Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-09-08 07:24:37

LOGOUT.hu

Ha lesz egyszer időnk írunk egy téma összefoglalót addig is itt van 2 link...

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Breki válasza tamass.szabo (#1800) üzenetére


Breki
veterán

Mecool M8S miben különböznek pontosan a változatok, nekem is az van, de már annyi betűjelet látok kicsit kezdek belekeveredni.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#1802) mexel


mexel
veterán

Mecool M8s Pro+ nem ddr4-es. A tapasztalatokról meg igen sokat írtunk már itt is és a 905-ös topikban is, nem nehéz használni erre a keresőt. Minden le van írva a típusról bőven.
A rendeljkínait oldal meg annyira nem mérvadó hogy érdemes legyen onnan bármit is elhinni.

(#1803) tamass.szabo


tamass.szabo
tag

Na tegnap végre beüzemeltem a Mecool M8S Pro Plus boxot.
Egyelőre csak pozitív benyomásaim vannak.

Első dolgom volt felrakni rá a Nexus TV romot. Nekem tetszik, mondjuk még nem raktam tele programokkal. Youtube-on minden videó akadás mentesen ment, Netflixet, Kodit még nem próbáltam.

LE felrakásával kicsit meggyűlt a bajom, de mint kiderült, én voltam az idióta. Azt hittem, a 905x gépekhez már van valami alap device tree file, ami megfelel, de végül kiderült, hogy mégsem, így elsőre nem akarta feltelepíteni. Utána már minden jól megy.
Nem hipergyors az LE, de az én szokásáimnak maximáisan megfelel. 1080p-s videók nem akadtak, tudtam videót is streamelni, irányítását könnyen megszoktam a távirányítóval. Ami furcsa, hogy a boxx távirányítóját egyáltalán nem ismeri fel, de legalább a tv távirányítójával tudom irányítani, ami amúgy is igényesebb egy picit.

Ma tovább tesztelem a gépet. IPTV-t akarok rajta használni, csak még találnom kell valami normálisabb providert.

Úgy érzem, jó döntés volt emellett a típus mellett döntenem.

(#1804) mexel válasza tamass.szabo (#1803) üzenetére


mexel
veterán

Van remote.conf a távhoz LE alá és a dtb.img-t is cserélni kell a megfelelőre. A gyári android rendszer alól kell törölni pár fájlt ( károsnak tűnnek )és a Kodit is le kell cserélni mert 7-es android alatt nem tökéletes, de ezt már igen sokszor leírtuk. A kereső használata igen hasznos lehet mert minden le van írva erről.
A box jó darab, ha az optikai kimenet nem kell valakinek szerintem az egyik legjobb 905X box, tudja a Widevine level 1-et is. Létezik hibás Emmc-vel szerelt, de egyre ritkábban valószínűleg.
A nexus tv rom lehet hogy felesleges mert gyárilag a legújabb firm is TV OS alapú már. ( hátránya hogy kevesebb app érhető el a play-ben így )

(#1805) Attila B.


Attila B.
újonc

Sziasztok! Vettem egy mx96-os tévé okosítót. A gondom annyi, hogy nem látják a gépeim. Se a teló, se a tablet, pedig ugyanazon a wi-fin van mind itthon. Valami ötlet esetleg??? Köszönöm előre is.

(#1806) Gero66 válasza tamass.szabo (#1803) üzenetére


Gero66
csendes tag

Hello !
Milyen a távirányítója? Mennyire használható u2be-s címek keresésére? Esetleg érdemes venni hozzá valami billentyűzetes kütyüt?
Üdv.

Azt kapod vissza,amit másoknak adsz.

(#1807) Gero66


Gero66
csendes tag

Csak még egy kérdés.
Mire jó a L E ?
Köszi!

Azt kapod vissza,amit másoknak adsz.

(#1808) mexel válasza Gero66 (#1807) üzenetére


mexel
veterán

Médialejátszó. A kodit ismered? A LE egy kodi, csak önálló rendszerként, nem android alatt fut.

(#1809) Gero66 válasza mexel (#1808) üzenetére


Gero66
csendes tag

Köszi ! Profik vagytok ! Én meg lassan kezdem kiismerni magam a tv boxok között hála nektek.
Főleg hogy visszaolvastam ahogy javasoltad.
:R

Azt kapod vissza,amit másoknak adsz.

