Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-08 07:24:37

LOGOUT.hu

Ha lesz egyszer időnk írunk egy téma összefoglalót addig is itt van 2 link...

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) cocka válasza Spec (#1497) üzenetére


cocka
veterán

Ez nem igaz a Horizon Gora. Nekem megy a boxon és rootolt gyárilag. Semmit nem állítottam be, csak feltelepítettem, bejelentkeztem és működik. Az elején még voltak ilyen baromságok, hogy kiírta, hogy lassú a kapcsolat stb.. de már ez sincs.

(#1502) Spec válasza cocka (#1501) üzenetére


Spec
őstag

Horizon GO-t is próbáltam, és az sem játsza le az adást. Az alkalmazás működik, be is tudok lépni, de amikor kiválasztom az élő adást, akkor kiírja, hogy:

"A tartalom kijátszása külső eszközre nem engedélyezett" Az adás hangja megy alatta, ki is írja a csatorna nevét, de kép nincs.
Mit kellene állítanom akkor, hogy jó legyen?

Elvileg még csak nem is nagyon érzékelheti, hogy külső megjelenítőn van, mert nem hdmi-vel, hanem analóg AV kábellel van a TV-re dugva. Nem értem miből gondolja, hogy külső megjelenítőre megy a jel.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#1503) kenand válasza Spec (#1502) üzenetére


kenand
Topikgazda

És HDMI-vel is próbáltad? lehet az a baja hogy az analóg kimeneten akarod küldeni..

(#1504) Spec válasza kenand (#1503) üzenetére


Spec
őstag

Azzal természetesen nem, mivel egy hagyományos crt TV-n akarom használni. Innen indult az egész problémakör is, és azért ezt a boxot választottam, mert ezen van analóg AV, és hdmi kimenet is. Így nem kell átalakítóval mókolni.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#1505) kenand válasza Spec (#1504) üzenetére


kenand
Topikgazda

Azért megérne egy próbát HDMI kimenet estén is jön-e a hibaüzenet...

(#1506) Spec válasza kenand (#1505) üzenetére


Spec
őstag

Kipróbáltam, és sajnos ugyanez a helyzet. Rádugtam a monitoromra, és ott ugyanezek a hibajelzések jönnek TV GO- nál is, és Horizon GO esetében is. Most azt is eltudtam olvasni, hogy TV GO is azt írja, a már említett hibaüzenet alatt egy pillanatra felvillanva, hogy "A külső megjelenítő eszközökön való megjelenítés nem támogatott". Szóval mindkét alkalmazás esetében tiltva van, hogy kiküldjem a jelet külső megjelenítőre.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#1507) cocka válasza Spec (#1506) üzenetére


cocka
veterán

Na majd nemsoká megnézem a Horizon Got. És szólok, hogy nálam megy-e, mert élő adásokat nem szoktam ott nézni, csak a visszanézőt.

A TV GO az alapból felejtős, az nekem se ment.

Mellesleg miért akarsz egyszerre kettőt használni? Gondolom amúgy sincs egyszerre két előfizetésed vagy UPC vagy Telekom.
Meg ugye még van a Mindig TV meg a MyTV, de ez utóbbi kettő simán megy és az ingyenes adásaikhoz nem kell semmi.

(#1508) cocka


cocka
veterán

Na szóval, HDMI kábelen keresztül Venz V12 Ultrával a Horizon Go belépés után tökéletesen működik.

Milyen Android van azon az eszközön? Az enyémen 6-os.

