Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-08 07:24:37

LOGOUT.hu

Ha lesz egyszer időnk írunk egy téma összefoglalót addig is itt van 2 link...

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Future today


Future today
csendes tag

Laptopon böngészőben a popcornflix weboldalon le tudom játszani a filmeket. Viszont ugyanazon a laptopon a KODI-ban nem indul semmi, és ugyanúgy, Androidos TV boxon sem indul a KODI-ban semmi a popcornflix app-al. Valami beállítást kéne csinálnom? De hol és mit? Elsősorban az Android TV boxot szeretném működésre bírni a popcornflix-szel.

(#202) hörcsi77


hörcsi77
tag

sziasztok

ma megérkezett egy MXIII 1G+8G box hozzám. Ez már a második, az elsőt (2G+8G) használom kb 1 éve.
viszont ezzel az a bajom, hogy a filmek 95%-át hang nélkül játssza le. beállításokban sok variáns nincs viszont a build No: k200C-user 4.4.2 KOT49H 20151211 test-keys. a réginél viszont 111k4.
valaki találkozott hasonlóval? a verziószám lehet a probléma vagy valami más a baj.
előre is köszi a helpet

(#203) Nerich


Nerich
csendes tag

Sziasztok!

Erről mi a véleményetek?

[link]

TX5 Pro Android 6.0 Marshmallow TV BOX Amlogic S905X 2GB/16GB 4K H2.65 KODI HDMI2.0 Bluetooth 4.0

Amlogic S905X Chip
Excellent performance with Amlogic S905X Quad-core 64-bit ARM® Cortex™-A53 processor and Penta-core ARM® Mali™-450 GPU. CPU processor frequency up to 2.0GHz and GPU processor frequency up to 750MHz. Supports 802.11 b/g/n 2.4G Wi-Fi.
4K Resolution & HDMI2.0
Adding H.265/HEVC video decoding up to 4K, could be also used as a pretty good gaming platform or a media center. HDMI2.0, 4K*2K@60fps UHD video display, making your favorite contents look much more clear on the big screen.
2GB RAM & 16GB ROM
Install your favorite apps and customize away! With the TX5 Pro, you're not limited so you can personalize the experience the way that you like. The 16GB internal storage gives you space and freedom to install apps without having to always worry about running out of space.
Android 6.0 Marshmallow
Enjoy customization on the highly evolved Android 6.0 Marshmallow. Enjoy the best of Google with voice commands, hangouts app and Google Drive to ease your life.
KODI
It integrated the latest KODI media player software, with full functions of the multimedia entertainment. Infrared remote control allows you to enjoy your wonderful life which the wireless brings to you.

Operating System: Android 6.0
Chipset: Amlogic S905X
Output Resolution: 4K
RAM: 2GB
NAND Flash: 16GB
Multifunction: HDMI 2.0, 4Kx2K@60fps display, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI
Video Decoding: H.265, H.264
CPU: Quad-core Cortex-A53
GPU: Mali-450
Processor Frequency: 2.0GHz
Interface: RJ45, Micro SD Card Slot, USB 2.0, HDMI2.0, Power Port, SPDIF, AV
Memory Card Type: Micro SD/TF card
Wi-Fi: IEEE 802.11b/g/n
Google Play Store: Support
Wireless Keyboard/Mouse: Support
Support Language: Multi-language, English, Russian, Czech, Danish, German, Spanish, French, Italian, Dutch, Polish, Norwegian, Portuguese, Slovenian, Finnish, Swedish, Turkish, Greek, Hebrew, Korean, Japanese, Chinese
Net Weight: 400 g / 14.11 oz
Size: 195 x 115 x 65 mm / 7.68 x 4.53 x 2.56 inch
Package Contents:
1 x TX5 Pro Android TV Box
1 x IR Remote Control
1 x HDMI Cable
1 x Power Adapter (Note: Right plug of adapter would be sent according to your shipping country)
1 x English User Manual

Ár: ~15.000,-Ft

Köszönöm szépen a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#204) KTU válasza Nerich (#203) üzenetére


KTU
addikt

Inkább ezt vedd, EU 2GB RAM, 16GB ROM, US $51.99 kb. 14,139.24 HUF
Van vele tapasztalat, olcsóbb, használható android van rajta, gigabit lan, 5.8GHz WiFi, infratáviránító akkor is viszi ha nem ráirányítod, van rá LE biztosan, stb. topikja

Szerintem a 905X az X-el nem több hanem kevesebb, a SOC-nak egy olcsóbbított változata. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#205) feripalijani


feripalijani
csendes tag

Sziasztok!

