl rövid ahhoz, hogy valamennyit magad is elkövesd!

(#8002) SunMount3r válasza kőbaltás (#8001) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

"box meccs"-> mi lenne ez konkrétan? (képeket is berakhatsz).

Próbáltam a frissítést, de a legújabb verzió van fent (megnéztem a tabletemen, és ugyan az mint a boxon). -> Mit néztél meg a tablet-eden? Az Android verzió számát? Mert akkor ennek vajmi kevés köze van a problémákhoz. Külön Android firmware-ekről beszélünk, amik készülékenként nagyon eltérőek lehetnek és nem Android verzió számokról, amik kb. irrelevánsak a kérdésben. Kb. az, hogy a Box-on lévő Android firmware-nek semmi köze a Tablet-eden lévőhöz, még ha az Android verzió számok meg is egyeznek. Amúgy lehet a Box-ot több féle képen is "frissíteni", én továbbra is a firmware-re gyanakszom.

[ Szerkesztve ]

(#8003) kőbaltás válasza SunMount3r (#8002) üzenetére


kőbaltás
tag

Hi!
A Google Play verzió számát néztem. A box-é még frissebb is.
Parancsolj a képek, (amit fontosnak tartottam) ha van valami más ötleted, arról is készítek, csak tudjam nézni a tv-t.
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
ps.: különben ez nem valami hiszti a részemről, csak ha belépek a böngészőbe (Chrome) azzal megosztom a könyvjelzőket, és olyan személyes dolgokat, mint pl.: egészségügyi levelezés (e-mail) vagy a bankkártya számot. A boxon pedig nem sok védelem van, hiszen az eleve rootolt állapotban jön.
Ez miatt kéne segítség, mert ezzel nem boldogulok.

Tisztelettel: Bajkai László

Tanulj mások hibáiból! Az élet túl rövid ahhoz, hogy valamennyit magad is elkövesd!

(#8004) Steve1207 válasza SunMount3r (#8002) üzenetére


Steve1207
veterán

Alternatívának pendriveról felpattintani egy Aptoide-t vagy Aurora store-t megoldás lehet. Előbbinek biztos, utóbbinak "elméletileg" van android tv-s támogatása (changelog azt írja xda-n, bár rég frissítették), amit legalább az irányítóval egyszerűbben lehetne használni.

.

(#8005) SunMount3r válasza kőbaltás (#8003) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nincsen az Android beállítások között valahol root kapcsoló? Sok esetben van, ha már root is van. Meg ha a firmware keresgélés nem járna sikerrel hozzá (és addig is), akkor ott vannak a források amiket írtam, az Aptoide kb. úgy működik, mint a PlayStore, onnan biztos fel tudsz rakni sok biztonsági app-ot is. Az Android-os kérdések, vagy mélyvíz Topic-okba is lehet érdemes átnézni ezzel. De ehhez (most is írom még 1x) jóval részletesebben kellene leírnod a problémát, hogy mi és hogyan nem működik neked. Itt pl. van hozzá egy FW, nézd meg hogy a tiéd mikori ehhez képest.

(#8006) atala


atala
addikt

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani olyan boxot ami erős, nem kell mókolni vele, Netflix, Youtube 4K, de legalább full HD-t vigyen.
Valamint ne noname cucc legyen, mert már elegem van a fake RAM-os szarokból.
A legjobb lenne az Apple TV, de az elég drága. Talán Xiaomi?
A lényeg, hogy be üzemeljem, és működjön flottul, mint pl egy LG TV Smart rendszere.
Leginkább youtube, és Netflix nézésre használnám.
Köszi!

(#8007) SunMount3r válasza atala (#8006) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Akkor Mi-Box S. Lokál videó lejátszásra viszont csak korlátozottan jó KODI-val, leginkább FHD-ig. Netflix-en meg nem vált frekvenciát, így arra is lenne jobb, de az már az ATV 4K-val kezdődik.

(#8008) atala válasza SunMount3r (#8007) üzenetére


atala
addikt

Magyarul ha kompromisszum mentest, és tökéletesen működőt akarok, akkor Apple TV 4K. 70 ezer.

(#8009) Imi1981 válasza SunMount3r (#8007) üzenetére


Imi1981
veterán

Usb - lan átalakítóval simán megy a 4k is. 86 GB-os filmet próbáltam és vitte a kodi! Wifin viszont tényleg nem viszi normálisan.
Netflix frekvencia váltást is lehet meg lehet oldani amit ma ki is próbálok. Ha sikerül megírom itt.