(#1810) Gero66


Gero66
csendes tag

Valaki írjon a gyári távirányító használhatóságáról. Valahogy nehezen tudom elképzelni hogyan tudom beírni egy keresendő film nevét. Megfelel az alap táv,vagy érdemes nézni plusz még hozzá vmi billentyűzetet.
Köszi!

Azt kapod vissza,amit másoknak adsz.

(#1811) Breki válasza Gero66 (#1810) üzenetére


Breki
veterán

Érdemes, korábban ajánlottam is, de van mobil app is szintén😁

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#1812) kenand válasza Gero66 (#1810) üzenetére


kenand
Topikgazda

Ha név alapján akarsz keresni akkor vannak 10 USD körül billentyűzetes távok...

(#1813) b-max


b-max
aktív tag

Kollégák , milyen TV-boxot érdemes venni ?

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#1814) cocka válasza b-max (#1813) üzenetére


cocka
veterán

Igazság szerint mondanám, hogy vegyél Venz V12 Ultrát, mert nekem is az van, de valószínűleg úgy is jönnének az ügyeletes lehurrogók, hogy tizedennyiért is vannak boxok, amik kétszer ennyit tudnak. Ezért inkább nem javaslok semmit.

Meg igazából ebben a topicban nincs is megkülönböztetve az Android OS-t és az Android TV-t futtató box. De ha jól értettem egy rahedli Android TV-s appnak megvan az Android OS-es verziója is.

Nekem személy szerint ez megfelel, elég egy netkapcsolat (akár mobilnet is) ahhoz, hogy tudjak nézni ingyenes csatornákat a MindigTV-n, a Horizon Go-n meg a Telenor MyTV-n.

[ Szerkesztve ]

(#1815) cocka


cocka
veterán

A többiek majd mondani fogják, hogy kalap szar, mert ezek a mobilos appok nem nagy képernyőre lettek optimalizálva, ezért a max. felbontás is messze elmarad még az 1080p-től is. De ha mondjuk a tévéd eleve max. fullHD-s, akkor ez annyira nem feltűnő. Másrészt a jövőre gondolva meg tudja 4K-t. Van rá Android 7.1.2 és még foglalkoznak vele. LE elvileg futtatható, de erre nem vennék mérget.

LE vs. S912 téma meg engem személy szerint nem érdekel, mert nekem kell az a pár androidos app is. Feleslegesen meg nem akarok vesződni a memóriakártya ki-berakosgatásával. Alap felhasználásra teljesen OK, Kodival minden formátumot lejátszik és támogat. A ram és a tárhely meg bőven elég.

Torrentet is leszarom, mert az meg amúgy is PC-n fut és ha át akarom tölteni a boxra, akkor hálózaton keresztül játszom le és nem a boxot terhelem feleslegesen a torrentezgetéssel, főleg hogy nem is arra való.

[ Szerkesztve ]

(#1816) tamass.szabo válasza b-max (#1813) üzenetére


tamass.szabo
tag

Szerintem a Mecool M8S Pro Plus egy teljesen korrekt gép, itteni ajánlásra vettem, nem bántam meg, szóval én is csak ajánlani tudom.
Bár annyiban kisegíthetnél minket, hogy elmondod, mire használnád, mert így elég nehéz konkrét ajánlásokat mondani.

(#1817) b-max válasza tamass.szabo (#1816) üzenetére


b-max
aktív tag

Semmi extra, Full HD filmek lejátszása USB-ről, LAN-ról, Youtube, esetleg 4K lejátszás. Kodi .. Amit ajálasz az tetszik, de milyen távezérlővel érdemes venni ?

Amúgy van most egy, pontos tipusát nem tudom, ami nem tetszik benne, hogy a VLC player szaggat kicsit , illetve nem is olyan szépek a szinek, mintha a TV-re kötném az USB-t , és úgy játszamám le.