[ Szerkesztve ]

(#1509) Andie


Andie
őstag

Azt tapasztalom, hogy nagyon nehezen találja meg a Wifit a box. Mi lehet az oka? Ott van a routertől kb 1 méterre a tv hátamögé ragasztva. Bekapcsolom a libreelecet, és sokszor 10-15 percig is keresgéli, 1:00-ról indul az időkijelzés, és azt írja a wifinél hogy "failure". Aztán egyszercsak magára talál.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#1510) Spec válasza cocka (#1508) üzenetére


Spec
őstag

5.1.1-es Android van rajta. Szerintem az hogy nálad megy a Horizon GO szerintem puszta véletlen, és szerencse kérdése. A legtöbb helyen azt olvasom, hogy szoftveresen tiltva van a külső megjelenítők használata mindkét alkalmazásban.
Azért szeretném mindkettőt használni, mert a családban van mindkettő előfizetés, és eltérőek a csatornák is, és az elérhetőségük is változó. A Telekom előfizetés a sajátom, a UPC anyosoméké. De már egyel is megelégednék, de egyik se megy.
A MindigTV, és a Telenor MyTV megy, és le is játsza szépen. Viszont ezeken csak pár csatorna elérhető, főleg a királyi adók.
Azért azt röhelyesnek tartom, hogy külön fizetek egy szolgáltatásért, nem is keveset, ami nem működik, ami meg ingyenes az tökéletesen működik.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#1511) cocka válasza Spec (#1510) üzenetére


cocka
veterán

Szerintem mást is meg kéne kérdezni, hogy 6-os Androidon az eszközével megy-e a Horizon Go. Nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy igen.

Adatok, eszköznév: Venz V12 Ultra
Android: 6.valami
Rootolt: igen

Többiek is írhatnának ilyesmit és akkor mehet az adatgyűjtés. :DD

(#1512) tthom válasza cocka (#1511) üzenetére


tthom
senior tag

Kérdés, mit értetek az alatt, hogy megy..? :)
Mókolás nélkül megy, egérrel használhatóan megy, eredeti távval megy? :)

(#1513) Spec válasza tthom (#1512) üzenetére


Spec
őstag

Nekem teljesen mindegy hogy hogy megy, csak a TV adásokat játssza le. Én már ennek is nagyon örülnék.

Egyébként már nem görcsölök a problémán, megoldottam Kodi-val, és online streamek hozzáadásával az ingyenesen felüli legtöbb TV adás pótlását, úgyhogy kompromisszumokkal ugyan, de megoldódott a gondom.

Ami az Android verziókat illeti, mindkét alkalmazásnál annyi a követelmény, hogy 4-esnél legyen jobb.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#1514) cocka válasza tthom (#1512) üzenetére


cocka
veterán

Kérdés, mit értetek az alatt, hogy megy..?

Elindul a program és lejátszhatók benne az élő adások és a visszanézős videok is. Ugye ami tiltva van az az RTL és társainál az előretekerés.

Így értem.

egérrel használhatóan megy, eredeti távval megy

Ilyen bonyolult felületű appokat meg se próbálok távirányítóval működtetni. Egérrel megy.

(#1515) tthom válasza Spec (#1513) üzenetére


tthom
senior tag

Tesztelve, ami megy egérrel vagy bluetooth joystickkal:

Pendoo S912, Beelink GT1 klón, a Beelink 6os szoftverével: legújabb Horizon GO
BM8 Pro S912: Android 6: legújabb Horizon GO
Yoka KB2 S912: Android 6: legújabb Horizon GO
Sony W75c tv, Android TV 6: 2.3.9 -es Horizon GO + Screen Rotate

Szerintem az Android TV alapúaknál egyedi verzió kell, a normál telefon / tablet androidoknál meg mindegy.

(#1516) Headbang válasza Andie (#1509) üzenetére


Headbang
aktív tag

Engem wpa2 wifi titkosítás esetén percenként ledobált. Meg sokáig is tartott neki megtalálni a routert. Kénytelen voltam sebezhető WEPre állítani a routert. Érdekes hogy ezzel nincs gondja. Bár mondjuk már nincs szükségem a wifire, utp patch kábellel sokkal jobb a kapcsolat.

(#1517) tthom válasza tthom (#1515) üzenetére


tthom
senior tag

Még egy Nexus Player-en majd megnézem, azon Android TV 8-as van, csak még nem volt rá időm.