Rendeltem aliról egy NEXBOX A95X tv boxot, hogy felokosítsam vele a 8 éves panasonic plazma tv-m. Ma jött meg és próbáltam beüzemelni de nem sikerült. Először a tv saját HDMI kábelével próbálkoztam, később az eredetivel amit a boxhoz adtak,aztán másik TV -n (1 éves samsung) is kipróbáltam de semmi. Nem is érzékeli. Kéken világít a led ha bevan kapcsolva, azzal nincs gond. Távirányítóra is reagál, viszont nem játsszik ki semmilyen képet a tv re, és nem is érzékeli. Nem tudom mivel kéne próbálkoznom, már írtam az eladónak..

Üdvözlettel,köszönettel Ferkó Palkó Jankó!

(#206) Castell válasza feripalijani (#205) üzenetére


Castell
aktív tag

Gondolom megpróbáltad az áramtalanítást is.

Fogpiszkálós módszer is van a youtube-on, ezt csak saját felelősségre:

[link]

Recovery menübe belépve tudsz factory resetet csinálni.

Nekem néha csinál olyat a boxom, amit leírtál, de áramtalanítás után újra van kép és működik a box.

[ Szerkesztve ]

(#207) Future today


Future today
csendes tag

Erre nem tud valaki segíteni?: Laptopon böngészőben a popcornflix weboldalon le tudom játszani a filmeket. Viszont ugyanazon a laptopon a KODI-ban nem indul semmi, és ugyanúgy, Androidos TV boxon sem indul a KODI-ban semmi a popcornflix app-al. Valami beállítást kéne csinálnom? De hol és mit? Elsősorban az Android TV boxot szeretném működésre bírni a popcornflix-szel.

(#208) Herbi85


Herbi85
újonc

Sziasztok!

Egy olyan problémával fordulok hozzátok, hogy vettem egy MX3 boxot, és routeren keresztül szeretnék rajta futtatni filmeket pc-ről. A box látja, hogy miket osztok meg, de amikor megpróbálok belépni rá akkor kér valami felhasználónevet meg jelszót. A megosztási központban már kikapcsoltam a jelszóval védett megosztásokat is, de ugyanúgy nem tudom elindítani a lejátszón.
SMB hálózaton keresztül próbálja meg elérni a pc-t.

Ebben tud nekem valaki segíteni?

Üdv, Herbi

(#209) Castell válasza Herbi85 (#208) üzenetére


Castell
aktív tag

A jelszót mindig kéri, ha nincs beállítva akkor is. Én beállítottam a PC-mre egy jelszót és utána működött az SMB-n keresztül történő lejátszás. Próbálgattam én is minden lehetőséget, de ez egyetlen megoldás vezetett eredményre, hogy lejelszavaztam a gépem.

(#210) Castell válasza Future today (#207) üzenetére


Castell
aktív tag

Szerintem a kiegészítő a ludas. Kodin belül rengeteg kiegészítő van, főleg a filmesek, amik nem működnek...

(#211) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok! 10-15k kozott kene valami box anyoseknak. Szinte csak filmnezesre lenne hasznalva, jo lenne ha kezelne normalisan egy kulso vinyot. BT szinten fontos, bill + eger valószínűleg kell majd hozza. Hdmi-n lenne a tv-re kotve. Ennyi penzert van ra esely, hogy normalisan szaggatas nelkul fogja jatszani az mkv, dvix fajlokat HD minosegben? Fhd-t egyaltalan nem neznek. Ja, meg ami fontos, az a taviranyito.

Kulfold termeszetesen jatszik, de mindenkepp paypalon keresztul szeretnek fizetni.