[ Szerkesztve ]

(#8010) SunMount3r válasza Imi1981 (#8009) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nem is a LAN miatt, hanem mert az általános videó lejátszó képességei nem olyan tökéletesek. Erre van pár sokkal jobb megoldás is.

atala: Az ATV 4K már sokkal jobb, de olyan, hogy teljesen kompromisszum mentes lejátszó, olyan nincsen. Az ATV 4K-nak is van pár hiányossága, ami igényektől függ, hogy pl. neked észrevehető/zavaró lenne e. Lokál lejátszása szinte tökéletesek és van belőlük olcsó is: Amlogic+CE Box-ok, még a Netflix is megy CE alatt, de csak 720p-ben. FHD Netflix-hez már erősebb Amlogic Box kell, amik drágábbak is, de 4K-ban egyik sem bírja.

De kb. röviden: ha fontos a kompromisszum mentes Netflix, akkor az ATV 4K egy vállalható középút. De ott az Nv Shield is, ami talán jobb az ATV 4K-nál.

[ Szerkesztve ]

(#8011) kőbaltás válasza SunMount3r (#8005) üzenetére


kőbaltás
tag

Köszönöm szépen a választ.
De pont az lenne a lényeg, hogy ne kelljen ,,mókolnom" (#8006 atala kérése) mert a link amit küldtél azt értem, de bevallom, hogy egyedül nem merek neki állni. Ráadásul a box 2 napos, így inkább a forgalmazóhoz fordulok, és vagy ráteszi a Google Play-t, vagy visszatéríti a vételárat. A linket végig olvasva legalább 3 helyen írja....... hogy amennyiben....... tehát vagy sikerül vagy nem!!!
Ez számomra túl kockázatos. Nem vagyok olyan tudással rendelkező, hogy neki álljak.
Azt pedig, hogy részletesebben írjam le a problémát, nem értem!?
Nincs rajta Google Play, pedig kéne rajta legyen, ennél bővebben mit írjak? Amennyiben kérdeznél, lehet hogy tudok válaszolni. 😃

,,TV-doboz van, különösen az olcsó, másolatok, amelyeket „ klónoknak ” neveznek , és amelyek nem kompatibilisek az eredeti modellek hivatalos romjaival"........

...... ez is az általad küldött linken található! Ott olvastam.
Ha egy ilyen klónt kezdek javítgatni, nincs az a bolt vagy fogyasztóvédelem, aki cserélné nekem a készüléket.

Tehát továbbra is azt szeretném, hogy a Google Play áruházat, hogyan tehetném a boxra!?

Tisztelettel: Bajkai László :R

Tanulj mások hibáiból! Az élet túl rövid ahhoz, hogy valamennyit magad is elkövesd!

(#8012) Imi1981 válasza SunMount3r (#8010) üzenetére


Imi1981
veterán

A hdr metaadatokra gondolsz? Azt nem tudom milyen mert nem hdr képes a tévém.

Megpróbáltam a refresh rate alkalmazással automatikus frekvenciaváltást beállítani netflixre de nem lehet. Itt nincs a fejlesztői beállításokban network debuging ami kell hozzá. Nvidia shield tv - ben van.

Az Apple tv jó cucc! Nekem Apple-TV 4 hd van de az is nagyon jó és gyárilag rendszerszinten tud frekit váltani. Én csak a távirányítóját nem szeretem és, hogy nincs ugyebár chromecast (mert ugye nem Google) .

Van nvidia shield tv - m az most nagyon tetszik bár először kicsit megszenvedtem a refresh rate alkalmazás beállításával de már minden rendben. Most a shield tv számomra a legjobb tv box de az Apple tv is nagyon jó és az könnyebben beállítható olyannak aki nem ért hozzá.

(#8013) SunMount3r válasza Imi1981 (#8012) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nem csak a HDR-re, vannak ott egyéb gondok is, bár részleteiben én sem ismerem a Mi-Box S-t.

Amúgy, ha jól tudom az ATV 4K sem küld HDR metaadatokat.

(#8014) Imi1981 válasza SunMount3r (#8013) üzenetére


Imi1981
veterán

Régebben volt ghosting mi box s-en ami nagyon idegesítő volt de javították frissítéssel és most már jó a képminőség. Nem hdr-es tévén most semmi gond nincs a képminőségével. Sőt most nagyon jó a képminőség. Kicsit lassú meg a hdr nem jó állítólag de azt nem tudom kipróbálni. Összességében ennyi pénzért nem olyan rossz de persze ha csak médialejátszó kell akkor coreelec agyonveri.