(#1518) cocka válasza Headbang (#1516) üzenetére


cocka
veterán

Nekem 10 méterre van a router és wifin így is 60-70 megabit/sec a sebesség, de 40 mindig megvan.

(#1519) Headbang válasza cocka (#1518) üzenetére


Headbang
aktív tag

Lehet a régi router a gond, szomszédban ugyanilyen box van mint nekem annak nincs gondja a wifi kapcsolattal. Mindegy mert most úgyis le lesz cserélve ez a régi tplink.

(#1520) Spec válasza tthom (#1515) üzenetére


Spec
őstag

Nagyon nem értek ezekhez a verziókhoz, de szerintem az nem Android TV, ami az én boxomon van, hanem egy sima tablet android. Android 5.1.1 API 22 (Lollipop).

Nem vágom, hogy mitől függ megy-e, vagy sem a lejátszás. Megnéztem, és a UPC support fórumán is azt írják, hogy tv box-okon nem támogatott a lejátszás külső megjelenítőre. Ez szerintem tiszta mázli kérdése, hogy megy egyes boxokon. Többen is panaszkodtak, most a hetekben is, hogy ugyanezt a hibaüzenetet dobja nekik. Valami nem gömbölyű itt nekem.

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#1521) cocka válasza Spec (#1520) üzenetére


cocka
veterán

Hát az Android TV egy másik platform szerintem, az a baj, hogy ez a topic össze lett mosva az androidot futtató boxokkal.

De másképp nem is tudnád android boxon futtatni, mivel egyik boxnak sincs saját megjelenítője. Szóval ezt letiltani marhaság is lenne, mivel egy tévénél és egy boxnál talán nincs is alkalmasabb megoldás erre. Max. HTPC vagy sima PC és web.

Nekem senki ne mondja, hogy tableten élmény tévézni. Nonszensz. :DD

(#1522) Spec válasza cocka (#1521) üzenetére


Spec
őstag

Hidd el én ezzel teljesen egyet is értek. Mégis az alábbi kép fogad, ha megpróbálok bármit is elindítani Horizon GO-ban, és a TV GO-ban is valami hasonló az eredmény. :(

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#1523) cocka válasza Spec (#1522) üzenetére


cocka
veterán

Nekem senki ne mondja, hogy tableten élmény tévézni.

Vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy tableten élménydúsabb tévézni, mint egy nagy(obb) képernyős tévén.

Spec, írjál már pontos hardver nevet és hogy milyen fw van rajta ill. milyen Android.

(#1524) tthom válasza Spec (#1522) üzenetére


tthom
senior tag

Csak azt tudom javasolni, hogy próbálj ki régebbi verziókat is, hátha valamelyikkel működik. Vagy legalábbis mást csinál. :)

Chromecast-od nincs a boxban / TV ben? Azt ha jól tudom engedi a Horizon Go. Telefonon, tableten rányomsz, aztán Cast to box / tv, amelyik épp van. Ha nincs benne, van pár Chromecast APIt használó program a Store-ban.

(#1525) stevelawyer válasza Spec (#1522) üzenetére


stevelawyer
csendes tag

Szia(sztok)!

Nekem ez van és a TV GO-n kívül mindent tudok rajta nézni. Horizont nem szeretem mert a nemzeti csatornákon kívül néha szokott akadni tökéletes net mellett. Telenoros is nagyon jó, de csak ingyenes csomagom van. Van valakinek tippje, hogy a TV GO-t hogyan leheljem életre? Annak a minősége számomra tökélestes lenne (pc) de azt írja, hogy nem támogatja a külső képernyőt.

(#1526) krealon válasza Andie (#1509) üzenetére


krealon
veterán

"Azt tapasztalom, hogy nagyon nehezen találja meg a Wifit a box. Mi lehet az oka? Ott van a routertől kb 1 méterre a tv hátamögé ragasztva."

