Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-08 07:24:37

LOGOUT.hu

Ha lesz egyszer időnk írunk egy téma összefoglalót addig is itt van 2 link...

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) *Mukeey* válasza #88470784 (#5000) üzenetére


*Mukeey*
addikt

+1
A legmegbízhatóbb cégek egyike. Kb 5 éve használom, sose volt semmi gondom velük. Bankkártyával fizetek, mindig korrektül vonják az árát a cuccoknak.

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5002) kenand


kenand
Topikgazda

Én vegyesen használom. Onnan veszem ahol ahol a legjobb az ajánlat. Ali-n sajnos nem mindenhol van ÁFA kerülő poció ill EU store, ezért a 37USD alattaikat veszem általában onnan..

(#5003) Necronom


Necronom
senior tag

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5004) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Vettem egy MagicSee NOVA5 TV boxot, sajnos :(

A WIFI-je kritikán aluli, annyira gyenge, hogy már a használhatóságát is megkérdőjelezi. Eleve nem tud feljelentkezni az otthoni hálózatra, hol azt írja, hogy a router minden csatornája foglalt, hol meg csak egyszerűen azt írja, hogy nem lehet kapcsolódni. Ha fel is jelentkezik a hálózatra, akkor is sokszor azt írja, hogy nincs internet kapcsolat.

Ahol a box le van téve, ott egy négy éves Samsung TV maximum közeli WIFI térerőt érzékel, a TV box meg nulla és gyenge térerő között ingadozik.

Akinek van ilyen boxa, az mit tapasztal WIFI vételkészség fronton? Hogyan lehetne a WIFI vételt javítani, mert unom, hogy állandóan ethernet kábellel kell csatlakoztani.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#5005) kenand válasza Donki Hóte (#5004) üzenetére


kenand
Topikgazda

Ha van lehetőség ethernetre, amúgy is jobb.... tesztben nem szidták, lehet a tiéd hibás. 2.4 és az 5GHZ is ezt csinálja?
Nézd meg esetleg a routered melyik csatornán szolgáltatja a 2.4GHZ-t, előfordulhat, hogy nem szeret 11-es csatorna felett működni.

(#5006) Somatom válasza kenand (#5005) üzenetére


Somatom
veterán

Te azt tesztnek nevezed?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5007) Donki Hóte válasza kenand (#5005) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A teszt szerint dual band wifi van ebben a TVBoxban. Van valami beállítási lehetőség a menüjében, hogy melyik sávot használja?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#5008) Beni2360 válasza Donki Hóte (#5007) üzenetére


Beni2360
félisten

Mindkettő sáv megjelenik és amelyiknek megadod a jelszót az fog kapcsolódni. Nálam mindig az 5-st választja mivel mindkét helyen megadtam, de lehet elfelejtetni velük a jelszót ha jól emlékszem.
Ha pedig nem akkor ha a 2.4-st választotta klikkelsz az 5-re és átvált majd szerintem megjegyzi melyiket szeretnéd.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5009) kenand válasza Somatom (#5006) üzenetére


kenand
Topikgazda

Igazad van inkább reklám, de csak írták volna ha használhatatlan...
(persze leht én vagyok csak olyan becsületes fajta tesztelő)

(#5007) Donki Hóte
Azt a routereden kell állítani és Wifi analyzerrel tudod megnézni most hol szolgáltat

[ Szerkesztve ]

(#5010) Murdock1981


Murdock1981
tag

Üdv!

Tudtok olyan tv boxot ajánlani, amin hbo go-t illetve Plex-et tudok nézni? A legolcsóbb verzió érdekelne, vagy minimum hardver. Évente kb 4 alkalommal használnám csak. Köszönöm szépen előre is.

(#5011) Somatom válasza kenand (#5009) üzenetére


Somatom
veterán

Nem kell sok visszaolvasás ahhoz, hogy egy leendő vásárló számára kiderüljön, hogy az RK kerülendő. Akkor az hogy lehet, hogy egy Magyar nyelvű tesztben ezt meg sem próbálják cáfolni?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5012) Beni2360 válasza Somatom (#5011) üzenetére


Beni2360
félisten

Mert van az a pénz amiért korpás a hajam. ;]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5013) Necronom válasza Beni2360 (#5012) üzenetére


Necronom
senior tag

Szerencsere itt a topikban nem a penzen mulni ....