(#8015) Fall-N válasza kőbaltás (#8003) üzenetére


Fall-N
veterán

Semmi baj nincs, a második képen a TV-s felületű Play Store van. Az meg nem boxmeccs, hanem az aktuális alkalmazás előnézeti képe. Ez esetben a DAZN. Fent vannak az ikonok ahol navigálni lehet, meg lapozni a többi alkalmazás között.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#8016) Beni2360 válasza Fall-N (#8015) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát bele néztem az elejebe rémes ahogyan a távot a plafonra irányítja, hát nem csoda hogy alig tudott lépkedi. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#8017) kőbaltás válasza Fall-N (#8015) üzenetére


kőbaltás
tag

Szia 👋
Köszönöm szépen a választ, és hogy nem engedted el a kérdést.
A gondom az, hogy az összes ikon ennyi amennyit látsz a fotón. A felső sorban lévő ikonok, (nagyító, appok, és még a profil képem is ott van a jobb oldalon) egyike sem reagál sem a saját - sem a csatlakoztatott távirányítóra (tauche padra) így sem keresni, sem pedig csatornát váltani nem tudok. Ezért kéne a Google Play ami pl.: a telefonokon, vagy tableteken van, és az előző boxon is az volt.
Tehát ezt szeretném felrakni erre a boxra is. Ebben kérném a segítségeteket!
Hogy lehet, esetleg egy régebbi verziót feltenni?
Olyat amin elérem a Google Play teljes szolgáltatását!
Ha tudsz valami ilyesmit, nagyon szépen megköszönném.
Tisztelettel: Bajkai László

[ Szerkesztve ]

Tanulj mások hibáiból! Az élet túl rövid ahhoz, hogy valamennyit magad is elkövesd!

(#8018) Beni2360 válasza kőbaltás (#8017) üzenetére


Beni2360
félisten

Miért kínlódsz evvel a boxal ami Rockchiepes. Vidd vissza és inkább válasz egy amlogic boxot jobban fogsz vele járni. Nem tudjuk honnan vetted de evvel a boxxal gondok lesznek ha már az elején ez a tákolt Android így működik.
Én biztos nem kínlódnék vele.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#8019) atala válasza SunMount3r (#8010) üzenetére


atala
addikt

Köszi!

Lokál lejátszás nem annyira fontos, mert azt a TV-men megoldom.
A Kodit már próbáltam, nekem nem jött be.
Most már úgy vagyok vele, hogy olyan box kell, amit bedugok, és használok, és működik rendesen. Leginkább Netflix, és Youtube.
Pl a mostani boxom (X99 Max Plus) azt kezdte el, hogy amikor elindítok egy youtube videót, akkor 2-3 mp-ig fekete a TV, majd 1 mp "homokóra", és utána jön a reklám, vagy a videó.
Eddig jó volt.
A Nv Shield-et még azért megnézem.

(#8020) kőbaltás válasza Beni2360 (#8018) üzenetére


kőbaltás
tag

Szia 👋
Köszönöm szépen a választ.
Eredetileg az eMAG-tól, de a Digitalstore a forgalmazó. Az első jó volt (működött 9 hónapig) de elromlott. Visszaküldtem a Digitálstore-nak ahonnét ezt küldték ki. Azóta kínlódok vele.
De igazad van, és abba hagyom. A 14 napos elállási jogommal (remélem a csere készülékre is vonatkozik, hiszen új) élve visszaküldöm. Mert szerintem ez egy klón.
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!
Tisztelettel: Bajkai László

Tanulj mások hibáiból! Az élet túl rövid ahhoz, hogy valamennyit magad is elkövesd!

(#8021) szabessz


szabessz
tag

Sziasztok.
Mecool KM2 boxon hogy lehet beállítani ne állandó HDR legyen,hanem csak akkor mikor olyan tartalom van?
Előre is köszönöm a segítséget.

(#8022) YxVs válasza szabessz (#8021) üzenetére


YxVs
senior tag

Sehogy.
Megkérdeztem a support-ot is, és nem lesz javítva.

(#8023) Necronom válasza atala (#8019) üzenetére


Necronom
senior tag

amikor elindítok egy youtube videót

Toltsd le a Smart Tube Next nevu appot es hasznald azt a Youtubos videok nezesere Androidon

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#8024) szabessz válasza YxVs (#8022) üzenetére


szabessz
tag

Köszi a választ.
Ez nagy kár.
Nem is értem miért nem raknak,auto opciot mint Chrome cast-nál Google tv-nél.
Mindegyik kínai boxon így van Miboxot kivéve?