Nem csoda, ha a TV mogott nem, vagy nehezen mukodnek a Wifi-s eszkozok.

1m-re erdemesebb UTP kabelt hasznalni.

(#1527) Necronom válasza stevelawyer (#1525) üzenetére


Necronom
senior tag

Pont errol beszelnek a sracok :) - kulso kepernyo...
Szerintem is valszeg OS bibi lesz ez, mert ugyfest 6.0-an siman megy

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#1528) stevelawyer válasza Necronom (#1527) üzenetére


stevelawyer
csendes tag

Sajnálom. :( Pedig pont azért vettem tanix boxot mert 7-es van rajta, tud mindent és nem egy ökör ára.

[ Szerkesztve ]

(#1529) Necronom válasza stevelawyer (#1528) üzenetére


Necronom
senior tag

nalam pl nincs ilyen kulso kepernyos hibauzenet - csak a digi online nezem, nincs mas elofizetesem
ha tudtok mondani ingyenes lehetoseget amit erdemes megnezni, szivesen tesztelek
nekem tovabbra is X96 mediabox 6os droiddal
nezelodok a 7esek fele, igazbol teszt celjabol, meg kivancsi vagyok mit tud a 7es amit a 6os nem

ps: no meg arra is kivancsi vagyok, hogy az ajanlasok ellenere miert vasarol mindenki 7.1-es boxot vagy esetleg 5.1eset - kikerulve a jot, ami koztudottan mukodik :)
Spec kollegat is sajnalom, de nala sem lennenek gondok, ha raszanta volna magat egy plussz dobozkara, ami analog jelet keszit a HDMI-bol es egy 6os mediaboxxal mar gond nelkul filmezhetne...mostmeg ugye szivas van :(

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#1530) Headbang válasza Necronom (#1529) üzenetére


Headbang
aktív tag

Én pl. egy srác YouTube tesztjei alapján vettem a mecool boxomat. Nem az itteni ajánlások alapján. Bár már azt tudtam, hogy amlogicos boxot akarok, mert a rockchipről jókat nem hallottam a mobilos vonalról. Nem gondoltam, hogy az android verzióval bármilyen gond lehet. :) (Bár a mecoolnál éppen nincs is gond a 7.1el.) Úgy voltam vele minél frissebb annál jobb. Mivel valószínűleg meg is reked a cucc ezen az Android verzión.(Gondolom mások is ilyen logikával indultak neki.)

[ Szerkesztve ]

(#1531) Necronom válasza Headbang (#1530) üzenetére


Necronom
senior tag

en pedig elolvastam az Amlogicos topik jo nagy reszet :)
es nem bantam meg a vetelt
persze, hogy meg fog rekedni az OS ott ahol van, de ugygondolom, hogy arra mindig jo lesz amire ki van talalva
de en is szemezek egy 7.1-essel :P, pusztan kivancsisagbol innen mar

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#1532) Kolix8


Kolix8
újonc

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, rendeltem egy X96 mini 2GB-os tv box-ot a régi "buta" tv-hez. Plex-et használok a szerver gépen elérhető filmekhez. Először csak a Plex appot próbáltam használni, de mivel nem volt hang a filmek lejátszásakor, illetve, ugráló képkockák jelentek meg állandóan, így Kodi-n keresztül indítottam el a Plex-et mint videó kiegészítő. A hang így már tökéletes, viszont az ugráló, elmosódó képkockák a képernyőn eléggé zavaróak... Valaki találkozott már esetleg ilyen problémával? A filmek .mkv formátumban vannak. Ez a probléma csak a tvbox-on jelentkezik, mobilon, Samsung smart tv-n, más számítógépen mindenhol tökéletesen lejátssza a Plex.

Köszönöm

(#1533) Headbang válasza Necronom (#1531) üzenetére


Headbang
aktív tag

Amúgy fura, hogy az Amlogicos topikban egy szót nem írnak a miracastról.