Somatom
Van aki csak eladni szeretne, vagy akarcsak vasarlasra birni barkit a valosag hatarain kivul is

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5014) Somatom válasza Necronom (#5013) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor ennyit annak a "tesztnek" a hitelességéről.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5015) kenand válasza Somatom (#5011) üzenetére


kenand
Topikgazda

Az az oldal nem TV Box szakértő, de ha a wifi egyáltalán nem meg azért csak feltűnt volna ....
mint ahogy nekem is egy táblagépnél (én sem hittem, hogy iylt tudnak a kínaiak)

(#5016) kenand válasza Murdock1981 (#5010) üzenetére


kenand
Topikgazda

Ezt javasolnám ha nem kell SPDIF, és tegyél rá CoreElecet. Sajna a ckupon már nem él rá, de így is megéri.
HBO Go eu Kodi plugin megy rajta szépen.

(#5017) Somatom válasza kenand (#5015) üzenetére


Somatom
veterán

Az egy dolog, hogy feltűnt volna. De, vajon le is írták volna?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5018) *Mukeey* válasza Murdock1981 (#5010) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Tanix TX9s, 22$.
Pár napja használom, nekem bevált!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#5019) flaca1


flaca1
csendes tag

Sziasztok!
Ehhez mit szóltok?
Csicsás kicsit, de a leírás szerint elég meggyőző!
Most egy Minix x8-H Plust használok Lollipopra frissítve, de ez a 9-s droid, meg a 4/128 megtetszett! Minden tanácsot elfogadok! Köszi! :R

(#5020) kenand válasza *Mukeey* (#5018) üzenetére


kenand
Topikgazda

Már nem él a kupon- ezt említettem- így 24.99.
Így is megéri, ha nem kell SPDIF, analog hang és 5Ghz-s wifi. Doboza is egy picit túlméretes

Androidja tűrhető, gigás a LAN-ja és 912-es chipset

De még így is ez a legjobb az áréért.
Esetleg- kicsit drágábban- x96 air (de arra még dolgoznak a jó CoreElecen)

(#5019) flaca1

Talán hamarosan lesz rá CoreElec is (905X3-as), dual wifi és a Gigás LAN jó.

[ Szerkesztve ]

(#5021) Necronom válasza Somatom (#5017) üzenetére


Necronom
senior tag

Nem is tunt volna fel nekik, de ha valaki rajuk szol, akkor talan javitanak :)
ez jol latszik magabol a tesztbol leirasbol is
idezem:
"A hazai szolgáltatók applikációi közül az alábbiakat próbáltam és mind jól működik:

HBO GO
UPC Horizon GO ?
Telenor MyTv
Digi online
Telekom TV GO
Tarr MobilTV ?
MindiGO TV
Frissítés: Egy olvasói észvételre reagálva fontos közzétennem, hogy a fenti alkalmazások működése nem garantált. A teszt során csak azt próbáltuk ki, hogy telepíthető-e az alkalmazás és el is indul-e, ez alapján lett a fenti app lista összeállítva. "

Ugyhogy ez az oldal arra jo, hogy magyarul el lehet olvasni ami a bangoodon meg egyeb ilyen helyeken van,masra nem

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5022) Necronom válasza kenand (#5020) üzenetére


Necronom
senior tag

Az X96 Airnak egyelore ugyfest nincs feltetlen szuksege alternativ oprendszerre...
De meg nem tartok ott, hogy ezt 100% kijelenthetem, hiszen 2 napja nezem :)

Ez egy kis hasznos info

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5023) Necronom


Necronom
senior tag

folyt...
Ami szamomra a legfeltunobb (sajna), hogy a H265-ot ugyan siman jatsza, azzal nincs is gond
de azert nem az igazi a kepminoseg - Kodival! VLC-vel gond nelkul ment...

elso kep VLC, masik kep Kodi

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5024) Somatom válasza Necronom (#5022) üzenetére


Somatom
veterán

Néztem róla videót. Tetszik. A videóban előjön a tálca, majd magától eltűnik. Ez fixálható, hogy úgy működjön, mint egy tableten? Tehát, tálcaeltűntető ikon, egér felhúzásra előjön a tálca, fixen marad, csak fullscreen alkalmazásoknál tűnik el?
Kipróbálod, hogy tud-e mondjuk egy böngészőt háttérben tartani? Úgy értem, hogy amikor behívod háttérből, akkor ne töltse újra a megnyitott lapokat.
Mit szól a freeform multiwindow módhoz? Sajnos, ez majd csak a 10 -es Androidban lesz teljes értékű (multi resume támogatás), de azért enélkül is hasznos feature.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5025) Murdock1981 válasza kenand (#5016) üzenetére


Murdock1981
tag

Köszönöm

(#5026) Luissimo válasza Necronom (#5021) üzenetére


Luissimo
veterán

sajnos a Horizon Go elindulása és a tv műsor betöltése nem jelenti azt, hogy a filmeket is lejátsza és lehet vele nézni, ugyanez igaz a TV GO-ra is.
Az A95 X MAX a legjobb példa erre, azokra is felmegy, de lejátszani nemhajlandó ..