(#212) tboy93


tboy93
nagyúr

Ez vallalhato vagy ennyiert mar inkabb 8 magos android 6.0-s kutyut nezzek?

(#213) Castell válasza tboy93 (#212) üzenetére


Castell
aktív tag

Nem is inkább a magok száma, hanem inkább legyen minél frissebb a rendszer, mert pl. a 17-es Kodi a KitKat-re már nem telepíthető. Tehát inkább 6-os androidosat válassz, vagy még az 5-ös is belefér.

A másik a 2 GB ram, szintén jó, ha nem 1GB. (időtállóbb) Bár hozzáteszem, az általad leírtakat, arra elég lenne az 1 GB is. Szóval az mkv, dvix fájlokat HD-ben simán tudjátok nézni, még az 1 GB-os verzióval is.

A külső vinyós dolog meg lutri, nem tudni, hogy felismeri-e majd a doboz. 90%, hogy igen. Az én dobozom már nem képes felismerni a korábban felismert vinyómat, a miértjét én sem tudom, a napokba készülök ennek utána járni... Sőt azt is csinálja a boxom, hogy a Google accountomat egy idő után eldobja, tehát a playről való letöltés sem megy (mondjuk manuálisan meg tudom oldani, meg amúgy sem töltök onnan semmit), de akkor is fura. A fiókot meg újra "felvenni" sem tudom, mert kommunikációs hibával kidob.

Szóval az éremnek van másik oldala is. A kínaiak ontják magukból ezeket a dobozokat, rengeteg noname, replika vagy különböző fantázia néven gyártott box kerül forgalomba, amiknek ezek a bugok az eredményei, ezt előre soha nem tudni, hogy éppen milyen hibával kell majd szembenézni. Tehát support nulla. A márkás dobozok, meg horror árban vannak.

Összeségében én elégedett vagyok, mert ezek a hibák a felhasználhatóságot nálam nem befolyásolják...

[ Szerkesztve ]

(#214) tboy93 válasza Castell (#213) üzenetére


tboy93
nagyúr

A kodi pontosan micsoda is? :D

(#215) tboy93


tboy93
nagyúr

Mondanátok erről egy véleményt? [link] Kuponnal 50$, specifikációra elég szimpi. Néztem egy német tesztet, abban dicsérték...

8 magos cpu, 2gb ram, 16gb rom, kodi 17, android 6.0

[ Szerkesztve ]

(#216) KTU válasza tboy93 (#215) üzenetére


KTU
addikt

Itt érdeklődj.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#217) Spartaqs


Spartaqs
csendes tag

Sziasztok! Rendelhető jelenleg vám nélkül box 2gb rammal az ajánlott típusoktól? Végig néztem pár webshopot pl gearbest de nem találtam. Köszi

(#218) Castell válasza Spartaqs (#217) üzenetére


Castell
aktív tag

Üdv,

szerintem nem. 22 EUR a határ, ezalatt biztos nem kapsz 2 GB-os verziót.

Nagyjából 10 ezer Ft-tól indulnak a 2 GB-os verziók, Az áfa 27%, a posta kezelési költsége pedig 2500 Ft.
Így cca. 15000 Ft lehet egy 10 ezer Ft-os boxból. Itthon jóval 20 fölött kapsz 2 Gb-os verziót. A garancia miatt sem kell nagyon aggódni, ritkán fordul elő, hogy a box nem működik.

Az áfa kérdését persze leegyszerűsítheted, ha EU-n belül rendelsz. Pl.:

[link]

Érdemes sok helyen nézelődni, ez pl. egy jó ajánlat szerintem és a "vámolással" sem kell vacakolni.

(#219) Spartaqs válasza Castell (#218) üzenetére


Spartaqs
csendes tag

Köszi. ebayről nem rendeltem még csak ali meg webshopok de akkor keresgélek ott is.