(#1534) Necronom válasza Headbang (#1533) üzenetére


Necronom
senior tag

senki sem probalta igazan, en kerdezgettem anno...
ugynezem, hogy igazbol senkit sem erdekel a tema, de azert hebe hoba megis :)

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#1535) Spec válasza Necronom (#1529) üzenetére


Spec
őstag

Nézd, azért döntöttem emellett a box mellett mert egyéb tekintetben ár/érték arányban kimagaslóan jó, és bőven elég arra amire nekem kell. Mivel csak egy sima crt tv-n használom még így is sokkal nagyobb tudású, mint amire használom.

Ebben van eleve analóg AV kimenet is, és van wifi antennája is, ami fontos volt számomra a jó vétel miatt, mert az a helyiség, ahol használom, távol van a routertől. Összehasonlításképpen a mobilomon egy csík a wifi jel, vagy egy sem abban a szobában, ezen meg fullon van. Ennyi jelent a jó antenna.

Azt én is sajnáltam, hogy csak 5.1-es android van benne, de 6-ossal, 7-essel nem találtam hasonlót, csak a szokásos kis "kocka" boxokat, antenna, és AV kimenet nélkül. Egyébként megnéztem a hivatalos oldalakat, és mindenhol azt írták, hogy TV GO-nak, és Horizon GO-nak 4-esnél magasabb verzió kell, és sehol nem írták egy szóval se hogy ilyen TV boxokon nem engedélyezett a külső megjelenítő használata, ezért is gondoltam, hogy megfelelő lesz számomra. No meg azt se írták sehol, (itt se írtátok), hogy szinte csak 6-os androidon megy Horizon, a TV GO meg egyiken se.

Amúgy a kütyüt 20 dolcsiért (kb. 5000 Ft-ért) vettem, postával együtt, aminél árban se nagyon találtam jobbat. Az ajánlott sláger boxok, még akciósan is olyan 8-10-nél indulnak, de inkább 15-20 körüli árban vannak, és erre még rájött volna, olyan 3-4000 Ft csak a HDMI/AV átalakítóra. Így az egészet harmad áron megúsztam, ami nem egy utolsó szempont. Nekem teljesen megfelel, működik szépen, leszámítva ezt a trógerságot, hogy a TV GO, és Horizon nem megy rajta, de ezt meg nagyjából a MindigTV-vel, a Telenor MyTV-vel, és a KODI-val áthidaltam. Minden egyébre meg tökéletes számomra. 5000-ért meg főleg :)

(#1523) cocka:
A TV BOX paraméterei az alábbiak:
Típus: EMISH X800 TV Box
OS: Android 5.1.1 API level 22
CPU: 8 magos ARM Cortex A53 1,5 GHz (SoC: Rockchip RK3368)
GPU: PowerVR G6110
RAM: 1 Gbyte DDR3
ROM: 8 Gbyte
A készülék nem rootolt!

Íme a verziószámok:

(#1524) tthom: Chromecastot nem tud a box szerintem ,a TV meg főleg nem, mert az egy sima crt TV, de igazából nem is kell már, mert KODI-val áthidaltam a gondokat. Amúgy se akarnék még a mobilommal is vacakolni, hogy onnan átküldjem a jelet a box-ra, arról, meg a TV-re. Ez már túlzás lenne :)

[ Szerkesztve ]

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#1536) Necronom válasza Spec (#1535) üzenetére


Necronom
senior tag

Nem is a box hasznahatosagat vitattam en, fokepp nem ennyiert....
Hanem az igenyeket
Ertem en is hogy olcso, no de ha nem jo arra, amire szantad, akkor nekem kb 0Ft-ot er, hiszen megsem olyan amit szeretnek
Lehet kompromisszumokat vagy megoldast talalni
Mi sem vagyunk szerintem mindenhatok, csupan irtunk valamit, ami szerintunk jo
Az meg anyiba kerul amennyibe - az arakat sem en befolyasolom :)
Ertsd ezt azt egeszet mokasan, hiszen orulok, hogy talaltal egy olyan boxot ami hellyel-kozzel kielegiti az igenyeidet - csupan ertsuk meg egymast, hogy ki mire mit irt, arra kerlek

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#1537) kenand válasza Kolix8 (#1532) üzenetére


kenand
Topikgazda

Android 7.1 van rajta? Azzal vannak problémák Android 7.1-gyel.
Android alatt esetleg próbáld az SPMC-t

Tegyél SD-re LibreElecet tökéletes lesz.