Jólenne az okát kideriteni és megoldani, mert amugy egy nagyon jó box.

(#5027) Necronom válasza Somatom (#5024) üzenetére


Necronom
senior tag

A talcat lehet fixalni a beallitasokban, teljes kepernyos appok pedig a talca ele kerulnek
(ilyen talcat le is lehet tolteni a storebol)
A bongeszo hatterben hagyhato 1-2-3 ablakig nyugodtan, de amint odakerul a feszbuk, onnantol vege...
Vagy pedig ha elinditom a Kodit, akkor is vege a hetterben futo appoknak
Szoval itt is olyan, mintha nem lenne eleg memoria neki - pedig azert 4GB elegendo ettol joval tobbre
A multiwindow modot sem tudtam belole kihozni, de pl egymas melle lehet 2 db azonos meretu abalkot csinalni, de akar 4et is - de ez is csak ennyi. Szvsz ez egy masik launcherrel orvosolhato valamikepp

De, ha mar ennyi volt a kontra, akkor nehany pro is legyen mar :)
A storebol letoltott SPMC-vel tokeletes a filmlejatszas (az emberek 99%-anak legalabbis), micro lag es akadasmentes
A H265-tel onmagaban nem boldogul! - A VLC-vel jo, de ugye abban benne van a codec hozza, viszont igy nincs harwdveres H265, hiaba is van irva!!!
Ezert volt rossz a Kodis lejatszas, mert be volt kapcsolva a HW gyorsitas, amint kikapcsoltam, onnantol rendesen szep kepet adott, mert tudta hasznalni a hozzavalo codec-et
Termesztesen a H264-nel es minden massal siman megy a HW gyorsitas

Nekem egyedul magaval az SPMC-vel van (csak ezzel a verzsonnel, massal nem) bibim, a boha uristennek nem jovok ra, hogyan csalogatom elo a sorozatok menut

A doboz kellokepp gyors, aranylag eros a vas alatta szerintem, minden hokuszpok es segedprogram nelkul a droid meghat olyan amilyen, bar a fentieken kivul teszi a dolgat
Jatekok teren a Pubg mobile mukodik rajta, teljesen rendben megyeget
Persze a szokasos autos gammak is gond nelkul mennek

TV-a appok teren en csak a Digi online hasznalom, azzal se nincs problema
Semmilyen mast nem hasznalok, nincsen elofizom ra, de kiprobaltam az RTL Mostot, az megy
A Horizon GO meg nem megy - de mondom, semmi hokuszpok, letoltottem, elinditom es vagy latok benne valamit, vagy nem
Netflixem nincsen es nem is vagyom ra, a spotify meg az erositon szol onmagaban, szoval az sem kell :)
Hang teren a box 7.1-ig TOKELETES! - Termesztesen a HDMI kimeneten es vegre erre vartam, hogy jo legyen :)

Reszemrol eddig nagyon pozitiv elmenyt adott a dobozka, hozza azt amit kell
Akcios aron 15 ezebol volt itthon!

Luissimo
Ideztem egy cikkbol, nem en irtam!

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5028) Somatom válasza Necronom (#5027) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi a tesztet!
Ennyit ér a kütyü. A háttérben futtatást azért kérdeztem, mert volt olyan boxom, ami mindent csak előtérben tartott meg. Amint kikerült a fókuszból, azonnal bezárta. Egy letöltést sem tudtam a háttérben futtatni.
A freeform módot azért szeretném, mert így a reklámok alatt a MyTV -t le tudnám rakni kis ablakba és közben tudnék mondjuk fórumozni. Ha vége a reklámnak, akkor mehet vissza nagyba a film.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5029) Necronom válasza Somatom (#5028) üzenetére


Necronom
senior tag

Nagyon szivesen :)