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#1818) Necronom


Necronom
senior tag

Tovabbra is dicsoitem az X96 kis boxot :)
Tul is teljesitette a kivanalmakat jocskan, hiszen lassan nincs miert asztali gepet hasznalni...
Megbaratkoztam a sebessegevel is (bongeszo, FB stb) teljesen vallalhato most is azt mondom
A Kodi tobbnyire megfelo filmezni, az a nehany kivetel meg megy SMPC-vel doccenesek nelkul

Dolgozik rajta egy 1Tb es egy 500Gb wincsi, a memoriakartya slotban van egy 64Gb belso tarhelynek konfigolva, igy tukepp elengedo a tarhely mindenre, akar appokra, filmekre meg boseggel :)
Az 1Tb tarolom a nagy filmeket, a kisebbiknek a sorozatokat, a Kodi szepen rendezgeti oket
Hangban a mai igenyeket szerintem kielegiti, DD es DTS-ig bezarolag, hiszen az optikai kimenet erre kepes
Erosito hijjan nem tudom, hogy a Dolby Atmos es tarsai mennyire mukodnek megfeleloen, nincs HDMI kepes erolkodom, viszont a Denon amivel hallgatom teljesen megfelel otthoni celokra (6.1 DD, DTS)

Android fronton teljesen rendben van a 6.0.
Kapott egy launchert (microsoft) igy teljesen egy asztali gep hatasat kelti, de megmaradt a lehetosege annak, hogy taviranyitoval vagy akar a gamepaddal vagy akar bill es egerrel lehessen vezerelgetni (ennyi mindenre egy pc sem kepes :) )
Alig akadt olyan jatek vagy app ami nem mukodik rajta - miota vettem hozza egy wireless gamepadet
meg tobb jatekkal lehet jatszani, teljesen jo a GFX es igy gamepaddel az iranyitas is.
A Pubg nem megy - nem mintha barmit is szamitana :)
Youtube nezegetesere a Youtube TV hasznalom....se tobb se jobb nem kell
A box iranyitasara a TV tavvezerlojet hasznalom (CeC kepes a box meg a TV is)
Ezzel megy a Kodi es a Youtube is
Egybkent van mellette egy wireless eger+bill minden masra ami kell

Az Office 365 droidos verzioi es a webes is megfeleloen teljesitenek
Mindosszesen nehany olyan alkalmazas van amiert kell a win..igazbol mar csak egy jo videoszerkeszto es egy vektoros rajzprogram kellene - ezeken is rajta vagyok - aztan vegleg kikerul a napi rutinbol a pc
Igazabol nekem ketsegem nincs afelol, hogy ezt barmelyik hasonlo aru box uberelni tudna...bar emelkedik az X96 ara sajna

Nemtudom kinek lenne ettol tobb vagy mas igenye egy ilyen kis masinatol...
Fel eve teljesit lassan nalam, gond es hiba nelkul...egyszer ki kellett huznom es ujra inditani :) De csak a CeC miatt

[ Szerkesztve ]

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#1819) Headbang válasza Necronom (#1818) üzenetére


Headbang
aktív tag

Csak nem CAD progiban akarsz rajzolni a kis boxon? Vagy corel? Asszem csak viewer progik vannak droidra.

(#1820) Necronom válasza Headbang (#1819) üzenetére


Necronom
senior tag

Nem, dehogy. De neha szukseg van egyszerubb vektoros rajzokra
A Vector art studio teljesen megfelel az egyszerubb rajzocskakra - igy nagyjabol ez is megoldodott mar, nehogymar csak ezert kellene corelozni :)

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

(#1821) hattrickuser


hattrickuser
tag

Egy kis segítségre lenne szükségem. Ismerős megkért, hogy rendeljek neki egy tv-boxot, amivel tv-n Kodit tud használni movieshark kiegészítővel. A tv full hd-s, de ennél rendszerint kisebb felbontású filmeket néznének rajta vezetékes hálózatról. Szóval nem kell 4k, és külső meghajtóról sem lenne filmlejátszás. Röviden az a lényeg, hogy a Kodi gond nélkül menjen rajta vezetékes hálózatról, alacsonyabb felbontású filmekkel.

(#1822) kenand válasza hattrickuser (#1821) üzenetére


kenand
Topikgazda

Még nem próbáltam, de 8.9.x-es LibreElecen megy a Movieshark, bármely Amlogic 905x-es box jó hozzá.

(#1823) Leho_89


Leho_89
csendes tag

Sziasztok,

24/7 torrent letöltésre és 1080p filmnézésre lejátszásra szeretnék egy kütyüt. A lényeg, hogy legyen wifi, hdmi (gondolom ezek alap dolgok) és tudjon kezelni egy külsőházas 3tb-s vinyót USB-n.

Ezekre alkalmasak az ilyen készülékek, vagy akkor inkább valami NAS?

Fogyasztásra melyik a jobb?

Ha veszek egy ilyen wifis készüléket és azt mondjuk HDMI-vel rákötöm a TV-re, attól esetleg egy másik TV-n tdok róla filmeket lejátszani wifin keresztül?