(#220) Ciccuka válasza tboy93 (#212) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ennyiért inkább már S912-t. Elég lenne az S905 is, ha azt vesszük figyelembe, amit leírtál, de amit linkeltél az pont túlárazott. A gyári távirányítók inkább csak bekapcsolni jók, másra nem igazán.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#221) KTU válasza Ciccuka (#220) üzenetére


KTU
addikt

Igaz hogy S912, zöld bevillanás, nincs LE :U
Ha ..opórollerre akarod küldeni, akkor S912.
Valamikor majd biztos jó lesz,
De még nem az.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#222) Ciccuka válasza KTU (#221) üzenetére


Ciccuka
veterán

Szinte csak filmnezesre lenne hasznalva
Arra még egy S805 1GB is megteszi. Anyósnak biztosan nincsenek olyan magas igényei.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#223) tboy93


tboy93
nagyúr

MXQ Pro Amlogic S905 2GB/16GB lett végül. Faternak ilyen van, ki tudtam próbálni a fullHD monitoromon és elégedett vagyok a sebességével. Visz minden filmet szépen, külső vinyóról is. Igaz, hogy csak 5.1-es droid, de úgy voltam vele, hogy ez a kütyü tuti nem BUG-os, inkább rendelek ilyet és nem kísérletezek ismeretlennel, főleg hogy ajándékba lesz.

(#224) eisento


eisento
addikt

Sziasztok.
Szeretnem a haloban levo tvmet (lg 42lk530) felokositani mert most ossze van kotve a szamitogeppel hdmivel es ha asszony nez vmi filmet akkor addig en nem tudok kibontakozni pcn.
Olyasmi cuccra lenne szuksegem amit radugok a routeremre es be tudok allitani mondjuk egy mappat pcn amiben filmek vannak o kivalasztja es nezi en meg ugykodok a pcn. Tehat mint mondjuka plex app az okostvn. Jo lenne rajta youtube is.

Nem ertek hozza de havennek vmi kis boxot tvvel hdmi osszekot halokabel vagy wifi (router 2mre a tvtol) aztan annyi. Fullhd filmeket vigye 4k nem kell.
Adoval postakoltseggel egyutt max 15000ft.
Esetleg a boxhoz kell vmi? Kulon hdd vagy ilyesmi mert van egy 2.5-os 1 teras hdd itthon azt ra tudom dugni.

Elore is koszi.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#225) kjoo


kjoo
kezdő

Hali!

Ma megérkezett a KIII OTT TV BOX Kínából (2GBRAM/16GBeMCC flash). Rádugtam a HDMI kábellel egy monitorra, de "Check Video Cable" üzenetet kapok. A box helyett egy notebookba dugva a kábelt, rendben van a kép (monitor, kábel OK).
AV kábelt nem tudtam próbálni, mert nincs.
Amikor bedugom a kábelt, vagy bekapcsolom a dobozt, érzékeli a monitor, mert feléled, de aztán a fenti üzenet jön :(. Hiába várok percekig, semmi, csak a monitor alszik el.

Találkozott már valaki ilyennel?

Köszi:

KJoo

(#226) Ciccuka válasza kjoo (#225) üzenetére


Ciccuka
veterán

Jól be van dugva?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#227) tboy93 válasza kjoo (#225) üzenetére


tboy93
nagyúr

Yap, nekem is hasonlo modon tiltakozik a monitor a box ellen, a trukk annyi, hogy miutan osszedugtad a monitor menujeben a bemenetet allitsd at hdmi-re.

Illetve a hdmi kabelt tovig nyomd be a boxba, az elejen kicsit nehezebben megy bele :K

[ Szerkesztve ]

(#228) kjoo válasza tboy93 (#227) üzenetére


kjoo
kezdő

Hali!

A monitor alapértelmezett bemenete a hdmi. A csatlakozót ütközésig bedugtam, tövig nem tudom, de elég nagy erővel próbálom. A monitor észre is veszi, de nem adja képet.

Az AV kábel bekötéséről hol találhatok infót?

Köszi

KJoo

[ Szerkesztve ]

(#229) KTU válasza kjoo (#228) üzenetére


KTU
addikt

Másik kábel, másik monitor / TV.
Volt már fórumtárs aki 1 hónapot szenvedett,
1db kábel miatt. :U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#230) tboy93 válasza KTU (#229) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mint ahogy fater is. Megvette a boltbol a zsir uj av kabelt, otthon osszedugta es szar volt a hang. Azt hitte a box a rossz. Aztan egy masik kabellel hibatlanul szolt a cucc :U

(#231) kjoo válasza tboy93 (#230) üzenetére


kjoo
kezdő

Hali!