Nos igen, dehat lassuk be ez filmnezesre van tervezve, igazabol a minden mast csak azert tudja, mert modjaban all....kompromisszumokkal
Nalam pl edesmindegy, hogy mit tart meg a hatterben es mit nem
A freeform mod az egy szuper kenyelmi funkcio, de lassuk meg majd egy 10-es droiddal felszerelt boxon, hatha ott mar lesz ertelme annak is, most szerintem nincsen
(bar a VLC kepes ablakban is futni)

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5030) Somatom válasza Necronom (#5029) üzenetére


Somatom
veterán

A MyTV is fut kis ablakban, csak abból az újra átméretezést nem szereti. PC -n Remix alatt is használtam így, meg a HDMI -s tabletemen is.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5031) Necronom válasza Somatom (#5030) üzenetére


Necronom
senior tag

Szerintem egy tableten teljesen 100-as droid van, amig a boxokon meg nagy altalanossagban valamilyen celorientalt oprendszer lasd az Android TV-t, vagy akar a CoreElecet
Bar ez utobbit szinte mindenre fel lehet tenni, csakhat minek
Az X96 Air szerintem tobb mint eleg ahhoz, hogy filmezni lehessen rajta, dolgozni nem jo, de bongeszgetni, alapveto netes feladatokra jo, esetleg office alkalmazasokra is - de ez sem 100as, inkabb 99-es
(olvassa jol a xlsx-et, viszont mindenaron menteni akarja akkor is, ha nem nyultal hozza a tablahoz
Kesobb pc-n is jo, de eleg megnyitni egy droidos xlsx-et es maris menteni akarja, tehat valami csak valtozik benne)

Szoval en ugy zarnam ezt le, hogy sokmindent lehet vele csinalni, ha tudunk kompromisszumot kotni
De leginkabb filmezni szeret es nagyon mast nem is, viszont azt jol csinalja egeszen 4K-ig

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5032) kenand válasza Necronom (#5031) üzenetére


kenand
Topikgazda

"CoreElecet
Bar ez utobbit szinte mindenre fel lehet tenni, csakhat minek"

Ebben nem értünk egyet....
CoreElec-hez a,logic 905/ 905x/912/905x2-es box kell. 905x3 még nem tökéletes. (Allwinner felejtős, néhány erősebb RK-n is megy, de szélkes felhesználói bázis csak amlogichoz van)
És filmnézéshez erősen javasolt, sokkal jobb, mint bármilyen android.

(#5033) Necronom válasza kenand (#5032) üzenetére


Necronom
senior tag

jajj neeeem, felreertettuk egymast :)
konkret PC-re gondoltam a postban, lehet rosszul fogalmaztam...

szerk:
Nalam is CE fut az S912-on (X92 box) - csak filmezes megy rajta
Droid csak a sima X96 S905x-en maradt, mert ott 6os van - ezen is film + aprosagok
Az X96 Maxra raeroszakoltam egy ArmBiant :) ez a probalgatos boxom lett, de jelenleg jol ketyeg a Linux rajta
Az X96 Air pedig egyelore kiserleti fazisban van a 9es droidjaval

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5034) Somatom válasza Necronom (#5031) üzenetére


Somatom
veterán

Kütyübolondként nehéz racionális döntést hozni, de megpróbálom visszafogni magam, mert már így is egy tab pluszban vagyok. Az új tabom tulképp ki tud váltani egy boxot (külön DC töltőportja van, úgyhogy szabad az USB-C a perifériáknak +külön HDMI és jack). Úgyhogy a box vásárlással megvárom a 10 -es droidot.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5035) Luissimo válasza Somatom (#5028) üzenetére


Luissimo
veterán

értemén vazze,

Csak leirtam a jónépnek a lehetőségeket, ne dobjanak ki tizenhuszezer forintot , ha van valami a fókuszban és arra mégsem fog megfelelni ;)

(#5036) Necronom válasza Somatom (#5034) üzenetére


Necronom
senior tag

Ha en sem lennek az, akkor nalam is a tablet menne filmezesre, alap netes dolgokra es office melora
Bosegesen elegendo, csak pl utaltam, hogy ezer csatlakozo jon ki szerencsetlenbol es nem lehet csak ugy letenni valahova....ennyi volt a box kerdes, hogy legyen vagy ne legyen

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5037) Donki Hóte válasza kenand (#5009) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem boldogulok ezzel a drága Magicsee N5 Nova boxxal.