(#1538) Necronom válasza kenand (#1537) üzenetére


Necronom
senior tag

LE-n van Plex?

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#1539) beemine


beemine
újonc

Sziasztok!

Kérlek adjatok tanácsot, a következőre keresek tv box-ot.

Egy lcd/led tévére lenne rátéve hdmi-n. Google drive (vagy más telepíthető drive) mappában lenne médiaanyag (videó (fhd), kép), amit játszania kellene, repeat track vagy repeat all módban.
Telepíthető ilyen androidos boxra egyáltalán google drive? A player fogja tudni olvasni a videofajlt drivebol?

Köszönöm,
Üdv.

(#1540) ALFI70


ALFI70
csendes tag

Sziasztok !

Air Mouse Wireless Keyboard - Valakinek vélemény ?

https://www.geekbuying.com/item/H1-2-4Ghz-Air-Mouse-Wireless-Touch-Keyboard-without-Backlight-Black-386325.html

Szia Ez mennyire igaz ? .

https://www.geekbuying.com/item/MECOOL-M8S-PRO-Plus-4K-TV-Box-381461.html

Kínából jön és 2-7 napot ír ! Ez reális vagy csak Marketing !

Köszönöm !

(#1541) cocka válasza Spec (#1535) üzenetére


cocka
veterán

a szokásos kis "kocka" boxokat, antenna, és AV kimenet nélkül.

Enyém kis "téglatest" és van rajta antenna. De szerintem a mostani boxok 95%-án van külső wifi antenna.

AV kimenet, na ez egy érdekes kérdés. Eleinte fingom nem volt hogy mi ez, meg hogy honnan veszel olyan kábelt, ami ezzel kompatibilis, pláne hogy HDMI-s megjelenítők esetén ez nem létszükséglet.

Esetleg akkor ha a HDMI jelet DVI-n vezeted ki, mert akkor ugye nem lesz hang, viszont AV helyett ott az optikai hangkimenet. Nekem ez szintén "fantasztikus könnyítés", mert még egy DAC-ot is vennem kellett hozzá, hogy egy szimpla fejhallgatóra vagy analóg audio jackes hangszóróra ki tudjam vezetni. Csudás.

No meg azt se írták sehol, (itt se írtátok), hogy szinte csak 6-os androidon megy Horizon, a TV GO meg egyiken se.

Szerintem a TV GO-t jó párszor leírtuk, hogy nem megy.

RAM: 1 Gbyte DDR3

Nálam nincs túl sok app telepítve és megnyitva se, de így is 0.91 giga van foglalva a 3 giga ramból. Szóval 1 az valószínűleg semmire sem elég. Bár gondolom az 5-ös android vmivel kevesebbet igényel.

Chromecastot nem tud a box szerintem

Csak halkan kérdem, abban a pillanatban hogy androidos boxot használsz, miért lenne szükséged amellett még Chromecastra is?

még a mobilommal is vacakolni

Pláne hogy le is merül, a box meg ugye amíg van áram addig nonstop kapja az 5 volt, 2 ampert vagy valami hasonlót.

Lehet kompromisszumokat vagy megoldast talalni

Nyújtsa fel a kezét, akinek az androidos (nem Android TV-s) boxára telepíthető a Netflix. Csak úgy kíváncsiságból. Nálam nem engedi. Pontosabban a webről kiírja, hogy egyik eszközére sem telepíthető, a boxon lévő play áruházban keresve meg meg se találja.