[ Szerkesztve ]

(#8025) SunMount3r válasza atala (#8019) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Az pl. lehet olyan Box, amire szintúgy lehet CE-t rakni. Itt a Topic-ja.
Android alá meg a Smart YT TV Next app-ot használd és jó eséllyel reklámok se lesznek.

(#8026) djnice válasza szabessz (#8024) üzenetére


djnice
veterán

Nem, ez a Mecool hülyesége. Full nem értenek hozzá úgy látszik.

(#8027) atala válasza SunMount3r (#8025) üzenetére


atala
addikt

Necronom:
Köszi, kipróbálom.

SunMount3r:
Próbáltam a CE-t, nekem nagyon nem jön be.
Ezek az ajánlott appok fent vannak a play áruházban?

Most nézem, hogy ez a két app, ugyan az? :)

[ Szerkesztve ]

(#8028) SunMount3r válasza atala (#8027) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Pedig ha alkalmas rá Box-od (esélyes, mert Amlogic S905X3-as), akkor a CE rendszerrel kapod a ma elérhető egyik legjobb lokál videó lejátszót. Dual boot-ban, pedig megmarad az a Android is.

(Bár lehet nem ezt kérdezted), de A Smart YT Next app egy alternatívája az "eredeti" Android TV-s YT app-nak. Ezért lehet sokban hasonlít, de nem ugyan az. Pl. full reklámmentes és a 4K is megy vele ezeken a Box-okon és még sok minden más beállítási lehetősége is van. A PlayStore-ban nincs is fent, de ez mind 1, mert így is magától frissül rendszeresen.

[ Szerkesztve ]

(#8029) atala válasza SunMount3r (#8028) üzenetére


atala
addikt

Mint írtam, lokál lejátszóhoz ott a TV USB portja. A TV boxot jelenleg csak a Youtube-ra, és Netflix-re használom.
Letöltöttem ezt a Smart YT Next appot, este felrakom, megnézem.

(#8030) Fall-N válasza SunMount3r (#8028) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen jó alternatíva, sokáig használtam. Mióta előfizettem a YT Premiumra azóta nincs fent. Kicsit gyorsabb a hivatalos YouTube kliens, de előfizu nélkül borzasztó a reklámok miatt.

(#8031) atala válasza SunMount3r (#8028) üzenetére


atala
addikt

Felraktam a Smart YT Next appot. Köszönöm az ötletet, valóban jobb mint a gyári app.
A bejelentkezés kicsit nehezen ment, de sikerült.
Nekem semmivel sem lassabb mint a gyári.
Ami kimondottan tetszik, hogy ha bele akarok tekerni, elég csak a jobbra gombot megnyomni, és pillanatok alatt oda ugrik. Ha fel is jön az információs sáv, gyorsan eltűnik.

Ami meglepett, hogy a videóban lévő szponzor blokkot is átugrotta. Ezt hogyan? Nem hinném, hogy a videós megjelölte, hogy ettől, eddig van a szponzor blokk, bár ki tudja.

(#8032) atala válasza Fall-N (#8030) üzenetére


atala
addikt

Engem a reklámok kevésbé zavartak, ezzel is támogatom a videóst.
Az viszont jobban zavart, hogy a gyári appon, a reklám alatt végig látszik az információs sáv, és amikor vége a reklámnak még mindig látszik, kicsit elsötétítve, és kitakarva a képet, és elég lassan tűnik el.

(#8033) Beni2360 válasza atala (#8031) üzenetére


Beni2360
félisten

Hogyan sikerült, vagyis hol bejelentkezni? Igaz én egy Tab-rá raktam most fel de nem találok opciót a bejelentkezeshez. Vagy ide másik kell?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#8034) mapal


mapal
csendes újonc

X96 max plus 4/16 Gb boxra mily módon lehet voda tv appot telepíteni, hogy az működjön is, telepítés sikerül majd megnyitáskor hibát jelez, hogy nem támogatott eszköz.

(#8035) YxVs válasza atala (#8031) üzenetére


YxVs
senior tag

Viszont nekem csúszik a hang.
A beállítások között lévő "audio sync fix" sem segít nálam. Nálad mi a helyzet?