Árban max 50.000-re gondoltam.

Köszi előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#1824) kenand válasza Leho_89 (#1823) üzenetére


kenand
Topikgazda

LibreElecet telepítve megy rajta a Transmission külső HDD-re.( 3TB-st nem próbáltam.)
Ki tud szolgálni más eszközt, DLNA-t is tud azaz a TV-k gagyi lejászója is látja.

(#1825) karesy


karesy
csendes tag

Sziasztok!

Egy box-ot vennék de néhány kritériumnak meg kéne felelni, és mivel ti valahogy "magasabbról látjátok" ezeket a dolgokat, biztos tudtok nekem segíteni!

Olyan boxot keresnék, amivel
- fullHD-s filmeket le tudok játszani, - gigabites Lan-ja van /a média szerver a gigabites hálón egy eldugott sarokba/, optikai hangkimenettel bír, hogy a hangrendszerhez hozzá tudjam kapcsolni, és hogy az iptv-t /vagy tvgo-t / tudjam tolni róla -és ekkor hátráltam ki a keresgélésből/, mivel valahol visszább olvastam tőletek olyat, hogy a kinaiak többsége nyitott, a tvgo pedig nem fut az unroot-os eszközökön... javítsatok ki a tévednék/.

Mit javasoltok?

[ Szerkesztve ]

(#1826) cocka válasza karesy (#1825) üzenetére


cocka
veterán

Tudtommal vannak módszerek unrootolásra, de az unrootolt állapot sem garancia arra, hogy a TVGO működjön. :D

(#1827) Etzel


Etzel
aktív tag

Sziasztok! Vettem ma használtan egy ue32c6000es samsung tv-t a hálóba. Ehhez szeretnék vmi alap boxot h menjen a Netflix és kodi mert lent a nappaliban van egy meglévő smb hálózat (raspi3) amin megy a torrent és a kodi.
Nem tervezek 720/1080-nal jobb minőséget nézni (a tv nem is tudná) de legyen folyamatos. Nem tudom h pl kellene-e az 5ghz-es wifis vagy elég a 2.4ghz-es is stb... kérlek szépen segítsetek választani.

Jöhetnek a UK ebayes linkek 1000el (itt élek kint).
Előre is nagyon szépen köszönöm :R

(#1828) Leho_89 válasza kenand (#1824) üzenetére


Leho_89
csendes tag

Itt most konkrétan melyik típusra gondolsz? Vagy az ajánlottak közül szinte mindegy?

(#1829) errorcode06


errorcode06
őstag

Sziasztok! 4K-hoz milyen boxot ajánlotok 20-30k környékén? Fontos lenne hogy a 4k (hdr?), fhd filmeket, sorozatokat stabilan vigye, ill legyen rajta usb, wifi, gigabit ethernet, optokai hangkimemet. Pana 58ex780-at hajtana meg. Valami normálisabb távirányítóval felszerelt modell kellene

Ha nincs ennyiért, természetesen hajlandó vagyok a kompromisszumokra mind funkciók, mint ár tekintetében.

[ Szerkesztve ]

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#1830) karesy válasza cocka (#1826) üzenetére


karesy
csendes tag

Köszi! Tehát két esélyes a tvGo-s project ... Ha kiveszem a képletből a tvgo-t úgy melyiket ajánlanátok Gb-es lanra, optikai hang kimenettel és kodival?

Tegnap volt egy kis időm, és mivel nem dobtatok modellt, lenyestem egy képernyő hibás 2 magos amd laptop kijelzőjét, feltoltam egy openelec-et, és gyönyörűen megy a kodi, sajnos csak 1 hdmi van rajta, és ha csak nem osztom el a hdmi-ket a tv és a hangrendszer között, csak sztereóba tudom a hangot átvinni, így mindenképp kellene egy okos kis doboz! Ettől függetlenül, berendeltem az ebay-ról egy kodi-s távirányítót a laposhoz, biztos ami tuti :D

A tippeket előre is köszönöm ;)

[ Szerkesztve ]

(#1831) kenand válasza Leho_89 (#1828) üzenetére


kenand
Topikgazda

Mecool pro plus 905x-ös, X96-ból az 905x-es. Lényeg hogy 905x-es chipeset érdemes választani. Az olcsósított 905w és a drágább 912 is problémás Libreeleckel, Android meg csak a a brand gépeken megfelelő (minix stb)
(#1829) errorcode06
Sajna olyan nem lesz, van olcsóbban jó,de a gigabites LAN-ról le kell mondani (vagy USB adapterrel pótolni, mivel USB 2-es a box nem lesz full gigabit de jobb lesz mint a 100-as)