LE-n van Plex?

Ha Kodi van, akkor Plex is lehet, mert Kodi bővítményként elérhető. Meg hát ugye halkan tegyük hozzá, hogy a Plex android app kemény 1 perces betekintést enged, ha olyan accountod van, ami nem tartalmaz semmilyen előfizetést, a kodis Plex bővítményre ez viszont nem érvényes. Ahogy pl. a Samsung Smart TV-s Plex appra sem.

Telepíthető ilyen androidos boxra egyáltalán google drive?

Tudtommal létezik Google drive-os Kodi bővítmény is, de én nem jutottam el a kipróbálásig.

A player fogja tudni olvasni a videofajlt drivebol?

Mivel gondolom annak a pluginnak az a célja, hogy a google drive-ról betallózza neked az ottlévő videofájlokat, valószínűleg igen.

[link]

(#1542) tthom válasza ALFI70 (#1540) üzenetére


tthom
senior tag

Olvasd el jobban. :)

"Shipping: in 2-7 business days"

Tehát 2-7 napon belül postázzák, nem pedig ideér. :)

Persze választhatsz futárt, az meghozza ennyi idő alatt, csak drágább lesz.

(#1543) kenand válasza Necronom (#1538) üzenetére


kenand
Topikgazda

Van olyan hogy Plex addon for Kodi, de személyesen nem próbáltam
(látom ár megválaszolták, bocs)

[ Szerkesztve ]

(#1544) Necronom válasza kenand (#1543) üzenetére


Necronom
senior tag

Igen, de koszonom! :)
Szeretnek osszerakni egy kis mediaszervert es meglehet LE lesz rajta
Igazabol csak videora kell, esetleg zenere - tavoli eleressel
Ki kell fundalnom meg hogyan legyen, meg mibol bar ez itt off....keresek neki topikot :)

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#1545) kenand válasza Necronom (#1544) üzenetére


kenand
Topikgazda

Olvasd el ezt

Ha még komolyabb kell lehet tolni rendes Linuxot is Amlogicos boxra, ott nagy a választék, akár mediaTomb stb is futhat. Nekem is Linux +mediaTomb fut a régi -másra nem jó -TV boxon

[ Szerkesztve ]

(#1546) Necronom válasza kenand (#1545) üzenetére


Necronom
senior tag

Koszi! :R

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#1547) Tuccciii


Tuccciii
csendes tag

Üdv Mindenki!

Szeretnék vásárolni egy Androidos TV boxot, amivel nem kell különösebben mókolni (LibreELEC-el nem akarok még foglalkozni), csak bekapcsolom és működik (persze Kodi stb. beállítása után).

Amire kéne, hogy menjen a Youtube, NAS-ról media lejátszás (FullHD, 4K, TrueHD hang) Horizon GO, stb...

2 box-ot néztem eddig:

Minix u9-H (https://www.geekbuying.com/item/MINIX-NEO-U9-H-4K-HDR-Amlogic-S912-H-Android-TV-Box-382909.html)

és

HiMedia Q5 Pro (https://www.geekbuying.com/item/Himedia-Q5-Pro-HI3798CV200-2G-8G-TV-BOX-391461.html)

Melyiket ajánlanátok a kettő közül? Melyik tud többet? Melyik lenen tartósabb vétel?

Válaszokat előre is köszönöm! :)

(#1548) Necronom válasza Tuccciii (#1547) üzenetére


Necronom
senior tag

A HiMedia tuti nem

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#1549) Tuccciii válasza Necronom (#1548) üzenetére


Tuccciii
csendes tag

Kifejtenéd, hogy miért nem ajánlod a HiMedia-t (kíváncsiság)? :)

(#1550) Necronom válasza Tuccciii (#1549) üzenetére


Necronom
senior tag

Sokat irtunk az 5.1-es android hianyossagairol
A 6-os droid jo mindenkinek tukepp mindenre amit irtal

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.