(#8036) rayman2006


rayman2006
tag

Sziasztok!
Most szeretnék venni Android tv boxot.
Filmezésre használnám, Kodi,Plex,Netflix,HBOGO,Primevideo.
Mit ajánlatok kb30-35eFt-ig?
Aminek van supportja frissítéseket is kapja.
Lehet külföldről is eu-s szállítás lehetséges áfa+vám nélkül.
Köszönöm.

(#8037) Luissimo válasza rayman2006 (#8036) üzenetére


Luissimo
veterán

Xiaomi MiBox S a te kütyüd

(#8038) Luissimo válasza mapal (#8034) üzenetére


Luissimo
veterán

Sehogysem lehet ...

(#8039) Imi1981 válasza rayman2006 (#8036) üzenetére


Imi1981
veterán

Xiaomi mi box s 20 körül vagy 30 körül Google chromecast with google tv. Más ebben az árban ami frissítést is kap nem nagyon van.
Drágábban ami már jobb az nvidia shield tv (cső verzió) . Nvidia shield tv pro már nagyon más árkategória.

[ Szerkesztve ]

(#8040) rayman2006 válasza Luissimo (#8037) üzenetére


rayman2006
tag

Pont azt váltom le.
Mert sokszor fagyott és lassú volt már.
Mi box S se kapot régóta frissítést Android 10-et se kapta meg.
Többi kínai gyártó nem frissít?
Ez milyen lehet?
Ezt néztem még Nokia Android TV Streaming Box 8000.

[ Szerkesztve ]

(#8041) Fall-N válasza atala (#8032) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem lett volna baj a reklámokkal, ha csak két videó között lettek volna. Viszont az bosszantó, hogy egy hosszabb videót negyed óránként megszakított valami idióta reklám. Főleg ha egy hosszabb zenei volt az. A mobilos reklámbanner is zavaró volt telefonon. Szóval régen nem volt ennyire erőszakos a videó.

Nekem főleg a mobilos YT miatt lett prémium (macera a YT Vanceddel Xiaomi alatt, sokszor nem működő több account), így a TV-s YouTube csak ráadás nekem. A sTube Next viszont tényleg jó.

(#8042) djnice válasza rayman2006 (#8040) üzenetére


djnice
veterán

Ezeket nézd át: [link]

(#8043) atala válasza Beni2360 (#8033) üzenetére


atala
addikt

Amikor rá mész pl a feliratkozásokhoz, akkor jobb oldalt kiírja, hogy bejelentkezés.
Rá nyomsz, majd kiad egy kódot. Itt ne csinálj semmit, hanem menj fel egy böngészővel (én telefonon csináltam) a kért oldalra, és írd be a kódot. Menj végig a folyamaton, és akkor a boxon magától bejelentkezik.

YxVs:
Nekem nem csúszik a hang.

[ Szerkesztve ]

(#8044) Beni2360 válasza atala (#8043) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi, tableten kész kínlódás volt mire elő csalogattam a bal oldali menüt de össze jött köszi. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#8045) Bugarov válasza djnice (#8042) üzenetére


Bugarov
aktív tag

Jó összefoglaló :R

(#8046) rayman2006 válasza djnice (#8042) üzenetére


rayman2006
tag

Köszönöm szépen a listát.
Ezek közül melyik legjobb választás szerintetek?
STRONG LEAP-S1
Youin Engel Android TV Receiver 4k UHD You-Box en1040k

Az új Google Chromecast szerintetek fogja támogatni hamarosan a magyar régiót is?
Köszönöm.

(#8047) Beni2360 válasza rayman2006 (#8046) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát ha jól olvastam az első egy S905x2-s több mint 2 éves CPU.
A második S905x3 de: UHD 4K HDR 60fps H265 / HEVC 10 bit 8 GB Flash ROM / RAM 2 GB DDR3 Ethernet 100 Mbps
Keresgéljél még szvsz.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#8048) SunMount3r válasza djnice (#8042) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hát a Fire TV Stick 4K-val mi van? Inkább az, minthogy ilyenek nézegessen...

(#8049) rayman2006


rayman2006
tag

Esetleg Homatics Box Q?
Mit tudsz ajánlani?

Fire TV Stick 4K az gondom nincs Google play áruház.Így kevesebb app jó hozzá mint egy Android 10 box-nál.
Nincs magyar nyelv támogatás ha jól tudom.

(#8050) SunMount3r válasza rayman2006 (#8049) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

"Sideload"-olni lehet bármelyik Android-os app-ott rajta, de ez már valóban nem annyira 1x1, de megoldható. Meg kérdés hogy még milyen app-okra lenne szükséged?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.