Feltelepítettem rá egy wifi ellenőrző programot, látszik, hogy 2,4 GHz-n siralmas a vétel minősége, 5 GHz-n viszont több mint 20 dB-el jobb a jelerősség (vagyis valóban van benne 5 GHz-s wifi egység is).

Eddig jó, csakhogy sehogyan sem tudom rávenni a boxot, hogy 5 GHz-n csatlakozzon a routerhez (egy UPC Connect boxról van szó). Sőt, amikor próbaképpen letiltottam a routeren a 2,4 GHz-s hálózatot, akkor egyáltalán nem is volt hajlandó felismerni a wifi hálózatot. Szóval hiába van benne 5 GHz-s wifi, nem képes használni.

Hogyan tudnám rávenni, hogy 5 GHz-n kapcsolódjon?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#5038) blakey válasza Donki Hóte (#5037) üzenetére


blakey
titán

Fix csatornákat használj, 2,4GHz-en 1-11 között, 5GHz-en 36-48, ha így működik akkor vannak olyan csatornák amit a box nem szeret, nem az egyetlen box lenne ami így viselkedik.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#5039) Donki Hóte válasza blakey (#5038) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Próbáltam mindent, de nem megy :(

Nem maradt más, mint beüzemeltem egy wifi repeatert 3 méterre a TVBoxtól, így már működik rendesen 2,4 GHz-n is.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#5040) Necronom válasza Donki Hóte (#5039) üzenetére


Necronom
senior tag

Ennyi erovel inkabb hasznalnald kabelen....

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5041) Donki Hóte válasza Necronom (#5040) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A wifi jel átmegy a falon, a kábel nem ;)

Bár 20 méter UTP kábel kihúzásával az ajtókon keresztül is el lehetne juttatni a jelet, de vért izzadnék, mire a kábelt legalább nagyjából láthatatlanná tenném :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#5042) Luissimo válasza Donki Hóte (#5041) üzenetére


Luissimo
veterán

dehogynem megy át a kábel a falon. Nekem mindig átmegy....
pl. a sarokban egy lyukon a padló fölött
vagy a tévészekrény mögött.
csak egy dologra kell ügyelni, hogy nem akkor fúrni, mikor az asszony otthonvan :))

(#5043) Somatom válasza Luissimo (#5042) üzenetére


Somatom
veterán

Powerline adapterrel a röfiken is át tud menni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5044) kenand válasza Donki Hóte (#5041) üzenetére


kenand
Topikgazda

Másik megoldás egy powerline adapter, de ha a repeater megoldja és stabil akkor jó.
Minden esetre valami az antennája körül nem stimmel.

(nekem egy nem használt kéményben ment le :) az UTP )

Itt van egy komolyabb teszt orosz barátainktól, olvasd végig, hátha ír valamit.
4pda.ru-n hack is szokott lenni..

[ Szerkesztve ]

(#5045) zoltannagy válasza Necronom (#5033) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Szia!

Én tegnap kaptam meg pont egy X96 Air-t még csak ismerkedek a rendszerrel :)
Arra van lehetőség, hogy kikapcsolt állapotban az időt mutassa folymatosan?
Mert, ha kikapcsolom a készüléket akkor az idő sem látszik :R

(#5046) Necronom válasza zoltannagy (#5045) üzenetére


Necronom
senior tag

Hello,

Dehat nem kell kikapcsolni, minek?
Altatni kell...kb 1 mp amig eletre kel, szemben az 1 perccel amig bootol
Nalam CeC is van allitva, ugyhogy magahoz a boxhoz hozza sem kell nyulni, megy a tv tavjarol minden ami kell

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5047) Luissimo válasza Somatom (#5043) üzenetére


Luissimo
veterán

jójó, de az onnantól már vezetéknélkülivé válik, és nem kábeles a kapcsolat, nemdebár ?

(#5048) zoltannagy válasza Necronom (#5046) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Oké, köszi!
Este beállítom :R

(#5049) Necronom válasza zoltannagy (#5048) üzenetére


Necronom
senior tag

Ha CEC kepes a TV-d (mar miert ne lenne az :) ) akkor erdemes azt is bekapcsolnod es akkor nem kell a box tavjaval is bibelodni...

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#5050) zoltannagy válasza Necronom (#5049) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Még soha sem használtam a CEC "funkciót", csak most Tőled hallottam :DD de támogatja a TV-m mert a leírásban megnéztem.
Na akkor majd utána nézek, hogy kell majd beallítani mert ez tenyleg nagyon jó ötlet és köszi!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.