Igen, mert különböző bekötésűek vannak. Ezért kérdezem, nem tudja valaki, hogy melyik bekötés a jó?

Köszi!

KJoo

(#232) kjoo válasza kjoo (#225) üzenetére


kjoo
kezdő

Hali!

Kipróbáltam egy másik monitoron, azzal tökéletes :C

Átállítottam a felbontást, de az első moniotoron továbbra sincs semmi. :F

Köszi a tippeket :R

KJoo

(#233) giggino


giggino
csendes tag

Sziasztok!

A közelmútlban rendeltem Kínából egy "mezei" Dolamee D5 Android TV Boxot. UPC-s révén telepítettem rá a Horizon GO -t. Amikor az élő adást szeretném nézni egy fekete képernyőn a következő felirat jelenik meg:
"Unfortunately we are not allowed to stream video via video out or via screen mirroring." A kiválasztott csatorna hangja megy a felirat alatt. Amikor visszalépek, kb 5-6 másodpercre megjelenik a csatorna képe, aztán visszaáll a csatornaválasztó oldalra.
Úgy tűnik mintha szoftveresen tiltanák a stream video megjelenítését. Van valakinek ötlete hogy lehetne áthidalni ezt a problémát?

A BeeLink X2 Box-on tökéletesen megy a Horizon GO. (Több típust még nem próbáltam.)

[ Szerkesztve ]

(#234) hzsolee válasza tboy93 (#223) üzenetére


hzsolee
őstag

Szia!
Egy linket kérhetnék ? (ahol vetted). Az Alin nézegetek, de elveszek a kínálatban. Jó lenne egy kipróbált típus-eladó.

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#235) Balinov válasza giggino (#233) üzenetére


Balinov
félisten

jellemzoen az ilyen tv-s appok nem szeretik ha rootolt keszuleken futnak, lehet nalad is ez a gond (tipikusan hasonloan viselkednek pl. banki alkalmazasok rootolt droidon)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#236) tboy93 válasza hzsolee (#234) üzenetére


tboy93
nagyúr

Geekbuyingrol rendeltem :K

(#237) Stehe


Stehe
aktív tag

Sziasztok!

Xiaomi Mi Box-al van valakinek tapasztalata?

Tv-boxet szeretnék, az alábbi elvárásokkal:

- Legyen rajta USB
- Tudjon hálózati meghajtón lévő HDD-ről filmet lejátszani 1080p-ig (akár 30Gb-os fájlokat is)
- Feliratokat jól vigye, lehetőleg legyen paraméterezhető
- Telefonnal össze lehessen kapcsolni, lehessen irányítani (pl. ha telefonon elindítok egy Youtube videot, tv-n le tudjam játszani)

Hirtelen ennyi jutott eszembe, de ha van még ötletetek, milyen funkciókra érdemes még figyelni, örömmel veszem! :-)

A kütyüt egy 7 éves Panasonic plazmához venném, ami semmilyen okos funkcióval nem rendelkezik! :-)

[ Szerkesztve ]

(#238) hzsolee válasza tboy93 (#236) üzenetére


hzsolee
őstag

Ott még nem vásároltam, de :R

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#239) giggino válasza Balinov (#235) üzenetére


giggino
csendes tag

Nem rootolt a Box

(#240) kjoo válasza giggino (#239) üzenetére


kjoo
kezdő

Hali!