[ Szerkesztve ]

(#1832) cocka válasza karesy (#1830) üzenetére


cocka
veterán

Először szerintem azt kéne eldönteni, hogy milyen OS-t akarsz a boxra. Androidot vagy Android TV-t. Mert ez utóbbihoz jóval kevesebb app van.
Hát én igazából nem merek ajánlani semmit, mert egyetlen boxot használok (Venz V12 Ultra), ennek használatában van tapasztalatom. Slussz.
A többieknek meg biztos volt lehetősége egy rakat boxot kipróbálni, hogy objektíven össze tudják hasonlítani, az ajánlottakat.

(#1833) errorcode06 válasza kenand (#1831) üzenetére


errorcode06
őstag

Értem. A gigabites mennyire zsebbnyúlós? Én pl ezt találtam hirtelen: Venz V10 PRO+ ami 32k itthon, 3 év garival. Tudnál ennél jobbat ajánlani?

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#1834) kenand válasza errorcode06 (#1833) üzenetére


kenand
Topikgazda

905-ös topikban vannak ajánlott boxok. jelenleg a 905x és 905d-s javasolt. Utóbbiból talán van gigabite-os változat is.

(#1835) errorcode06 válasza kenand (#1834) üzenetére


errorcode06
őstag

Köszönöm! Átslattyogok oda.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#1836) kenand válasza errorcode06 (#1835) üzenetére


kenand
Topikgazda

Személyes tapasztalatom a X96 (905w), x96 mini (905w) Tanix T3 mini (905w), Tronsmart S95 Pro (905) ha nem kell 4K hdr utóbbi tud gigabites hálót.
Nálam mind jól teszi a dolgát 95%-ban LibreEleccel, de a feleségem a 96x minit dualban használja (film nézés házi szerverről LibreEleccel) HBO GO Androidként indítva. Szóval még egy hölgynek is simán megy a dual boot felhasználás.
4K-t nem nézek, 1080p vagy 720p (ha prorejktort használok)

[ Szerkesztve ]

(#1837) Gero66


Gero66
csendes tag

Üdv mindenkinek aki a fórumot túrja!
vettem egy mecool M8S pro-t. Nem fogjátok elhinni,de olasz raktárból rendeltem és három nap alatt megkaptam. Komolyan gondoljatok bele, három nap. Nem semmi.
A kérdésem az,hogy melyik az a médialejátszó amit érdemes telepíteni.Letöltöttem egy filmet,és a magyar nyelv nem akart előjönni.Egyet letöltöttem azon jó volt a hang,de iszonyatosan szaggatottan ment a lejátszás.
BS playeren nem is volt lehetőség hangsávok közötti váltásra.Végül sikerült a saját lejátszóját beállítani,de nem gondolom hogy más ennyit szenvedjen egy filmmel.
Esetleg mik azok az appok amit érdemes még letölteni.
Köszönöm!

Azt kapod vissza,amit másoknak adsz.

(#1838) kenand válasza Gero66 (#1837) üzenetére


kenand
Topikgazda

Telepíts KOdit, SPMC-t, az keres is feliratot ha kell.
Ha andriod alatt így nem jó, tegyél rá SD kártyára Libreelecet/OSMC-t, azon biztosan tökéletes a lejátszás.
(a további kérdésed van fáradj át a 905 topikba)

[ Szerkesztve ]

(#1839) Gero66 válasza kenand (#1838) üzenetére


Gero66
csendes tag

Köszi a segítséget :K
( de hogy találom meg a 905 ös opikot?? vagy ez oldalt jelent?)
Elnézést a tudatlanságomért :W

[ Szerkesztve ]

Azt kapod vissza,amit másoknak adsz.

(#1840) focvis


focvis
veterán

Sziasztok!

2-3 éve használok egy Wetek Play boxot, eddig a Tarr Mobiltv tökéletesen futott rajta, viszont megszűnt a Tarr előfizetés a családban, így Telekom TV GO játszana.