Nálam a TV-GO simán felment a Play Store-ból, fut is amíg nem akarom valamelyik csatornát nézni. Akkor azt írja, hogy nem sikerült megnyitnia próbáljam újra később. Alatta is kiír valamit, de nem tudom elolvasni, mert a régi, képcsöves TV-nek nem elég hozzá a felbontása.
Én nem root-oltam a boxot, gondolom gyárilag sem az, bár van pár előtelepített app rajta (pl.Kodi).
Hogy lehet meggyőződni a root-ról? Van akinél működik a TVGO most? Esetleg valami tipp?
Amit már megnéztem: nincs sok készülék regisztrálva a TVGO-ra, van internet kapcsolat, PC-n és telefonon is megy a cucc, csak a box-on nem :(.
A készülék: KIII 2G + 16G Mini Amlogic S905 Quad Core Android 5.1.KODI H.265 TV Box 2.4G/5G

Segítsetek, kérlek, mert pont a TV nézéshez kellene :U

KJoo

(#241) kjoo


kjoo
kezdő

Hali!

A boxom állítgatása, próbálgatása ráébresztett, hogy a távirányítóval ez nem lesz valami egyszerű. Ti használtok valami wireless mini billentyűzet-touchpad-et vagy egeret? Mit ajánlanátok?

Köszi:

KJoo

(#242) tboy93 válasza kjoo (#241) üzenetére


tboy93
nagyúr

Asztali BT billentyűzet + egér kombót :K 4-5k körül már van normális.

(#243) NetheЯRealm


NetheЯRealm
újonc

Sziasztok!
Én ezt ajánlanám: v88 android tv box

(#244) beach head


beach head
senior tag

Sziasztok! Tudnátok segíteni? Olyan megoldás érdekelne, amivel a távoli nagyszüleimmel tudnék videóhívást végrehajtani, úgy hogy az ők a tévéjükön (nem okos) látnának engem. Ehhez gondolom a legegyszerűbb egy olyan tv box lenne amire webkamerát lehet dugni, de láttam olyat is amibe van beépített kamera is. Ti mit ajánlanátok? 10-15 ezer forintból ki lehet ezt hozni? Előny lenne ha team viewerszerü progival lehetne távolról is kezelni, mert nem nagyon értenek az ilyesmihez.

(#245) Rico45 válasza kjoo (#240) üzenetére


Rico45
őstag

Szia!Nálam root-olt volt gyárilag a jó öreg Mk808 II.De töröltem a root-ot ,és azóta megy szépen a tv-go.De nálad valami más gond lehet,mert nem azt írja hibaként ,hogy root miatt nem működhet.

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#246) Petyuska111


Petyuska111
tag

Rendeltem egy Beelink Mini MX-t (S905), az lenne a kérdésem, hogy milyen játék controllert (gamepadot) érdemes hozzá venni (androidos játékokhoz)? Vezetékeset, bluetooth-osat? Ez egy PS3 controller, működni fog vele? Azt írják, hogy standard bluetooth 4.0-t használ, így elvileg igen, de erről ellentmondásos infókat találtam, volt ahol azt írták, hogy PS controllerek nem működnek androidos tv boxxal. Vagy itt van egy másik. Van valakinek tapasztalata? Ezek a PS vezérlők jóval olcsóbbak, mint amiket úgy hirdetnek, hogy androidos telóhoz, boxhoz. Ha valaki használ gamepadot, megírná, hogy konkrétan milyet (ami kipróbáltan működik is)? Köszi!

(#247) Franky2Ster


Franky2Ster
senior tag

SD adásokra elég az 1Gb LibreELEC-el?

(#248) kjoo válasza Rico45 (#245) üzenetére


kjoo
kezdő

Hali!

Köszi Rico45! Nálam android 5.1.1 van, lehet, hogy az az oka? Hogy lehet egyszerűen megnézni, hogy root-olt-e és ha igen, hogy lehet kikapcsolni?

Köszi!

KJoo

(#249) Rico45 válasza kjoo (#248) üzenetére


Rico45
őstag

Szia!
Szerintem nem root-olt a tiéd.Hisz akkor azt írná ki a tv-go.

Root Checker appal tudod csekkolni !
Ha root-olt akkor a SuperSu progival tudod törölni a root-ot(teljes root törlése) lehetőségnél!

5.1.1-en is kéne mennie pedig! Hívd fel vagy írj az ügyfél szolgálatnak! Hátha tudnak segíteni.

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#250) komzs


komzs
tag

Android boxra van valahol egy összefoglaló, hogy milyen programot érdemes feltelepíteni?
Van erre leírás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.