A Play-ből nem engedte telepíteni a TV GO appot, rátettem apk-ból, sikeresen. Be tudok lepni, viszont a filmek nem indulnak el, hibaüzenet: töltsem újra. Felhívtam a Telekom ügyfélszolgálatot, azt infót kaptam, hogy média boxon nem működik.

Nálam is a gyári root lesz a probléma valós oka?

Köszönöm a segítséget!

(#1841) cocka válasza focvis (#1840) üzenetére


cocka
veterán

Nem az a baj, hanem hogy a boxon gondolom a progi érzékeli, hogy landscape a cucc meg hogy HDMI-n van kivezetve és emiatt nem hajlandó működni. Szóval unrootolhatod a boxod, nem fogsz elérni vele semmit.

(#1842) cocka


cocka
veterán

Valójában ezért baromság ez a korlátozás:

A TV csatornák Telekom TV-előfizetők számára érhetőek el, külön díj fizetése nélkül.

Azaz kifizeted a csatornákat és ha mondjuk egy másik helyiségben a boxot egy monitorra kötve szeretnéd a csatornákat nézni, akkor nem lehet emiatt a korlátozó baromság miatt.

UPC-nél ez teljesen rendben van.

(#1843) focvis válasza cocka (#1841) üzenetére


focvis
veterán

Köszönöm! :R

Van megoldási javaslatod? Esetleg ajánlott box, amin működik a TVGO?

(#1844) cocka válasza focvis (#1843) üzenetére


cocka
veterán

Nem tudom. Sose volt arra lehetőségem, hogy legalább 8-10-féle boxot kipróbáljak. Akkor tudnék esetleg objektíven nyilatkozni arról, hogy miket tudnak ezek meg melyiken megy a TV GO és hasonló appok.

(#1845) kenand válasza focvis (#1843) üzenetére


kenand
Topikgazda

905ös topik aktívabb, sok tulaj van kérdezz ott rá pontos típusra

De egyébként TVGo app ócska, és a hozzáállás is "németes" .....
Tarr TV app megy boxon is, sőt kérésemre módosították 1 hét alatt, hogy ne csak Wifin hanem LAN-on is menjen (pont a TV boxos működés miatt)

[ Szerkesztve ]

(#1846) focvis válasza kenand (#1845) üzenetére


focvis
veterán

Köszönöm!

A Tarr hozzáállása abszolút ügyfélbarát, 2x hívtam őket, mindig találtunk megoldást. :K Sajnos most a Telekommal kell kezdenem vmit.

Szerk: a Tarr nálam is LAN-on ment, a Wetek Play-en. A felbontás nem volt tökéletes, mindig maradt egy fekete keret, körben a kép mellett; ez a Mindig TV appnál nem jelentkezik, ez utóbbi cserébe szaggat időnként.

[ Szerkesztve ]

(#1847) cocka válasza kenand (#1845) üzenetére


cocka
veterán

Nekem sajnos nem nagyon van arra lehetőség, hogy ethernetezzek a boxszal, mert 10 méter kábel kéne, amit valahogy nincs kedvem kerülgetni.

Másrészt az 5 GHzes wifin már nem probléma a folyamatos lejátszás. Gyakorlatilag észre se veszem, hogy nem ethernetről jön. Horizon Go, Mindig TV, Telenor MyTV mind mennek. Annyi, hogy amíg rá nem áll a teljes sávszélre, addig kicsit homályosabb a kép, aztán kb. 1 perc múlva kitisztul.

(#1848) kenand válasza cocka (#1847) üzenetére


kenand
Topikgazda

Családi házban lakom én mindent bedrótoztam. Padláson vittem aztán le. akár nem használt kéményen át...
Melléképületbe meg 10m lengőkábel után 2 padláson át úgy 40m kábel...

(#1849) Ch


Ch
csendes tag

Sziasztok!
Egy olyan okosítót szeretnék venni, amiről biztosan tudható, hogy jack analóg hangkimenete van, és a HDMI-vel párhuzamosan működik, vagyis ha beledugom a fülest, akkor sem némítja el a HDMI kimeneten a hangot.
Amiket javasoltatok, azok a boxok tudják ezt?
Köszönöm!

(#1850) Necronom válasza Ch (#1849) üzenetére


Necronom
senior tag

Az X96 az tuti ...esetenkent igy hasznalom, van hogy fulesen, napkozben az optikai megy ki az erositore, mindemellett nyugodtan van hangja a TV-n is.....soha semmit sem huzok ki belole

TAP - Tatabanyai Automodell Palya

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.